brak okresu a przebyte zapalenie pęcherza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-03, 23:22   #1
siloe
Raczkowanie
 
Avatar siloe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 44

brak okresu a przebyte zapalenie pęcherza


Witam ,na początku miesiąca miałam zapalenie pęcherza ,czy mogło to mieć jakiś wpływ na mój cykl ?zwykle krwawienia mam w 29-31 dniu ,dziś jest 36 dzień a miesiączki nie widać .W dniu spodziewanej @ miałam nabrzmiałe piersi ,potem wróciły do normy ,dziś znowu są nabrzmiałe i bolą ,dodatkowo pojawiła się biała wydzielina z pochwy,krótko przed okresem zawsze mam tam sucho,więc zaczynam panikować ,że to oznaki ciąży mogą być,mimo iż zawsze byłam zabezpieczona,powoli tracę zdrowy rozsądek. Współżyłam z chłopakiem ostatni raz 22 lutego ,kochamy się zawsze w gumce ,dodatkowo on kończy poza mną ,prezerwatywa oczywiście była cała ,przecież plemniki nie mogły się teleportować ,więc mam nadzieje ,że to spóźnienie spowodowane jest tym zapaleniem pęcherza ,które zresztą przechodziłam kilka razy w ciągu ostatnich 3 msc. Dziewczyny jeżeli któraś z Was miała podobny przypadek ,proszę o słowa otuchy .Czekam jeszcze jeden dzień i robię test ,bo stresuję się niewyobrażalnie ,co też przecież wpływa na pojawienie się @.
siloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:52   #2
siloe
Raczkowanie
 
Avatar siloe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 44
Dot.: brak okresu a przebyte zapalenie pęcherza

dziś miałam brązowe plamienie,dosłownie kropla ,myślałam,że to początek okresu ,lecz krew się nie pojawiła.Tak więc mam pytanie czy 12 dni po stosunku test będzie wiarygodny ?jestem niemalże pewna ciąży,nie chcę się już dłużej katować .

Edytowane przez siloe
Czas edycji: 2014-03-06 o 13:55
siloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 09:02   #3
sandrus01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: brak okresu a przebyte zapalenie pęcherza

Zrób test. Jeśli wyjdzie negatywny to powtórz go za kilka dni lub idź do ginekologa.


Wysłane z aplikacji mobilnej Na iPhone.
sandrus01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-18 10:02:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.