Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czy "farbowanie"za pomoca plukanek,henny itp nie niszczą włosów??
NIE NISZCZĄ 181 47,26%
NISZCZĄ 50 13,05%
Przy krotkim stosowaniu NIE,na dluzsza mete niszczą! 152 39,69%
Głosujący: 383. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-01, 22:04   #481
Kenabi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Thumbs up Dot.: aaaa- właśnie rozjaśniam włosy - chce popielaty blond a sa żółte -trzymam już 50min!!

maja 2005 - kupilam rozjasniacz palette - mial byc jakis supermocny.

Dzisiaj pobieglam po farbe - zuzylam dwa popielate blondy tej samej firmy. Strasznie piekla, wrecz paliła mnie tym razem skóra głowy, ale coś tym moim biednym włosom pomogło. Nawet niezły mam ten kolor, jasny i juz w miare rowny. Chociaż teraz jak tak sobie sie przyglądam to nie wiem czy w takim turbo jasnym odcieni blondu sie dobrze odnajduję. Chyba jednak lepiej mi bylo z duza iloscia pasemek. Zresztą, moze to kwestia przyzwyczajenia.

Co do kondycji włosów to nie jest aż tak źle, zwłaszcza po tym co im zafundowalam. Oczywiście są przeżarte i jednak cieńsze, ale ja mam naturalnie grube, gęste i nawet zbyt ciezkie włosy więc jakos przetrwaly ten zmasowany atak. Oczywiście muszę kupic sobie jakas porządna odzywke. Myślalam o olejku.

Poczekam z jakis tydzien, dwa i ufarbuje je jeszcze raz- tylko poszukam jakiegos lepiej mi pasujaceego odcienia.

Dziekuje wam dziewczyny za rady. Jestem bardzo wdzięczna.
Kenabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 22:07   #482
Kenabi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: aaaa- właśnie rozjaśniam włosy - chce popielaty blond a sa żółte -trzymam już 50min!!

Dziewczyny, a jakbym sobie na włosach rozprowadziła olejek z kapsułek z tranem? To dobry pomysł?
Kenabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-01, 22:19   #483
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: aaaa- właśnie rozjaśniam włosy - chce popielaty blond a sa żółte -trzymam już 50min!!

Cytat:
Napisane przez Kenabi
maja 2005 - kupilam rozjasniacz palette - mial byc jakis supermocny.

Dzisiaj pobieglam po farbe - zuzylam dwa popielate blondy tej samej firmy. Strasznie piekla, wrecz paliła mnie tym razem skóra głowy, ale coś tym moim biednym włosom pomogło. Nawet niezły mam ten kolor, jasny i juz w miare rowny. Chociaż teraz jak tak sobie sie przyglądam to nie wiem czy w takim turbo jasnym odcieni blondu sie dobrze odnajduję. Chyba jednak lepiej mi bylo z duza iloscia pasemek. Zresztą, moze to kwestia przyzwyczajenia.

Co do kondycji włosów to nie jest aż tak źle, zwłaszcza po tym co im zafundowalam. Oczywiście są przeżarte i jednak cieńsze, ale ja mam naturalnie grube, gęste i nawet zbyt ciezkie włosy więc jakos przetrwaly ten zmasowany atak. Oczywiście muszę kupic sobie jakas porządna odzywke. Myślalam o olejku.

Poczekam z jakis tydzien, dwa i ufarbuje je jeszcze raz- tylko poszukam jakiegos lepiej mi pasujaceego odcienia.

Dziekuje wam dziewczyny za rady. Jestem bardzo wdzięczna.
Ło matko tylko nie palette, nic tak nie niszczy wlosow jak farby tej firmy, kolory wychodza fajne ale wlosy sa potem w oplakanym stanie. Co do odzywki to pomysl raczej o jakiejś profesjonalnej masce, bo odzywki w takim przypadku raczej zbyt wiele nie pomoga
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 13:09   #484
Aktivvv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 29
Dot.: aaaa- właśnie rozjaśniam włosy - chce popielaty blond a sa żółte -trzymam już 50min!!

dziewczyno plukanka plukanka jak wyzej wyzej pisalam
i kitraj sie w czapce:P zmywaj az bedzie lepiej,daj odpoczac wlosom;kup sobie odzywke Gay'a a raczej zamow ...
pozdrawiam .
Aktivvv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 15:12   #485
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: aaaa- właśnie rozjaśniam włosy - chce popielaty blond a sa żółte -trzymam już 50min!!

Cytat:
Napisane przez Kenabi
Dziewczyny, a jakbym sobie na włosach rozprowadziła olejek z kapsułek z tranem? To dobry pomysł?
Nieee nie dobry. Ale byś pachniała! Jeśli koniecznie chcesz coś naturalnego to raczej oliwę z oliwek albo lepiej olej z pestek winogron bo nie pachnie i jest bardzo delikatny.
A w ogóle z mocniejszymi odżywkami chyba lepiej poczekać aż usuniesz ten kolor, bo łuski się pozamykają i trudniej będzie ci ten pigment wypłukać.
Powodzenia
P.S. Cóż za dramaturgia w tym wątku
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 07:32   #486
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Plukanka Delia

Dziewczynki!
Powiedzcie mi proszę czy te płukanki nie niszczą włosów?
Jaka jest Wasza opinia.
Ja stosuję od niedawna i mam wrażenie, że przesuszyłam sobie włosy, są jakieś takieś szorstkie i bez połysku.
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 08:28   #487
martunia2005
Raczkowanie
 
Avatar martunia2005
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 107
Dot.: Plukanka Delia

Dziewczyny ja używam płukanki Celia kolor niebieski. Jestem bardzo z niej zadowowlona, nadaje moim blond pasemkom srebrzysty kolor i niweluje żółty odcień. Ja stosuje 1 nakrętkę na ok. 3-4 szklanki wody.Każda z Was musi sobie popróbować kilka razy, aby wiedzieć jaki kolor jej wychodzi na włoskach. Ale lepiej spróbować najpierw od małej ilości płukanki, żeby kolor nie wyszedł za intensywny, przecież zawsze można spłukać włoski drugi raz z większą ilością płukanki jeśli kolor będzie za jasny. Kupiłam kiedyś płukanke Delia, ale nie byłam zadowolona, ale oczywiście rzecz gustu. A co do niszczenia włosków to wydaje mi się, że płukanki ich nie niszczą, ja używam od kilku lat i i nie mam problemów z włoskami, ale oczywiście każdy ma inne włosy.
martunia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 17:59   #488
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329
Dot.: płukanki do włosów blond

halo? nikt nie odpowie....???
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 18:29   #489
moods
Raczkowanie
 
Avatar moods
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Dot.: płukanki do włosów blond

Zaczne moze od konca. Zawsze mozesz splukac kazda odzywke ale skoro jakas jest nie do splukiwania to nie powinno sie jej splukiwac. Ona nie obciaza za bardzo wlosow i nie natluszcza ale musisz ja nakladac umiarkowanie tak zeby nie przedobrzyc
co do plukanek, to zawsze mozesz zaparzyc rumianek i dodac do roztworu kilka kropel cytryny ( roztwor bez rumianku-sama woda) i polewac tym wlosy,ale taka plukanka raczej nie zmieni koloru wlosow, jest tez troche wysuszajaca ( jak masz przetluszczajace sie wlosy to bedzie ok,zas jesli masz suche to nie za bardzo jest dobra). z czasem moze troche rozjasnic wlosy.
Ja czasem robie sobie inna plukane - troche kropelek PIGMENTUM CALTELLANI(do nabycia w aptece za ok 5 zl,jest w kolorach czerwonym i fioletowym) plus woda ( wystarczy kilka kropel, jak dasz za duzo to wyjda niebieskie wlosy !!! a chodzi przeciez o odcien !!! takze uwazaj zeby nie dac za duzo ).Plukanka w kolorze fioletowym nadaje wlosom odcien niebieskawy, platynowy. Splukuje sie po 1 lub 2 umyciach i jest bardzooo wydajnaaa. Jedna buteleczka starcza na bardzooo dlugooo
__________________
<<<.... na pewne rzeczy trzeba poczekac, a o innych zapomniec ....>>>
moods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 19:49   #490
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: płukanki do włosów blond

a ja proponuje wrzucić w wyszukiwarke na forum słowo "płukanka" i zobaczysz ile stron o płukankach Ci się wyswietli ja ze swojej strony polecam płukanke FLOR ILLUM kolor srebrny - własnie do blond włoskow. Wg mnie ma same plusy,, bo nie wysusza za bardzo włoskow i pomimo, ze po wymieszaniu z woda woda ma zabarwienie fioletowe to bez przod mozna nia tonowac wloski "do woli", poniewaz ta plukanak (w przeciwienstwie np. do fioletowych plukanek celii czy delii) nie zostawi ZADNEGO fioletowe polysku na wlosach z tym, ze ta plunake dostaniesz na allegro albo w sklepie/hurtowni fryzjerkiej. Ja kupilam w sklepie fryzjerskim w Krakowie za 8 zl. Na allegro wychodzi troche drozej, bo sama plunka chyba cos okolo 12 zl. kosztuje plus jeszcze przesylka
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 20:12   #491
bi bi
Raczkowanie
 
Avatar bi bi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 201
GG do bi bi
Dot.: płukanki do włosów blond

Ja rownież mam blond wlosy i stosowalam już mnóstwo specyfikow poprawiajacych blond rumianek jest rzeczywiscie dobry, ale najlepszy ten naturalny zbierany na łace w lecie a potem ususzony wiec jak masz taka możliwość to skorzystaj warto! a kolejnym wartym polecenia jest szampon Regenal z Welli do wlosow blond i siwych - nadaje odcien platyny, tylko nie po pirwszym myciu tylko dopiero po kilku regularnych. kosztuje w drogeriach kolo 22 zlote ale bardzo chetnie sprobuje czegoś nowego! macie jeszcze jakies propozycje?
__________________
..."nie będę juz uśmiechać się gdy jest źle"...

http://www.oceniaj.net/forum/showthread.php?t=182 - książki na wymianę
bi bi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 20:20   #492
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: płukanki do włosów blond

Ja obstaję przy Regenalu Welli, moim zdaniem jest niezastąpiony (ale konieczna jest dobra odżywka, bo [przynajmniej mi] plącze włosy).
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 20:30   #493
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: czy są płukanki do "brązów"?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Lenka, gdzie kupilas te plukanke (jestes moze z wawy?)
Ja bede niebawem rozjasniac wlosy i jak zwykle beda kasztanowe, wiec musze juz cos kupic..
Udalo mi sie kupic nie wiedzialam, ze mam je praktycznie pod nosem
Mogłabyś napisać gdzie kupiłaś tą płukankę w Wawie?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 06:21   #494
bi bi
Raczkowanie
 
Avatar bi bi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 201
GG do bi bi
Dot.: płukanki do włosów blond

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Ja obstaję przy Regenalu Welli, moim zdaniem jest niezastąpiony (ale konieczna jest dobra odżywka, bo [przynajmniej mi] plącze włosy).
zgadzam sie
__________________
..."nie będę juz uśmiechać się gdy jest źle"...

http://www.oceniaj.net/forum/showthread.php?t=182 - książki na wymianę
bi bi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 11:14   #495
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: flor illium

ja używam tej płukanki (srebrnej) i jestem bardzo zadowolona. daje 30-35 kropli bo inaczej nie widać efektu. tylko mam jeden problem, ona strasznie szybko się zmywa, już po 1 myciu! jest jakiś sposób na to?
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 11:25   #496
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: flor illium

mam obie-srebrną i matowo-szarą by efekt nie znikal, myłam zwykle szamponami do włosów siwych i popielatych blondów, np. Welli czy poczciwego i taniego Rossmanna.
Można ją dostać w sklepach z art. fryzjerskimi.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 12:32   #497
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: flor illium

ja napisze od siebie,ze szara jest do brazow,niebieska tez, a srebrna do blondow. Plukanka nic nie rozjasnia,dziala na zasadzie gaszenia kolorow (fioletowy niszczy zolty i pomaranczowy)
Zmywa sie po pierwszym myciu glowy,bo tylko "oblepia wlos"
Mozna ja wymieszac z odzywka,nalozyc,owinac folia i ogrzewac suszarka, wtedy trzyma sie troche dluzej niz jedno mycie i dziala silniej.
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 08:25   #498
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
płukanka z szałwii

czy ktos ja stosowal i moze mi powiedziec czy dziala??(tzn ogranicza przetłuszczanie sie włosow)jak ja stosowac??gdzie kupić??
za kazda rade bede głeboko wdzięczna
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 09:53   #499
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: płukanka z szałwii

To można kupić gotową płukankę z szałwi? Ja robiłam tak, że kupowałam szałwię w torebkach(można kupić w supermarkecie czy aptece), zaparzałam ją i używałam do ostatniego płukania włosów. Płukanka z szałwi ma ponoć przyciemnić włosy - nie przyciemniła, ma pobudzać włosy do tego, żeby szybciej rosły - nie pobudziła. Więc ogólnie stwierdzam, że nie działa.
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-11, 20:57   #500
werax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 102
Dot.: płukanka z szałwii

napewno, pomoże żeby mieć łupież bo przy okazji wysusza skórę głowy.
werax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 22:01   #501
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: flor illium

Dziś płukałam włosy płukanką szaro-matową i szczerze powiedziawszy efekt jest, ale niewielki i nie taki jakiego oczekiwałam. Mam niefarbowane włosy, coś pomiędzy ciemnym a średnim brązem, ze złotymi (nierudymi) refleksami. Machnęłam tak z 60 kropli i teraz włosy są pod światło odrobinę fioletowe Złote refleksy zaś jak były, tak i są.

Mam jeszcze pytanie dot. odżywki: należy ją stosować przed czy po użyciu Flor?
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:33   #502
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: flor illium

Cytat:
Napisane przez Voodia
Mam jeszcze pytanie dot. odżywki: należy ją stosować przed czy po użyciu Flor?
Odzywke stosowac po plukance
Jesli nalozysz najpierw odzywke to stworzy ona na wlosie bariere i Flor illum go nie "obpigmentuje" za mocno
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:07   #503
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: flor illium

moorph, dziękuję Tak właśnie myślałam

W świetle dziennym włosy nie mają już fioletowej poświaty Są za to ładnie "zgaszone", takiego efektu oczekiwałam.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:14   #504
kasiek1331
Raczkowanie
 
Avatar kasiek1331
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 125
Exclamation Żółty kolorek...

Witam wszystkich.
Wczoraj rozjaśniłam sobie włosy farbą palette Superjasny blond (byłam szatynką). I wszystko byłoby okay, gdyby ten kolorek nie wyszedł w pewnych miejscach troche.... zółty. Teraz nie wiem co z tym zrobić, a jutro mam sie pokazać w szkole. Ci co już mnie widzieli mówią że całkiem OK, ale ja widze że są za bardzo żółte (powtarzam się). Więc jak wiecie co z tym zrobić to pomóżcie.
kasiek1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:17   #505
Ikka=)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 64
GG do Ikka=)
Dot.: Żółty kolorek...

Najlepiej by było jakbyś wkleiła fotke, lepiej by było ocenić czy jest dobrze, czy raczej nie
POZDROS
Ikka=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:21   #506
kasiek1331
Raczkowanie
 
Avatar kasiek1331
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 125
Dot.: Żółty kolorek...

Kurcze, ale na zdjęciu tak tego nie widać
kasiek1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:30   #507
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Żółty kolorek...

Sprobuj plukanki fioletowej, powinno pomoc
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 16:08   #508
Maadziulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 57
Dot.: Żółty kolorek...

albo srebrnej płukanki srebnej celii(chyba) ponoć zniweluje zółty kolor... zaglądnij na KWC
Maadziulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 16:37   #509
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Żółty kolorek...

Cytat:
Napisane przez Maadziulekk
albo srebrnej płukanki srebnej celii(chyba) ponoć zniweluje zółty kolor... zaglądnij na KWC
no wlasnie albo delii bo latwiej ja zdobyc . Niezly jest tez szampon welli renegal, albo fioletowy z rosmanna.
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 16:50   #510
kasiek1331
Raczkowanie
 
Avatar kasiek1331
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 125
Dot.: Żółty kolorek...

Dzięki za odpowiedzi. Ja też za nim przefarbowałam się czytałam że mogą wyjść żólte, a rada na to - szampony do blondu. Spróbuje
kasiek1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 01:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.