Seks bez zobowiązać czy głębsze uczucie? Waszym zdaniem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-23, 23:31   #1
pina09
Przyczajenie
 
Avatar pina09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 3
Exclamation

Seks bez zobowiązać czy głębsze uczucie? Waszym zdaniem.


Mam mały problem, ponieważ nie mogę zrozumieć o co chodzi facetowi. On ma 23 lata - ja 21, znamy się niecałe 3 miesiace, nie spotykamy sie czesto ale dość dużo o sobie wiemy. Niestety na co dzień dzieli nas duża odległość i możemy spotykać się tylko raz na jakiś czas. Na poczatku była miedzy nami duża fascynacja i mysle ze obydwie strony liczyły na jakieś głebsze uczucia,jednak później ustalilismy ze związek i tak by nie wyszedł wiec umówilismy się ze bedziemy się spotykać tak luźno na sam seks. Ja się zgodziłam, bo mi to odpowiadało i myslalam o tym wczesniej a w sumie ta propozycja wyszła bardziej od niego. Przez długi czas pisalismy bardzo odwazne smsy, gadalismy co i jak bedziemy robic w łozku przez tel. a kiedy doszło do spotkania-zachowywalismy sie bardziej jak para. Poszlismy cos zjesc, trzymalismy sie za reke,pocałunki i to wszystko było z jego inicjatywy. Ja myslalam i tak sie nastawilam ze chodzi mu tylko o seks. A skonczylo się na tym ze seksu nie było(tylko dlatego że on do tego nie dążył i nie chciał), zrobilismy sobie nawzajem dobrze, było duzo pieszczot, całowania itd. Na koniec on powiedział że przemyslał to sobie wszystko i że on tak nie potrafi i że na seks musi być odpowiedni moment. A przez ten cały czas pisania smsow i rozmów (2-3 tyg.) był baardzo napalony i miał różne pomysły co bedziemy robić w łózku jak się zobaczymy, sam prowokował tzw sex-smsy itd. Teraz to ja nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć? Dodam że przyznał że stresował sie jak miał się ze mną spotkać zarówno za 1 razem jak i teraz-choć pewnie mniej.
__________________
Miley_16
pina09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 09:31   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Seks bez zobowiązać czy głębsze uczucie? Waszym zdaniem.

Cytat:
Napisane przez pina09 Pokaż wiadomość
Mam mały problem, ponieważ nie mogę zrozumieć o co chodzi facetowi. On ma 23 lata - ja 21, znamy się niecałe 3 miesiace, nie spotykamy sie czesto ale dość dużo o sobie wiemy. Niestety na co dzień dzieli nas duża odległość i możemy spotykać się tylko raz na jakiś czas. Na poczatku była miedzy nami duża fascynacja i mysle ze obydwie strony liczyły na jakieś głebsze uczucia,jednak później ustalilismy ze związek i tak by nie wyszedł wiec umówilismy się ze bedziemy się spotykać tak luźno na sam seks. Ja się zgodziłam, bo mi to odpowiadało i myslalam o tym wczesniej a w sumie ta propozycja wyszła bardziej od niego. Przez długi czas pisalismy bardzo odwazne smsy, gadalismy co i jak bedziemy robic w łozku przez tel. a kiedy doszło do spotkania-zachowywalismy sie bardziej jak para. Poszlismy cos zjesc, trzymalismy sie za reke,pocałunki i to wszystko było z jego inicjatywy. Ja myslalam i tak sie nastawilam ze chodzi mu tylko o seks. A skonczylo się na tym ze seksu nie było(tylko dlatego że on do tego nie dążył i nie chciał), zrobilismy sobie nawzajem dobrze, było duzo pieszczot, całowania itd. Na koniec on powiedział że przemyslał to sobie wszystko i że on tak nie potrafi i że na seks musi być odpowiedni moment. A przez ten cały czas pisania smsow i rozmów (2-3 tyg.) był baardzo napalony i miał różne pomysły co bedziemy robić w łózku jak się zobaczymy, sam prowokował tzw sex-smsy itd. Teraz to ja nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć? Dodam że przyznał że stresował sie jak miał się ze mną spotkać zarówno za 1 razem jak i teraz-choć pewnie mniej.
caly czas piszesz co on chce, a ty?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 12:29   #3
Wazy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 23
Dot.: Seks bez zobowiązać czy głębsze uczucie? Waszym zdaniem.

Chemii może nie być odpowiednio dużo by tworzyć związek, co nie oznacza że nie można się czuć razem dobrze spotykając się ze sobą w innej konwencji.
Seks seksem ale każdy lubi również bliskość drugiego człowieka, i kiedy dostajemy taką szansę możemy ją wykorzystać a wcale nie oznacza to od razu głębszych uczuć poza szacunkiem i przyjaźnią.

A dlaczego nie dążył do seksu? Tego już ja Ci nie powiem, wymienię możliwości ale dowiedzieć się możesz tylko od niego.
Stres o którym piszesz mógł mieć wpływ, w tym wypadku twoja inicjatywa da bardzo dużo, tak samo w przypadku gdy nie jest pewien czy tego chcesz to też kwestia szacunku do Ciebie. A może po prostu ma inne podejście do seksu niż większość facetów (takie bardziej kobiece).

Mam nadzieję że trochę pomogłem
Wazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 12:52   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks bez zobowiązać czy głębsze uczucie? Waszym zdaniem.

Moze to erotoman-gawedziarz
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-24, 20:54   #5
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Seks bez zobowiązać czy głębsze uczucie? Waszym zdaniem.

Cytat:
Napisane przez pina09 Pokaż wiadomość
Na koniec on powiedział że przemyslał to sobie wszystko i że on tak nie potrafi i że na seks musi być odpowiedni moment. A przez ten cały czas pisania smsow i rozmów (2-3 tyg.) był baardzo napalony i miał różne pomysły co bedziemy robić w łózku jak się zobaczymy, sam prowokował tzw sex-smsy itd. Teraz to ja nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć? Dodam że przyznał że stresował sie jak miał się ze mną spotkać zarówno za 1 razem jak i teraz-choć pewnie mniej.
Wg mnie jest tak jak powiedział - przemyślał to sobie i jednak nie chce tylko przyjaźni z seksem. Rozmawialiście coś jeszcze po tym spotkaniu?
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-25, 14:04   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks bez zobowiązać czy głębsze uczucie? Waszym zdaniem.

Zdublowany temat, masz jedne na Intymnym, zamykam.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-25 15:04:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.