zmiana stylu :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-25, 12:36   #1
inga.baltina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 16

zmiana stylu :)


Mam ochote na zmiane stylu ze sportowego na bardziej kobiecy i elegancki. Prosze o dobranie mi nowej poldlugiej fryzurki (mam wlosy wycieniowane, odrosniete prawie do ramion, nie calkiem proste) i nowego makijazu (mam raczej chlodny typ urody)
inga.baltina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 12:39   #2
inga.baltina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 16
Re: zmiana stylu :)

na zdjeciu moze nie widac ale mam niebieskie oczy, a wlosy sa teraz jasniejsze od slonca
inga.baltina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 13:30   #3
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: zmiana stylu :)

Od razu zaznaczam, że nie mam żadnego doświadczenia w metamorfozach i tego typu rzeczach. Natomiast wg mnie, rzeczą którą mogłabyś zmienić i wyszłoby ci to na dobre są brwi. Teraz są bardzo bardzo cienkie. Moze by tak troszke je zapuścić i wyregulować u kosmetyczki-co ty na to? Poza tym, używaj raczej kosmetyków matujacych niż rozświetlających twarz. Co do fryzury, nie doradzę ci, bo przechodzę teraz okres maniackiego zapuszczania włosów, i szczerze mówiąc wydaje mi sie ze każda kobieta ładnie wygląda właśnie w takich-długich i prostych, no moze lekko wycieniowanych; więc mogłoby być to bardzo subiektywne i nie wypowiadam sie na ten temat. Na makijażu blondynek sie nie znam, wiec też nic nie doradzam...moze ktos inny ci podpowie cosik
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 13:33   #4
inga.baltina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 16
rzadkie brwi

ale moje brwi sa bardzo rzadkie i raczej jasne, dlatego podkreslam je kredka...
inga.baltina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 20:17   #5
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Re: zmiana stylu :)

Witam.

Myślę,że skoro jesteś chłodnym typem urody dobrze będzie Ci w barwach ciemnego różu,granatowym,pomarańcz y a także w soczystej czerwieni.Może połączenie bieli z czernią? Masz chyba ciemne oczy, dobrze będziesz wyglądać w soczystym fiolecie i śliwce.Odradzam wszelakie brązy.Usta na wieczór czerwone, na dzień błyszczyk który zarazem je powiększy

Muszę się przyznać że jest to moja pierwsza porada odnośnie metamofoz
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-26, 13:49   #6
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: zmiana stylu :)

hmmmm, skoro masz ochote na elegancki makijaz, to wedlug mnie nie powinien byc to make up za ostry. raczej delikatny i bedacy tylko kropka nad "i" . czyli chodzi o to zeby nie przyslanial Twojej urody. ja bym radzila malowac mocno usta albo mocno oczy. piszesz ze masz niebieskie oczy, wiec wedlug mnie odpadaja fiolety. natomiast brazy wygladaja z niebieskimi oczami ladnie, bo podkreslaja kolor. makijaz oczu dla Ciebie raczej swietlisty: jasne cienie, z drobinkami, mozno wytuszowane rzesy, zadnych kredek na dole. mozesz poprobowac tzw przydymiony makijaz, on wg mnie jest bardzo kobiecy. usta masz bardzo fajne, i na nie jakis blyszczyk, albo mocniejsza (wg mnie matowa) pomadke. ja mam Cie przed oczami w gajerku (takie skojarzenie wywolalo we mnie slowo "elegancki"). wysylam kilka fot jak by bylo malo krzycz
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-27, 10:24   #7
inga.baltina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 16
alergiczka

Dzieki podobaja mi sie zwlaszcza et makijaze z bialymi, perlowymi cieniami... wiem ze mi dobrze w takim makijazu, niestety estem alergiczka i wszystkie cienie troche mnie uczulaja... ale moze znajde cos dla siebie
inga.baltina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-27, 11:08   #8
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: alergiczka

Ja z kolei doradziłabym Ci róż, który optycznie wyszczupli policzki. Poza tym jeśli chcesz być elegancka to oczywista zmiana ubrań na coś kobiecego i w dobrym gatunku, a także subtelna biżuteria, która będzie stanowiła uzupełnienie fryzury, stroju i makijażu. No cóż ogromną rolę odgrywają dodatki i ubrania, w których musisz się dobrze czuć bo inaczej nie będzie to eleganckie nawet jak włożysz najlepszy gatunkowo ciuch. No i fryzura... Myślę, że będzie Ci dobrze we fryzurkach podkreślających skręt Twoich włosków, które optycznie wyszczuplą Ci buźkę, może grzywka asymetryczna, ale z tym trzeba ostrożnie bo jak się włosy kręcą to potem problem z układaniem. Może coś takiego?
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.