Kremik Isana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-28, 14:09   #1
iveriin
Wtajemniczenie
 
Avatar iveriin
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 138

Kremik Isana


Po miesiącu stosowania mogę powiedzieć jedno: cała masa kremów NAWILŻAJĄCYCH może się przy nim schować!

NAWILŻENIE: Super, super ekstra. Gdy posmaruje się nim na noc, rano zanim wejdę pod prysznic dalej czuję MEGA nawilżenie. Świetnie nadaje się na obecną porę roku, chociażby po opalaniu.

UJĘDRNIENIE: Nie zauważyłam, ALE! mam dość młodą skórę (19 lat), więc może do dlatego, że nie potrzebuję zbyt wielkiego ujędrnienia.

APLIKACJA: Z aplikacją troszkę ciężko, bo wydaje mi się, że pomimo rzadkiej konstystencji w słoiczku, na ciele rozprowadza się dosyć ciężko, tworząc warstwę gęstego kremu.

SKŁAD: Nie jestem ekspertem, ale troszkę się obawiałam tych czterech parabenów, ALE! Skład jest bardzo zbliżony do np. dwa razy droższej Nivei, a efekt jest sto razy lepszy (używając ISANy).

Podsumowując, jest to bardzo dobry kremik, jeżeli komuś zależy na nawilżeniu. A jak wiadomo, nawilżenie skóry = zdrowy, i przede wszystkim młody wygląd
iveriin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 12:54   #2
iveriin
Wtajemniczenie
 
Avatar iveriin
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 138
Dot.: Kremik Isana

Po prawie dwóch miesiącach stosowania mogę powiedzieć, że kremik bardzo fajnie nawilża i UJĘDRNIA piersi. Pewnie to zasługa nie tylko kremu, ale również masażu przy aplikacji. Jednakże stosowałam już kilka kremów 'biustowych' i żaden z nich nie dał takich efektów, jak ten!
iveriin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 20:09   #3
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kremik Isana

O jakim kremie piszesz?
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.