Ja chcę być blondynką... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 05:57   #1
wiewiora107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13

Ja chcę być blondynką...


Wtam serdecznie,

W październiku poszłam do fryzjeraz z zamiarem rozjaśnienia włosów. Miałam nadzieje, że wyjdę jako mniej wiecej blondynka, a wyszłam z balejażem w różnych kolorach bązu i rudości(może dlatego, że rozjaśniacz był nałożony na czerwone włosy)...Nie zrażając się poszlam teraz znowu, mając nadzieje ze tym razem sie uda. Fryzjerka nałożyła mi na całosć włosów brąz i zrobiła mi mase pasemek, ale znowu nie wyszło tak jak chciałam, za ciemne mam włosy, mało widoczne pasemka. Chciałam miec taki ładny słomkowy może miodowy blod, taki ciepły blond a nie zimy prawie biały. Czy nie da się tak zrobić? Czy za każdym razem bede musiała nakładać farbę brąz na całość i wyciągać pasemka? Jak powiedzieć fryzjerce czego chce? A ja nie chce ich znowu przyciemniać...
wiewiora107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 09:36   #2
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Ja chcę być blondynką...

Czerwień to jest trochę problematyczny kolor Nie wiem, jakie masz włosy, pewnie fryzjerka uważa, że są za cienkie i słabe, żeby od razu nałożyć rozjaśniacz na całość. Chyba musisz uzbroić się w cierpliwość i dać fryzjerce działać, w końcu będziesz miała swój blond
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 17:05   #3
wiewiora107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ja chcę być blondynką...

No najwyraźniej tak ma być, kurczę jakby człowiek wiedział wcześniej ile jest zachodu z farbowanymi włosami, to by nie farbował ale jak miało się 15 lat...to się nie myślało Uzbroję się w cierpliwość lepiej mieć blond za pół roku niż za miesiąc na 3 włosach, bo tyle by mi zostało;P
wiewiora107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 01:42   #4
smerfetka781
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka781
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 161
Dot.: Ja chcę być blondynką...

Cytat:
Napisane przez wiewiora107 Pokaż wiadomość
No najwyraźniej tak ma być, kurczę jakby człowiek wiedział wcześniej ile jest zachodu z farbowanymi włosami, to by nie farbował ale jak miało się 15 lat...to się nie myślało Uzbroję się w cierpliwość lepiej mieć blond za pół roku niż za miesiąc na 3 włosach, bo tyle by mi zostało;P
Nie wiem czy cie to pocieszy ale ja od maja stopniowo zmienialam kolor z ciemnego brazu ~(farbowanego) na blond i dopiero po kilku farbowaniach i cieciu koncowek udalo sie mi dojsc do ciemnego blondu, a potem reszte rozjasnilam pasemkami blond. Mi fryzjerka kazala farbowac wlosy ciemnym blondem..na poczatku nie widzialam w tym sensu bo kolor lapal tylko na odrostach a konce nadal byly ciemne. Moze nie wygladalo to zbyt fajnie ale doczekalam sie tego ze moge coraz wiecej robic sobie jasnych pasemek i juz do calkowitego blondu nie jest daleko jesli bym tylko chciala
smerfetka781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 05:46   #5
wiewiora107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ja chcę być blondynką...

Cytat:
Napisane przez smerfetka781 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy cie to pocieszy ale ja od maja stopniowo zmienialam kolor z ciemnego brazu ~(farbowanego) na blond i dopiero po kilku farbowaniach i cieciu koncowek udalo sie mi dojsc do ciemnego blondu, a potem reszte rozjasnilam pasemkami blond. Mi fryzjerka kazala farbowac wlosy ciemnym blondem..na poczatku nie widzialam w tym sensu bo kolor lapal tylko na odrostach a konce nadal byly ciemne. Moze nie wygladalo to zbyt fajnie ale doczekalam sie tego ze moge coraz wiecej robic sobie jasnych pasemek i juz do calkowitego blondu nie jest daleko jesli bym tylko chciala

Nie pocieszyło mnie to za bardzo Ale właściwie byłam dopeiro drugi raz, wiec mam nadzieję, że mi też się uda. A tak na marginesie to nie wiedzialam, że zrobienie pasemek tyle kosztuje
Smerfetka, a jak często poprawiasz pasemka?
wiewiora107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 07:40   #6
smerfetka781
Raczkowanie
 
Avatar smerfetka781
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 161
Dot.: Ja chcę być blondynką...

ja robie pasemka mniej wiecej co 2 miesiace....cierpliwosc sie oplaca wiec powodzenia
smerfetka781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 12:18   #7
nikita000
Przyczajenie
 
Avatar nikita000
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 13
Dot.: Ja chcę być blondynką...

z chęcią bym oddała swoje blond włosy, jakby sie dało ... nienawidze tego koloru hehe..
nikita000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 14:46   #8
wiewiora107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ja chcę być blondynką...

Cytat:
Napisane przez nikita000 Pokaż wiadomość
z chęcią bym oddała swoje blond włosy, jakby sie dało ... nienawidze tego koloru hehe..
Powiem Ci, że ja jestem ciemną blondynką i tez mi się nie podobało, twierdziłam, że mam włosy bez wyrazu, a teraz chętnie bym się z Tobą zamieniła, gdzie mieszkasz?
wiewiora107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 20:14   #9
nikita000
Przyczajenie
 
Avatar nikita000
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 13
Dot.: Ja chcę być blondynką...

Cytat:
Napisane przez wiewiora107 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja jestem ciemną blondynką i tez mi się nie podobało, twierdziłam, że mam włosy bez wyrazu, a teraz chętnie bym się z Tobą zamieniła, gdzie mieszkasz?

hehe mieszkam w Kielcach mam zamiar sie przefarbować na ciemny blond bo ten kolor juz jest nudny :PP
nikita000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 20:29   #10
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Ja chcę być blondynką...

Cytat:
Napisane przez wiewiora107 Pokaż wiadomość
Wtam serdecznie,

W październiku poszłam do fryzjeraz z zamiarem rozjaśnienia włosów. Miałam nadzieje, że wyjdę jako mniej wiecej blondynka, a wyszłam z balejażem w różnych kolorach bązu i rudości(może dlatego, że rozjaśniacz był nałożony na czerwone włosy)...Nie zrażając się poszlam teraz znowu, mając nadzieje ze tym razem sie uda. Fryzjerka nałożyła mi na całosć włosów brąz i zrobiła mi mase pasemek, ale znowu nie wyszło tak jak chciałam, za ciemne mam włosy, mało widoczne pasemka. Chciałam miec taki ładny słomkowy może miodowy blod, taki ciepły blond a nie zimy prawie biały. Czy nie da się tak zrobić? Czy za każdym razem bede musiała nakładać farbę brąz na całość i wyciągać pasemka? Jak powiedzieć fryzjerce czego chce? A ja nie chce ich znowu przyciemniać...
A ja Ci radzę następnym razem zrobić tylko dużo cienkich blond pasemek bez żadnego brązu na włosy. Też kiedyś robiłam brąz z pasemkami, ale zawsze ten brąz je przytłaczał. Postanowiłam więc zrobić tylko pasemka i zmiana była bardzo duża. W końcu dominującym kolorem był blond
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 06:00   #11
wiewiora107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ja chcę być blondynką...

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
A ja Ci radzę następnym razem zrobić tylko dużo cienkich blond pasemek bez żadnego brązu na włosy. Też kiedyś robiłam brąz z pasemkami, ale zawsze ten brąz je przytłaczał. Postanowiłam więc zrobić tylko pasemka i zmiana była bardzo duża. W końcu dominującym kolorem był blond
Też właśnie nad tym myślałam, nawet powiedziałam o tym tej fryzjerce, a ona stwierdziła że w samym blondzie mi bedzie nie ładnie i ona mi doradza zawsze robić pasemka na blondzie...Normalnie wychodząc od tego fryzjera już sama nie wiedziałam czego chce. Do tej pory waham się. Ja mam duże niebieskie oczy, jasną cerę jak może mi nie być ładnie w blondzie? W ciemniejszych włosach wyglądam jak śmierć...A najlepiej czulam się w czerwonych, tylko mi sie znudziły i postanowiłam coś zmienić
wiewiora107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 11:00   #12
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Ja chcę być blondynką...

Uważam, że nic nie tracisz próbując czegoś innego. Jeśli nie zrobisz samych paemek, nie będziesz wiedziała, jak w nich wyglądasz. A jeśli rzeczywiście stwierdzisz, że to nie jest to, to ciemniejszych pasemek zawsze możesz potem dołożyć.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 20:13   #13
Doris1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Ja chcę być blondynką...

Przez wiele lat nosiłam blond pasemka.Po pewnym czasie (chyba dla potrzeby odmiany) postanowilam je przyciemnić. Mam teraz cos pomiędzy ciemnym blondem a rudym.To nie był dobry pomysl.Wyglądam jak szara mysz. Chce wrócić do blondu, ale zastanawiam sie czy pasemka są nadal modne, boje sie też odrostów przy jednolitym kolorze włosów.
Doris1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 22:34   #14
gosixa09
Raczkowanie
 
Avatar gosixa09
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 90
Dot.: Ja chcę być blondynką...

Cytat:
Napisane przez nikita000 Pokaż wiadomość
z chęcią bym oddała swoje blond włosy, jakby sie dało ... nienawidze tego koloru hehe..

hhahah po prostu lepiej tego nie ujmę, wyjęłaś mi to z ust, ja swoje też oddam a nawet dopłacę
gosixa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:25   #15
nikita000
Przyczajenie
 
Avatar nikita000
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 13
Dot.: Ja chcę być blondynką...

Cytat:
Napisane przez gosixa09 Pokaż wiadomość
hhahah po prostu lepiej tego nie ujmę, wyjęłaś mi to z ust, ja swoje też oddam a nawet dopłacę
hehe.. no widzisz ogolnie to mi sie zdaje ze dziewczynom przewaznie nie podobaja sie swoje kolory wlosow.. no chyba ze jakies wyjątki ja malo takich znam ;p
nikita000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 16:30   #16
Foxy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Ja chcę być blondynką...

Hej.
Właśnie nie dawno farbowałam włosy szamponetką na czekoladowy brąz. Bardzo mi się podoba, ale chce czegoś nowego. Powiedzcie mi czy blond bd do mnie pasował waszym zdaniem
jestem brunetką o jasnej cerze i ciemnawych zielonych oczach
Foxy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.