Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 19:05   #301
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ma któraś z Was jakieś doświadczenie zakupowe w perfumerii GaliLu? Czy są jakieś promocje, kody itd? Szczególnie dla nowych klientów? Jakoś nie mogę się doszukać tych informacji na ich stronie...
Przy tym mają drogą przesyłkę ( jest tylko jedna opcja- kurier za 17 zł), a próg wartości do darmowej przesyłki jest bardzo wysoki. A szkoda, bo mają tam kilka interesujących mnie marek....
Zamawiałam tam kilkanaście razy, kiedyś był kod dla nowych klientów, zapisywałam się do newslettera i dostawałam kod na -10% ale się wycwanili i nie ma już tak łatwo . Zadzwoń do nich albo napisz i powiedz, że jesteś nową klientką i czy jest możliwa zniżka na pierwsze zakupy- powinnaś dostać rabat -10 % . 2 razy do roku mają promocje, rabaty na wybrane zapachy ale raczej mało chodliwe.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:08   #302
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość

Z tego co piszą na stronce, proponują pomoc w wyborze zapachu przez telefon
Juz to widze . Ciekawe czy opisuja zapachy jak niektore wizazanki . Czasami czytam KWC dla smiechu. Jedna kiedys napisala referat na dwie strony A4, w ktorym opisywala, ze czuje sie jakby przebywala wsrod francuskiej bohemy, gdy sie skrapia jakimis tam perfumami . Full szczegolow bylo: stroje, pogoda, instrumenty, na jakich graja .

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James napisz co, jak będę w Krakowie to potestuję
To .

Dziekuje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:17   #303
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Są już słocze nowych pudrów rozświetlających Hourglass - wg mnie takie se

http://www.temptalia.com/218393-2#more-218393

Dziewczęta czy któraś z Was ostatnio zamawiała coś ze strony NARSa tej europejskiej?
Ja zamawiałam 09.01 i nadal mam tylko blokadę na karcie, a w zakładce my orders nie ma żadnego zamówienia. NARS ofc nie odp na maile (wysłałam już 3 - za beznadziejną obsługę nie kupię juz nigdy nic z ich strony ).

A tak w ogóle to przyznać się która jest królową, bo nie wiem komu gdzie mam wchodzić
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:20   #304
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Są już słocze nowych pudrów rozświetlających Hourglass - wg mnie takie se

http://www.temptalia.com/218393-2#more-218393

Dziewczęta czy któraś z Was ostatnio zamawiała coś ze strony NARSa tej europejskiej?
Ja zamawiałam 09.01 i nadal mam tylko blokadę na karcie, a w zakładce my orders nie ma żadnego zamówienia. NARS ofc nie odp na maile (wysłałam już 3 - za beznadziejną obsługę nie kupię juz nigdy nic z ich strony ).

A tak w ogóle to przyznać się która jest królową, bo nie wiem komu gdzie mam wchodzić
Powinnaś się... cieszyć . Jedna z dziewczyn ostatnio na innym wątku zamawiała coś tam z Narsa, blokade dali jednak nie wysyłali, pisała maile i nic. W końcu pieniądze zwrócili i wysłali jej paczkę za darmo .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:21   #305
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość

Przeurocze
Już dawno mnie nikt tak elegancko nie określił
James, o Królowo, mam nadzieję ze masz gladziutki tylek skoro mamy Cię po nim lizac
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2016-01-13 o 19:22
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:21   #306
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Powinnaś się... cieszyć . Jedna z dziewczyn ostatnio na innym wątku zamawiała coś tam z Narsa, blokade dali jednak nie wysyłali, pisała maile i nic. W końcu pieniądze zwrócili i wysłali jej paczkę za darmo .
Co Ty mówisz
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:24   #307
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Teraz od 22
DziękiRzeczywiście, jest informacja na stronie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zamawiałam tam kilkanaście razy, kiedyś był kod dla nowych klientów, zapisywałam się do newslettera i dostawałam kod na -10% ale się wycwanili i nie ma już tak łatwo . Zadzwoń do nich albo napisz i powiedz, że jesteś nową klientką i czy jest możliwa zniżka na pierwsze zakupy- powinnaś dostać rabat -10 % . 2 razy do roku mają promocje, rabaty na wybrane zapachy ale raczej mało chodliwe.
Dziękuję za pomoc, tak zrobię
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 19:25   #308
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Przeurocze
Już dawno mnie nikt tak elegancko nie określił
James, o Królowo, mam nadzieję ze masz gladziutki tylek skoro mamy Cię po nim lizac


Wez przestan. One nie sa warte nawet rozmowy.

Edit: a oczywiscie, ze gladki .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:28   #309
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54122605]:

Edit: a oczywiscie, ze gladki .[/QUOTE]

Super
To dbaj o niego, pielegnuj, masuj, nawilzaj i co tam jeszcze trzeba
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:29   #310
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Są już słocze nowych pudrów rozświetlających Hourglass - wg mnie takie se

http://www.temptalia.com/218393-2#more-218393
Mi się ten ostatni podoba Fajnie, ze można je stosować na mokro. No to teraz czekam na jakieś dokładniesze recenzje

Ja jeszcze czekam na nowy podkład YSL, tą ulepszoną wersję rozświetlającego . Nazywa się YSL Touche Éclat Le Teint Radiance Awakening Foundation. Jest już kilka recenzji w necie i czuję się skuszona. Ktoś wie może kiedy ten podkład ma się u nas pojawić?

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2016-01-13 o 19:32
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:31   #311
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Super
To dbaj o niego, pielegnuj, masuj, nawilzaj i co tam jeszcze trzeba
Tak jest
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 20:07   #312
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Mogliby zrobić sklep online Kiehl'sa. Miałam jechać do Warszawy i kupić ten krem pod oczy, ale niestety nie dam rady. A na truskawie przebitka o 60zł. Wiecie, czy można go jeszcze gdzieś online dorwać w przybliżonej cenie do oryginalnej?
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:11   #313
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Są już słocze nowych pudrów rozświetlających Hourglass - wg mnie takie se



http://www.temptalia.com/218393-2#more-218393



Dziewczęta czy któraś z Was ostatnio zamawiała coś ze strony NARSa tej europejskiej?

Ja zamawiałam 09.01 i nadal mam tylko blokadę na karcie, a w zakładce my orders nie ma żadnego zamówienia. NARS ofc nie odp na maile (wysłałam już 3 - za beznadziejną obsługę nie kupię juz nigdy nic z ich strony ).



A tak w ogóle to przyznać się która jest królową, bo nie wiem komu gdzie mam wchodzić

Pisalam o tym wczesniej- mialam tak ,pisalam mejle , w koncu wyslali
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:14   #314
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Są już słocze nowych pudrów rozświetlających Hourglass - wg mnie takie se

http://www.temptalia.com/218393-2#more-218393

Dziewczęta czy któraś z Was ostatnio zamawiała coś ze strony NARSa tej europejskiej?
Ja zamawiałam 09.01 i nadal mam tylko blokadę na karcie, a w zakładce my orders nie ma żadnego zamówienia. NARS ofc nie odp na maile (wysłałam już 3 - za beznadziejną obsługę nie kupię juz nigdy nic z ich strony ).

A tak w ogóle to przyznać się która jest królową, bo nie wiem komu gdzie mam wchodzić
Mi się podoba incandescent to jest chyba ten przedostatni. Na mokro wygląda bardzo ładnie .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:21   #315
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Mi się ten ostatni podoba Fajnie, ze można je stosować na mokro. No to teraz czekam na jakieś dokładniesze recenzje
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mi się podoba incandescent to jest chyba ten przedostatni. Na mokro wygląda bardzo ładnie .
Szkoda, że nie można pomacać "na żywo" w sklepie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Pisalam o tym wczesniej- mialam tak ,pisalam mejle , w koncu wyslali
O, dziękuję za info. Uspokoiłaś mnie zatem
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:34   #316
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

To nie do konca tak. Byl dalszy ciag. Zamowilam okolo 'Mikolaja' i przez 11 dni roboczych nie bylo z ich strony zadnych ruchow. Pisalam pare maili, w koncu wtarabanilam sie na ich amerykanskiego fb (europejskiego nie ma). Obiecali to sprawdzic-czego oczywiscie nie zrobili. Kasa wisiala mi zablokowana na koncie przez rzeczone 11 dni roboczych az w koncu bank cofnal mi ja z powrotem na konto. W Sylwestra - surprise! - przyjechal kurier z Narsem. No to sobie pomyslalam, ze nie chcieli wstydu na cala Polske wiec wyslali nawet pomimo faktu, ze nie ogarneli jak od klienta pobrac platnosc. Ale w ubieglym tygodniu, gdy zajrzalam na konto, cyce mi opadly. Kwota sciagnieta ni z gruszki ni z pietruszki po poltora miesiaca od transakcji-i to bez wydania kolejnej dyspozycji z mojej strony. Przeciez UK nie ma nawet wymowki w postaci roznicy stref czasowych zeby telefonicznie weryfikowac karte w banku. To rzut kamieniem. No i ani przepraszam, ani pocaluj mnie gdzies ze strony Narsa. Ja - pomimo mojej duzej sympatii dla ich kolorowki - jestem wkurzona, bo to przegiecie.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Chcialam zacytowac wzmianke Never, ale moj telefon nie zrozumial polecenia
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:41   #317
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
To nie do konca tak. Byl dalszy ciag. Zamowilam okolo 'Mikolaja' i przez 11 dni roboczych nie bylo z ich strony zadnych ruchow. Pisalam pare maili, w koncu wtarabanilam sie na ich amerykanskiego fb (europejskiego nie ma). Obiecali to sprawdzic-czego oczywiscie nie zrobili. Kasa wisiala mi zablokowana na koncie przez rzeczone 11 dni roboczych az w koncu bank cofnal mi ja z powrotem na konto. W Sylwestra - surprise! - przyjechal kurier z Narsem. No to sobie pomyslalam, ze nie chcieli wstydu na cala Polske wiec wyslali nawet pomimo faktu, ze nie ogarneli jak od klienta pobrac platnosc. Ale w ubieglym tygodniu, gdy zajrzalam na konto, cyce mi opadly. Kwota sciagnieta ni z gruszki ni z pietruszki po poltora miesiaca od transakcji-i to bez wydania kolejnej dyspozycji z mojej strony. Przeciez UK nie ma nawet wymowki w postaci roznicy stref czasowych zeby telefonicznie weryfikowac karte w banku. To rzut kamieniem. No i ani przepraszam, ani pocaluj mnie gdzies ze strony Narsa. Ja - pomimo mojej duzej sympatii dla ich kolorowki - jestem wkurzona, bo to przegiecie.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Chcialam zacytowac wzmianke Never, ale moj telefon nie zrozumial polecenia
Dzięki za inf

Ja naturalnie nie liczę, że otrzymam zamówienie za darmo
Chciałabym jednak wiedzieć co jest grane - czy autoryzacja transakcji zostanie przez nich potwierdzona, kiedy wyślą kosmetyki itd.
Generalnie wygląda na to, że nie bardzo ogarniają swój sklep internetowy. Mega wiocha, w końcu to nie warzywniak Pani Krysi, tylko międzynarodowy koncern kosmetyczny
A pobieranie kasy z Twojego konta po 1,5 m-ca bez powiadamiania Cię to przegięcie
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:47   #318
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
To nie do konca tak. Byl dalszy ciag. Zamowilam okolo 'Mikolaja' i przez 11 dni roboczych nie bylo z ich strony zadnych ruchow. Pisalam pare maili, w koncu wtarabanilam sie na ich amerykanskiego fb (europejskiego nie ma). Obiecali to sprawdzic-czego oczywiscie nie zrobili. Kasa wisiala mi zablokowana na koncie przez rzeczone 11 dni roboczych az w koncu bank cofnal mi ja z powrotem na konto. W Sylwestra - surprise! - przyjechal kurier z Narsem. No to sobie pomyslalam, ze nie chcieli wstydu na cala Polske wiec wyslali nawet pomimo faktu, ze nie ogarneli jak od klienta pobrac platnosc. Ale w ubieglym tygodniu, gdy zajrzalam na konto, cyce mi opadly. Kwota sciagnieta ni z gruszki ni z pietruszki po poltora miesiaca od transakcji-i to bez wydania kolejnej dyspozycji z mojej strony. Przeciez UK nie ma nawet wymowki w postaci roznicy stref czasowych zeby telefonicznie weryfikowac karte w banku. To rzut kamieniem. No i ani przepraszam, ani pocaluj mnie gdzies ze strony Narsa. Ja - pomimo mojej duzej sympatii dla ich kolorowki - jestem wkurzona, bo to przegiecie.[COLOR="Silver"]
Współczuję tej całej sytuacji- bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Całkiem niedawno nosiłam się z zamiarem zamówienia kilku rzeczy z ich strony, ale teraz to już raczej nie mam wątpliwości.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:51   #319
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ludzie z innych krajow tez narzekaja na ten sklep. To jest naprawde jakies grube nieporozumienie. Jestem w stanie nieco przymknac oko na swiateczne zawirowanie, ale caloksztalt tworczosci zaserwowanej mi przez narscosmetics.eu to jest totalna farsa... Jednak trzymam kciuki zeby w Twoim wypadku potoczylo sie szczesliwiej

Jakby nie bylo to same malowidla sa na medal.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 21:07   #320
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Smash mialam taka sama sytuacje jak twoja- okazalo sie ze ich system nie widzial zamowienia. Pisalam mejle , kazali czekac. W koncu jak juz nie odpisywali to napisalam ze sa nieodpowiedzialni i jestem zawiedziona i zla ich dzialaniem. W koncu odp ze niedlugo bedzie wysylka i dostalam. Generalnie dlugo to trwalo. Drugie zamowienie robilam niedawno- pod kazdym wzgledem bezproblemowe
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:10   #321
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Smash mialam taka sama sytuacje jak twoja- okazalo sie ze ich system nie widzial zamowienia. Pisalam mejle , kazali czekac. W koncu jak juz nie odpisywali to napisalam ze sa nieodpowiedzialni i jestem zawiedziona i zla ich dzialaniem. W koncu odp ze niedlugo bedzie wysylka i dostalam. Generalnie dlugo to trwalo. Drugie zamowienie robilam niedawno- pod kazdym wzgledem bezproblemowe
No też im napisałam wczoraj, że jestem oburzona , że to moje ostatnie zamówienie i w ogóle co to za korporacyjne standardy
Napisałam już chyba 3 maile - cisza ...

Wierzę jednak, że wszystko się skończy pomyślnie
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 00:12   #322
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Mogliby zrobić sklep online Kiehl'sa. Miałam jechać do Warszawy i kupić ten krem pod oczy, ale niestety nie dam rady. A na truskawie przebitka o 60zł. Wiecie, czy można go jeszcze gdzieś online dorwać w przybliżonej cenie do oryginalnej?
Było o tym niedawno - jest tu: http://natural-products.pl/KIEHL'S-C...H-AVOCADO-14ml
Stacjonarnie kosztuje jakoś 113-114 zł
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:28   #323
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziewczęta czy któraś z Was ostatnio zamawiała coś ze strony NARSa tej europejskiej?
Ja zamawiałam 09.01 i nadal mam tylko blokadę na karcie, a w zakładce my orders nie ma żadnego zamówienia. NARS ofc nie odp na maile (wysłałam już 3 - za beznadziejną obsługę nie kupię juz nigdy nic z ich strony ).
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Powinnaś się... cieszyć . Jedna z dziewczyn ostatnio na innym wątku zamawiała coś tam z Narsa, blokade dali jednak nie wysyłali, pisała maile i nic. W końcu pieniądze zwrócili i wysłali jej paczkę za darmo .
Ja zamawiałam u nich rok temu i przez ponad tydzień zamówienie nie było w ogóle widoczne w systemie. Zamawiałam wtedy m.in. będący na wyprzedaniu róż Douceur, więc zgadywałam, że pewnie jednak nie mają go na stanie i że to powoduje opóźnienia (róż już wtedy widniał na stronie jako niedostępny). Po kilku dniach napisałam maila, odpisali standardową formułką, żebym się nie martwiła, bo zamówienie zostało wysłane. Odpisałam, że skoro wysłane, to niech podadzą link do śledzenia i czemu zamówienie nie jest widoczne od ponad tygodnia, skoro zapewniają, że wysyłają w 2 dni chyba. Cisza. Napisałam kolejnego maila, że to skandal, moje pierwsze zamówienie z NARSa i takie sytuacje, jestem oburzona, bla bla bla, czyli wszystko to, po czym normalna obsługa klienta powinna żywo zareagować, żeby nie stracić klienta. Cisza. Po ponad tygodniu moje zamówienie pojawiło się na stronie jako złożone z 9 dni po tym, kiedy faktycznie zostało złożone i ze statusem "shipping soon"
Napisałam znowu, już naprawdę wkurzona - cisza, olewka, totalne nic. W końcu bank zwolnił moją blokadę, kasa wróciła na konto. Ja się poddałam i już względnie zapomniałam o sprawie. I jakoś po 1,5 miesiąca nagle dzwoni do moich drzwi kurier z paczką od NARSa, w której był drugi produkt, który zamawiałam, oraz dołączony gratis, który wtedy wskoczył do koszyka. Różu nie było. Sama oczywiście musiałam się domyślać, co jak i dlaczego, kompletna amatorka. W ŻYCIU już od nich nie zamówię online, ta ich obsługa to skandal. NARSa zamawiam już tylko przez hqhair/lookfantastic czy feelunique, bo teraz też go mają. Ew. na truskawce.

Mam nadzieję, że u Ciebie sprawa skończy się nieco bardziej pomyślnie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 09:03   #324
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Było o tym niedawno - jest tu: http://natural-products.pl/KIEHL'S-C...H-AVOCADO-14ml
Stacjonarnie kosztuje jakoś 113-114 zł
Dziękuję
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 09:32   #325
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Taki obraźliwy post niestety nie jest pierwszym i jedynym w tamtym wątku. Tego typu wypowiedzi i całe dyskusje na nasz temat pojawiają się tam regularnie.
tyle lat na wizazu i nareszcie jakiś fejm
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 09:35   #326
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam u nich rok temu i przez ponad tydzień zamówienie nie było w ogóle widoczne w systemie. Zamawiałam wtedy m.in. będący na wyprzedaniu róż Douceur, więc zgadywałam, że pewnie jednak nie mają go na stanie i że to powoduje opóźnienia (róż już wtedy widniał na stronie jako niedostępny). Po kilku dniach napisałam maila, odpisali standardową formułką, żebym się nie martwiła, bo zamówienie zostało wysłane. Odpisałam, że skoro wysłane, to niech podadzą link do śledzenia i czemu zamówienie nie jest widoczne od ponad tygodnia, skoro zapewniają, że wysyłają w 2 dni chyba. Cisza. Napisałam kolejnego maila, że to skandal, moje pierwsze zamówienie z NARSa i takie sytuacje, jestem oburzona, bla bla bla, czyli wszystko to, po czym normalna obsługa klienta powinna żywo zareagować, żeby nie stracić klienta. Cisza. Po ponad tygodniu moje zamówienie pojawiło się na stronie jako złożone z 9 dni po tym, kiedy faktycznie zostało złożone i ze statusem "shipping soon"
Napisałam znowu, już naprawdę wkurzona - cisza, olewka, totalne nic. W końcu bank zwolnił moją blokadę, kasa wróciła na konto. Ja się poddałam i już względnie zapomniałam o sprawie. I jakoś po 1,5 miesiąca nagle dzwoni do moich drzwi kurier z paczką od NARSa, w której był drugi produkt, który zamawiałam, oraz dołączony gratis, który wtedy wskoczył do koszyka. Różu nie było. Sama oczywiście musiałam się domyślać, co jak i dlaczego, kompletna amatorka. W ŻYCIU już od nich nie zamówię online, ta ich obsługa to skandal. NARSa zamawiam już tylko przez hqhair/lookfantastic czy feelunique, bo teraz też go mają. Ew. na truskawce.

Mam nadzieję, że u Ciebie sprawa skończy się nieco bardziej pomyślnie
dla mnie to skandal zeby taka marka stosowala takie kontrolowane olewactwo..
ja zaryzykowalam z drugim zamowieniem i bylo perfekcyjnie.. ale nie wiem czy sie znowu zdecyduje, przyznaje ze wtedy skusily mnie gratisy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 09:47   #327
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dla mnie to skandal zeby taka marka stosowala takie kontrolowane olewactwo..
ja zaryzykowalam z drugim zamowieniem i bylo perfekcyjnie.. ale nie wiem czy sie znowu zdecyduje, przyznaje ze wtedy skusily mnie gratisy
Uważam dokładnie tak samo. Nie jest to jakaś pomniejsza firemka (choć i tu fajnie by było mieć dobrą obsługę), tylko gigant kosmetyczny, a potrafią zwyczajnie olewać klientów. Myślałam (miałam nadzieję), że mój przypadek był jednostkowy, że tak się zdarzyło dlatego, że jeden z zamówionych przeze mnie produktów był wycofywany, etc. Ale po Waszych wpisach widzę, że to się zdarza zdecydowanie za często. Nie kumam, jak można robić coś takiego - olewać, nawet nie odpisać na maila, kompletnie nie ogarniać tematu I czasem kusi mnie, żeby zamówić coś od nich, bo w wymienionych przeze mnie sklepach nie wszystkie produkty są dostępne, ale zwyczajnie dla zasady tego nie zrobię. Nie chcę przechodzić przez takie nerwy po raz drugi. A wkurza mnie niemożebnie, gdy obsługa klienta danej firmy totalnie mnie olewa. A szkoda, bo same produkty marki baaaardzo lubię, za to z obsługą klienta mam jak najgorsze doświadczenia.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 10:26   #328
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
No też im napisałam wczoraj, że jestem oburzona , że to moje ostatnie zamówienie i w ogóle co to za korporacyjne standardy
Napisałam już chyba 3 maile - cisza ...

Wierzę jednak, że wszystko się skończy pomyślnie
A na Fejsie ichnim probowalas pisac? Czasami sklepy czuja sie zmotywowane przez publiczne wytkniecie niezadowolenia na Fejsie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 11:29   #329
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
tyle lat na wizazu i nareszcie jakiś fejm
o to to

__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 11:39   #330
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w D. online można płacić za pobraniem ? Bo w podsumowaniu zamówienia przechodząc do formy płatności wyskakuje mi tylko przelew, karta visa lub paypal
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jak najbardziej zawrotna kwota 2 zł
gdzieś na górze powinnaś chyba mieć tą opcję
Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
aa juz mam, pobranie wyswietla sie tylko jezeli adres dostawy i na rachunku jest taki sam

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość


Kiedys juz tez nam dupe obrabiano. Nie byl watek wspomniany z nazwy, ale tylko nasz pasowal do opisu (ze kupujemy drogie kosmetyki i wydajemy sporo). Clue wypowiedzi bylo, ze skad my mamy tyle hajsu, ze ludzie w Biedrze na kasie 1000 zarabiaja, a my jedna piata tego na podklad wydajemy. No i wiadomo, utrzymuja nas mezowie .
no raczej
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.