Cos by podkreślić intensywnośc odcienia i głebię koloru... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-18, 17:47   #1
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Talking

Cos by podkreślić intensywnośc odcienia i głebię koloru...


Hej Ostatnio przyuwazylam w drogerii rewitalizer koloru Joanna. Na opakowaniu pisze ze poglebia on naturalne refleksy na naszych wlosach. moze byc stosowany zarówno do włosów farbowanych jak i naturalnych. Na opakowaniu nie ma nawet slowa o tym jakiego efektu mozna sie spodziewac..Szczerze, mam zle doswiadczenia z szmponem koloryzujacym, a z instrukcji wynika ze mechanizm dzialania moze byc podobny. Boje sie ze po prostu zabarwi mi wlosy (o nie! ) zamiast poglebic ich naturalny połys i kolorystyke. Czy ktoras z Was uzywala tych produktow? Jakie były efekty? Gdyby rzeczywisice czynil takie cuda jakie obiecuja na opakowaniu..ehhh
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 13:34   #2
Tomasz Olejnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 12
Dot.: Cos by podkreślić intensywnośc odcienia i głebię koloru...

Szczerze powiedziawczy po tej firmie nie można spodziewać się cudów Rewitalizery mają za zadanie odświerzanie odcieni które szybko się wypłukują(czerwienie,rudo ści,fiolety,niektóre brązy),niestety twoja poduszka też na tym ucierpi.proponuje zajrzeć do jakiegoś firmowego salonu fryzjerskiego i poprosić jakiś zestaw(szampon i odżywke),który odświerzy ci kolorek.Może efekt nie będzie taki jak po zastosowaniu rewitalizera ale z pewnością jest trwalszy a mama nie będzie się męczyla z dopraniem twoich bluzek i poduszek
Tomasz Olejnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 17:26   #3
Caffe__
Raczkowanie
 
Avatar Caffe__
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
GG do Caffe__
Dot.: Cos by podkreślić intensywnośc odcienia i głebię koloru...

Radzilabym Ci przejsc sie do fryzjera... pracują na kosmetykach L'oreal-a , tam maja cuś takiego jak "tonizery".....to nie jest farba..ale poglebia kolor albo zmienia lekko odcien....cała wizyta trwa kilkanascie minut bo robi sie to przy myjce....nie niszczy wlosków.....u mnie w miescie taka wizyta kosztuje 40zł.Nigdy w sklepie nie widzialam takiego produktu "tonizeru".
Caffe__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 15:01   #4
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Cool Dot.: Cos by podkreślić intensywnośc odcienia i głebię koloru...

ja sobie do szamponu do wlosow dolalam szamponetke w kolorze zloty braz bo lubie ten odcien i jak sobie myje nim (cu 2-3 mycie uzywam) to poprawiam kolorek wloskow
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:31   #5
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Cos by podkreślić intensywnośc odcienia i głebię koloru...

używam tego rewitalizera w odcieniu brązu i jestem zadowolona , nie śmierdzi , nie barwi , daje połysk i nadaje głebi kolorkowi.
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.