dobre szkoły tańca w Krakowie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-21, 14:22   #1
Anulia
Raczkowanie
 
Avatar Anulia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 142

dobre szkoły tańca w Krakowie :)


Tak się zastanawiam, czy umieszczam ten wątek w dobrym dziale... Ale skoro taniec wiąże się ze zdrowym ruchem, to mogę go chyba podciągnąć pod dział fitness. Czyli jak w temacie- jakie możecie polecić mi szkoły tańca w Krakowie? Zależy mi przede wszystkim na tańcu towarzyskim, zajęcia najlepiej raz w tygodniu.

Edytowane przez Anulia
Czas edycji: 2009-09-21 o 14:29
Anulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 16:10   #2
c_aneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Wydział tańca Kraków

Hej,
ja polecam wszystkim szkołę "Wydział tańca".
Chodziłam tam w ubiegłym roku i było fantastycznie
Zajęcia przy ulicy Zakątek lub przy Spasowskiego (zależnie od grupy),
więc blisko centrum i przesympatyczni instruktorzy, z pasją i zaangażowaniem.
W ubiegłym roku zajęcia z t. towarzyskiego były 2x w tygodniu,
ale zawsze zaczynały sie od krótkiej powtórki i nawet jesli część ludzi chodziła tylko raz w tygodniu
to spokojnie nadążała. Ci bardziej ambitni i zaangażowani mieli za to okazję wiecej potańczyć .
Nie wiem jak będzie w tym roku, bo na stronce ciągle jest jeszcze wakacyjny grafik,
ale WRACAM do tej szkoły jak tylko zaczna sie regularne zajęcia , czyli pewnie w październiku.
A jeszcze jedno to chyba jedna z najtańszych szkół tańca w Krakowie,
dodatkowo jeszcze można chodzić na praktisy (zupełnie gratis jeśli wykupiło sie karnet na jeden cały poziom)
i na wieczorki taneczne.
c_aneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 10:18   #3
pipekklaudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: dobre szkoły tańca w Krakowie :)

witam podbijam watek chcialam sie dowiedziec cos o kursach tanca towarzyskiego z tego jakby sezonu ktos sie orientuje? a moze wiecie jak tam szkoly takie jak iskra czy pasja bo to blisko mnie jak tam zajecia z towarzyskiego?
pipekklaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 12:11   #4
lucynka_zmyslona
Przyczajenie
 
Avatar lucynka_zmyslona
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków - Wrocław
Wiadomości: 6
Szkoła tańca w Krakowie

Chciałabym się zapisać na zajęcia do szkoły tańca w Krakowie. Polecacie jakieś konkretne miejsce? Mieszkam w centrum, więc miłoby było, żeby szkoła nie była gdzieś na obrzeżach, ale z drugiej strony cena też nie może być zabójcza. Przede wszystkim chcę, żeby zajęcia były dobrze prowadzone - sympatyczny i doświadczony prowadzący to podstawa. I tu właśnie atmosfera na zajęciach jest dla mnie priorytetem (+ fachowość w prowadzeniu ćwiczeń rzecz jasna), nie mam sprecyzowanego rodzaju tańca, na jaki chciałabym chodzić, bo nigdy nie uczyłam się tańczyć. Nie mam partnera do tańca, więc zajęcia z tańca towarzyskiego, na które trzeba przychodzić już w parze, odpadają. Chcę tańczyć przede wszystkim na własny użytek, mieć z tego dużo radochy!

Z góry dzięki za wszystkie wskazówki,

Len
lucynka_zmyslona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 18:32   #5
iisiuniia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoła tańca w Krakowie

Cytat:
Napisane przez lucynka_zmyslona Pokaż wiadomość
Chciałabym się zapisać na zajęcia do szkoły tańca w Krakowie. Polecacie jakieś konkretne miejsce? Mieszkam w centrum, więc miłoby było, żeby szkoła nie była gdzieś na obrzeżach, ale z drugiej strony cena też nie może być zabójcza. Przede wszystkim chcę, żeby zajęcia były dobrze prowadzone - sympatyczny i doświadczony prowadzący to podstawa. I tu właśnie atmosfera na zajęciach jest dla mnie priorytetem (+ fachowość w prowadzeniu ćwiczeń rzecz jasna), nie mam sprecyzowanego rodzaju tańca, na jaki chciałabym chodzić, bo nigdy nie uczyłam się tańczyć. Nie mam partnera do tańca, więc zajęcia z tańca towarzyskiego, na które trzeba przychodzić już w parze, odpadają. Chcę tańczyć przede wszystkim na własny użytek, mieć z tego dużo radochy!

Z góry dzięki za wszystkie wskazówki,

Len
Ja serdecznie polecam bardzo energetyczne zajęcia dancehall które mnie sprawiają ogromną radość. W tamtym roku chodziłam na zajęcia do Alicji Włodarczyk do szkoły dancefloor na Racławickiej (przecznica z Wrocławskiej - nie daleko nowego kleparza). Widzę w grafiku na stronie że w tym sezonie zajęcia ruszają już od 17 września. Bardzo polecam, Alicja jest profesjonalistką a atmosfera na zajęciach jest rewelacyjna.
iisiuniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.