Help!!!!co zrobić z tym CZYMŚ zwanym "Słodkim capuccino"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 19:29   #1
carmelca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Exclamation

Help!!!!co zrobić z tym CZYMŚ zwanym "Słodkim capuccino"?


Pomocy!!! niecałe 3 miesiące temu robiłam platynowe pasemka (samym rozjaśniaczem) u fryzjera na naturalnych włosach ciemny brąz. Dzis postanowiłam coś zrobić z odrostami i... kupiłam "słodkie capuccino" joanny. Niestety nie wyszedł jak na opakowaniu. Efekt: na odrostach jasno-miedziany a w dalszej części popiel z lekko widocznymi jasniejszymi pasemkami i miedzianym połyskiem. Nie tak źle gdyby odrosty nie różniły się od reszty i gdyby nie ten miedziany odcień myślałam że będzie bardziej popielaty, jak mój naturalny. Jestem skłonna zafarbować włosy na czarno albo połozyć farbę z jakimś popielatym odcieniem ale nie wiem czy wyjdzie mi jednolity kolor. A może lepiej poprawić to szamponetką zmywalną? nie wyjdę z domu dopóki czegoś z tym nie zrobię. Napiszcie proszę czym mam zafarbować żeby kolor był jednolity
carmelca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 19:22   #2
carmelca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Help!!!!co zrobić z tym CZYMŚ zwanym "Słodkim capuccino"?

Pomocy po raz drugi!!!!!!!!!!!!!! na słodkie capuccino położyłam L'Oreal Casting mroźny beż... odrosty nadal miedziane, reszta ciemny-szary-brąz z prześwitującymi szczątkami platyny. Chciałam zmyć ten kolor i umyłam kilka razy szamponem przeciwłupiezowym, odżywka obowiązkowo. Wygląda to teraz jak na zdjęciach. No i muszę jak najszybciej doprowadzić to do normalnego stanu.
Tak, tym razem udam się do fryzjera chcę jedynie zapytać Was, drogie Wizażanki, czy teraz łatwiej będzie mi rozjaśnić wszystkie włosy do blondu czy lepiej ufarbować na czarno (nie mogę patrzeć na te rudości a inne opcje nie przychodzą mi do głowy). Oczywiście fryzjerki zapytam co wg niej najlepiej zrobić ale może miałyście podobne doświadczenia? czarny w ogóle może wyjść na rozjaśnianych wcześniej włosach? gdybym rozjasniła to pozbędę się rudości? włosy nie są bardzo zniszczone, gładkie i błyszczące.
Bardzo proszę o opinię i radę

Edytowane przez carmelca
Czas edycji: 2010-03-31 o 14:54
carmelca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 19:39   #3
aaaa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 71
Dot.: Help!!!!co zrobić z tym CZYMŚ zwanym "Słodkim capuccino"?

Wejdź na tą stronę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796 może znajdziesz jakiś kolor dla siebie. Tu dziewczyny dodają zdjęcia jak wychodzą niektóre farby.
aaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 16:34   #4
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Help!!!!co zrobić z tym CZYMŚ zwanym "Słodkim capuccino"?

jesli zafarbujesz na czarno to jedynie ze świadomościa, że juz tak będziesz musiała zostac na baaardzo długo lub ściąc na krótko, bo najtrudniej jest zejść z czerni, poczytaj sobie wątek o dekoloryzacji...
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.