problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-24, 15:15   #1
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka

problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)


Witam.
Mam problem, który może nie jest uciążliwy, ale chciałabym znaleźć jego rozwiązanie. A właściwie to mam problemy.

po pierwsze: nie mogę załączyć żadnego długiego postu, jesli pojawiają się w nim linki. Mam tu na myśli założenie tematu na targowisku - nie udaje się.
Poza tym nie ładują mi się długie posty tego typu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...6&postcount=39
i teraz mam problem..bo dziś pewnie posprzątam następne strony na moim gotowaniu i nie będę mogła zamieścić efektów do niedzieli..bo w niedzielę wraca TŻ, który zawsze robi to za mnie. u niego działa bez zarzutu.

po drugie: edycja takich postów tez nie działa. jednak myślę, że to spowodowane jest tym, że one się nie ładuja. wniosek - po edycji też nie mogą się załadowac i pewnie dlatego nie mogę edytować.

po trzecie: zdjęcia też sie nie chcą załączyć i tutaj tez zawsze wysługuje się TŻtem.

wszelkie pliki usunięte. posprzątane. wylogowywanie sie i logowanie na nowo też. biedna ja

edit. chciałam jeszcze dodać, że nigdy nie miałam problemu z załączeniem czy edycją zwykłych postów. tak jak np mogę teraz edytowac ten.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 17:14   #2
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
Witam.
Mam problem, który może nie jest uciążliwy, ale chciałabym znaleźć jego rozwiązanie. A właściwie to mam problemy.

po pierwsze: nie mogę załączyć żadnego długiego postu, jesli pojawiają się w nim linki. Mam tu na myśli założenie tematu na targowisku - nie udaje się.
Poza tym nie ładują mi się długie posty tego typu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...6&postcount=39
i teraz mam problem..bo dziś pewnie posprzątam następne strony na moim gotowaniu i nie będę mogła zamieścić efektów do niedzieli..bo w niedzielę wraca TŻ, który zawsze robi to za mnie. u niego działa bez zarzutu.

po drugie: edycja takich postów tez nie działa. jednak myślę, że to spowodowane jest tym, że one się nie ładuja. wniosek - po edycji też nie mogą się załadowac i pewnie dlatego nie mogę edytować.

po trzecie: zdjęcia też sie nie chcą załączyć i tutaj tez zawsze wysługuje się TŻtem.

wszelkie pliki usunięte. posprzątane. wylogowywanie sie i logowanie na nowo też. biedna ja

edit. chciałam jeszcze dodać, że nigdy nie miałam problemu z załączeniem czy edycją zwykłych postów. tak jak np mogę teraz edytowac ten.
Jaka przeglądarka i system operacyjny?
Komp wolny od robali / wirusów / programów typu eMule?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 22:42   #3
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

windows xp.
przeglądarka - na jednym komputerze najnowsza opera, na drugim trochę starsza wersja równiez opery.
wirusów brak, bo jest i firewall i kaspersky i ad aware. wszystkie używane.
ale zauważyłam, że nie mogę zamieszczac zdjęć też na innych stronach np. grono. moze to u mnie w firmie dostarczającej net coś dziwnego zrobili.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 06:47   #4
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
windows xp.
przeglądarka - na jednym komputerze najnowsza opera, na drugim trochę starsza wersja równiez opery.
wirusów brak, bo jest i firewall i kaspersky i ad aware. wszystkie używane.
ale zauważyłam, że nie mogę zamieszczac zdjęć też na innych stronach np. grono. moze to u mnie w firmie dostarczającej net coś dziwnego zrobili.
Możliwe, choć mało prawdopodobne

Sugestia: spróbuj ściągnąć i zainstalować np. Firefoksa (www.firefox.pl) i powtórzyć te działania w innej przeglądarce.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 10:11   #5
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Możliwe, choć mało prawdopodobne

Sugestia: spróbuj ściągnąć i zainstalować np. Firefoksa (www.firefox.pl) i powtórzyć te działania w innej przeglądarce.

już próbuję. próbowałam wcześniej w IE, ale wszyscy wiedzą, że to syf. tam też niestety się nie udało.

edit: próbowałam w tym wątku dołączyć zdjęcie. nic z tego
czekam, czekam, czekam i wyświetla się żądany url nie może zostać sprawdzony.
błąd odczytu.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 10:36   #6
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
już próbuję. próbowałam wcześniej w IE, ale wszyscy wiedzą, że to syf. tam też niestety się nie udało.

edit: próbowałam w tym wątku dołączyć zdjęcie. nic z tego
czekam, czekam, czekam i wyświetla się żądany url nie może zostać sprawdzony.
błąd odczytu.
Firewall w kompie?
Program typu Internet Security?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 11:05   #7
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Firewall w kompie?
Program typu Internet Security?
po konsultacji z TŻtem już wiem
Firewall jest, ale wyłączałam, gdy chciałam zrobic coś z czym miałam problem. nie wiem czy w Kasperskym nie ma czegoś takiego jak Internet Security. pewnie jest.

jednak TŻ powiedział, bym napisała, że mamy to samo oprogramowanie, tak samo skonfigurowane i u niego udaje się bez problemu dołączyć to wszystko, u mnie nie udaje się nic.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-25, 13:20   #8
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
po konsultacji z TŻtem już wiem
Firewall jest, ale wyłączałam, gdy chciałam zrobic coś z czym miałam problem. nie wiem czy w Kasperskym nie ma czegoś takiego jak Internet Security. pewnie jest.

jednak TŻ powiedział, bym napisała, że mamy to samo oprogramowanie, tak samo skonfigurowane i u niego udaje się bez problemu dołączyć to wszystko, u mnie nie udaje się nic.
Niekoniecznie - różnej maści firewalle mają różnej maści definicje bezpiecznych stref w necie. Jeśli na innym forum vBulletin działa, a na wizaz.pl nie działa, mamy dwie możliwości:

1. firewall/IS ma ustawione preferencje dla domeny, na której działa
2. firewall/IS ma ustawioną blokadę na wizaz.pl niektórych czynności

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 17:35   #9
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

hm. to teraz będę musiała poczekać na Tżta, by pogrzebał w ustawieniach tych programów, bo ja niestety na tyle informatycznie sprawna nie jestem
to dam znać w poniedziałek co i jak.
i dziękuję Złosiu za zainteresowanie
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 15:30   #10
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

TŻ posprawdzał wszystko. nawet odinstalował programy, by była pewność. do tego wyłączył zaporę w service packu 2. i nadal nic nie udało się zrobić, pozostały te same problemy.
poza tym na IRCu osiedlowym wszyscy, których się spytałam mają taki sam problem.
może wiesz o co miałabym się upomnieć u administratora sieci tzn. co może być zablokowane, że występuja takie problemy?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 18:07   #11
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
TŻ posprawdzał wszystko. nawet odinstalował programy, by była pewność. do tego wyłączył zaporę w service packu 2. i nadal nic nie udało się zrobić, pozostały te same problemy.
poza tym na IRCu osiedlowym wszyscy, których się spytałam mają taki sam problem.
może wiesz o co miałabym się upomnieć u administratora sieci tzn. co może być zablokowane, że występuja takie problemy?
Hm. To może mieć coś wspólnego z siecią osiedlową, choćby z tym, że w sieci masz ustawiony serwer proxy lub w3cache. Taki serwer pośredniczy pomiędzy Tobą a moim serwerem i więcej niż pewne, że ma problemy.

Rozwiązanie: powiedz TŻ, żeby przejrzał ustawienia sieci i jeśli w kompie masz wskazany serwer proxy, to niech pokombinuje (wyłączy go). To samo w przypadku serwera w3cache.
Jeśli nie pomoże, zgłoś problem do prowajdera. Takie sytuacje występują niemal zawsze przy przeglądaniu dynamicznych stron opartych na technologii AJAX za pośrednictwem jakiegoś "polepszacza" sieci prowajderskiej...

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-29, 11:43   #12
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Unhappy Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Podepnę się pod ten wątek, bo mam ostatnio problemy częściowo w podobnym temacie. Mam Mozillę Firefox 2.0, zainstalowaną najnowszą Java i nie działają przyciski. Np. nie działa szybka odpowiedź (ale cytowanie już tak), przy edycji, czy w "zaawansowanym oknie" nie mogę sformatować tekstu (np. wyboldować), nawet enter nie działa (edycja), tylko cały tekst jest w jednej linii. Sprawdzałam pod IE, i funkcje te działają bez zarzutu.
Zresztą od czasu instalacji najnowszego Firefoksa co jakiś czas mam problem z przeglądaniem stron. "Rozjeżdżają" mi się, co polega na powstaniu jednej kolumny z aktywnymi tematami (np. na Gazecie). Zero obrazków, brak normalnego układu strony i tła, tylko taka "litania" z podświetlonych tematów do artykułów (wstawię zdjęcie, jak akurat się to znów przydarzy).
Przeinstalowałam Firefoksa, sprawdziłam ustawienia i wszystko jest "na swoim miejscu" (używam kilka lat MF, więc jej funkcje nieźle opanowałam) i nic się nie zmienia.
Z góry dzięki za pomoc.
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 20:58   #13
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Cytat:
Napisane przez elsi Pokaż wiadomość
Podepnę się pod ten wątek, bo mam ostatnio problemy częściowo w podobnym temacie. Mam Mozillę Firefox 2.0, zainstalowaną najnowszą Java i nie działają przyciski. Np. nie działa szybka odpowiedź (ale cytowanie już tak), przy edycji, czy w "zaawansowanym oknie" nie mogę sformatować tekstu (np. wyboldować), nawet enter nie działa (edycja), tylko cały tekst jest w jednej linii. Sprawdzałam pod IE, i funkcje te działają bez zarzutu.
Zresztą od czasu instalacji najnowszego Firefoksa co jakiś czas mam problem z przeglądaniem stron. "Rozjeżdżają" mi się, co polega na powstaniu jednej kolumny z aktywnymi tematami (np. na Gazecie). Zero obrazków, brak normalnego układu strony i tła, tylko taka "litania" z podświetlonych tematów do artykułów (wstawię zdjęcie, jak akurat się to znów przydarzy).
Przeinstalowałam Firefoksa, sprawdziłam ustawienia i wszystko jest "na swoim miejscu" (używam kilka lat MF, więc jej funkcje nieźle opanowałam) i nic się nie zmienia.
Z góry dzięki za pomoc.
Pojutrze będę aktualizować oprogramowanie forum, może wtedy okaże się, że problem się naprawił

BTW: Ty też masz jakiegoś lokalnego dostawcę netu...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 21:36   #14
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Tak, ale jestem w tej sieci ponad 2 lata i wszystko jest ok. Zresztą to firma obejmująca z 1/3 Krakowa i opinie ma dobre. W razie problemów (np. piorun spalił kartę sieciową) bardzo mili panowie informatycy służą pomocą Wracając do tematu zważ, że napisałam że pod IE wszystko gra. Problem pojawił się m/w od instalacji FF 2.0. Gdy znalazłam to: http://mozillapl.org/forum/about-26951.html byłam przekonana, że rozwiąże to moje wszystkie problemy (zwiększałam te wartości). Ale ani to (zmieniałam ręcznie z braku opcji general.useragent.overrid e), ani powrót do domyślnych ustawień (czyli właściwie podobne działanie, tylko 'globalnie' nic nie poprawiło. Zastanawiam się w ogóle, czy zaproponowana przez Aniołka opcja powrotu do domyślnych w 100% działa. Z tego co zauważyłam, pomimo użycia tej funkcji, jeden z czterech zawyżonych przeze mnie parametrów pobierania wciąż był na tym wyższym poziomie. Bo jeśli mi się w oczach nie mieniło to znaczy, że jeśli coś się pokiermeliło, to wyprostowanie tego może nie być takie łatwe, bo trzeba by sprawdzać całe ustawienia po kolei. Za trudne to dla mnie Ja jestem tylko prostym genetykiem molekularnym Czekam zatem z nadzieją na aktualizację Ps. Jeszcze mi wywala HTML-a w oknie edycji i krzaczy cudzysłów jak zauważyłam. No i ten brak przejścia do następnej linii, grrr.

Edytowane przez elsi
Czas edycji: 2006-11-30 o 22:01
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 14:31   #15
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Hm. To może mieć coś wspólnego z siecią osiedlową, choćby z tym, że w sieci masz ustawiony serwer proxy lub w3cache. Taki serwer pośredniczy pomiędzy Tobą a moim serwerem i więcej niż pewne, że ma problemy.

Rozwiązanie: powiedz TŻ, żeby przejrzał ustawienia sieci i jeśli w kompie masz wskazany serwer proxy, to niech pokombinuje (wyłączy go). To samo w przypadku serwera w3cache.
Jeśli nie pomoże, zgłoś problem do prowajdera. Takie sytuacje występują niemal zawsze przy przeglądaniu dynamicznych stron opartych na technologii AJAX za pośrednictwem jakiegoś "polepszacza" sieci prowajderskiej...

a mi dziś TŻ dopiero pogrzebał w tym wszystkim i jakby nadal pupa
chyba ja musze ruszyć tyłek do tej firmy od siedmiu boleści.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 23:35   #16
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

edytować coś sie nie udaje, to napisze w nowym poście, że ta firma od siedmiu boleści stwierdziła, że to nie ich wina, tylko forum i grona. tak..tak samo jak net ustawia się u mnie automatycznie po formatowaniu kompa (nie ustawia się oczywiście. trzeba to zrobić ręcznie).
dobrze, że TŻ jest tak blisko
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 07:14   #17
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
edytować coś sie nie udaje, to napisze w nowym poście, że ta firma od siedmiu boleści stwierdziła, że to nie ich wina, tylko forum i grona. tak..tak samo jak net ustawia się u mnie automatycznie po formatowaniu kompa (nie ustawia się oczywiście. trzeba to zrobić ręcznie).
dobrze, że TŻ jest tak blisko
Faktycznie firma od ośmiu boleści
Aby ta firma nie weszła ostatnio na giełdę? Po nowy kapitał? Jeśli tak, to może wreszcie zainwestują w wykształconego inżyniera sieci...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 14:22   #18
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

u mnie w ogole nie sa aktywne przyciski pogrubienia, zdjec itd.. Sa normalnie ikonki ale nie mozna na nie klikac. Mam firefoxa. Wczesniej bylo ok
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 23:11   #19
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

hop
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 00:02   #20
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
u mnie w ogole nie sa aktywne przyciski pogrubienia, zdjec itd.. Sa normalnie ikonki ale nie mozna na nie klikac. Mam firefoxa. Wczesniej bylo ok
Patrz link w moim podpisie - problem z forum.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 10:30   #21
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

robilam tak juz wczesniej - nie podziałało. Wczoraj robilam formata i postawiony jest nowy system a problem nadal jest
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 22:51   #22
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: problem z długimi postami, edycją i zdjęciami. :)

Do osób które mają podobny problem!

Info ze strony FF
Cytat:
"W związku z dość częstym pojawianiem się ostatnio pozornego problemu z niedziałającymi buttonami/guzikami/opcjami, ogólnie pojętym niedziałaniem JavaScript bądź apletów JAVY na forach, stronach banków i innych informuję co następuję.

Jeżeli zmieniałeś w about:config ustawienia przeglądarki na:

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
bądź podobne, lecz inne od oryginalnego,
w celu uzyskania większych/szybszych transferów w niektórych serwisach (m.in MEGAUPLOAD), to właśnie to jest przyczyną Twoich problemów.

Zmienienie UA (User Agent) powoduje że skrypty JavaScript nieprawidłowo rozpoznają Firefoksa jako MSIE 6.0, przez co serwowane mu są różne rozwiązania działające TYLKO w IE. Firefoks nie jest w stanie tych metod obsłużyć, przez co pewne funkcje nie działają prawidłowo.

Rozwiązania są dwa:
1. Przywrócenie standardowych ustawień. Należy wpisać w Pasku Adresu about:config, za pomocą filtra odnaleźć ustawienie general.useragent.overrid e, kliknąć na nie prawym przyciskiem myszki i wybrać z menu kontekstowego Resetuj.

2. Zainstalowanie rozszerzenia User Agent Switcher."

U mnmnie podziałało;]
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.