odchudzanie- najlepsze metody bez efektu jojo ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 13:06   #31
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: odchudzanie- najlepsze metody bez efektu jojo ;)

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Nie pamiętam w ile, za to wiem, że odchudzałam się do studniówki. Wydaje mi się, że jakoś po wakacjach zaczęłam. Ja nie potrafię się trzymać diety idealnie, zawsze jakieś odstępstwa się znajdą, a w moim przypadku było ich o wiele za dużo, bo nie do końca rozumiałam zasady tej diety. Gdybym trochę bardziej jej przestrzegała już dawno ważyłabym upragnione 60kg Teraz już bardziej do mnie dociera, że to styl żywienia na dłuższą metę, więc po małym grzeszku podnoszę się i walczę dalej, a nie rzucam dietę w cholerę, "bo i tak już wszystko stracone". Wielu diet próbowałam, ale ta jedyna jest dla mnie słuszną dietą.
Ale odstępy od diety robić można. Trzeba tylko wiedzieć jak i kiedy.

Najpierw trzeba zjeść zdrowy, dobrze zbilansowany posiłek, a po nim można uraczyć się batonikiem

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Aha, można nawet codziennie jadać małe grzeszki, ważne tylko, żeby robić to PO zjedzeniu zdrowego posiłku oraz żeby ten grzeszek nie przekraczał 20% sumy dostarczanych w ciągu całego dnia kalorii. Czyli jak jesz 2000 kcal dziennie to możesz w tym zjeść batonika 400 kcal

Edytowane przez jagagaga
Czas edycji: 2011-02-04 o 13:08
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 15:49   #32
Treexi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: odchudzanie- najlepsze metody bez efektu jojo ;)

Nie przemawiają do mnie "diety", jeśli chcecie schudnąć to musicie całkowicie zmienić swój tryb i styl odżywiania się, potrzebna jest konsekwencja czyli zmiana pieczywa na razowe, wyrzekamy się śmietan i majonezów, jak bierzemy suplementy to codziennie, jak już to tylko zdrowe jak np. ☠☠☠☠☠☠☠, który jest w 100 % naturalny i nie zawiera chemii.
Treexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 00:17   #33
ezilda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 46
Dot.: odchudzanie- najlepsze metody bez efektu jojo ;)

Dziewczyny, a co myślicie o diecie opartej na koktajlach proteinowych? Ostatnio sporo przybrałam na wadze i koleżanka w pracy, gdy narzekałam jej, że przydałoby mi się schudnąć przynajmniej z 6 kilo, poradziła mi, żebym zainteresowała się bliżej tym tematem. W dużym skrócie jest to dieta, która polega na tym, że trzymasz się diety niskotłuszczowej i jeden lub dwa posiłki zastępujesz koktajlami proteinowymi. Występują one w trzech smakach: czekoladowym, waniliowym, truskawkowym i są bardzo łatwe do przygotowania. Dziewczyny, co o tym sądzicie? Warto? Któraś z Was próbowała takiego programu odchudzania? Jest po tym efekt jojo?
ezilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 14:08   #34
monikamicek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: odchudzanie- najlepsze metody bez efektu jojo ;)

Hej dziewczyny pisze prace licencjacka na temat diet i efektu jojo, prosze was o udzielenie odpowiedzi w ankiecie ,jezeli was dotyczy.
Dziekuje !

https://docs.google.com/forms/d/1k5_...oz96I/viewform
monikamicek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 20:09   #35
sonia136
Raczkowanie
 
Avatar sonia136
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 300
GG do sonia136
Dot.: odchudzanie- najlepsze metody bez efektu jojo ;)

Ja od dwóch miesięcy jestem na diecie w oparciu o wyniki testu na nietolerancję na 200 produktów. Chodzi w nim o to, że bada się tam reakcje na dany alergen, a później układa dietę eliminacyjną. Wyszło mi, że np. mam alergię na szpinak, oliwę z oliwek i wiele innych - na konsultacji dietetyk dopasował wyniki testu do mnie i tak od 2 miesięcy mam indywidualną dietę po której - schudłam już całkiem sporo, ale co ważniejsze czuje się zdecydowanie lepiej. Czekam na więcej efektów. Próbowaliście testów na nietolerancję pokarmową na 200 produktów?
__________________
[CENTER][B]"Uśmiechnęła się uśmiechem, w który włożyła wszystko to, co postanowiła przemilczeć."
sonia136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 17:24   #36
Cilika
Przyczajenie
 
Avatar Cilika
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: odchudzanie- najlepsze metody bez efektu jojo ;)

MŻ WR Może nie jest dietą sensu stricto ale działa najlepiej
ograniczenie węglowodanów, no może jeszcze porządne suplementy
__________________
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.

Edytowane przez Cilika
Czas edycji: 2017-01-26 o 18:05
Cilika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 11:42   #37
smiechu44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1
Dot.: odchudzanie- najlepsze metody bez efektu jojo ;)

Witajcie,
chciałem odświeżyć trochę temat. I zwracam się do Was z pytaniem - co robicie po diecie redukcyjnej. Odchudzam się od około roku - osiągnięte przeze mnie efekty są już zadowalające. Pytanie tylko jak je teraz utrzymać bez zbędnego wysiłku. Zmiana diety, utrzymanie treningów? Czy muszę robić wszystko to co na redukcji? Może coś skomplementować? Co polecacie na uniknięcie efektów jojo?
smiechu44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-04 11:42:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.