Miłośniczki KOSZYKÓWKI z Warszawy i okolic! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-25, 23:31   #1
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476

Miłośniczki KOSZYKÓWKI z Warszawy i okolic!


Witam Was bardzo serdecznie, postaram sie przejsc szybko do sedna sprawy.
Kilka lat temu, jeszcze przed szkołą srednią przez dokladnie 6 lat trenowałam ten wspanialy sport drużynowy. Skonczylo się to niestety smiercią nagłą i tragiczną, gdy okazalo sie, ze sala gimnastyczna mojej szkoly sredniej jest zupelnie nieprzystosowana do gry w koszykówkę.

Przez kilka ostatnich lat wiele razy zastanawialam sie w jaki sposob mogłabym dalej trenować (niezawodowo, a dla przyjemności), co jest bardzo trudne, gdyż jest to sport drużynowy. W moim miescie (pod Warszwa) zebranie okolo 8-10 kolezanek okazalo sie po prostu niemozliwe.

I tak dzis przyszlo mi do glowy, aby zaapelowac do dziewczyn z Warszwy i okolic, ktore rownież kochaja ten sport (albo takich, ktore chetnie pokochają), aby sie zebrac, wynajac na raz w tygodniu na 2 godziny sale gimnastyczna gdzies w centrum Warszawy i spotykac sie towarzysko w celu poswiecenia tego czasu na czystą, wspaniałą grę.

Nie wiem czy pomysl wypali, ale mam na prawde wielką na to nadzieję.
Jeżeli jestescie zainteresowane to przemyslcie moją prośbę.
Ja ze swojej strony zaproponuje soboty, w godzinach popoludniowych (15?), to taka bezpieczna data i godzina, nie rano, nie wieczor, według mnie nie psujaca bynajmniej wolnego weekendu. Co jeszcze, jestem skłonna znaleść taką szkołe, ktora udostepni swoją sale na te 2 godziny. Podejrzewam ze wynajecie sali bedzie kosztowac, co oczywiscie by się rozłożyło na ilosc uczestniczących osob. Aby taki pomysl wypalil potrzebne jest minimum 8 chętnych osob.

Jeszcze raz prosze o przemyslenie koszykówka to piękny drużynowy sport, integrujacy, nadający sie na intensywny trening, a dzieki swojej formie nie traktuje sie go jako obowiazkowe, męczące cwiczenia. Jest to sport dajacy przede wszystkim duzo radosci i satysfakcji.
Czekam na wasze odpowiedzi
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.