Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-05-27, 18:31   #31
irmissss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość


Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa" i wygraj jeden z 5 zestawów kosmetyków. My prześlemy je do Twojej mamy.
Moja mama jest wyjątkowa ponieważ potrafiła stworzyć mi wspaniałe dzieciństwo i warunki do dorastania. Poświęciła czas na rozwijanie mojej osobowości i przekazanie mi cudownych wartości. Spędzała ze mną całe dnie, wymyślając zabawy stymulujące mój rozwój. Dzięki niej mam wysokie poczucie własnej wartości i jestem świadoma swoich zalet. Z drugiej strony jednak nauczyła mnie by się nie wywyższać, z szacunkiem traktować innych i pamiętać że każdy ma godność. Dzięki niej akceptuję się z wszystkimi moimi wadami i niedoskonałościami. Pokazała mi, że każdy z nas jest inny i to właśnie ta różnorodność jest ciekawa i warta poznawania. Nauczyła mnie słuchać innych. Wskazała, żeby nie bać się mówić o swoich uczuciach i odważnie je wyrażać. To właśnie dzięki mojej mamie jestem teraz kobietą silną, zdecydowaną ale bardzo uczuciową i ciepłą. Dzięki niej mogę budować udane relacje międzyludzkie, w pracy, na uczelni i w życiu prywatnym. Dziękuję Ci Mamo bez ciebie nigdy bym się taka nie stała.
Wybieram zestaw Caviar Care 40+.
irmissss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 12:08   #32
Karina___D
http://dresscloud.pl/Rose
 
Avatar Karina___D
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 1
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Kocham moją mamę, bo dzięki niej żyję, bo była ze mną przez całe moje życie. Wspierała mnie kiedy szłam do pierwszej klasy, była ze mną kiedy chorowałam, kładła spać, zmieniała pieluchy, karmiła.. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć. Jest bardzo wyjątkowa, gdyż odznacza się niewątpliwą opiekuńczością. Chociaż czasami nawet mnie to drażni, to kocham ją najmocniej na świecie, bo wiem, że oddałaby za mnie życie.Kocham ją z całego serca,pomimo, że czasami się kłócimy,mamy inne poglądy na świat to zawsze potrafimy znaleźć wspólny język.Mama to moja najwierniejsza ,najwspanialsza przyjaciółka,która nigdy mnie nie zostawi,nie obgada,nie oceni.Pomimo ,że pracuję bardzo długo zawsze znajdzie chociażby 10 minut by porozmawiać ,dowiedzieć się co się dzieje każdego dnia w moim życiu .Nie wyobrażam sobie by mi jej zabrakło . Ponadto, bardzo dobrze gotuje i wiem o tym nie tylko ja, ale także znajomi . Taką mamę jak moja każdy by chciał mieć.

ZESTAW NUTRI MAXX 40+

Edytowane przez Karina___D
Czas edycji: 2016-05-28 o 12:09
Karina___D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 13:20   #33
Izunia273
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

ZESTAW ESTRINI 50+

Mama nigdy nie dała mi klapsa tylko zawsze cierpliwie tłumaczyła. Gdy zrobiłam coś złego np. wchodziłam na drzewa to mówiła że łamię gałęzie i drzewo to boli ... Zakorzeniła we mnie aby nie robić innym tego czego sama nie chciałabym od kogoś doświadczyć. Sprawiła że każdy dzień jest dla mnie nagrodą , cieszę się że świeci słońce że jestem zdrowa, mam cudowną córeczkę a każdy problem jest po to aby go rozwiązać. Tylko moja mama wiedziała kiedy jest mi żle i jak temu zaradzić. Tłumaczyła że nic się nie dzieje bez przyczyny a co nas nie zabije to nas wzmocni. To dzięki mojej mądrej mamie wyrosłam na dobrego i wrażliwego człowieka. Dziękuję Ci mamuś!!!
Izunia273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 14:39   #34
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

ZESTAW NUTRI MAXX 40+

Moja mama piękna dama,
od wieczora aż do rana.
Obowiązków na głowie od cholery,
lecz nie dla niej takie numery.

Nie raz srogo marszczy oczy,
pocieszy jak pryszcz wyskoczy.
śmiechu z nią co nie miara,
dla niej zawsze będę gówniara.

Telefonik dalej z klapką
nie dla niej tablet czy laptop
Zrobi obiad,przetwory,smalec
ale zebra zawsze wychodzi zakalec.

Kocha książki, lody, łowić ryby
Nie mogłam jej namówić na hybrydy
Ona zawsze ma swój świat,
mimo na karku swoich lat.

Kocham jej każdy gest
kiedy dobrze i smutno jest
Zawsze radą poratuje
Pająki których się boję otruje


Kocham Cię Mamo Ty wiesz o tym że mimo swoich wariacji jesteś wyjątkowa
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg

Edytowane przez Promyk03
Czas edycji: 2016-05-28 o 14:41
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 15:54   #35
klaudia061
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Gdy w czerwcu się urodziłam,
Najbliższą osobę mego serca zobaczyłam.
Twe oczy brązowe w me oczy zajrzały
I od pierwszego wejrzenia
bezgranicznie pokochały.
Gdy byłam mała na rękach mnie nosiłaś,
żadnego płaczu mego nie zlekceważyłaś.
Pierwsze swe kroki przy tobie stawiałam,
Pierwsze słowa dla Ciebie wypowiadałam.
Dziś już mija dwadzieścia cztery lata,
jak idziemy razem krok w kroczek.
Dziś korzystając ze sposobności,
Pragnę Ci życzyć dużo radości.
To o czym marzysz,
By się spełniło.
A me serce zawsze dla Ciebie biło.

ZESTAW ESTRINI 50+
klaudia061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-28, 21:30   #36
zonka2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Czemu moja mama jest wyjątkowa?
Zawsze mi pomaga, w ciężkich chwilach.
Jak to ostatnio jej powiedziałam, że telefony do Niej są " telefonami płaczu", dzwonie o każdej porze dnia i nocy jeśli mam problem a Ona odbierze i pocieszy, zawsze mi lepiej po rozmowie z Nią.
Mimo, że sama nie ma lekko i wiele przeszła nigdy nie schodzi jej uśmiech z twarzy, jest wieczną optymistką, czasem jej aż zazdroszczę

Nie umiem pisać wierszy, więc piszę z głębi serca, zwykłymi słowami
Pozdrawiam

Poproszę ZESTAW CAVIAR CARE 40+
zonka2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 13:48   #37
velajna
Przyczajenie
 
Avatar velajna
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest wyjątkowa, ponieważ zawsze była przy mnie i jest moją najlepszą przyjaciółką! Mimo, że mamy różne charaktery, zawsze mnie wysłuchała i szanowała moje zdanie! Zawsze doradzała mi w genialny sposób, biorąc pod uwagę także mój temperament. Moja mama to niezwykle cierpliwa i wyrozumiała kobieta, która jest moją SUPERWOMAN! Jest dla mnie inspiracją jak żyć i być wspaniałym człowiekiem! Kocham ją nad życie. Mieć przy boku taką osobę to naprawdę wielkie szczęście ! Nie tylko służy radą i wsparciem, ale także sprawia, że spędzony z nią czas jest wyjątkowy. Uwielbiamy wspólne wyjazdy, gry, oglądanie filmów. Mieć taką przyjaciółkę i mamę w jednym to jak wygrać w lotka
Poproszę ZESTAW CAVIAR CARE 40+

Edytowane przez velajna
Czas edycji: 2016-05-29 o 13:51
velajna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-29, 22:04   #38
szpilka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 29
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

W załączeniu przesyłam zdjęcie mojej mamy i jej czterech córek. Do zdjęcia doskoczył przypadkowo kuzyn oraz „załapały się” plecy mojej cioci.
Najważniejsze, że jesteśmy my. Silna piątka. Od prawej stoją: w różowej sukience najmłodsza siostra – Natalia, w malowanej w kwiaty sukience z baskinką moja mama Ania, w limonkowej sukience prezentuje się Iza, w czerwonej Kasia, a ja w miksie złota i srebra.
Urodzić i pięknie wychować cztery córki to wielki wyczyn. Sama się często zastanawiam jak moja mama dała sobie radę z nami. Pracowała jako laborantka, byłyśmy małe, chodziłyśmy do przedszkola (to znaczy byłyśmy odprowadzane : ) W domu zawsze był porządek, obiady były przepyszne, były sanki zimą i plaża latem w Świnoujściu. Jak ona to zrobiła? Nie wiem. Wszystkie skończyłyśmy I stopień wykształcenia muzycznego w klasie fortepianu. Encyklopedia i różne leksykony i albumy stały na półce. Zgodnie z zasadą, że w porządnym domu fortepian i książka o malarstwie być musi. Najlepsze wspomnienia związane są z wyjazdami na duże rodzinne uroczystości. Logistyka (samochody, fryzjer, make-up’istka) by ogarnąć pięć dziewczyn – bo czasem niektórzy myślą, że nasza mama to nasza starsza siostra.
Nasze więzi są tak mocne, że nie złamała ich żadna burza. Wieczory, gdy w piątkę gawędzimy sobie przy filiżankach z kawą czy zieloną herbatą, częstując się własnoręcznie upieczonymi drożdżówkami z serem czy truskawkami to te chwile o których piszą w książkach „niezapomniane”.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (73,8 KB, 10 załadowań)
szpilka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 23:06   #39
ennananaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

ZESTAW ESTRINI 50+

Niewątpliwie każdy z nas uważa, że jego mama jest wyjątkowa. Cenimy ją za to, że dała nam życie, wychowała, wskazała ścieżkę, którą powinniśmy iść, a także nauczyła wielu wartości, które pomagają nam w codziennym życiu. Jest to osoba, która towarzyszyła nam od samego początku, zna nas jak nikt inny i to ona kierując się matczyną miłością wie co jest dla nas najlepsze.
Chcąc wymienić wszystko poprzez co uważam moją mamę za wyjątkową z pewnością nie wystarczyłoby mi miejsca, aby to opisać. Pokuszę się jednak o opowieść o moim życiu, dzięki czemu w zupełności można dostrzec i zrozumieć dlaczego jest ona tak wyjątkową osobą.
Wszystko zaczęło się 23 lata temu… Mając 33 lata moja mama zaszła w ciążę z moim ojcem nie wiedząc jeszcze o przykrych konsekwencjach tejże „wpadki”. Kiedy trafiła na porodówkę słuch o ojcu zaginął. Zanim jednak zaszła z nim w ciąże byli w sobie na zabój zakochani, dlatego też kiedy tylko przyszłam na świat, a jego przy niej nie było – zrozumiała, że to koniec. Była wstrząśnięta, gdyż wszystko między nimi układało się idealnie, mieli wspólne plany, aż nagle ciąża wszystko przekreśliła. Ojciec stchórzył, matka została sama. Nie byłam planowana i na tamtą chwilę można było uznać, że „zepsułam” jej życie, jednakże nie zostawiła mnie. Wróciła po porodzie do domu. Dziadkowie mieli gospodarstwo rolne ponad 100 km od naszego domu, dlatego też musiała radzić sobie sama. W tamtej chwili bardzo pomocni okazali się sąsiedzi. Od ojca dostawałyśmy alimenty. Mama wzięła urlop macierzyński i się mną zaopiekowała. To ona nauczyła mnie pierwszych słów, pokazała piękno otaczającego nas świata, nauczyła chodzić. Spędzałyśmy ze sobą każdą chwilę. Stała się dla mnie wszystkim i tylko przy niej czułam się bezpieczna. Zastąpiła mi ojca na tyle, że ani przez moment, nawet do tej pory nie odczuwam jego braku. Mama jest z zawodu nauczycielką matematyki, co było dla mnie bardzo pomocne podczas edukacji. Chcąc udowodnić mamie, że jest najlepsza, że potrafi mnie sama bardzo dobrze wychować – stałam się w szkole prymuską. Mama wręcz pękała z dumy, kiedy corocznie przynosiłam jej świadectwa z czerwonym paskiem. Stałam się wtedy bardzo zadziornym dzieckiem, które wywyższa się ponad innymi. Miałam swego czasu z tego powodu dużo problemów z rówieśnikami, jednakże mama sprowadziła mnie na dobrą ścieżkę. Wytłumaczyła mi moje złe zachowanie i wskazała inną drogę dzięki czemu zmieniłam się na lepsze. Kiedy byłam w liceum mama nagle zachorowała. Zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy żołądka, co z kolei zaprowadziło ją na stół operacyjny. To był dla mnie najgorszy okres w życiu. Nigdy nie zapomnę dni, kiedy z samego rana jeździłam do szpitala oddalonego ponad 200 km od domu po to, by pomóc mamie się przebrać czy też umyć. Kobieta, która była niezależna, silna, ze wszystkim radziła sobie sama, nagle z dnia na dzień stała się cieniem człowieka, bez sił na cokolwiek. Każdego dnia, gdy do niej przyjeżdżałam łzy lały się jej po policzku i powtarzała: „Jak to dobrze, że Ciebie mam. Jednak to prawda, że nikt nigdy nie zastąpi córki.” Te słowa będę pamiętała do końca życia, bo właśnie wtedy zrozumiałam jak ważne dla siebie jesteśmy. Jak bardzo siebie potrzebujemy. Mama dzielnie walczyła – jak zawsze, co w rezultacie doprowadziło do tego, że lekarze zwolnili ją do domu. Pomimo tego, że dotychczas nie wykryli przerzutów, widzę, że mama nie ma już tak dużo siły jak niegdyś. Wiem jednak, że chce być przy mnie jak najdłużej, doczekać się mojego ślubu, wnuków. Teraz gdy jestem na studiach i mieszkam w innym mieście, co prawda widzimy się rzadziej, ale codziennie ze sobą rozmawiamy przez telefon. Mama wspiera mnie w każdej podjętej przeze mnie decyzji, a ja wspieram ją w walce o lepsze jutro. Jesteśmy dla siebie najważniejsze i nic nigdy tego nie zmieni. Podziwiam moją mamę za wszystko co robi. Jakim jest człowiekiem, i na jakiego człowieka potrafiła wychować mnie. Jest niezastąpiona i kocham ją z całego serca.

Edytowane przez ennananaa
Czas edycji: 2016-05-29 o 23:07
ennananaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 16:37   #40
M23k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja mama jest wspaniała mnie i pięcioro rodzeństwa wychowała.
Cenne rady przekazała i drogę życiową właściwą wskazała.
Na rękach mnie nosiła i gdy byłam chora przy łóżku siedziała.
Cudowne bajki czytając, wrażliwość rozbudziła.
Jest opoką na dobre i na złe i miłością darzy ja to wiem.
Ciepłą, serdeczną mamą jest, taką wyjątkową, nie zastąpioną.
Wnętrze ma piękne dobrocią przepełnione.
Urodę właściwie i staranie pielęgnuje,
Ponieważ doskonałe kosmetyków Chantarelle stosuje.

Zestaw ESTRINI 50+.
M23k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 09:53   #41
Taksebiegam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1
Post Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja Mama jest wyjątkowa kobieta, wychowała sama nasz trojke czyli mnie siostre i brata sama samiuśka,2 lata po slubie musiała przepedzic ojca chociaz wg mnie to i ta za długo bo niestety okazał sie łajdakiem zdradzajacym na kazdym kroku, alkoholikiem ktory nie potrafił sie wogole kontorolowac, nie raz uciekalismy przez niego z domu bo ciagle wracal :/ . Niedawno znalazlam stare listy od ojca które wysyłał Mamie z wiezienia.. nic mi nigdy o nich nie mowiła a było tam pełno ponizenia i gróżb co zrobi z nami i Mama jesli wyjdzie :/ Moja Mamusia jest kobieta niezwykle silna psychicznie i wiem ze nie dałaby nam stracic włosa z głowy, jak prawdziwa lwica walczyła zawsze o nas. Nie patrzac na siebie. Teraz my sie nia opiekujemy i odwdzieczamy jak umiemy, Kocham moja Mame nad zycie
Taksebiegam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 10:20   #42
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

ZESTAW ESTRINI 50+

Moja mama jest wyjątkowa, ponieważ zawsze jest przy mnie, nawet w trudnych chwilach. Zawsze mogę liczyć na jej wsparcie, to ona stoi za mną murem. Wiadomo czasem się na mnie złości, ale ta złość szybko mija, bo przecież nikt nie kocha mnie tak jak ona. Jest idealną poszukiwaczką zaginionych w domu przedmiotów, zagubione klucze, okulary czy gdzieś tam położony portfel odnajduje w mig. Radzi sobie w każdej sytuacji i potrafi znaleźć wyjście nawet z beznadziejnej sytuacji. Moja mama jest wyjątkowa, ponieważ jest jedyną osobą na świecie, która nigdy mnie nie zawiedzie i zawsze mi pomoże!
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 21:45   #43
lidanthyg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Codziennie na ulicy mijamy ich dziesiątki. Jedne pędzą na wysokich szpilkach, by brylować w pięknych biurowcach między ważnymi dokumentami albo spędzają godziny ciężkiej pracy, by pozwolić rodzinie związać koniec z końcem. Są też te dumnie kroczące z wózkami na letnich przechadzkach, albo takie które pomagają stawiać pierwsze małe kroczki swoim pociechom. MATKI. Zostaje nimi 99% procent kobiet i dosłownie każda z nich jest wyjątkowa. Macierzyństwo to zajęcie pełne wyzwań, wymagające odpowiedzialności, nadludzkiej siły, cierpliwości i nieskończonych pokładów miłości. Jednak żadne dziecko, mimo najprawdziwszych uczuć, którymi ją darzy, nie jest świadome jak bardzo wyjątkową ma mamę, dopóki samo nie zostanie rodzicem. Nie ma bowiem takich słów, które mogłyby oddać, co oznacza być mamą. Dlaczego moja mama jest wyjątkowa? Zwyczajnie dlatego, że jest moją mamą. Nadzwyczajną jak każda mama na świecie. A od niedawna i ja sama...


-------------

Dla mamy wybrałabym zestaw Estrini 50+
lidanthyg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 12:12   #44
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

To proste.
Urodziła mnie, choć nie musiała.
Będąc w ciąży dowiedziała się, że będę bardzo chora. Mogła dokonać aborcji, ale tego nie zrobiła, nawet przez chwilę nie pomyślała o tym.
Okazało się, że choć nie urodziłam się w pełni sił, to absolutnie żyć będę.
Wykonano mi zabieg, żyję z małą dolegliwością, ale żyję, choć nie musiałam.
Dlatego moja mama jest wyjątkowa - wiedziała i czuła, że ja będę i dziękuję Jej za to, że podjęła słuszną decyzję.

Wybieram Caviar Care 40+

Edytowane przez 201701261449
Czas edycji: 2016-06-03 o 12:14
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 14:54   #45
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Są juz wyniki ? 😁 kon kurs miał trwać do 1czerwca 😊
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 17:22   #46
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
Są juz wyniki ? 😁 kon kurs miał trwać do 1czerwca 😊

No i trwał,a wyniki bedą ogloszone do 7 czerwca
__________________
03. 01. 2010r.

17. 01. 2014r.

17. 09. 2016r.
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 07:05   #47
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Cytat:
Napisane przez monika1304 Pokaż wiadomość
No i trwał,a wyniki bedą ogloszone do 7 czerwca


Dziękuję 😁
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 23:32   #48
paltix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Położyłam się dziś, by odsapnąć od męczącego do granic możliwości dnia. Leżąc tak bez ruchu i patrząc w pusty sufit, który w tamtej chwili zdawał się być ekranem mojego życia, zdałam sobie sprawę z tego, że już dawno straciłam kontrolę nad swoimi myślami. Każdy obraz, który był wytworem mojej wyobraźni, co rusz malował na suficie twarz. Nie była to byle jaka twarz, wręcz przeciwnie. Znajome, zmęczone lecz roziskrzone oczy patrzyły wprost na mnie. W tych oczach odbijał się cały wszechświat. Można było w nich dostrzec bezgraniczną miłość. Tak, to ta osoba dzięki której wstaję codziennie rano ze świadomością, że mam dla kogo żyć, osoba na której mi zależy, dla której mam ochotę się starać być lepszym człowiekiem, bo właśnie dzięki niej żyję i jestem kim jestem. Łączy nas jakaś nieodgadniona i nieskończona więź, którą definiuję jako miłość. W tych pięknych oczach było widać zrozumienie. One nie próbują mnie zmieniać ale tolerują mnie taką jaka jestem. W mojej głowie pojawiały się przeróżne sceny. Niektóre to wspomnienia, inne to marzenia. Łączy je jednak coś stałego. W każdej scenie główną bohaterką jest opisywana kobieta. Jest mnóstwo powodów przez które jesteśmy smutni i mnóstwo powodów które poprawiają nam humor. Ale jest tylko jeden powód dzięki któremu jesteśmy naprawdę szczęśliwi. Alfabet mojego szczęścia, od którego wszystko się zaczęło, zawiera tylko cztery litery. Rozpoczyna się od litery "M" a kończy na literce "A". Kocham ten alfabet i choć trudno nam znaleźć czas by się sobą nacieszyć, moja wyobraźnia stara się mi to wynagrodzić poprzez tworzenie moim suficie obrazu mojego szczęścia - mamy.
paltix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 10:32   #49
zonka2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Co z wynikami?
Wczoraj minął termin
zonka2015 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 10:55   #50
lidanthyg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

"Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej najpóźniej w terminie 7 dni od daty rozwiązania Konkursu wskazanej w pkt. 2.3 Regulaminu telefonicznie lub sms-em na numer telefonu laureata podany e-mailem na adres email podany przez redakcję."

trochę dziwnie brzmi ten punkt... tzn. że redakcja ma podać adres e-mail na który my mamy wysłać swój nr telefonu, żeby organizator mógł powiadomić nas na ten numer telefonu o wygranej?

pomijając te zawiłości... czy ktoś cokolwiek dostał?
lidanthyg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 20:32   #51
kaulitzowa96
Kaulitzowa96
 
Avatar kaulitzowa96
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Skołoszów
Wiadomości: 4
GG do kaulitzowa96
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

ja nic
kaulitzowa96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 15:56   #52
kaniakara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Moja Kochana Mama...jest niezastąpiona,wyjątkowa,w szechstronna i niezawodna jak agent 007,potrafi zamieszać jak Angelina Jolie w filmie "Mr and Mrs Smith",jej oczy lśnią jak spinki od mankietów Jamesa Bonda,potrafi z każdej opresji wyciągnąć mnie cało tak jak wtedy kiedy w wieku 12 lat sama postanowiłam obciąć sobie grzywkę Jest po prostu nadzwyczajna i za to ją tak bardzo kocham.
jesteś moim numerem jeden jak drużyna piłkarska która zawsze wygrywa
bo nie znasz znaczenia słowa przegrana czy remis...i za to Cię kocham !!!
__________________
kaniakara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 20:00   #53
ennananaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Kiedy w końcu będą te wyniki?
ennananaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 14:57   #54
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Odpowiedz na pytanie "Dlaczego moja mama jest wyjątkowa"

Są wyniki, z przeprosinami od Redakcji za opóźnienie

Laureatkami są:
Dorotti666
11paoolace11
sobe
mama2szkrabow
Izunia273

Laureatkom gratulujemy Zaraz wyślę do nich PW z informacją co dalej
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-13 15:57:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.