białko - laski pomożcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-21, 13:19   #1
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248

białko - laski pomożcie!!!


witam wszytkie fitnesowe wizażanki. otoz kupialm sobie koktail herbalife,alby meic weicej bialka w pozywieniu- aby schudnac.moja dieta bedzie sie opierala mni. na koktailu, oraz na diecie los angeles proponowanej pzrez dr.hebera,ale to nie istoten. otoz jak to jest z BIAŁKEIM, podbno jak bede go wiecej spozywac to schudne. wysliczylam ze pok 120-125 g bialka dziennie msuze przyjac. dzieki koktailom bedzie mi latwoje, ale ost.bylam u kolegi ktory cwiczy na silowni, i jje takie bialko z wielkeij puchy, samo bialko, i mwoil ze dzieki niemu - bialku mzona schudnac.tylko tak sobie mysle, on jje to bialko jak suplement w celu zwiekszenia masy meisniowej, czyli ja jak zancze jesc je to tez przytyje... jak ja chce schudnac ;p pomozcie, bo stan mojeje wiedzy na ten temat jest znikomy... a mzoe np. tyje sie jak sie pzred lub po trennigu zje? bo ja chce chodiz na aerobic i basen. napsizcie co i jak.pzodrawiam
__________________
CO MNIE NIE ZABIJE TO WZMOCNI ...

"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy" M.M
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 18:28   #2
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: białko - laski pomożcie!!!

białko to białko i samo białko bez odpowiedniej diety i treningu nie spowoduje wzrostu tkanki mięśniowej
zwiększona podaż białka powoduje zwiększenie tempa metabolizmu oraz chroni mięsni tj. działa anabolicznie
białko dla kulturystów jest o wiele tańsz niż herbalife a najlepiej dostarczac odpowiednią ilość białka z jedzenia a nie odżywek
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 10:00   #3
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: białko - laski pomożcie!!!

dziekuje ze odp, mam pytanie apropo jedzienia bialka w odzywce i normlanego jedzonka, jak skomponowac posilek w dniu gdy mama basen, i w dniu gdy aerobic?bardzo zalezy mi na zdowiej diecie, i dobrze skomponowanych posilkach. przed treningiem- lub basenem wegle, a po treningu bialko.czy tak? co to moga byc te wegle? jogurt z muesli? (chce trenowac rano, znaczy basen i aerobic tak po sniadanku, nie wieczorem). czekam na odp ;-d
__________________
CO MNIE NIE ZABIJE TO WZMOCNI ...

"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy" M.M
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 12:15   #4
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: białko - laski pomożcie!!!

Posiłki, związane z treningiem aerobowym, nie muszą się różnić zasadniczo od zwykłych - w każdym powinno być białko (co najmniej 15g-20g), węglowodany pochodzące z warzyw i zdrowe tłuszcze.
W zależności od celu, trybu życia i intensywności planowanych treningów powinnaś pilnować ilości kalorii, żeby przypadkiem nie jeść za mało i nie spowolnić sobie tym metabolizmu.
Ogłądałam jakiś czas temu koktaile białkowe Herbalife i zawartość białka była w nich dużo niższa, niż w zwykłych odżywkach dla sportowców, poza tym były to proteiny sojowe i pszeniczne, uważane za niezbyt dobrze przyswajalne. Za to ceny - ogromne Więc zastanowiłabym się nad tym białkiem.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 16:28   #5
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: białko - laski pomożcie!!!

no to troszkę za pozno otrzymałam te zlote rady, bo juz puszke koktailu truskawka z herbalife nabylam, ale coz wykorzytsam, ma starczyc na 3tyg do meisiaca, a pozniej bede kupowac odzywki bailkowe. jakie polecacie? czytalam ze dobre sa z fimry whey. ale jakie dokaldnie bo po wejsciu na allegro, w kategori odzywki bailkowe, po wpisaniu whey, pojawia sie ich bardzo duzo i to rozne rodzaje. jaka polecicie dla mnie? aerobic 2 razy w tyg, plus basen arz w tyg, i cwiczenie w domu (brzuszki itp). pozdr
__________________
CO MNIE NIE ZABIJE TO WZMOCNI ...

"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy" M.M
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 11:06   #6
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: białko - laski pomożcie!!!

whey to nie firma tylko rodzaj odżywki, to białko serwatkowe szybkowchłanialne i pije się je okołotreningowo
moim zdaniem odżywka nie jest Ci potrzebna, bo nie cwiczysz siłowo
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 22:27   #7
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: białko - laski pomożcie!!!

Z Herbalifu można też dostać same proteiny (nie koktail - samo białko), nie wiem tylko czy są dostępne w Polsce, ale to białko to paskudztwo jest niewyobrażalne.

Ja coś niestety wiem na temat tych odżywek, bo przez dwa lata żyłam na tym świństwie z powodu alergii, ale nie polecam Herbalifu jako sposobu na odchudzanie. Spowalnia metabolizm i kiedy chcesz wrócić do normalnego jedzenia - nie możesz, bo tyjesz na samą myśl o jedzeniu.
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 08:02   #8
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: białko - laski pomożcie!!!

kurcze ... ale mimo to sproboje, fakt faktem, jest z herbalifu odzywka bialkowa, najwyzje to kupie nast. razem. ja slyszlam pozytywne opisnie na temat koktailu. powiem tak, kazdy czlowiek jest inny, jeden schudnie na np. diecie kopenhaskiej, a drugi tez schudnie ale zaarz bedzie mial jojo. kazdy inaczej reaguje, a ja coz poczytalam troche o tym, do tego kupilam ksiazke dr.hebera,ktorego dieta "los angeles" tez opiera sie na koktailach i coz... sprobuje.pozdr
__________________
CO MNIE NIE ZABIJE TO WZMOCNI ...

"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy" M.M
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 12:34   #9
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: białko - laski pomożcie!!!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
białko to białko i samo białko bez odpowiedniej diety i treningu nie spowoduje wzrostu tkanki mięśniowej
zwiększona podaż białka powoduje zwiększenie tempa metabolizmu oraz chroni mięsni tj. działa anabolicznie
białko dla kulturystów jest o wiele tańsz niż herbalife a najlepiej dostarczac odpowiednią ilość białka z jedzenia a nie odżywek
zagadzam sie z pingwin2 co za duzo to niezdrowo !!!

prosze tu jest chbya wszystko co powinnas wiedziec o bialku , o posilku przed i po treningu

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75323

pozdrawiam
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.