Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-21, 13:58   #631
p0isengirl
Raczkowanie
 
Avatar p0isengirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 432
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Miie proponuje Ci tormentiol + żel z tintin+ afrodyta od czasu do czasui pić dużo bratka ja osobiście to stosuje i robie jeszcze "parówki" z bratka i jest dobrze)
p0isengirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:34   #632
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

nie wiem czy ktos wspomnial ale ja polecam Masc z masy perslowej albo inaczej zwana Masc z macicy perlowej ona jest na blizny po tradziku jak i rowniez na pozostalosci po tradziku, u mnie sa zaczerwienienia na policzakch i na brodzie i tam gdzie zaczerwienie male krostki i wlasnie dermatolog oprocz swoich robionych masci na tradzik polecil mi ta masc kosztuje ona ok 30 paru zlotych w aptece i musze przyznac ze stosuje ja nie cale 3 miesiace ( chociaz juz malo brakuje do 3 miesiecy) a widac roznice poniewaz te zaczerwienienia lagodnieja i po malu zanikaja jak i rowniez plamki po krostkach ktore sie robia. Jednak na wstepie dermatolog kazal mi uzbroic sie w cierpliwosc bo to moze trwac zanim calkowice zaleczy sie a juz troche trwa leczenie bo od dluzszego czasu rozne specyfiki mi zapisuja ale zmienilam teraz na lepszego lekarza ktory widac ze sie zna. A oprocz tego to masac mozna uzywac tak czesto jak sie chce ja zazwyczaj uzywam rano przed pojsciem do pracy i potem na wieczor bo w czasie dnia nie mam kiedy.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 19:47   #633
jagom
Przyczajenie
 
Avatar jagom
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Mam podobny problem, właśnie zadzwonili do mnie z salonu kosmetycznego, z wiadomością że rezygnują z dalszego stosowania zabiegów na przebarwienia ponieważ moja twarz się nie złuszcza i nie ma widocznej poprawy. Sama nie wiem co dalej stosować zamówiłem w AVON-ie piling dwustopniowy, ale chyba nie wierzę że to pomoże. A lato nadchodzi i co tych przebarwień będzie jeszcze więcej. Jeśli ktoś coś wymyli, ale w rozsądnej cenie to polecam się.
jagom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 09:17   #634
wannabe
Raczkowanie
 
Avatar wannabe
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 242
GG do wannabe
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

ja, poniewaz mam opory przed pojsciem do obcej kosmetyczki postawilam na kuracja acne derm - lysanel active. po zuzyciu jednej tubki ad przeszlam na lysanel (teraz jestem w trakcie drugiej tubki lysanelu). musze powiedziec, ze efekty mnie zaskoczyly. opisalam je zreszta w mojej ocenie lysanelu na kwc. buzia jest o wiele gladsza. jedyne do czego moglabym sie przyczepic, to to, ze przebarwienia moglyby schodzic szybciej. te czerwone placki, ktore zwykle mi zostawaly po pryszczach nadal powstaja, tylko znikaja szybciej niz przed lysanelem... jednak ja oczekiwalam, ze beda schodzic jeszcze szybciej. wypryskow tez mam mniej, tylko ze ze mnie taka cholera, ze nie moge sie czasem powstrzymac przed zjedzeniem jakiegos syfu (a to mi zawsze zle wplywa na cere) albo przez wycisnieciem niewidocznych zaskornikow i rozrapaniem w ten sposob twarzy. eh...
pzdr
wannabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 17:15   #635
anai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Question blizny potrądzikowe - laser

Witam i prosze o zblizony koszt laserowego usuniecia blizn po tradziku. Pozdrawiam
anai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 19:14   #636
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: Blizny po tradziku

podlaczam sie i pytam o dobre gabinety w Warszawie gdzie mozna usunac blizny z gory dziekuje
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 19:21   #637
junge_dragon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny po tradziku

Czytałam ostatnio o usuwaniu blizn laserem erbowo-yagowym. Dziewczyna usuwała blizny z policzków, za jeden zabieg zapłaciła 500 zł, a lekarz powiedział, że po 3-ech będzie widać znaczną poprawę. Ta dziewczyna już po pierwszym była zadowolona, twierdziła, że widać różnicę i skóra szybko się goi po zabiegu.
junge_dragon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-26, 19:24   #638
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: Blizny po tradziku

Cytat:
Napisane przez junge_dragon
Czytałam ostatnio o usuwaniu blizn laserem erbowo-yagowym. Dziewczyna usuwała blizny z policzków, za jeden zabieg zapłaciła 500 zł, a lekarz powiedział, że po 3-ech będzie widać znaczną poprawę. Ta dziewczyna już po pierwszym była zadowolona, twierdziła, że widać różnicę i skóra szybko się goi po zabiegu.
a gdzie robi sie takie zabiegi?
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 19:40   #639
junge_dragon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny po tradziku

Ta dziewczyna robiła w Centrum Dermatologii w Łodzi. Sama próbowałam znaleźć miejsca gdzie używają tego lasera, ale chyba nie ma ich wiele. Trzeba by popytać w klinikach dermatologii laserowej
junge_dragon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 21:17   #640
maxi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Talking

czesc dziewczyny...
wlasnie znalazlam Wasze forum i NASZ problem przebarwienia + dziurki + wiele innych paskudztw.... tfu....
przeczyatalam wszystkie posty i widze ze cos niektore dziewczeta poznikaly.... gdzie podziala sie mieeee???? @śka....??????
w sumie to mialam juz gdzies te moje plamiaste twory i dzurencje ale nie wiem czy ukochany nie wypali z pierscieniem .... i jak bedzie wygladac nakrapiana panna mloda ....zwlaszcza ze pan mlody pyszczek w kolorze i jakosc ma zywcem jak z zurnala do tego bialy zab,ciemny wlos.... niewazne
powiem Wam ze zamierzam kupic glyco-a wiele o nim czytalam moze pomoze...zamierzam wesprzec go kremem pt.DRULA SUPERFORTE powiem szczerze ze niegdys kremik mi pomogl ale przyszly wakacje ,zaniedbania w stosowaniu i czar prysl.Jednak polecam serdecznie ...odnosnie BLIZN PO TRADZIKU znam dwie osoby ktore stosowaly No-Scar (to ten krem z macicy perlowej ) buzki maja spoko!!!tymczasem znikam bede tu zaladac...
trzymajmy sie w boju

ach to jeszcze raz ja chcialam nadmienic ze teraz na allegro jest w dobrej cenie No-Scar
a jeszcze wiesc do mieeee..... napisz jak wyszly ci te badania ktore mialas zrobic.... bo ja podobno mam zespol Gilberta ( to taka przypadlosc watroby,objawia sie wysokim poziomem bilirubiny) i probuje go przypisac do nasilenia zmian plamistych i tradzikowych ....bo tak sobie kombinuje ... bo przciez zaden medyk ci nie wyjasni...ze wlsciwie praca watroby powinna miec wplywa na nasza skore przeciez tam zachodza przemiany hormonow witamin odpadow itp zreszta widze po sobie ze jak pobolewa mnie watroba zaczynaja wypadac mi wlosy i mordka tez szwankuje...lece zrobic badania i jest watrobka nie najlepiej i testosteron podniesiony.... ale tyle ode mnie napisze moze ktos jaka opinie ....

a jeszcze jedno chyba bierzesz tabletki anty.... jesli masz z watrobka to co ja to powinnas rzucic to w cholere bo to podstawowe przeciwskazanie do stosowania doustnej antykoncepcji ( zalecenie prof CMUJ ) zbadaj testosteron ... czekam na jakies wiesci od Ciebie pzdr

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-03-06 o 22:13 Powód: post pod postem
maxi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 21:43   #641
koralek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
hej Dziewczęta
TAK NACZYTAŁAM SIĘ O WASZYCH DOŚWIADCZENIACH Z KWASAMI I JUZ ZGLUPIALAM.MIESIAC TEMU SKONCZYLAM SERIE 12-STU ZABIEGOW KWASOW FIRMY GERARDS.KWASY NIBY SUPER HIPER MIAŁO BYC PIĘKNIE.PIEKNIE TO TYLKO ZAPŁACIŁAM.MIAŁAM NIE MIEĆ BLIZN I PRYSZCZY A CHODZE ZDOŁOWANA I PATRZEĆ NA SIEBIE NIE MOGĘ.MOZE W TRAKCIE LECZENIA BYŁO TROSZECZKĘ LEPIEJ ALE TERAZ MASAKRA-NIC NIE POMOGŁY.NIE WIEM OD CZEGO TO ZALEŻY.CIEKAWE CZY MOŻNA SKŁADAC REKLAMACJĘ?JESTEM ZE SZCZECINA MOZE KTÓRAS Z WAS ZNA KOGOŚ GODNEGO POLECENIA KOSMETYCZKĘ ,DRMATOLOGA, ENDOKRYNOLOGA, GINEKOLOGA ????

Powiedzcie Mi Jeszcze Jak Zadac Tu Pytanie Kosmetyczce Pani Beacie Krajnik Która Jest Własnie Ze Szczecina?

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-03-06 o 22:15 Powód: post pod postem
koralek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 21:27   #642
maxi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC.... do poczytania

czesc dziewczynki dalej czekam na Wasze podpowiedzi, ale tymczasem
przesylam linka .... mozna tam cos poczytac od kuchni o tych naszych
kwasiorach

www.mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=991
hihihi
maxi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 19:39   #643
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
blizny potrądzikowe

Po wyciskaniu zostało mi kilka czerownych kropek i utrzymują się już jakiś czas. Czy jest jakaś możliwość, że one "same zejdą"? Jeśli nie, to poproszę o podanie nazw kosmetyków, maści/kremów (o ile takie istnieją) na blizny po trądziku. W jakiej mniej więcej są cenie i czy są skuteczne?
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 10:40   #644
FELIMENA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Brzesko- małopolskie
Wiadomości: 24
GG do FELIMENA
Dot.: masci na blizny po tradziku

Witam

Ja słyszałam że Acne Derm -taka maś jest super zarówno na tradzić jak i na przebarwienia i plamy- jest cały wątek tematyczny na ten temat- kosztuje ok 20zł w aptece. Mogę również polecić krem Noscar- z maści perłowej- dostępny w sklepach zielarskich ale drogi- ok 60zł- jest super na blizny, rozstepy, ale ja bym spróbowała tego acne dermu

pozdrawiam
FELIMENA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 14:27   #645
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: masci na blizny po tradziku

Jak spróbujesz tego Acne Dermu to daj znać Ja miałam taką wielką fioletową bliznę po wyciskaniu na szczycie kości policzkowej mniej wiecej po 3 m-cach zbledla i jest mala ale nadal ja widac mam nadzieje ze acne derm dziala bo na no-scar mnie nie stac
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 15:05   #646
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: masci na blizny po tradziku

Jeżeli chodzi o Acne-derm to na liście tego na co on działa usuwanie blizn jest na samym końcu,czyli nie jest to maść stricte na blizny.Do tego służą takie medykamenty jak Cepan czy Contrabutex
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 15:06   #647
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: masci na blizny po tradziku

a moze to:ja sie tym smaruje od kilku dni, przyjemny kremik, na pewno nie jest silny ale może działa https://wizaz.pl/produkty/baza/censu...s&itemid=12009
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 17:08   #648
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: masci na blizny po tradziku

Cytat:
Napisane przez Gabi2
a moze to:ja sie tym smaruje od kilku dni, przyjemny kremik, na pewno nie jest silny ale może działa https://wizaz.pl/produkty/baza/censu...s&itemid=12009
ile kosztuje ten kremik??
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 17:15   #649
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: masci na blizny po tradziku

Cytat:
Napisane przez N4TI
ile kosztuje ten kremik??
O ile mnie pamięć nie myli w przedziale 14-19 Zależy od sklepu,ale to nie jest typowa maść na blizny,więc jeżeli nie zadziała to można być tylko na siebie złym
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 17:24   #650
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: masci na blizny po tradziku

ja zapłaciłam 17
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 09:26   #651
ankie
Przyczajenie
 
Avatar ankie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 19
GG do ankie
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Aguśka17
czesc dziewczynyja tez juz od jakiegos czasu cierpie na to paskudztwo;/ a jesienia jakos własnie szczegolnie mysle ze to wszystko wyłazi bardziej po lecie jak sie buzka troszke opali.a najgorsze sa takie duze bolące ropne na policzku;/ja rok temu przeszłam złuszczanie kwasami tca ale jakos nie bardzo;/w te wakacje unikałam bardzo słoneczka i stosowałam krem z filtrami na buzke.ale wysyp pryszczy tez przezyłam.i tak od sierpnia stosuje codziennie krem glyco-a na na noc i na dzieni codziennie peeling termiczny bielendy oraz maseczki z glinka polecam np kolastyny, i musze przyznac ze poprawa jest b duzaa jak wyskoczy od czasu do czasu jakis pryszcz to nakuwam go igiełka i delikatnie wyciskam.potem nakładam na to miejsce tribiotic i rano juz praktycznie nie ma sladui jak tak dalej pojdzie to mam nadzieje ze niedługo pozbede sie tych przebarwienwszystko jest na dobrej drodzebo rzeczywiscie juz duzo sa bledsze a nowe pryszcze wyskakuja coraz rzadziej.pozdrawam Was dziewczyny i zycze powodzenia
Hejka
CZy możesz mi powiedzieć co to jest ten "tribiotic", jakie jets jego działanie i gdzie go można kupic???
Pozdrawiam
ankie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 10:53   #652
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

czesc!!! ja jestem pierwszy raz na tej stronce powiedziala mi o niej kolezanka i uwazam ze jest super... moze ktos mi udzielic info czy ten krem ad jest na recepte?
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 10:53   #653
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez ankie
Hejka
CZy możesz mi powiedzieć co to jest ten "tribiotic", jakie jets jego działanie i gdzie go można kupic???
Pozdrawiam
tribiotic to maść o działaniu bakteriobójczym, przyspiesza gojenie ran i chroni przed infekcjami. Zawiera trzy antybiotyki: neomycynę, polimeksynę i bacytracynę. Sprzedawana jest w małych saszzetkach, powinnaś ją dostać w każdej aptece
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 13:51   #654
ankie
Przyczajenie
 
Avatar ankie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 19
GG do ankie
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Dzięki Bruja Ale mam jeszcze jedno pytanie: czy tej maści można używać na świeżą rankę po pryszczyku???
ankie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:24   #655
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez natalia21
czesc!!! ja jestem pierwszy raz na tej stronce powiedziala mi o niej kolezanka i uwazam ze jest super... moze ktos mi udzielic info czy ten krem ad jest na recepte?
nie jest na recepte
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 21:16   #656
Justynusienka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Justynusienka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 467
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Siemka, a moglybyscie cos poradzic na takie lekkie przebarwienia? Po przyszczach zostaly mi takie jakby duze czarne piegi, ktore okropnie wygladaja. Juz sie troche rozjasnily, ale chcialabym , aby zniknely szybciej. Mam wrazliwa skore, wiec nie chce kombinowac z kwasami. Zastanawiam sie, czy krem soraya z seii przeciwtradzikowej na przebarwienia bylby skuteczny, a jednoczesnie niezbyt mocny;]
Justynusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 21:35   #657
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez ankie
Dzięki Bruja Ale mam jeszcze jedno pytanie: czy tej maści można używać na świeżą rankę po pryszczyku???
można, dzięki temu szybciej się goi
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 18:29   #658
maxi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Smile Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Justynusienka
Siemka, a moglybyscie cos poradzic na takie lekkie przebarwienia? Po przyszczach zostaly mi takie jakby duze czarne piegi, ktore okropnie wygladaja. Juz sie troche rozjasnily, ale chcialabym , aby zniknely szybciej. Mam wrazliwa skore, wiec nie chce kombinowac z kwasami. Zastanawiam sie, czy krem soraya z seii przeciwtradzikowej na przebarwienia bylby skuteczny, a jednoczesnie niezbyt mocny;]

czesc Justynusienko powiem Ci ze mam podobny problem :-( teraz probuje kwasiki (glico-a) zobacze co bedzie....ale jednoczesnie stosuje Drula Superforte... (krem na przebarwienia dostepny w aptekach ok 40 zl,delikatny)kiedys mi pomogl bez glico,wiec moze i Tobie pomoze,jest dosyc tlustawy ale mozna nakladac go pod makijaz.... jak przyjdzie lato to uzywaj kremow z filtrami bo te cholerna plamy wroca.pozdrawiam
maxi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 21:26   #659
jagom
Przyczajenie
 
Avatar jagom
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Czesc Dziewczyny!
Mam jedno pytanie co to wlasciwie jest ten krem glyco-a, bo ja chyba ostatnio juz zrezygnowalam z waliki z przebarwieniami, jedyne co jeszcze robie to kupilam w aptece krem wybielajacy i uzywam blokera 100
pozdrawiam
jagom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 23:28   #660
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Witaj jagom.
Podaję link do KWC, gdzie możesz poczytać sobie recenzje glyco a:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4204
Pozdrawiam
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.