Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 09:51   #1861
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Jeśli nie przeszkadzają Ci bardzo silikony, to polecam azjatyckie filtry. Mam skin79 spf50 i minerały świetnie na nim leża, wręcz lepiej niż na czymś innym Ten filtr ma tylko jeden silikon, łatwo zmywalny. Mam jeszcze filtr Pharmaceris do ciała też spf50,ale jeszcze nie próbowałam pod minerała. Ale ogólnie też dobrze się sprwadza, jest lekki, bez bielenia, bez zapachu Zawsze najpierw daję kremik, czekam chwilę aż się wchłonie, potem filtr, znowu czekam i na to podkład
Zazdroszczę U mnie to wszystko zaczęłoby spływać jeszcze przed nałożeniem podkładu. Ostatnio testuję właśnie azjatyckie BB, robiłam sobie zdjęcia porównawcze różnych bebików po 2 godzinach od nałożenia - wyglądam jakbym wysmarowała się smalcem. Nie mam mowy o położeniu na to minerałów bez efektu ciasta.

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Faktycznie LL są niewydajne to moje pierwsze minerały, ale przy tym co piszą dziewczyny o wydajności innych to słabo. A z innych, bardziej wydajnych firm wiecie jakie są odpowiedniki koloru China doll? Ktoś miał?
Dla mnie Natural Fair lub Beige Fair Annabelle Minerals, ale nie wiem czy będą bardziej wydajne, bo dopiero zaczynam i nie używam regularnie. Nawet jakby były podobnie wydajne, to i tak są tańsze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 16:16   #1862
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

u mnie china doll leży idealnie ale postanowiłam spróbować anabelle... zamówiłam próbki golden fair i golden light, dam znać czy pasują
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 17:27   #1863
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
u mnie china doll leży idealnie ale postanowiłam spróbować anabelle... zamówiłam próbki golden fair i golden light, dam znać czy pasują
Nie będą pasować. Moim zdaniem szansa byłaby ewentualnie z odcieniem fairest, czyli najjaśniejszym, ale natural lub beige.
Miałam próbke China doll z LL i był za jasny i zbyt zimny. Z AM idealny dla mnie jest golden fairest.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:46   #1864
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
u mnie china doll leży idealnie ale postanowiłam spróbować anabelle... zamówiłam próbki golden fair i golden light, dam znać czy pasują
To zupełnie inna kolorystyka, China Doll jest chłodne, Goldeny Anabelle są żółte. Dla mnie odpowiednikiem China może być Natural/Beige Fair.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 21:12   #1865
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziś dałam filtr Pharmaceris pod LL i nie było zbyt dobrze. Na początku wszystko fajnie, ale szybko się w szkole błyszczałam i jakoś tak lepiłam jakbym nieumytą miała twarz po całym dniu a myślałam, że nie będę musiała fitrów kupować na ebay'u Skin79 się nie lepi tak.
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, jak skończę niedawno zakupione drugie opakowanie China doll to pomyślę może o tańszych minerałkach Bo nie mam typowo chłodnej cery, bo mam trochę żółci w odcieniu, ale np. warm peach było za ciemne
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 12:34   #1866
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

CHIMEY Ty sie znasz na tym, a może ktoś jeszcze?...

Jaki jest identyczny odpowiednik warm peach w Anabelle?
Powiedz proszę czy mniej Ci się one ważą od LL? i czy mocniej kryją od LL?
Jaki korektor powinnam kupić z Anabelle gdy użwałam Warm Peach?

Z góry wieeeelkie dzięki.

Troche już nie mam sił do LL. Po powrocie do domu wyglądam tragicznie, 3 lata daję im szanse ale te ich wazenie i brak krycia mnie osłabia. Trzeba mieć do nich idealna cerę. Korektor jeszcze bardziej mi się waży...
Próbka meow jakoś nie powaliła mnie na kolana ale na bank tez kiedyś zamówię - odpowiednikiem jest Manx 3 w formule FF. Albo 2 jak ktoś woli ciuteńkę jaśniejszy od WP.

Jeszcze raz dzieki...

Loouisse dzieki za informacje o pędzelkach

QUOTE=chimay;40693881]To zupełnie inna kolorystyka, China Doll jest chłodne, Goldeny Anabelle są żółte. Dla mnie odpowiednikiem China może być Natural/Beige Fair.[/QUOTE]
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 13:09   #1867
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Jaki jest identyczny odpowiednik warm peach w Anabelle?
Powiedz proszę czy mniej Ci się one ważą od LL? i czy mocniej kryją od LL?
Jaki korektor powinnam kupić z Anabelle gdy użwałam Warm Peach?

Z góry wieeeelkie dzięki.
Bardziej orientuję się w chłodnych odcieniach, bo to moja kolorystyka, ale myślę, że skoro Warm Peach jest ciepłe to może Golden Light? Bo WP jakieś specjalnie bardzo jasne nie jest, więc Fairest i Fair Annabelle mogą być za jasne.

Z tym warzeniem to jest spory problem i u każdego trochę inaczej to wygląda. Mi się ostatnio warzy podkład na brodzie, no chyba że nałożę BB to wtedy na całości. U mnie powodem jest przetłuszczanie skóry, którego nijak nie potrafię opanować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 13:28   #1868
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bardziej orientuję się w chłodnych odcieniach, bo to moja kolorystyka, ale myślę, że skoro Warm Peach jest ciepłe to może Golden Light? Bo WP jakieś specjalnie bardzo jasne nie jest, więc Fairest i Fair Annabelle mogą być za jasne.

Z tym warzeniem to jest spory problem i u każdego trochę inaczej to wygląda. Mi się ostatnio warzy podkład na brodzie, no chyba że nałożę BB to wtedy na całości. U mnie powodem jest przetłuszczanie skóry, którego nijak nie potrafię opanować.
Też obstawiam Golden Light
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 13:50   #1869
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Powiedz proszę czy mniej Ci się one ważą od LL? i czy mocniej kryją od LL?
A jeszcze co do warzenia, to niestety nie widzę różnicy. Po jakimś czasie zaczynam się świecić i wtedy podkład powoli się rozwarstwia i odznacza od skóry. Wybaczyłabym tę niedogodność, gdyby po przypudrowaniu znikała. ale ona się niestety powiększa. Przez to co jakiś czas rozważam rezygnację z makijażu. Powrotu do drogeryjnych podkładów nie biorę pod uwagę, silikony bardzo nabłyszczają i przetłuszczają mi skórę.
Annabelle (matujące) trochę mocniej u mnie kryją niż Lily Lolo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 14:09   #1870
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dzieki Dziewczyny
Musze cos zmienić bo okrutnie sie mecze z LL.
Jest taka kolejność od najjaśniejszego - Fair, Fairest, Light, Medium?
Chodzi mi o te dwa pierwsze bo chyba Light moze być ciemniejszy od WP zwłaszcza ze mi ciemnieją minerałki o 1,5 tonu. Wiec wolę ciutkę jaśniejsze.
Przed chwilą pomalowałam się pixie Cameo 0 -identyczne z WP bo znalazłam próbkę. Krycie jak korektora z LL hehe. Jednak czuje ze chyba sie zważy i to porządnie ale zobaczymy... Przeraża mnie tylko ten skład pixie który jest 3 razy dłuższy od innych. Czy one na pewno są równie zdrowe? Napewno mocniej kryją niż Meow FF. LL ma krycie zerowe :/
Czas na Anabelle....
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 14:15   #1871
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Jest taka kolejność od najjaśniejszego - Fair, Fairest, Light, Medium?
Chodzi mi o te dwa pierwsze bo chyba Light moze być ciemniejszy od WP zwłaszcza ze mi ciemnieją minerałki o 1,5 tonu. Wiec wolę ciutkę jaśniejsze.
Fairest, Fair, Light, Medium.
Niekoniecznie, ja mam Beige Light i on przypomina Blondie a Warm Peach jest gdzieś w okolicach Blondie.
Wszystkie minerały Ci ciemnieją czy próbowałaś tylko LL?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 14:18   #1872
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

musze przyznać ze krycie pixie mocno mnie zaskakuje. Oczywiście w formule kryjacej. Na razie podkład sie układa, ocenie wieczorkiem. Jak któraś z Was analizowała skład i cos na jego temat wie to z miłą chęcią poznam opinie. Na pewno jest bardziej kremowy od LL podobnie jak Meow. Meow FF chyba tez nieco lśni.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Meow tylko odrobinę ciemniał. LL mocno. Wiec może na lato rzeczywiście kupie Light. Dzięki
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 14:23   #1873
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Dzieki Dziewczyny
Musze cos zmienić bo okrutnie sie mecze z LL.
Jest taka kolejność od najjaśniejszego - Fair, Fairest, Light, Medium?
Chodzi mi o te dwa pierwsze bo chyba Light moze być ciemniejszy od WP zwłaszcza ze mi ciemnieją minerałki o 1,5 tonu. Wiec wolę ciutkę jaśniejsze.
Przed chwilą pomalowałam się pixie Cameo 0 -identyczne z WP bo znalazłam próbkę. Krycie jak korektora z LL hehe. Jednak czuje ze chyba sie zważy i to porządnie ale zobaczymy... Przeraża mnie tylko ten skład pixie który jest 3 razy dłuższy od innych. Czy one na pewno są równie zdrowe? Napewno mocniej kryją niż Meow FF. LL ma krycie zerowe :/
Czas na Anabelle....
Raaany, to się zagubiłam po tym poście. Ja z Lily Lolo uzywałam Blondie, WP było za ciemne. Z kolei z Pixie kolorów z gamy 1, czyli ciemniejszych niż ty... najjaśniejsze w AM są fairest, jednak po zamówieniu próbek AM matujących była różnica między goldenami i beige. Beige fair było pół tonu jaśniejsze od Golden fair.
Jeżeli podkłady na Tobie ciemnieją, na twoim miejscu kupiłabym próbkę Golden Fair.
I tez uważam że korektor LL do kryjących nie należał
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 14:43   #1874
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

hehe no właśnie u mnie tak to jest z tą zmianą kolorów. Próbkę miałam cameo 0 i tak naprawdę nie widzę różnicy między WP a tym. Mogłabym zarykowac cameo 1.
Meow FF wyszło między 2 a 3 bardziej w stronę 3.
Napisz mi prosze jakie masz wrażenia z Pixie. Te olejki są zachęcające. Mam cere mieszna ale wysuszajace LL są chyba mniej pokorne niż ta próbka pixie. Nie powodował u Ciebie niedoskonałości?
Naprawdę mam wielkie checi walki o zdrowy podkład ale ręce mi już opadają tyle ze drogeryjnych w ogóle nie mogę używac bo mam straszną alergie.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

LL korektor jest kiepski. A jaki polecasz?
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 15:35   #1875
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[QUOTE=sandipr;40722431]CHIMEY Ty sie znasz na tym, a może ktoś jeszcze?...

Jaki jest identyczny odpowiednik warm peach w Anabelle?
Powiedz proszę czy mniej Ci się one ważą od LL? i czy mocniej kryją od LL?
QUOTE]

warm peach = golden fairest.
Ewentualne różnice są na tyle minimalne, że ja ich na mojej skórze nie dostrzegam.
Z tym, że golden fairest matujący jest chyba trochę jaśniejszy od golden fairest kryjącego. Takie mam wrażenie, jak używam pare dni jeden, parę drugi. Gdy robiłam próbę porównawcza na połówkach twarzy, to różnicy większej nie widzę. Trzeba by się chyba uważnie przyjrzeć.

AM kryjący kryje zdecydowanie mocniej niż LL, natomiast matujący jest moim zdaniem jak LL.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 16:17   #1876
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
I tez uważam że korektor LL do kryjących nie należał
Mam korektor Blondie. Leży gdzieś odłogiem. Jest bardzo jasny, o wiele jaśniejszy niż podkład Blondie, u mnie robi białą plamę po prostu. Stosować solo go nie umiem, mieszany z podkładem rozjaśnia go. To już wolę korektor EDM Aussie Perk Me Up, chociaż on z kolei jest dla mnie za bardzo rozświetlający. Z innymi nie miałam do czynienia, bo to wcale nie tanie produkty a jak na moje potrzeby mają za duże gabaryty. Zamówię, stracę kasę a potem tylko wala się toto po szafkach. Bardzo bym się cieszyła, jakby była możliwość zmawiania także próbek korektorów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 16:24   #1877
nocturia
Przyczajenie
 
Avatar nocturia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja pisałam do Bare Minerals w sprawie próbek i wysłali mi kilka próbek, chociaż akurat ich mi się kompletnie nie podoba ;/ Moim zdaniem za słabo kryje, zawsze muszę się ratować czymś w płynie
nocturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 16:27   #1878
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To zupełnie inna kolorystyka, China Doll jest chłodne, Goldeny Anabelle są żółte. Dla mnie odpowiednikiem China może być Natural/Beige Fair.
o kurtyna, a mnie sie wydawalo ze china doll jest zoltawe.... no nic, zobaczymy
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 16:51   #1879
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
hehe no właśnie u mnie tak to jest z tą zmianą kolorów. Próbkę miałam cameo 0 i tak naprawdę nie widzę różnicy między WP a tym. Mogłabym zarykowac cameo 1.
Meow FF wyszło między 2 a 3 bardziej w stronę 3.
Napisz mi prosze jakie masz wrażenia z Pixie. Te olejki są zachęcające. Mam cere mieszna ale wysuszajace LL są chyba mniej pokorne niż ta próbka pixie. Nie powodował u Ciebie niedoskonałości?
Naprawdę mam wielkie checi walki o zdrowy podkład ale ręce mi już opadają tyle ze drogeryjnych w ogóle nie mogę używac bo mam straszną alergie.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

LL korektor jest kiepski. A jaki polecasz?
Pixie są w porządku. Ich główna zaletą jak dla mnie jest tak duży wybór odcieni- szczególnie porównując z Lily Lolo. Nie powodują wysypu niedoskonałości, ale na mojej tłustej cerze po paru godzinach nie wyglądają zbyt ładnie.

Korektora mineralnego żadnego nie mogę jak na razie polecić z własnego doświadczenia, ale podobno wielu dziewczynom podpasował korektor AM. (Trudno żeby był gorszy niż korektor LL)

Po wypróbowaniu wiely podkładów mineralnych (AM, Pixie, EDM, Blusche, Lily Lolo, Lauress, Meow) zamierzam wrócić do Lauress
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 18:49   #1880
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Lauress? to jeszcze jakies inne są, łooo dzisss... :P I bądz tu mądrym i nie oskubanym finansowo, jak każdy kosztuje 50-90zł.
Pixie zachowało się lepiej niż LL, nie zważyło się, nawet w okolicach płatków nosa, jestem w szoku!, ale troche powchodziło w zmarszczki mimiczne (dziś nałożyłam go bardzo duzo bo moja cera wymagała mega krycia) Ale np. LL juz nie da sie wyciągnac ze zmarszczek dotknięciem a pixie wystarczy musnac palcem na mieście i zmarszczka znika. Jest bardziej tłustawy ale lepiej sprawuje sie na miesznej cerze niż suchy LL. Ale to jeszcze nie ideał. Kryje za to super. Kolor jednak powinien być ciemniejszy niż 'cameo 0' bo wygladam jak tuż przed omdleniem kiedy traci sie kolory . Na razie zostane z LL i bede zamawiac od Anabelle, Meow, Pixie az kiedys w końcu moze trafie na ideał....
Jeszcze raz bardzo dzięuję za porady a jak cos traficie fajnego to napiszcie proszę prywatna wiadomość, bede bardzo wdzieczna bo jestem w kropce...
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 18:25   #1881
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

hej!
dziewczyny w co celować u lily jeśli pasuje mi z pixie breena 3?
kupiłam ostatnio w ciemno in the buff z lily ale jest zbyt pomarańczowe i pół tonu za jasne, kombinuję że może warm honey byłoby dobre, co? jak myślicie?
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 22:38   #1882
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Pytasz o dość ciemną tonacje podkładu dlatego ciezko bedzie Ci uzyskać odp - uwaga skupia sie głównie na china doll i warm peach.
Proponuję Ci wysłać maila do firmy costasy, wysyłając zdjęcie Twojego podkładu pixie i zamieszczając kilka słów opisu jaki on jest i jaka jest Twoja cera. Panie w tej firmie sa tak pomocne i przemiłe ze na bank oddzwonią albo odpisza z propozycja zamiennika.
Sama tez szukam powiązań między pixie a warm peach, nie jest tak łatwo - tyle ze ja w druga strone a nie wiem kto jest dobry z poradami w pixie.

Ale w sumie dziwie Ci sie ze zmieniasz bo do LL trzeba miec naprawdę ładna cere. Słabiutko kryja w przeciwieństwie do pixie.

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2013-05-11 o 22:42
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 11:43   #1883
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Pytasz o dość ciemną tonacje podkładu dlatego ciezko bedzie Ci uzyskać odp - uwaga skupia sie głównie na china doll i warm peach.
Proponuję Ci wysłać maila do firmy costasy, wysyłając zdjęcie Twojego podkładu pixie i zamieszczając kilka słów opisu jaki on jest i jaka jest Twoja cera. Panie w tej firmie sa tak pomocne i przemiłe ze na bank oddzwonią albo odpisza z propozycja zamiennika.
Sama tez szukam powiązań między pixie a warm peach, nie jest tak łatwo - tyle ze ja w druga strone a nie wiem kto jest dobry z poradami w pixie.

Ale w sumie dziwie Ci sie ze zmieniasz bo do LL trzeba miec naprawdę ładna cere. Słabiutko kryja w przeciwieństwie do pixie.
moim zdaniem mam dość jasną cerę, chyba większość Polek taką ma
nie zmieniam pixie na lily tylko chcę wypróbować która firma najbardziej mi podpasuje z minerałków
nie wiedziałam że lily słabiej kryją od pixie, a cerę mam dość ładną, bez zmian, wyprysków, może tylko troszkę rozszerzone pory na nosie, potrzebuję tylko wyrównania kolorytu, brodę mam ciemniejszą niż reszta twarzy

aigean z allegro mi pomagała w doborze podkładu z pixie, może napisz do niej? ja przesłałam zdjęcia bez podkładu i napisała w które odcienie mniej więcej celować (aparat nie oddaje niestety na 100% koloru cery)
wszystkie mniej więcej były dla mnie dobre ale breena i tuż po niej ayperi było najlepsze
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 11:45   #1884
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cześć! Jestem tu nowa, potrzebuję rady
Chciałabym dobrać odcień podkładu Lily Lolo dla siebie, ale trochę się pogubiłam w tych jasnych odcieniach.
W załączniku "próbka" mojej skóry. Zdjęcie całkiem nieźle oddaje jej kolor, chociaż w rzeczywistości jest mniej różowa. Myślałam o kolorze odcieniu China Doll, Blondie albo Candy Cane. Chciałabym zamówić dwie próbki i pędzel EDM na początek mojej minerałowej przygody
Możecie mi doradzić, które odcienie powinnam wypróbować? Będę bardzo wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sk.jpg (56,8 KB, 43 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2013-05-12 o 11:47
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 11:55   #1885
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Cześć! Jestem tu nowa, potrzebuję rady
Chciałabym dobrać odcień podkładu Lily Lolo dla siebie, ale trochę się pogubiłam w tych jasnych odcieniach.
W załączniku "próbka" mojej skóry. Zdjęcie całkiem nieźle oddaje jej kolor, chociaż w rzeczywistości jest mniej różowa. Myślałam o kolorze odcieniu China Doll, Blondie albo Candy Cane. Chciałabym zamówić dwie próbki i pędzel EDM na początek mojej minerałowej przygody
Możecie mi doradzić, które odcienie powinnam wypróbować? Będę bardzo wdzięczna
China Doll albo Blondie, jeśli na twarzy nie masz ciemniejszej cery.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 11:59   #1886
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
China Doll albo Blondie, jeśli na twarzy nie masz ciemniejszej cery.
Nie mam ciemniejszej, jestem zawsze taka blada Dzięki!
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 12:01   #1887
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Cześć! Jestem tu nowa, potrzebuję rady
Chciałabym dobrać odcień podkładu Lily Lolo dla siebie, ale trochę się pogubiłam w tych jasnych odcieniach.
W załączniku "próbka" mojej skóry. Zdjęcie całkiem nieźle oddaje jej kolor, chociaż w rzeczywistości jest mniej różowa. Myślałam o kolorze odcieniu China Doll, Blondie albo Candy Cane. Chciałabym zamówić dwie próbki i pędzel EDM na początek mojej minerałowej przygody
Możecie mi doradzić, które odcienie powinnam wypróbować? Będę bardzo wdzięczna
Po zdjęciu celowałabym w Blondie
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 20:46   #1888
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej Dziewczyny
Zapewne większość z Was zna ta tabelkę porównawczą kolorów LL, EDM i Pixie, ale dla tych które nie znają - i jest to kwestia nurtującą przesyłam tabelkę odpowiedników - oto link, który dostałam dzis od uprzejmej firmy

http://www.kosmetyki-mineralne.com/t...ladu-r163.html

Równie uprzejma firma Annabelle przesłała mi wiadomość ze Lily Lolo Warm Peach to - golden fair Annabelle

Dla formalności - LL jest fajne tyle ze nadaje sie do idealnej cery (słabe krycie), najlepiej suchej, mniej już do mieszanej... Ale uwielbiam ten kolor Warm Peach bo jest leciutko żółciutki i tak zdrowo wyglądający, trudno go bedzie zastapić!

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2013-05-13 o 20:53
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:05   #1889
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Odnośnie tej tabeli, to ciekawa jestem czym różnią się warm od golden.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 12:43   #1890
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Warm to mieszanka zółto-brzoskwiniowa, tak jak warm peach chociaż u mnie na skórze to 100% żółty, zdrowy odcień. (w Meow to np Manx)

Golden - to żółty-żółty, przy okazji pokaże Ci resztki próbki pixie cameo, zaliczanego do golden. (w Meow tez są takie mocno żółte odcienie)

Ale wydaje mi sie że odpowiednikiem warm peach w pixie bedzie jednak odcień nr 1 (tam jest podane 0, ale mając próbkę uważam że jest sporo jaśniejsza)
Lubiąc warm peach uważam ze cameo jest zbyt zółte, spróbuję teraz Blossom 1 bo jest mniej żółte
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.