pytanie o platynowy blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-26, 22:14   #1
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Question

pytanie o platynowy blond


Ponad pol roku temu ufarbowalam wlosy na ciemny braz (moj naturalny kolor to braz,dlugie wlosy) po pewnym czasie poprawilam kolor stosujac szampon koloryzujacy(braz) teraz mam dosyc duze odrosty i nie chce ich farbowac na ciemno zreszta nie sa az tak bardzo widoczne, jednak mam ochote na czas wakacji zmienic radykalnie kolor - chodzi mi o platynowy blond. Zanim wybiore sie do fryzjera chce sie dowiedziec jak najlepiej i czym to zrobic zebym sie nie rozczarowac. W sumie nie mam o tym zielonego pojecia i czy najpierw powinien byc nalozony dekoloryzator, aby sciagnal mi kolor farby i szamponu a pozniej jakis rozjasniac 7-8tonow czy moze jest jakas inna metoda? Jakie sa najlepsze srodki do uzyskania platynowego blondu? czy trzeba powtorzyc zabieg?
prosze o pomoc w tym temacie... z gory dziekuje
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 22:34   #2
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: pytanie o platynowy blond

Drugi dzisiejszy temat o platynie, wcześniej też się pojawiały i udzielano tam wieeeelu informacji, wyszukiwarka nie gryzie! Szukajcie a znajdziecie.
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 10:47   #3
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: pytanie o platynowy blond

Dokładnie, wpisz w wyszukiwarce rozjaśnianie, platynowy blond lub białe włosy, tam sie troche naczytasz o tym wszystkim. A tak ze swej strony dodam, że zanim rozjasniłam włosy to nie wiedzialam ze bedzie z tym tyle problemu, nie zdawałam sobie sprawy jak niszczy to włosy, ile musze teraz włożyć pracy w to żeby jakos wyglądały, i że obawiam sie teraz przyciemniania ich bo to tez podobno nie tak hop siup.
Nie to żebym zniechecic Cie chciała... Ale radze naprawde sobie poczytac, o wszystkich problemach zwiazanych z rozjasnieniem, o zolknieciu koloru itp i zastanowic sie... czy warto. Tymbardziej jak masz wyjsciowy brąz. Pozdrawiam
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 12:26   #4
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: pytanie o platynowy blond

Dziekuje za odp. W sieci wszystko jest bardzo ogolnikowo napisane i to mi nie wystarczy, chcialam sie dowiedziec cos na ten temat od osodoby ktora zdecydowala sie na to i jak pozniej to ocenila. Łatwiej bedzie isc do fryzjera i dowiedziec sie ale ja niestety nie mieszkam w polsce i musze z tym widocznie poczekac az do urlopu kiedy przyjade do Łodzi i normalnie bede mogla porozmawiac z fachowcem na ten temat...
Milego dnia gabi86
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 19:58   #5
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: pytanie o platynowy blond

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
Zanim wybiore sie do fryzjera chce sie dowiedziec jak najlepiej i czym to zrobic zebym sie nie rozczarowac. W sumie nie mam o tym zielonego pojecia i czy najpierw powinien byc nalozony dekoloryzator, aby sciagnal mi kolor farby i szamponu a pozniej jakis rozjasniac 7-8tonow czy moze jest jakas inna metoda? Jakie sa najlepsze srodki do uzyskania platynowego blondu? czy trzeba powtorzyc zabieg?
prosze o pomoc w tym temacie... z gory dziekuje
Pytasz o rozjaśnianie po którym sie nie rozczarujesz, ja rozjaśniałam włosy ale bardzo je sobie zniszczyłam więc nie wiem czy moja metoda byłaby godna polecenia dlatego postanowiłam się nie wypowiedzieć

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
chcialam sie dowiedziec cos na ten temat od osodoby ktora zdecydowala sie na to i jak pozniej to ocenila
moje wrażenia po rozjasnianiu, jak napisalam wczesniej - załuje ze zniszczylam sobie wlosy; choc kolor mi sie podoba bardzo...

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
Dziekuje za odp. W sieci wszystko jest bardzo ogolnikowo napisane i to mi nie wystarczy, chcialam sie dowiedziec cos na ten temat od osodoby ktora zdecydowala sie na to i jak pozniej to ocenila. Łatwiej bedzie isc do fryzjera i dowiedziec sie ale ja niestety nie mieszkam w polsce i musze z tym widocznie poczekac az do urlopu kiedy przyjade do Łodzi i normalnie bede mogla porozmawiac z fachowcem na ten temat...
Milego dnia gabi86
odczuwam ironię :/
nie wiem czy wszystko jest ogólnikowo opisane bo dziewczyny zadawały przeróżne pytania i mnóstwo odpowiedzi na nie padało, i uwierz mi że nie sądzę że nagle teraz każda dziewczyna ktora pisala na ten temat w innych wątkach będzie jeszcze raz pisać w tym bo Tobie nie chce sie przejrzeć forum.
Oczywiście bardzo chętnie udzieliłabym Ci odpowiedzi ale dla Twojego dobra (abyś znalazła wiecej odpowiedzi) poleciłam wyszukiwarkę.

Może jak podam Ci gotowe linki to docenisz jakiekolwiek zainteresowanie:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...latynowy+blond

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...latynowy+blond

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...latynowy+blond

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ia%B3e+w%B3osy

Pozdrawiam i zyczę przyjemnego czytania, a jeśli z tego się nic nie dowiesz to pytaj dalej, i uwerz ze tu raczej większość jest chetna do pomocy.
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 20:05   #6
wow17I
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: pytanie o platynowy blond

witam ja dzisiaj rozjasniałem sobie włosy kolor wyszedł taki jaki chciałem biały , ale barzdzo zniszczylem sobie wlosy są matowe w dotyku, takie porozdwajane.. itp. a więc nie polecam, ja mam krutkie wlosy i mi to nie przeszkadza ze sobie zniszczyłem bo zawsze moge śćiąc na 0 hehe ALE NAPRAWDE BARDZO SIE NISZCZą WIEC PRZEMYSł TO JESZCZE..
wow17I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 21:15   #7
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: pytanie o platynowy blond

pozdrawiam cie i zachecam do radykalnej zmiany ja zrobilam supelnie odwrotnie z blondu na braz zafarbowalam miesiac temu
justyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.