Konkurs Konad - naruszenia regulaminu - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 17:24   #181
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Warszawianko ja nie mam zamiaru niczemu zaprzeczać. Tak jak pisałam wcześniej takie informacje otrzymałam od sponsora nagród - był szantażowany przez jakieś osoby (ja nie wnikałam przez jakie), żeby wpłynął na decyzję administracji. Nie napisałam, że to Paula szantażuje, bo też takie informacji nie otrzymałam. Lecz uważam, że nikt inny jak Paula czy osoby popierające ją, nie mają interesu, żeby kogoś szantażować. I jest to oparte na logice.
Ja tej korespondencji nie mam, bo nie do mnie była skierowana. Ma ją organizator - co z nią zrobi? Nie wiem.
Ja nie mam ani przyjemności ani celu w tym, żeby przekłamywać informacje, które otrzymałam od organizatora.

Czujesz niesmak? Ja również, bo do tej pory nie rozumiem jaki był cel i konkretne powody rozpętania tej burzy.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

To jest dokładnie ten post, o który pytasz:

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Natomiast już znam pobudki firmy Konad, dlaczego napisała sprostowanie dotyczące konkursu. Firma Konad jest w mailach szantażowana przez niektóre osoby,(chyba łatwo się domyśleć o kogo chodzi ), że jeśli nie wpłynął na redakcję wizaz.pl to wówczas nie będą kupowane ich produkty i zostanie rozpętana antyreklama firmy Konad.
Po prostu czapki z głów jeśli chodzi o morale i standardy niektórych użytkowników.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 17:28   #182
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Fresuś,szczerze mówiąc to ja się naprawdę pogubiłam kto za co dostał bany.
Zarówno w tym i w wątku konkursowym było ich sporo i (moim zdaniem) nie zawsze zasłużenie.

Starałam się znaleźć posty z których wywnioskowałam to,co opisałam w moim poprzednim poście ale nie mogę ich znaleźć.Nie wiem,czy zostały usunięte jak pierwsze posty w tym wątku?Czy przeniesione gdzie indziej.W każdym razie nie widzę wszystkich,tylko kilka:



Zagubił się post gdzie AgaZ lub Złoś pisał,że ktoś (wiadomo kto) szantażuje tudzież szantażował firmę.
Pewnie,nie było napisane,że Paulina-ale wiadomo,że po takiej sugestii każdy wie ,że ten wiadomo kto to właśnie Paula.I nikt nie zaprzeczał,że tak nie jest...
Warszawianko, ja uczestniczę w tym wątku niemal od początku, przeczytałam go w całości i możesz mi wierzyć, że nikt nie kierował podejrzeń na Paulę (a nawet Ci powiem, że ja na podstawie tego wątku obstawiałam zupełnie inną osobę niż Paula, nicku podawać nie będę)
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:05   #183
kasia19641964
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

od dluzszego czasu obserwuje z przerazeniem co tu sie dzieje..
calkowicie pomijam kwestie "nagrodzenia" pani Pauliny banem, ale uwazam, ze oskarzanie jej o szantaz, a takze jakichkolwiek osob z nia zwiaznych jest mocna przesada.

Cytat:
Nie napisałam, że to Paula szantażuje, bo też takie informacji nie otrzymałam. Lecz uważam, że nikt inny jak Paula czy osoby popierające ją, nie mają interesu, żeby kogoś szantażować. I jest to oparte na logice.
pani agnieszko. pani jasno sugeruje, ze paula lub ktos zwiazany z konkursem szantazowal firme konad. i co ciekawe. robi to pani, a nie firma konad.

pytam: jaki pani ma w tym interes? bo wnioskiem oparty ma logice jest to, ze usiluje pani za wszelka cene zaszkodzic pani Paulinie i innym paniom ukaranym banami.

swoja droga, uwazam ,ze dziewczeta zostaly ukarane bardzo niesprawiedliwie, a bany mialy za zadanie uciszenie sprawy, zamkniecie ust pokrzywdzonym i ucieczke przed odpowiedziami na niewygodne pytania.
mysle, ze abstrachujac od tematu konkursu, powinna pani przeprosic oficjanie pania Pauline za oskarzenie o szantaz.
w przeciwnym razie wcale sie nie zdziwie jak sparawa wyladuje w sadzie..

pozdrawiam i nadmienie, ze takze jestem osoba ,ktorej wizaz zostal polecony.. ja na pewno nikomu nie polece strony ktorej wlasciciele uzurpuja sobie prawo do postepowania wbrez konstytucji, ktora gwarantuje wolnosc slowa oraz szerogo pojetym absolutyzmem.
kasia19641964 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:17   #184
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez kasia19641964 Pokaż wiadomość
od dluzszego czasu obserwuje z przerazeniem co tu sie dzieje..
calkowicie pomijam kwestie "nagrodzenia" pani Pauliny banem, ale uwazam, ze oskarzanie jej o szantaz, a takze jakichkolwiek osob z nia zwiaznych jest mocna przesada.

pani agnieszko. pani jasno sugeruje, ze paula lub ktos zwiazany z konkursem szantazowal firme konad. i co ciekawe. robi to pani, a nie firma konad.

pytam: jaki pani ma w tym interes? bo wnioskiem oparty ma logice jest to, ze usiluje pani za wszelka cene zaszkodzic pani Paulinie i innym paniom ukaranym banami.

swoja droga, uwazam ,ze dziewczeta zostaly ukarane bardzo niesprawiedliwie, a bany mialy za zadanie uciszenie sprawy, zamkniecie ust pokrzywdzonym i ucieczke przed odpowiedziami na niewygodne pytania.
mysle, ze abstrachujac od tematu konkursu, powinna pani przeprosic oficjanie pania Pauline za oskarzenie o szantaz.
w przeciwnym razie wcale sie nie zdziwie jak sparawa wyladuje w sadzie..

pozdrawiam i nadmienie, ze takze jestem osoba ,ktorej wizaz zostal polecony.. ja na pewno nikomu nie polece strony ktorej wlasciciele uzurpuja sobie prawo do postepowania wbrez konstytucji, ktora gwarantuje wolnosc slowa oraz szerogo pojetym absolutyzmem.

Nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w polemikę, zwłaszcza, że Ty jesteś "obserwatorem" (z tego co widzę bardzo świeżym) a ja znam trochę lepiej ten serwis. Ja już swoje powiedziałam. Niech rozstrzygnie to sąd. Ja nie mam nic do ukrycia.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:20   #185
kasia19641964
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

no oczywiscie..
przeciez latwiej jest uciec od problemu..

to prawie jak "afera miesna" -gratuluje
kasia19641964 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:25   #186
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez kasia19641964 Pokaż wiadomość
no oczywiscie..
przeciez latwiej jest uciec od problemu..

to prawie jak "afera miesna" -gratuluje
Uciec od problemu? O czym Ty piszesz?
Podaruj sobie ten sarkazm. I przypominam, że naprawdę nikt Cię tu nie trzyma na siłę.

Właśnie się dowiedziałam, że Kasia19641964 to zbanowana użytkowniczka anik88. Co za wstrętne ZAKŁAMANIE!!!! Najpierw prosisz, że koniecznie chce zostać modem, jak Ci odmawiam, to atakujesz. A teraz kłamstwa "że tylko obserwujesz???"
Właśnie dlatego mam serdecznie dosyć dyskusji z fantomami, którzy zarzucają mi jakieś chore rzeczy a sami są po prostu WSTRĘTNYMI KŁAMCAMI!!!
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2009-03-04 o 20:48 Powód: dodatkowe info
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:32   #187
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Cytat:
Napisane przez kasia19641964 Pokaż wiadomość
no oczywiscie..
przeciez latwiej jest uciec od problemu..

to prawie jak "afera miesna" -gratuluje
Klon zabanowanej anick88.
Nie wytrzymała...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obrazek 12.jpg (7,0 KB, 97 załadowań)

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-04 o 18:36
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 18:39   #188
Irjanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

klon olikbt21 - post wymazuję

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-04 o 18:41
Irjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:44   #189
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Konkurs Konad - naruszenia regulaminu

Reasumując mam dosyć zakładania ników "chujwdupewizazowiiredakc ji" - nowy nick Paulikrk (dowód do sądu zachowany);
Mam dosyć wstrętnych oskarżeń od kobiet, które nie widzą co to jest uczciwość i prawdomówność;
Mam dosyć zmasowanego ataku tych samych panien - tylko pod innymi nickami!!!

Wątek zamykam.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.