Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-28, 21:44   #1261
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja przed świętami mylam podłogę babydream' em
pisałam w innym wątku o suchej skórze i drapaniu się mojej córki, teraz używamy Alphanova-sante, drapac się przestała w zasadzie, jak jest w ubraniach to w ogóle tego nie robi, jak się rozbiera wieczorem to podrapie się chwilę po ramionkach, pewnie jeszcze jakiś mały dyskomfort czuje, ale jest o niebo lepiej. Z alphanovy używamy żelu do mycia i mleczka do ciała.
Super, ze coś pomogły. My się może jeszcze skusimy na coś tej marki, ale szczerze mówiąc dziecię mi już wyrasta z tych kosmetyków dziecięcych, tzn. może używać normalnego mydła i nie potrzebuje za często się smarować niczym, tylko jak coś innego go podrażni, użądli, albo wysuszy, to wdrażamy pielęgnację "specjalną".
Ja sama na sobie używałam tego dziecięcego micela i z ręką na sercu nie miałam lepszego, super łagodził skórę, oczyszczał i usuwał makijaż, lekko tylko się lepił, ale ja i tak po micelach używam zawsze innych myjadeł. Myślę, że ponownie go kupię. Miałam też krem do rąk tej marki, był bardzo dobry, chociaż w ekstremalnych warunkach nie do końca sobie radził, to na taką łagodną zimę idealny i bardzo przyjemny.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-03-28 o 21:46
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 09:53   #1262
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja przed świętami mylam podłogę babydream' em
pisałam w innym wątku o suchej skórze i drapaniu się mojej córki, teraz używamy Alphanova-sante, drapac się przestała w zasadzie, jak jest w ubraniach to w ogóle tego nie robi, jak się rozbiera wieczorem to podrapie się chwilę po ramionkach, pewnie jeszcze jakiś mały dyskomfort czuje, ale jest o niebo lepiej. Z alphanovy używamy żelu do mycia i mleczka do ciała.
A ma atopowe zapalenie skóry? Bo moja mama i eko średnio mi pomagało.... Ale Alphanova nie próbowałam.... Czym dokładnie smarowałaś?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 12:37   #1263
ManiaRaz
ManiaRaz
 
Avatar ManiaRaz
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Mi się bardzo sprawdzają kosmetyki Petal Fresh, są organiczne i moim zdaniem dobrze nawilżają włosy i nie podrażniają skóry głowy. Warto przetestować, zwłaszcza, że czasem można dorwać na promocji w Rossemmanie
ManiaRaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:24   #1264
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cześć Dziewczyny! Czytam Was już od dawna, ale piszę pierwszy raz Dzięki Wam niebawem mam zamiar się skusić na tusz Avril Chciałabym też się Was poradzić. Szukam kremu z filtrem, co jest dla mnie koszmarem.Przeszukałam mnóstwo stron www, sklepów, artykułów i nic. Mianowicie, szukam filtru:
mineralnego,
bez oleju sojowego,
bez alkoholu,
bez silikonów,
bezzapachowy,
ideałem byłby krem bez trójglicerydów i gliceryny;-)
Oczywiście bez parafiny, parabenów itp. Czy coś takiego w ogóle istnieje? Może bielić, moze być tępy-tutaj nie będę się czepiać.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja przed świętami mylam podłogę babydream' em
(...)
Babydream to mój ulubiony od wielu lat płyn do twarzy Zawsze myślałam, że skład ma niezły. Ostatnio jednak coraz częściej kusi mnie, żeby spróbować czegoś innego. Najciekawszy wydaje mi się Kremowy szampon i płyn do kąpieli Sylveco.

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2016-03-29 o 19:28
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 19:32   #1265
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez ManiaRaz Pokaż wiadomość
Mi się bardzo sprawdzają kosmetyki Petal Fresh, są organiczne i moim zdaniem dobrze nawilżają włosy i nie podrażniają skóry głowy. Warto przetestować, zwłaszcza, że czasem można dorwać na promocji w Rossemmanie
Ich odżywkę nawilżającą wspominam źle, szamponów nigdy nie miałam. Na razie problem wydaje się chwilowo opanowany. W planach wizyta u trychologa, zobaczę co mi pokaże.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 20:32   #1266
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A ma atopowe zapalenie skóry? Bo moja mama i eko średnio mi pomagało.... Ale Alphanova nie próbowałam.... Czym dokładnie smarowałaś?
Ze skóra nigdy nie miała żadnych problemów. Nie miała też żadnych objawów alergii. Teraz niedawno, a ma prawie 4 lata, zaczela się drapac, a skóra na ramionach i udach była trochę wysuszona. Poza lekkim wysuszeniem, to nic. W załączniku mleczko, którego używamy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1459280058833.jpg (20,9 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2016-03-29 o 20:34
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 21:04   #1267
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Czytam Was już od dawna, ale piszę pierwszy raz Dzięki Wam niebawem mam zamiar się skusić na tusz Avril Chciałabym też się Was poradzić. Szukam kremu z filtrem, co jest dla mnie koszmarem.Przeszukałam mnóstwo stron www, sklepów, artykułów i nic. Mianowicie, szukam filtru:
mineralnego,
bez oleju sojowego,
bez alkoholu,
bez silikonów,
bezzapachowy,
ideałem byłby krem bez trójglicerydów i gliceryny;-)
Oczywiście bez parafiny, parabenów itp. Czy coś takiego w ogóle istnieje? Może bielić, moze być tępy-tutaj nie będę się czepiać.
Istnieje na pewno, ale trzeba szukać, bo tak z pamięci to Ci nie powiem A czemu bez oleju sojowego

Chimay- u mnie jednak te siarczany w szamponach to nie jest taka oczywista sprawa, bo te bez siarczanów, jak np. Babydream powodują łupież, natomiast wiele siarczanowych szamponów mi się sprawdziło, np. lubię niektóre szampony Alterry, oczywiście Equilibrę, sporo innych. To jednak zależy od formuły w moim przypadku. Natomiast nie polubiłam się z szamponem różanym Lavery, coś mi w nim nie pasuje, słabo myje. Miałam teraz tego pecha, że dwóch kiepskich szamponów używałam.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 21:28   #1268
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chimay- u mnie jednak te siarczany w szamponach to nie jest taka oczywista sprawa, bo te bez siarczanów, jak np. Babydream powodują łupież, natomiast wiele siarczanowych szamponów mi się sprawdziło, np. lubię niektóre szampony Alterry, oczywiście Equilibrę, sporo innych. To jednak zależy od formuły w moim przypadku. Natomiast nie polubiłam się z szamponem różanym Lavery, coś mi w nim nie pasuje, słabo myje. Miałam teraz tego pecha, że dwóch kiepskich szamponów używałam.
Możliwe, że siarczany nie są tu nic winne i znalazłam fałszywego winnego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 23:32   #1269
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

chimay
a po skladach patrząc to może to jakiś konkretny skladnik "składowy". U mnie to jest Polycośtam-7 wystarczy, ze mam w szamponie i odżywce i włosy z głowy natychmiast.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 07:46   #1270
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ze skóra nigdy nie miała żadnych problemów. Nie miała też żadnych objawów alergii. Teraz niedawno, a ma prawie 4 lata, zaczela się drapac, a skóra na ramionach i udach była trochę wysuszona. Poza lekkim wysuszeniem, to nic. W załączniku mleczko, którego używamy.
Dzięki za info
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 10:59   #1271
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ja kiedys, jak jeszcze uzywalam szamponow, tez nie umialam znalesc winowajcy. Niektory szampony z SLS byly ok i skora glowy nie szalala, ale wlosy mi sie nie podobaly. na koncu stwierdzilam, ze to pewnie ogolem o formule chodzi, moze w jednym jest procentowo wiecej jakiegos skladnika i juz jest nie tak.Nie wiem, nie umialam znalesc naturalnego( ale i konwencjonalnego o dobrym skladzie) szamponu, ktory by mi sluzyl, nawet ukochany volumen Alterra przestal sluzyc skorze glowy.
Dalam sobie spokoj z szamponami.
Ostatnio umylam wlosy resztkami szamponu Weleda na lupiez( chlop uzywa) i juz przy namydlaniu czulam ze skora glowy sie buntuje. Splukalam, drugi raz namydlilam mydlem i skora glowy sie odprezyla. Nie ma co nie bede juz eksperymentowac.
Chlop dostal szampon Alterra na lupiez( kupilam jak tylko sie pojawil) i teraz testuje ten. Skory glowy mu nie podraznia. za jakis czas pogadam z nim, co i jak. Zobaczymy czy jednak zostanie przy Weleda( starcza mu na rok, wiec cena nie taka straszna), czy przy taniej Alterra.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 15:25   #1272
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Alterra ma szampon na łupież, dobrze wiedzieć. Chętnie bym wróciła do szamponów Alterry, ale trochę się boję reakcji skóry.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 16:58   #1273
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Istnieje na pewno, ale trzeba szukać, bo tak z pamięci to Ci nie powiem A czemu bez oleju sojowego
Tyle sie naczytałam złego o soi i jej pochodnych, że wolałabym jej unikać. Myślisz, że nie ma czego się bać?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:46   #1274
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Tyle sie naczytałam złego o soi i jej pochodnych, że wolałabym jej unikać. Myślisz, że nie ma czego się bać?
Nie ma czego, tym bardziej, że teraz wiele kosmetyków ma certyfikaty ekologiczne i nie zawierają pochodnych GMO, ani składników z jakichś oprysków itp. Soja zawiera fitohormony, te zastępcze, ale to akurat kr em, który nie składa się z samego tylko oleju sojowego i nie będzie stosowany doustnie. Takie dawki są bezpieczne, wręcz korzystne dla skóry, a już zdrowe osoby nie powinny się w ogóle martwić takimi ilościami.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Alterra ma szampon na łupież, dobrze wiedzieć. Chętnie bym wróciła do szamponów Alterry, ale trochę się boję reakcji skóry.
Akurat tego nie miałam. Mi pasował kofeinowy bardzo i też całkiem ok. był z jojobą.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-03-30 o 18:16
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:55   #1275
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ha kofeinowy ;-) mialam i alverde i Alterra po kazdym podrazniona skora glowy i wlosy lecialy,a pamietam, ze pisalo na nich ze zapobiegaja wypadaniu, ze wlosy robia sie grubsze itd itp

Jak mi sie jednak kiedys szamponu zachce to kupie sobie jakis delikatny detergent i sobie umiszam sama szampon. Choc i tu sie obawiam, bo te wszystkie deliaktne detergenty w sklepach dla mieszaczy byly tez w tych naturalnych szamponach, ktore mi kuku robily i sie boje.

Z drugiej strony, moj minimalizm w pielegnacji bardzo lubie i wogole lubie kostka namydlac wlosy. MYDLO GORA !
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 18:20   #1276
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ha kofeinowy ;-) mialam i alverde i Alterra po kazdym podrazniona skora glowy i wlosy lecialy,a pamietam, ze pisalo na nich ze zapobiegaja wypadaniu, ze wlosy robia sie grubsze itd itp

Jak mi sie jednak kiedys szamponu zachce to kupie sobie jakis delikatny detergent i sobie umiszam sama szampon. Choc i tu sie obawiam, bo te wszystkie deliaktne detergenty w sklepach dla mieszaczy byly tez w tych naturalnych szamponach, ktore mi kuku robily i sie boje.

Z drugiej strony, moj minimalizm w pielegnacji bardzo lubie i wogole lubie kostka namydlac wlosy. MYDLO GORA !
Kofeinowy u mnie działał w 100% zgodnie z opisem. Wprawdzie włosy mi nie lecą nadmiernie, ale powstrzymywał to naturalne wypadanie i właśnie super pogrubiał. Nie lubię natomiast wersji z granatem, ten szampon to pomyłka do kwadratu, chociaż wiem, że są osoby, które za nim przepadają, ale robił mi z włosów takie beleco, takie piórka bez życia.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:03   #1277
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie ma czego, tym bardziej, że teraz wiele kosmetyków ma certyfikaty ekologiczne i nie zawierają pochodnych GMO, ani składników z jakichś oprysków itp. Soja zawiera fitohormony, te zastępcze, ale to akurat kr em, który nie składa się z samego tylko oleju sojowego i nie będzie stosowany doustnie. Takie dawki są bezpieczne, wręcz korzystne dla skóry, a już zdrowe osoby nie powinny się w ogóle martwić takimi ilościami.[COLOR=Silver]
(...)
Dzięki, trochę mnie uspokoiłaś Teraz jest większa szansa, że znajdę coś co spełni moje wymogi
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:15   #1278
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Miałam próbkę przeciwłupieżowego Weledy i nie zraził mnie, chociaż jak na moje oko jest mało wydajny, ale za to pięknie pachnie. Jeszcze niedawno szukałam szamponów Weledy w tubkach, tych skoncentrowanych, to były dopiero kilerskie zmywaki. Okazało się, że już nie produkują.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 11:56   #1279
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Przypadkiem kupiłam Absolute organic-krem na dzień i na noc. Po 3 tygodniach stosowania jednym słowem cudo
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 17:23   #1280
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Lubię szampon z Weledy, obecnie mam nawilżający z prosem, choć początkowo wydawał się za delikatny, tak do 4 myć, a później już było ok. Natomiast na Alterre może się skuszę, miałam jeszcze stare wersje, może teraz podziała lepiej?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 19:54   #1281
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Osobiście nie próbowałam ale czytałam o mydle aleppo z olejem laurowym, że świetny
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 16:15   #1282
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ja używam laurowego 30% bodajże. Lubię, bardzo lubię Super na wyskakujące dziadostwa, niweluje je skubaniec.

Kupiłam:
GLUKONIAN MANGANU
KWAS HIALURONOWY 1,0%
KOLAGEN Z ELASTYNĄ
OLEJ Z RÓŻY
(wybaczcie caps, kopiowałam z lenistwa )

Myślę nad jakimś pseudo serum, olejem. Początkowo miał być po rollowaniu (jeszcze nie zaczęłam), ale przyszedł mi Zorac i myślę, czy nie użyć jak przegnę pałkę

Iiiii! Miałam chęć zrobić powiększające coś do ust, ale muszę poszukać jakiegoś naturalnego olejku cynamonowego (czekam na propozycje ).

Kompletnie nie wiem w jakich proporcjach to zmieszać więc zapewne skończy się jak w przypadku kwaszenia, czyli na oko

A, i doszła mi spirulina, ale szukam dobrego żelu aloesowego bez gliceryny.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 17:13   #1283
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość

Iiiii! Miałam chęć zrobić powiększające coś do ust, ale muszę poszukać jakiegoś naturalnego olejku cynamonowego (czekam na propozycje ).
Daj znać, jak juz zrobisz jakie efekty!

Mi się już nie chce kręcić Raczej stawiam na gotowce. Ostatnio kupiłam krem do rąk i odżywkę Equilibra i pomadkę Himalaya.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 17:36   #1284
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Przypadkiem kupiłam Absolute organic-krem na dzień i na noc. Po 3 tygodniach stosowania jednym słowem cudo
Już kiedyś go ktoś wychwalał, ciekawe

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
A, i doszła mi spirulina, ale szukam dobrego żelu aloesowego bez gliceryny.
Mogę polecić żel Equilibra. Są dwie pojemności 200ml i 75ml, którą widuje w drogerii Jasmin.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 18:31   #1285
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ostatnio zmarnowałam 2 godziny mojego życia. Mam stałe blogi, a coś mnie podkusiło, by pobuszować po innych, nieznanych mi i aż żałuję, że je poznałam
Jeśli tak dalej będzie się działo, to blogosfera faktycznie padnie. Bardzo źle się dzieje na blogach.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 18:54   #1286
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ostatnio zmarnowałam 2 godziny mojego życia. Mam stałe blogi, a coś mnie podkusiło, by pobuszować po innych, nieznanych mi i aż żałuję, że je poznałam
Jeśli tak dalej będzie się działo, to blogosfera faktycznie padnie. Bardzo źle się dzieje na blogach.
KWC padnie, blogosfera padnie, może pojawi się jakaś realna i fajna alternatywa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 19:33   #1287
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
KWC padnie, blogosfera padnie, może pojawi się jakaś realna i fajna alternatywa.
nie pamiętam nawet, kiedy tam czegoś szukałam. Nie lubię się przebijać przez stertę recenzji
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 23:58   #1288
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Bardzo źle się dzieje na blogach.
A co się dzieje?

Ja się ostatnio nie wychylam spoza swoich stałych, coś mnie ominęło?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 09:43   #1289
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Platne reklamy pewnie? Wszystko jest cudowne, wspniałe, bo blogerki dostaja benefity?
Czy o cos innego chodzi? Sama jestem ciekawa.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 18:15   #1290
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
A co się dzieje?

Ja się ostatnio nie wychylam spoza swoich stałych, coś mnie ominęło?
nic cię nie ominęło wręcz przeciwnie. jesteś do przodu, że tego nie czytałaś

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Platne reklamy pewnie? Wszystko jest cudowne, wspniałe, bo blogerki dostaja benefity?
Czy o cos innego chodzi? Sama jestem ciekawa.
to też, ale głównie cała atmosfera. zaczął się też i w blogosferze ostry wyścig szczurów.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-21 14:26:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.