Melanotan--czyżby koniec solarium ? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-24, 16:27   #301
jukooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 44
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

hej dziewczyny jak myslicie czy po melo moge zrobic mikrodermabrazje albo laser frakcyjny na blizny na czole?
tak sobie mysle , ze skoro opalenizna po nim "wypływa ze środka" to nawet jak "zerwą" mi naskórek to chyba ten nowy pod spodem tez powinien byc ciemny...
jak myslicie?
jukooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 18:31   #302
dorotkakotka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Dziewczyny czy któraś jest chętna zamówić melanotan przez Xlaseczkę? Im więcej chętnych tym bedzie taniej. Koleżanka ma sprawdzone źródło więc warto troszkę dopłacić i mieć pewność że się opalimy. Pisać na priv. Ja szukam osób chętnych a zamówienie złoży Xlaseczka. Pozdrawiam
dorotkakotka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:25   #303
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez dorotkakotka0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś jest chętna zamówić melanotan przez Xlaseczkę? Im więcej chętnych tym bedzie taniej. Koleżanka ma sprawdzone źródło więc warto troszkę dopłacić i mieć pewność że się opalimy. Pisać na priv. Ja szukam osób chętnych a zamówienie złoży Xlaseczka. Pozdrawiam
A jestescie pewne zrodla ??? skad pochodzi ten melanotan ??? widzialyscie strone i producenta?cene?stezenie ? mi na chwile obecna urwal sie kontakt ale juz przy 5 buteleczkach melanotanu prosto z Australii( czyli tam skad pochodzi i tam gdzie jest dozwolony i stosowany w gabinetach urody ) placilam 15 funtow,byl rewelacyjny i dzialal idealnie,co do melanotanu ze stanow zastanowilabym sie i to grubo,wystarczy wpisac melanotan uk,poszukac sobie na forach co wypisywali ludzie (nie wszyscy ale wiekszosc ) co sie z nimi dzialo po tym pseudo melanotanie jesli juz moge polecic to szukajcie melanotanu na stronach uk
ja 2 razy korzstalam z tej strony
http://www.melanotanuk.co.uk/index.p...tegory&path=40
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2012-08-24 o 21:26
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 11:39   #304
dorotkakotka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Widziałam już tą stronkę dawno lecz jakoś nie przemawia to do mnie bo te same etykietki są na melanotanie z polskich stron i mam jakoś obawy, po za tym na etykiecie z tego co mi wiadomo powinno być napisane stężenie, a tego na nich nie ma. Xlaseczka nie pierwszy raz zamawia z tego źródła więc musi być sprawdzone. Po za tym bez znaczenia skąd się zamówi czy ze Stanów,Australii lub Europy wszędzie działają oszuści i sprzedają szajs, chodzi o to aby źródło było sprawdzone i zawsze melanotan działał tak samo. (a nie jak to piszą niektórzy zamawiający z PL stron raz działa raz nie, czyli super loteria, jak się trafi tak będe opalona). Czyli mam nadzieję że mnie rozumiesz, nie można powiedzieć że w USA tylko trafi się na oryginał bo wiele osób też zostało oszukane na stronach z USA , ale i tak było na UK i PL. Więc nie ma na to reguły, trzeba zamawiać przez kogoś kto już parę razy zamawiał z danej strony/źródła. Tyle na ten temat z mojej strony. Pozdrawiam
dorotkakotka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 11:56   #305
agness269
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 29
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

dziewczyny nie bądźcie głupie i nie dawajcie się nabrać, że z USA to cud ;] zanim zamówicie to poczytajcie trochę na innych forach o tym cud specyfiku z USA ;]
Kilka osób już do mnie w wiadomościach prywatnych napisało, że to wielka ściema, że ten jest lepszy z USA a cena 2 razy większa u osób, które to sprowadzają ;]
Zastanówcie się naprawdę zanim przepłacicie
agness269 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 13:02   #306
dorotkakotka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez agness269 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie bądźcie głupie i nie dawajcie się nabrać, że z USA to cud ;] zanim zamówicie to poczytajcie trochę na innych forach o tym cud specyfiku z USA ;]
Kilka osób już do mnie w wiadomościach prywatnych napisało, że to wielka ściema, że ten jest lepszy z USA a cena 2 razy większa u osób, które to sprowadzają ;]
Zastanówcie się naprawdę zanim przepłacicie
Skoro twierdzisz że w PL można nabyć oryginalny i sprawdzony melanotan to dlaczego nie podasz strony/źródła z którego kupujesz? Ja nie mówię że tylko w USA można kupić cudowny melanotan, ale zbyt dużo osób kupujących na PL stronach niestety jest zawiedziona. Ja szczerze mówiąc wolę zapłacić trochę więcej za coś co bedzie działać niż za (wodę) w fiolce z napisem melanotan. Zdania niestety są podzielone, jak pisałam wcześniej i w USA i PL można trafić na oszustów. Jeśli masz dobre źródło w PL to dlaczego trzymasz to w tajemnicy. Propagujesz PL strony bez żadnych dowodów na skuteczność melotanu. Zdjęcia itp. to żaden dowód, podaj stronkę. Ja mogę zostać królikiem doświadczalnym (jako osoba postronna) i napiszę później jakie efekty...
dorotkakotka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 14:30   #307
kamehameha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Witam. Mam kupione już 3 fiolki melatanu, czy mogę kuć w brzuch strzykawką insulinową o długości igły 0,8cm ? Czy raczej powinna być dłuższa? W brzuch aby doszło do tłuszczyku to igła 0,8cm chyba wystarczy hę? I jeszcze jedno pytanko, czy do jednej fiolki wlać tą całą buteleczke tej wody czy mniej i czy od razu wlać wode to tych trzech fiolek i schować do lodówki, czy lepszym sposobem będzie wlasnie tylko do jednej, a pozostałe dwie fiolki schować do szafki? Pozdrawiam.
kamehameha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 11:33   #308
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez dorotkakotka0 Pokaż wiadomość
Widziałam już tą stronkę dawno lecz jakoś nie przemawia to do mnie bo te same etykietki są na melanotanie z polskich stron i mam jakoś obawy, po za tym na etykiecie z tego co mi wiadomo powinno być napisane stężenie, a tego na nich nie ma. Xlaseczka nie pierwszy raz zamawia z tego źródła więc musi być sprawdzone. Po za tym bez znaczenia skąd się zamówi czy ze Stanów,Australii lub Europy wszędzie działają oszuści i sprzedają szajs, chodzi o to aby źródło było sprawdzone i zawsze melanotan działał tak samo. (a nie jak to piszą niektórzy zamawiający z PL stron raz działa raz nie, czyli super loteria, jak się trafi tak będe opalona). Czyli mam nadzieję że mnie rozumiesz, nie można powiedzieć że w USA tylko trafi się na oryginał bo wiele osób też zostało oszukane na stronach z USA , ale i tak było na UK i PL. Więc nie ma na to reguły, trzeba zamawiać przez kogoś kto już parę razy zamawiał z danej strony/źródła. Tyle na ten temat z mojej strony. Pozdrawiam
Ja uzywalam melanotanu przez kilka lat wiec ☠☠☠☠☠☠☠ek bym nie pisala a stezenie ma napiasane jak najbardziej jak wiekszosc dobrych i sprawdzonych tylko,ze nie z przodu etykietki a z tylu etykietki normalnie bezproblemowo mozna sobie zadac pytanie sprzedajacemu i On udzieli takowej informacji.
Jak jestes taka pewna tego sprzetu z USA to mam nadzieje,ze czytalas na tamtejszych forach,ze wiekszosc ludzi zamawia z UK lub np z Australii a powodem sa wielkie biale plamy na twarzy a najwiecej rece i plecy,bol glowy i to dosc silny utrzymujacy sie przez czas stosowania preparatu,podwyzszone cisnienie i calkowity prawie brak apetytu ciekawe dlaczego
no ale jak chcecie przeplacac kase i narazac wlasne zdrowie dla kogos kto chce na Was zarobic to spoko

co do polskich stron .....moj maz zamowil pare razy chlopakom stad polski melanotan i jakos zadzialal i nie psioczyli na niego

nie zawsze to co nie polskie musi byc mega swietne....

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez agness269 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie bądźcie głupie i nie dawajcie się nabrać, że z USA to cud ;] zanim zamówicie to poczytajcie trochę na innych forach o tym cud specyfiku z USA ;]
Kilka osób już do mnie w wiadomościach prywatnych napisało, że to wielka ściema, że ten jest lepszy z USA a cena 2 razy większa u osób, które to sprowadzają ;]
Zastanówcie się naprawdę zanim przepłacicie
Zgadzam sie

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

http://www.magicskinsolutions.com/

ta stronka jest rewelacyjna i komenty mozna poczytac
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 12:08   #309
Blond_Venus
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Venus
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z dworca ZOO ;)
Wiadomości: 187
Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Jak jestes taka pewna tego sprzetu z USA to mam nadzieje,ze czytalas na tamtejszych forach,ze wiekszosc ludzi zamawia z UK lub np z Australii a powodem sa wielkie biale plamy na twarzy a najwiecej rece i plecy,bol glowy i to dosc silny utrzymujacy sie przez czas stosowania preparatu,podwyzszone cisnienie i calkowity prawie brak apetytu ciekawe dlaczego
to ja chyba miałam szczęście z moim m2, który od 1,5 roku zamawiam... a ciekawa jestem efektow z tej stronki co Xlaseczka podała.
Poza tym ty chociaż jesteś konkretna i podałaś źródło zakupu a nie jak taka jedna tutaj co pierd... kocopoły nie podpierając się zadnym linkiem

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
co do polskich stron .....moj maz zamowil pare razy chlopakom stad polski melanotan i jakos zadzialal i nie psioczyli na niego
ciekawa jestem co to za strona, może jakaś nowa, o której tu nie wspomniano?tak jak napisała wcześniej wizażanka, to jest granie w rosyjską ruletkę: albo zadziała albo nie... a kto lubi ryzykować jak spora kasa wchodzi w grę?

dziękujemy bardzo za linka ja myślę,że skorzystam...
__________________

Edytowane przez Blond_Venus
Czas edycji: 2012-08-26 o 12:16
Blond_Venus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:56   #310
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez Blond_Venus Pokaż wiadomość
to ja chyba miałam szczęście z moim m2, który od 1,5 roku zamawiam... a ciekawa jestem efektow z tej stronki co Xlaseczka podała.
Poza tym ty chociaż jesteś konkretna i podałaś źródło zakupu a nie jak taka jedna tutaj co pierd... kocopoły nie podpierając się zadnym linkiem



ciekawa jestem co to za strona, może jakaś nowa, o której tu nie wspomniano?tak jak napisała wcześniej wizażanka, to jest granie w rosyjską ruletkę: albo zadziała albo nie... a kto lubi ryzykować jak spora kasa wchodzi w grę?

dziękujemy bardzo za linka ja myślę,że skorzystam...
Nie ma sprawy jak moj maz wroci to poprosze aby podal mi linka do tej polskiej strony bo chyba w telefonie ma zapisany mi kiedys na priv ktos podeslal ponoc zamowienie zbiorowe ale po cenie mi jakos nie pasowalo poniewaz to byly zastrzyki a cena wysoka jak za sztyft do nosa,pozatym mialo byc ze sklepu jakiegos wlasnie z Australii a linka nie chciano podac tak wiec uwazajcie dziewczyny bo to nie sa male pieniazki a ludzi uczciwych coraz mniej niestety.SPrawdzajcie wiarygodnosc pozatym ja jak kiedys zalatwilam pare raze to platnosc byla przy odbiorze i to bylo uczciwe,wiadomo musialam zainwestowac ale ja tez bym sie bala wyslac kaske komus kogo nie znam.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 13:57   #311
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

A wiec podaje linki do melanotanu ktore moj maz mial zapisane w swoim lapku a nie telefonie powiedzial,ze nie pamieta z ktorej dokladnie strony zamawial ale bankowo z jednej z tych wiec sprawdzcie sobie czy korzystalyscie z tych stronek
http://melanotan2pl.pl/

http://www.melanotan-sklep.pl/produkty.php

http://www.melanotan2.pl/

http://melanotan2pl.pl/

a ten sprawdzony ale tylko raz przez moja dobra kolezanke

http://buymelanotanii.com/
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 22:49   #312
Blond_Venus
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Venus
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z dworca ZOO ;)
Wiadomości: 187
Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
dzięki
powiem tak:
pierwszy to jest to samo co trzeci czyli g... - zamawiałam właśnie stamtad ... może miałam pecha i moja koleżanka też?z 3 stronki pan Adam mnie troche na kasę przekręcił i nie zwrócił różnicy za wgląd do paczki a sam produkt,mimo ,że obiecywał najlepszą jakość - nie podziałał na nikogo.
A ten drugi kosztuje tyle samo, co ten co ja zamawiam, więc wolę nie ryzykować, bo 140zł to jest trochę kasy (i mówią,że ja przepłacam ).Ale opinii żadnych jeszcze nie słyszałam na temat tej stronki...
__________________

Edytowane przez Blond_Venus
Czas edycji: 2012-08-27 o 22:54
Blond_Venus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 23:42   #313
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez Blond_Venus Pokaż wiadomość
dzięki
powiem tak:
pierwszy to jest to samo co trzeci czyli g... - zamawiałam właśnie stamtad ... może miałam pecha i moja koleżanka też?z 3 stronki pan Adam mnie troche na kasę przekręcił i nie zwrócił różnicy za wgląd do paczki a sam produkt,mimo ,że obiecywał najlepszą jakość - nie podziałał na nikogo.
A ten drugi kosztuje tyle samo, co ten co ja zamawiam, więc wolę nie ryzykować, bo 140zł to jest trochę kasy (i mówią,że ja przepłacam ).Ale opinii żadnych jeszcze nie słyszałam na temat tej stronki...
Niestety znalezc dobre i sprawdzone zrodlo jest ciezko moja kolezanka po jednym razie wyladowala w szpitalu,kupila gdzies w zbiorowym zamowieniu wlasnie i miala straszne wymioty,mdlosci mega bol glowi i duze nadcisnienie....tak wiec nie warto igrac z ogniem,ze tak napisze
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 07:24   #314
agness269
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 29
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

takaja13 masz absolutnie rację, ale są tacy co lubią igrać z ogniem, bo zobaczy, że ktoś ma nie ważne że drogo o to musi być dobre, bo drogie. Niestety a później przychodzi rozczarowanie....
agness269 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:48   #315
Xlaseczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Blond Venus pytałaś jak mój melanotan...
też jest produkt ok tak jak Twój.

Edytowane przez Xlaseczka
Czas edycji: 2012-10-24 o 14:21
Xlaseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 14:12   #316
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
nie ma sprawy

Witaj.Ja również dołączam do zamówienia -dziewczyny zamawiamy??Takaja pisz na priv-jestem chętna tylko pisz co dalej
Buźka
__________________

szati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 13:09   #317
Blond_Venus
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Venus
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z dworca ZOO ;)
Wiadomości: 187
Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez Xlaseczka Pokaż wiadomość
Blond Venus pytałaś jak mój melanotan...
też jest produkt ok tak jak Twój. już kilka osób mi pisze że jak będę jeszcze zamawiać to też chcą...no i będę wysyłać kolejne zamówienie
Ja bym spróbowała z tej angielskiej stronki, podanej przez takaja13, ale niestety nie doczekałam się odpowiedzi na maila ile będzie kosztować przesyłka...
__________________
Blond_Venus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 14:02   #318
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez Blond_Venus Pokaż wiadomość
Ja bym spróbowała z tej angielskiej stronki, podanej przez takaja13, ale niestety nie doczekałam się odpowiedzi na maila ile będzie kosztować przesyłka...
Nie jestem pewna na 100% ale juz za ubezpieczona przesylke i to nie jednego melanotanu a kilku buteleczek do polski znajoma placila cos kolo 10 funtow,mozesz sprobowac zaczac skladac zamowienie i przed platnoscia powinna wyskoczyc informacja jakie beda koszta przesylki ja gdzies za 2 - 3 tygodnie tez chyba bede brala

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez szati Pokaż wiadomość
Witaj.Ja również dołączam do zamówienia -dziewczyny zamawiamy??Takaja pisz na priv-jestem chętna tylko pisz co dalej
Buźka
Ale to nie ja niestety
to jakas XLASECZKA ztego co teraz doczytalam
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 14:21   #319
tunah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez Xlaseczka Pokaż wiadomość
Blond Venus pytałaś jak mój melanotan...
też jest produkt ok tak jak Twój. już kilka osób mi pisze że jak będę jeszcze zamawiać to też chcą...no i będę wysyłać kolejne zamówienie
mozna dolaczyc do zamowienia? jaki bedzie koszt calkowity? mieszkam w wawie.
tunah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 16:45   #320
Xlaseczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Blond Venus możesz spróbować-będę czekać na opinie.

Edytowane przez Xlaseczka
Czas edycji: 2012-10-24 o 14:22
Xlaseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:59   #321
N:A:T:A:L:I:A
Raczkowanie
 
Avatar N:A:T:A:L:I:A
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 133
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Rowniez bym chetnie dolaczyla
Jezeli sprawa aktualna
N:A:T:A:L:I:A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 08:48   #322
crystalALICE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 12
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

A ja wróciłam z Grecji - cały wyjazd brałam melanotan ,,Sunvea" w sprayu do nosa (z polskiej strony!). Pierwszy raz w życiu jestem opalona (cera: typ 1, piegi, jasna karnacja, jasne włosy).

Efekt:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grecja.jpg (11,8 KB, 133 załadowań)
crystalALICE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 14:33   #323
szati
Raczkowanie
 
Avatar szati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 102
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez Xlaseczka Pokaż wiadomość
oczywiście można dołączyć zawsze tańsza przesyłka wyjdzie.
Ja to już nie będę kombinować-tu mam ciągły kontakt ze sprzedawcą więc już u niego będę zamawiać no i pewna jestem że towar jest ok i że w ogóle do mnie dotrze
ale Blond Venus możesz spróbować-będę czekać na opinie.
Xlaseczko-ja się dołanczam-pisz proszę gdzie co i jak-możesz pisac na priva.
Buźka
__________________

szati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 14:42   #324
CaramellaQ
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Wink Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Ciekawe.....Jakoś nie mam zaufania do tego typu nowościZapraszam do mnie http://caramellaq.blogspot.com/
CaramellaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 13:23   #325
agness269
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 29
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Ja też zamawiałam z polskiej strony i też jestem suuuper opalona wyglądam jak mulatka ale inni tutaj uważają, że na polskich stronach to shit ;] śmiać mi się chce, bo ktoś mi tu napisał, że jestem tanią konkurencją ha ha oczywiście, że na polskich stronach mozna zamówić naprawdę dobry m2, ale jeśli dziewczyny chcą niech przeplacają a wiem coś na ten temat z pewnego źródła, bo parę osób do mnie napisało ;]
agness269 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 19:18   #326
Blond_Venus
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Venus
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z dworca ZOO ;)
Wiadomości: 187
Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez agness269 Pokaż wiadomość
Ja też zamawiałam z polskiej strony...
.... ale z której, to już tajemnica państwowa
__________________
Blond_Venus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 21:10   #327
Xlaseczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 18
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Każdy zamawia gdzie chce. Jeśli ktoś jest zadowolony z Polskiej strony to cieszę sie wraz z Wami. Ja jednak osobiście po opiniach innych i mojej znajomej nie dam się namówić na wyrzucenie pieniążków w błoto bo dla mnie 90 czy tam 130zł to dużo...więc wolę troszkę dopłacić i mieć długotrwałą opaleniznę. Każdy ma swoje przekonania. Poza tym nikomu nie polecę Polskich stronek bo na własne oczy widziałam efekty koleżanki która chciała zaoszczędzić...a ciekawe czy póżniej nie będzie skutków ubocznych bo nie wiadomo z czym mieszają:/ skoro nie działa jak należy.
Jedyne co polecam to żródło Blond Venus(sama kupowałam)potwierdzone opiniami innych wizażanek i teraz skąd zamawiam i mówcie co chcecie ale tylko tu będę kupować
Xlaseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 15:42   #328
agness269
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 29
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

weź dziewczynko odpuść juz sobie, bo uczepilas się jak rzep psiego ogona. Wielu osobom dprzedalas drogi shit sciemniajac co to ty nie wprowadzasz. Tak, tak nie przyznasz się przeciesz kilka osób na org mi napisało, umiesz się stawiać do innych i krytykując innych a jesteś nie lepsza pozdrawiam
agness269 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 16:17   #329
Bogna4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

09.09.2012 Zmarła w solarium! Tuż przed ślubem!
Jenna Vickers (26 l.) przygotowywała się do jednego z najpiękniejszych dni w jej życiu - ślubu. Jak wiele przyszłych panien młodych, chciała opalić się, by lepiej wygladać w śnieżnobiałej sukni. Niestety, nie miała szczęścia. Opalenizna kosztowała ją życie. Zmarła po wizycie w solarium

Brytyjka wybrała się do solarium w Manchesterze. Była bardzo podekscytowana zbliżającym się ślubem i chwaliła się na portalu społecznościowym, że chce ładnie się opalić. Poszła do salonu, z którego usług często korzystała. Była jego stałą klientką. Zamknęła się w kabinie i długo nie wychodziła z pomieszczenia. Zaniepokojona obsługa postanowiła więc sprawdzić, co się z nią dzieje. Kiedy menadżer solarium zorientował się, że dziewczyna nie reaguje na wezwania, zadzwonił po policję i pogotowie. Było już jednak za poźno. Ratownikom nie udało się jej uratować.
Młoda kobieta zmarła prawdopodobnie w wyniku powikłań po zażytych miesiąc wcześniej zatrzykach przyspieszajacych opalanie. Pracownica solarium, która znała Jennę, przekonuje, że Brytyjka nie kupiła zestawu w jej salonie. – Te zastrzyki są niebezpieczne, nie sprzedajemy ich, bo nikt nie wie, jakie dają skutki uboczne – powiedziała w wywiadzie dla "The Telegraph".
Sprawą tajemniczej śmierci Brytyjki w solarium zajmuje się teraz policja.
http://www.fakt.pl/Brytyjka-zmarla-p...,176596,1.html

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

GIF/Rynek Zdrowia | 23-07-2012 16:59
GIF ostrzega przed preparatem Melanotan

Główny Inspektorat Farmaceutyczny opublikował komunikat dotyczący nielegalnego handlu niedopuszczonymi do obrotu produktami leczniczymi Melanotan I i II.

GIF ostrzega przed kupowaniem i stosowanie preparatów o nazwie Melanotan I oraz Melanotan II, stosowanych w celu uzyskania opalenizny bez potrzeby przebywania na słońcu. Preparaty oferowane są w postaci iniekcji oraz sprayów do nosa na nielegalnych stronach internetowych lub w nieuprawnionych do takiej sprzedaży miejscach jak siłownie, solaria, salony piękności.

Środki te stanowią ogromne niebezpieczeństwo dla zdrowia lub życia. Zawierają one syntetyczne analogi hormonu melanotropowego, które nie zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, jakości i skuteczności. Więcej: www.gif.gov.pl

http://www.rynekzdrowia.pl/Farmacja/...,121746,6.html

Komunikat GIF
http://www.gif.gov.pl/rep/gif/pdf-y/...2-07-23-03.pdf

Edytowane przez Bogna4
Czas edycji: 2012-09-09 o 16:59
Bogna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 08:10   #330
fajna babka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Przed chwilą oglądałam "Pytanie na śniadanie", w którym przestrzegano przed używaniem Melanotanu . Skutki uboczne mogą być naprawdę groźne. Pozdrawiam i życzę więcej zdrowego rozsądku.
fajna babka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 21:28:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.