zestaw do masażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-22, 10:16   #1
agaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 6

zdrowe nogi- masażer


Zastanawiam się nad kupnem masażera do stóp. W sklepach jest duży ich wybór - różne firmy, różne funkcje (no i oczywiście róóóóóżne ceny...).Może ktoś mi doradzi coś naprawdę dobrego? Bardziej chodziłoby mi o pielęgnację, zmiękczanie, itp., a mniej o takie bajery jak aromatoterapia (no chyba, że to byłby tylko dodatek, a nie podstawa jego przeznaczenia).
Aha! Tak przy okazji - co sądzicie o zestawach do domowego manicure/pedicure, czyli sprytnych urządzonkach z różnymi nakładkami, które mają ułatwić pielęgnację dłoni /i stóp ?
agaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-25, 21:55   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: zdrowe nogi

Aparatów rzeczywiście jest dużo - różne modele , różne ceny, najważniejsze aby była funkcja masażu bąbelkowego, te wszystkie nakładki do masażu średnio się sprawdzają - zdecydowanie lepiej wymasuje stopy masażysta lub możesz sama nauczyć się automasażu stóp. Jeśli chodzi o kąpiel to ważne jest co dodasz do wody - sole raczej nie są zalecane do tego typu urządzeń, płyny tak ale nie pieniące się zbytnio. Bardzo dobre są preparaty Allpresan. Jeśli chcesz zadbać o stopy zainteresuj się tymi kosmetykami.
Jeśli chodzi o aparaty do manicure-pedicure to zalecałabym ostrożność w posługiwaniu się nimi - szczególnie w przypadku usuwania skórek za pomocą frezów.
Pedicure warto zrobić raz na jakiś czas w gabinecie kosmetycznym -polecane gabinety to te biorace udział w Programie Zdrowe Nogi.Adresy znajdziesz w artykule o tym programie.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 15:17   #3
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76
Lightbulb zestaw do masażu

Witam,

Co "dobrego" powinno się znaleźć w takim zestawie?
Chciałbym zrobić osobie mi bliskiej niespodziankę w postaci dobrego olejku i przede wszystkim jakiegoś sprzętu do masażu.
Nie mam pojęcia czym mogłabym wymasować, np. plecy, chodzi mi o masażery. Miał by to być masaż relaksacyjny przede wszystkim.
Czekam na jakieś podpowiedzi
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 12:08   #4
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: zestaw do masażu

masaż najlepiej wykonywać jest dłońmi
nic tak nie relaksuje i koi jak ciepły dotyk.

Co do masażu to jakiś olejek - ale nie za bardzo pachnący - niektóre osoby może boleć głowa

najlepiej jest kupić sobie jakiś ładny ilustrowany album z podstawowymi technikami masażu relaksacyjnego

i uczyć się na sobie nawzajem
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 20:04   #5
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: zestaw do masażu

Cytat:
Napisane przez justac Pokaż wiadomość
Witam,

Co "dobrego" powinno się znaleźć w takim zestawie?
Chciałbym zrobić osobie mi bliskiej niespodziankę w postaci dobrego olejku i przede wszystkim jakiegoś sprzętu do masażu.
Nie mam pojęcia czym mogłabym wymasować, np. plecy, chodzi mi o masażery. Miał by to być masaż relaksacyjny przede wszystkim.
Czekam na jakieś podpowiedzi
Ja z kolei nie polecam oliwek do masażu-rozlewają się, są niewydajne, skóra jest za bardzo natłuszczona przez co nadmiernie ślizgają się po niej ręce. Polecam kremy do masażu-wydajne niesamowicie, świetnie się ich używa. Masuję na kremach i uważam to za najlepsze rozwiązanie. Mogę podesłać Ci na pw 2 kremy na jakich masuję-żeby nikt mi tu reklamy nie zarzucał (i nie, nie jestem producentką tych kremów hehe ). Masażerów nie polecam, nie ma nic lepszego jak ręce masażysty No chyba, że chcesz kupić tej osobie to jako gadżet/dodatek do prezentu. Jeśli chodzi o zestawy to zależy jaki chcesz masaż. Do masażu leczniczego/reksacyjnego używa się po prostu rąk. Inna sprawa to np. masaż gorącymi kamieniami, ale nie sądzę byś chciała wydawać ok. 700 zł na taki zestaw. Są oczywiście tańsze, ale niestety uboższe/gorsze. A może zamiast tego masażera, kup tej osobie poza środkiem poślizgowym jakąś książkę dotyczącą masażu?
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 08:28   #6
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76
Dot.: zestaw do masażu

effectt, jak możesz to podeslij mi nazwe tego kremu
z tą książką to faktycznie niezły pomysł.
Co do sprzętu, to chciałam tylko dlatego, że czasami nie mam już siły tak mocniej masować (masażystką nie jestem ) i pomyśłałam, że może jakiś drewniany przyrząd ( z jakimiś kulkami) wspomoże mnie trochę, hehe
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 12:52   #7
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: zestaw do masażu

Mogłabym też prosić o nazwę tych kremów?
A jaką książkę do nauki masażu polecacie?szukałam w empiku ale nie znalazłam żadnej interesującej
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 13:31   #8
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: zestaw do masażu

Dziewczyny, wysłałam Wam pw Co do książek to powiem Wam szczerze, że nie posiadam innej jak tylko książkę mojego prowadzącego, którą można było u niego zakupić. To jest taka mega podstawowa książka jak masować dany mięsień, cały dekalog po kolei na każdy mięsień, do tego przyczepy tych mięśni, czynności. Szukałabym czegoś w księgarniach bądź może na Allegro
Właśnie sprawdziłam Allegro-jest tam sporo książek do masażu
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.

Edytowane przez effectt
Czas edycji: 2010-11-20 o 13:32 Powód: dopisek
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 10:18   #9
justac
Raczkowanie
 
Avatar justac
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 76
Dot.: zestaw do masażu

dzięki za info o kremach, na pewni jakiś spróbuje
sprawdzałam ksiązki na allegro - jest ich cała masa! szczerze powiedziawszy to nie wiem na co się zdecydować, chyba skoczę do empiku, tam chociaż można przejrzeć zawartość . Może trafi się coś ciekawego
justac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 10:56   #10
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: zestaw do masażu

Cytat:
Napisane przez justac Pokaż wiadomość
dzięki za info o kremach, na pewni jakiś spróbuje
sprawdzałam ksiązki na allegro - jest ich cała masa! szczerze powiedziawszy to nie wiem na co się zdecydować, chyba skoczę do empiku, tam chociaż można przejrzeć zawartość . Może trafi się coś ciekawego
Nie ma za co Zerknij w Empiku, albo poszukaj po prostu w zwykłych księgarniach
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:37   #11
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: zestaw do masażu

http://www.habys.pl/pl/11,586/586/art9153.html w księgarni tez powinna być
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 14:27   #12
dpieczynska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: zestaw do masażu

do effectt:
Witam, bardzo mi zależy na dobrej książce do masażu, z wykształcenia jestem technikiem masażystą i jakoś nie spotkałam się z taką książką o której piszesz.Jakbyś mogła podać tytuł i autora to będę Tobie bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
dpieczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 18:30   #13
netaa073
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
zestaw do masażu

Witam,
Jak wiecie niedługo dzień chłopaka, więc postanowiłam kupić swojemu chłopakowi coś w stylu zestawu do masażu tzn. olejek oraz masło do ciała, co mogłabym jeszcze dołączyć do tego zestawu?;> bardzo proszę o pomoc
netaa073 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 18:44   #14
Lu7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: zestaw do masażu

siebie ! i niech masuje
Lu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 20:54   #15
netaa073
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: zestaw do masażu

ja zamierzam zrobić mu ten masaż ale czy są jakieś przyrządy do specjalne do tego? Gdzie można takowe zakupić?
netaa073 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 13:20   #16
Xymena85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
Dot.: zestaw do masażu

Cytat:
Napisane przez netaa073 Pokaż wiadomość
ja zamierzam zrobić mu ten masaż ale czy są jakieś przyrządy do specjalne do tego? Gdzie można takowe zakupić?
Ja kiedyś kupiłam w sklepie sportowym taki mały masażer z trzema odnogami. Coś podobnego jak są takie biedronki do masażu tylko że z trzema a nie z czterema nóżkami. Bardzo fajnie fajnie się tym masuje bo to ma takie gładkie kulki na zakończeniach.
Ale wiesz, to zależy jaki chcesz masażer. Może w necie poszukaj bo dużo tego jest.
Xymena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.