Neauty Minerals - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-26, 18:01   #211
Patryczek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Neauty Minerals

próbki zaawsze można pozamawiać i sama ocenisz ;p
__________________
granite worktops
Patryczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 07:07   #212
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Neauty Minerals

czy ktoś z Warszawy pisze się na wspólne zamówienie minerałków?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 21:43   #213
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Neauty Minerals

Ja jestem w trakcie składania zamówienia, jak chcesz, to pisz na PW
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 18:54   #214
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Neauty Minerals

Cześć Dziewczyny od kilku dni testuję cienie Neauty i pomimo tego, że kolory są śliczne, ładnie się rozcierają i nie osypują się, to mam z nimi pewien problem. Chodzi o to, że pomimo tego, że zawsze nakładam bazę pod cienie, której używam od ponad roku i jeszcze żadne cienie mi się nie zbierały w załamaniu, nawet jak miałam makijaż przeszło 12 h, to niestety w przypadku cieni z Neauty dzieje się tak każdego dnia.... Próbowałam nałożyć więcej bazy, nakładałam też jej mniej niż zwykle, raz nawet zamiast utrwalić bazę zwykłym pudrem, użyłam primera z Neauty, którego mam próbkę i też nic to nie dało ciężko mi uwierzyć, żeby była to wina bazy, ponieważ jak już pisałam zawsze spisywała się rewelacyjnie i jeszcze nigdy nie było sytuacji, żeby cienie zrolowały się na bazie ;/
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 19:09   #215
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny od kilku dni testuję cienie Neauty i pomimo tego, że kolory są śliczne, ładnie się rozcierają i nie osypują się, to mam z nimi pewien problem. Chodzi o to, że pomimo tego, że zawsze nakładam bazę pod cienie, której używam od ponad roku i jeszcze żadne cienie mi się nie zbierały w załamaniu, nawet jak miałam makijaż przeszło 12 h, to niestety w przypadku cieni z Neauty dzieje się tak każdego dnia.... Próbowałam nałożyć więcej bazy, nakładałam też jej mniej niż zwykle, raz nawet zamiast utrwalić bazę zwykłym pudrem, użyłam primera z Neauty, którego mam próbkę i też nic to nie dało ciężko mi uwierzyć, żeby była to wina bazy, ponieważ jak już pisałam zawsze spisywała się rewelacyjnie i jeszcze nigdy nie było sytuacji, żeby cienie zrolowały się na bazie ;/
Nie wiem jakiej bazy używasz. Ja mam np. bazę z Hean. Ostatnio nie ważne co bym z nią nie robiła to każdy cień roluje mi się po kilku godzinach. Gdy uzywałam jej na przełomie wiosna/lato cienie trzymały się do godziny 22, a makijaż wykonywałam ok. 8 rano.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 19:56   #216
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Nie wiem jakiej bazy używasz. Ja mam np. bazę z Hean. Ostatnio nie ważne co bym z nią nie robiła to każdy cień roluje mi się po kilku godzinach. Gdy uzywałam jej na przełomie wiosna/lato cienie trzymały się do godziny 22, a makijaż wykonywałam ok. 8 rano.
Ja już od ponad roku używam bazy z Lumene i wszystkie cienie (catrice, inglot, loreal) trzymają mi się na niej świetnie, natomiast cienie z Neauty zbierają się w załamaniu powiek, co mnie irytuje ;/
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 21:44   #217
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez andziaoo7 Pokaż wiadomość
Ja już od ponad roku używam bazy z Lumene i wszystkie cienie (catrice, inglot, loreal) trzymają mi się na niej świetnie, natomiast cienie z Neauty zbierają się w załamaniu powiek, co mnie irytuje ;/
Mnie się wszystko zbiera na lumene niby porównywana do artdeco a na artdeco trzymało mi się od nałożenia do zmycia a na lumene to Max cztery godzinki
Smutek

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 19:52   #218
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

Ja teraz bazę z Grashki wykańczam i na niej Neauty jest nie do zdarcia. Nawet kilka razy potarłam powiekę i nawet palucha cieniem nie pobrudziłam.
Jeszcze bazę Joko z nimi używałam i tak samo cienie były trwałe.
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 13:48   #219
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Neauty Minerals

Hej, dołączam do wątku, bo również zainteresowały mnie minerały Neauty. Do tej pory używałam Pixie w odcieniu Ailive oraz Meow Ocicat, czyli chłodne Pixie mnie zawiodło tymi roszadami no i oczywiście wycofali mój odcień. Próbuję z Neauty, bo zamówienia z Meow są kłopotliwe. Mam trzy próbki - Neutral medium light, Olive medium oraz Olive medium dark. Dwa pierwsze za jasne, ten trzeci na teraz ok, ale przypuszczalnie będę musiała wziąć najciemniejszą olivkę Krycie delikatne, formuła super, miękka kremowa. Jedynie wydaje mi się, że... znikają z twarzy. Meow wygrywają jakościowo, ale Neauty są całkiem niezłe! Żeby tak były ciut trwalsze i bardziej kryjące... Odcień Olive jednak genialny!

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2015-04-24 o 13:49
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 14:38   #220
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Neauty Minerals

Od dziś do 03.05 promo -15% na wszystkie produkty.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 17:56   #221
jadwigamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 35
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Będą inne, będą


Pigmentacja bardzo (!!!) dobra, konsystencja kremowa. Jestem bardzo mile zaskoczona.
Słoiczki maleńkie, z sitkiem.
Annabellki mają godną konkurencję... w dodatku w niższej cenie
w składzie niektórych cieni jest "alumina"...

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

albo mi się tak trafiło albo te podkłady nie są dobrze "rozmieszane"... robiąc swatche na ręce w paśmie olive powstała czarna kreska :/ pierwszy raz coś takiego widziałam!

dużym plusem są jasne kolory w palecie (i cena)

tak jak ktoś tu pisał: największa przepaść między pale a fair jest w goldenach! już w woreczku wygląda to szokująco
inna ciekawostka: w oliwkach różnica w jasności nie jest duża ale pale nie ma w sobie za grosz oliwkowego kolorku! to raczej chłodny, bardzo jasny beż albo nawet róż, zresztą fair też nie jest oliwką... są to chłodne barwy ale nie oliwki
poza tym fair u mnie ciemnieją na skórze, matu też nie dają... twarz świeci się od początku do końca (podkłady mają błyszczące drobinki, które po jakimś czasie znikają ale za to dość szybko skóra zaczyna się przetłuszczać więc świeci się najpierw drobinkowo a potem "tłuszczowo")
trwałość też nie powaliła mnie... ale dam im jeszcze szansę, może latem będą się zachowywać inaczej
jadwigamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 20:26   #222
jadwigamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 35
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś z was jest może posiadaczką skóry suchej i może mi powiedzieć jak Neauty sprawdzają się na twarzy rosi: Czy są kremowe, czy podkreślają suche skórki?
Aktualnie używam starej formuły Amilie ale nie wiem co się stało że zaczęła mi robić z twarzy sahare :x A bardzo się z nią lubiłam ale to chyba czas na zmianę... Rozważam Neauty i nową, rozswietlajaca formułę Amilie..... I mam zagwozdke. Pomożecie?

Ślę z fołna
Amilie nie próbowałam ale większość minerałów podkreśla suche skórki
Neauty można polecić za jasne kolory tak jak piszę wyżej, cena też OK i profesjonalna obsługa sklepu
ale nie są bardzo kremowe więc jeżeli przesuszona skóra to mogą się nie sprawdzić :/
jadwigamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 21:49   #223
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Neauty Minerals

Hej dziewczyny, ktoras chetna na wspolne zamowienie?
Zbieram kolorki i przelewy do piatku, odbior dzien po dostarczeniu pod galeria lodzka.

Pisac na priv
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 22:14   #224
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś z was jest może posiadaczką skóry suchej i może mi powiedzieć jak Neauty sprawdzają się na twarzy rosi: Czy są kremowe, czy podkreślają suche skórki?
Aktualnie używam starej formuły Amilie ale nie wiem co się stało że zaczęła mi robić z twarzy sahare :x A bardzo się z nią lubiłam ale to chyba czas na zmianę... Rozważam Neauty i nową, rozswietlajaca formułę Amilie..... I mam zagwozdke. Pomożecie?

Ślę z fołna
Hej no jaa mam. Może już od tego czasu wypróbowałaś, ale mi wyglądały na buzi tragicznie Neauty a mam cerę suchą. Podkreślał mi wszelkie wypukłości skóry, robiąc dziwną fakturę wysuszonej maski. Niewiele krył, jak za mało nakładałam to słabo krył, a jak więcej to oczywiście faktura maski się nasilała.
Niby fajnie że lekki mat, ale ten był chyba trochę za mocny. Jak omiatam umalowaną buzię pudrem bambusowym z jedwabiem z BU to nie wyglądam aż tak źle jak pole minowe.. Zrobiłam nawet zdjęcie, jakby ktoś potrzebował bardzo to wstawię przy okazji

Cytat:
Napisane przez jadwigamaj Pokaż wiadomość
w składzie niektórych cieni jest "alumina"...


Gniew Jak się określa jako NATURALNE i konsumenci bezgranicznie w to ufają, to się stosuje do tej zasady a nie pakuje ALUMINIUM do cieni do powiek.
Żal..

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Zresztą, jak za 1g cienia to trochę cena jak z kosmosu, tym bardziej mnie zachęca by sobie samej klecić cienie
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 09:05   #225
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Neauty Minerals

ALUMINA klik klik
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 19:06   #226
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

Alexzus to nie aluminium... bez obaw
Alumina to bezpieczny składnik z tego co czytam
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 22:35   #227
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Neauty Minerals

Popełniłam zamówienie
Do tej pory używałam Golden Fairest z AM, NSB z Uoga Uoga i Sesame z Amilie (używałam latem i jesienią). Z Neauty zamówiłam Golden Fair i sama sobie teraz kciuki trzymam żeby był dobry
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 21:33   #228
jadwigamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 35
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Popełniłam zamówienie
Do tej pory używałam Golden Fairest z AM, NSB z Uoga Uoga i Sesame z Amilie (używałam latem i jesienią). Z Neauty zamówiłam Golden Fair i sama sobie teraz kciuki trzymam żeby był dobry
opisz potem wrażenia mam Neauty golden fair i dobrze będzie porównać z AM

a poza tym zaskoczyły mnie oliwki z Neauty! pozytywne zaskoczenie bo kolorki chłodne ale stapiają się fajnie
niestety trzeba stosować na jakąś bazę albo puder bo mat nie trzyma :/
jadwigamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 18:20   #229
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Neauty Minerals

Pierwsze wrażenia z użytkowania Neauty Golden Fair f. matująca
Bardzo przyjemny w nakładaniu, jakby jedwabisty. Niestety trochę pyli, ale nie bardziej niż stara formuła Amilie. Ładnie wygląda na twarzy, dobrze stapia się z cerą. Ciekawa jestem efektu matującego - to mój pierwszy podkład z boron nitride w składzie - ale na to potrzebuję kilku dni.
Poniżej załączam porównanie, kolejność od lewej (opisana też na zdjęciach). Zdjęcia robione bez lampy, bliżej okna i w głębi mieszkania.
Amilie Sesame (stara formuła)
Annabelle minerals Golden Fairest (kryjący)
Uoga Uoga NSB (631)
Neauty Golden Fair
Neauty puder rozświetlający (dostałam próbkę przy zamówieniu, więc pokazuję

Kolorystyka moim zdaniem zbliżona poziomem jasności, niemniej Neauty ma najwięcej żółtych tonów, co mnie akurat odpowiada - przy nim np. Amilie wyglądaja wręcz pomarańczowo
Odcieniowo chyba najlepszy do mojej ceru jest Uoga Uoga, niestety u mnie słabo kryje (potrzebuję ze 3 warstw) i w cieplejsze dni gorzej się sprawdza - szybciej się świecę.
Jeszcze się zastanowię czy Neauty nie puścić w świat...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pudry min.jpg (67,6 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudry min 1.jpg (55,6 KB, 70 załadowań)

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2015-05-04 o 18:29
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 17:23   #230
jadwigamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 35
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Pierwsze wrażenia z użytkowania Neauty Golden Fair f. matująca
Bardzo przyjemny w nakładaniu, jakby jedwabisty. Niestety trochę pyli, ale nie bardziej niż stara formuła Amilie. Ładnie wygląda na twarzy, dobrze stapia się z cerą. Ciekawa jestem efektu matującego - to mój pierwszy podkład z boron nitride w składzie - ale na to potrzebuję kilku dni.
Poniżej załączam porównanie, kolejność od lewej (opisana też na zdjęciach). Zdjęcia robione bez lampy, bliżej okna i w głębi mieszkania.
Amilie Sesame (stara formuła)
Annabelle minerals Golden Fairest (kryjący)
Uoga Uoga NSB (631)
Neauty Golden Fair
Neauty puder rozświetlający (dostałam próbkę przy zamówieniu, więc pokazuję

Kolorystyka moim zdaniem zbliżona poziomem jasności, niemniej Neauty ma najwięcej żółtych tonów, co mnie akurat odpowiada - przy nim np. Amilie wyglądaja wręcz pomarańczowo
Odcieniowo chyba najlepszy do mojej ceru jest Uoga Uoga, niestety u mnie słabo kryje (potrzebuję ze 3 warstw) i w cieplejsze dni gorzej się sprawdza - szybciej się świecę.
Jeszcze się zastanowię czy Neauty nie puścić w świat...
dzięki za opisik i fotki czyli AM też takie pomarańczowawe to może przynajmniej zaoszczędzę chyba że to tak wygląda tylko na moim monitorze :/
pierwszy raz czytam o Uoga Uoga! ten kolor który pokazałaś przypomina mi bardziej neutrale niż goldeny... skoro najbardziej odpowiada odcieniowo to może powinnaś celować w neutrale z Neauty!
ale pewnie najlepsza byłaby mieszanka goldena z neutralem matowienie Neauty: daję 5/10
jeżeli ktoś lubi prawdziwy mat to... i lepiej nie myśleć jakie byłyby formuły "niematujące"!
jadwigamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 20:31   #231
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Neauty Minerals

Faktycznie Annabelle w porównaniu do Uoga Uoga i Neauty wydaje się pomarańczowawy, ale prawdę mówiąc dość długo go używałam jesienią i nie wyglądał źle na buzi - ładnie stapia się z cerą. W sumie najsłabiej ze wszystkich wypada tu Amilie.
Uoga Uoga, kolor Never Sleeping Beauty opisany jest właśnie jako podkład o ciepłych, żółtawo-neutralnych tonach Nie sądzę by sam nautral dobrze się sprawdził - zaczynając przygodę z minerałami zakupiłam chyba wszystkie możliwe najjaśniejsze próbki Annabell i Amilie i w neutralach wybija u mnie różo-pomarańcz. Ewidentnie mam szyję z żółtawymi tonami

Ale wracając do Neauty. Po kilku dniach testów stwierdzam, że efekt matowienia mnie zadowala. Nie jest to ideał, ale np. w cieplejsze dni wytrzymuje dłużej (np. od godz. 7 do 13) niż UU czy Annabelle (tyle że tu miałam formulę kryjącą). Zaznaczam, że ostatnio używam podkładu saute, na 'gołą' buzię i bez utrwalaczy (tak a propos: czego używacie do utrwalenia? Saipan Jadwigi się nada??).
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 15:06   #232
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Testując próbki Neauty doszłam do pewnych wniosków.
Mam cerę mieszaną i jak się bardziej przetłuszczała to Neauty było idealne. Krycie słabsze od Amilie coverage, natomiast matowało lepiej. Ogólnie całkiem fajne.
Natomiast wczoraj nałożyłam na twarz i cały czas czułam ściągnięcie Poza tym osadzał mi się na skórkach, wszystkie zmarszczki mimiczne podkreślone, po prostu tragedia.
Winą jest to, że teraz twarz przesuszyła mi się tragicznie (widać to po nałożeniu kremu, cera go po prostu pije)
I podkład który ma tl.cynku zaraz po mice wysusza cerę.
Mimo wszystko jest całkiem fajny.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 13:30   #233
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Neauty Minerals

Hej, czy ktoś z Warszawy korzystając z rabatu 25%bedzie robił zamówienie jakieś? Chętnie bym się podklaczyla z dwoma cieniami. Koszt wysyłki do podziału na pół

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 19:21   #234
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś z Warszawy korzystając z rabatu 25%bedzie robił zamówienie jakieś? Chętnie bym się podklaczyla z dwoma cieniami. Koszt wysyłki do podziału na pół

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wlasnie zrobilam zamowienie, jeszcze nie zaplacilam, wiec chyba mozna dorzucic cienie.
Odbior moglyby byc przy metrze Sluzew.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 09:36   #235
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Hej, napisałam maila do Neauty z podziękowaniem za transakcję i odpisali mi tak:
"Dziękujemy za miłe słowa nt. koloru Co do kremowości podkładu, to w chwili obecnej nie planujemy dopracowywania formuły matującej, ale pracujemy intensywnie nad kryjącą. "

Będę czekać na tę nową formułę, bo kolor Golden Fair jest dla mnie idealny, dobrze wyważone tony żółte z zielonkawą poświatą, dzięki której zaczerwienienia twarzy są ładnie skorygowane.
Sam podkład jest najbardziej pylący z tych, które mam obecnie (AM i Amilie), ale ogólnie efekt fajny.

Formuła kryjąca na pewno dla mnie będzie lepsza, bo wybór matującej w tej chwili to taki kompromis ze względu na kolor.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 14:29   #236
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Hej, napisałam maila do Neauty z podziękowaniem za transakcję i odpisali mi tak:
"Dziękujemy za miłe słowa nt. koloru Co do kremowości podkładu, to w chwili obecnej nie planujemy dopracowywania formuły matującej, ale pracujemy intensywnie nad kryjącą. "

Będę czekać na tę nową formułę, bo kolor Golden Fair jest dla mnie idealny, dobrze wyważone tony żółte z zielonkawą poświatą, dzięki której zaczerwienienia twarzy są ładnie skorygowane.
Sam podkład jest najbardziej pylący z tych, które mam obecnie (AM i Amilie), ale ogólnie efekt fajny.

Formuła kryjąca na pewno dla mnie będzie lepsza, bo wybór matującej w tej chwili to taki kompromis ze względu na kolor.
Ja mam neutral fair z Neauty i moim zdaniem słabiej matuje niż Amilie matująca.
Z Amilie mam próbki matującej i mam problem w wyborze odcienia, najbardziej by mi pasował pine nut, ale jest trochę za ciemny i pomarańczowy?


Kryjąca może być fajna, byleby nie zmienili przy tym odcieni...
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 15:21   #237
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ja mam neutral fair z Neauty i moim zdaniem słabiej matuje niż Amilie matująca.
Z Amilie mam próbki matującej i mam problem w wyborze odcienia, najbardziej by mi pasował pine nut, ale jest trochę za ciemny i pomarańczowy?
Kryjąca może być fajna, byleby nie zmienili przy tym odcieni...
Ja mam formułę Coverage z Amilie i jest bardzo fajna. Ale znów jest problem z odcieniem, w kolorach z poziomu 2, które miałam (Sesame, Pine Nut i Cashmere) widzę ten pomarańcz, o którym piszesz ;o(
Z kolei poziom 1 jest dla mnie za jasny.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 15:37   #238
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ja mam formułę Coverage z Amilie i jest bardzo fajna. Ale znów jest problem z odcieniem, w kolorach z poziomu 2, które miałam (Sesame, Pine Nut i Cashmere) widzę ten pomarańcz, o którym piszesz ;o(
Z kolei poziom 1 jest dla mnie za jasny.
Z Amilie oprócz próbek matującej mam bigi kryjącej cashmere i pine nut.
Pine nut rozjaśniłam cashmere jest ok.
Zastanawiam się nad olive fair, ale nie ma jej w matującej
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 00:33   #239
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Neauty Minerals

syshda - to dziwne, bo ja z Neauty mam Golden Light, a w Amilie jestem pomiędzy 1 a 2 :P

Donoszę, że Antique beige z Pixie wygląda na mojej skórze identycznie jak Olive Lt-med z Neauty. Może się to komuś przyda.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 08:40   #240
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
syshda - to dziwne, bo ja z Neauty mam Golden Light, a w Amilie jestem pomiędzy 1 a 2 :P
Jak oglądałam, przed kupnem, swatche Golden Fair i Light, to mi się wydawało, że Light jest nawet jaśniejszy.
Kilka osób pisało też, że Fair i Light Neauty, to bardzo zbliżone kolory, natomiast pomiędzy Pale i Fair jest duży przeskok.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.