Weryfikacja aukcji Allegro cz. IV (zasady wątku w pierwszych trzech postach) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-24, 11:49   #61
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Pannowiosno, jak chcesz to poczekaj, az do mnie przyjdzie paczka Bo w czwartek kliknelam amor amor, wlasnie 25ml i czekam na przesylke. Kliknelam tester, zobaczymy co mi przyjdzie, bo akurat testerow 25 nie widzialam. Na zdjeciu oba produkty wygladaja tak samo, tester i nie tester, pytalam o roznice to dostalam odp ze mozliwy brak korka i pudeleczko szare. Tylko, ze akurat w tym przypadku amor amor 25 ml one korka nie posiadaja, takze zobaczymy
A poza tym, nawet nie wiem czy te 25-tki podrabiaja?

Dziękuję za odpowiedź
Na zdjęciu w aukcji edenu jest flakonik tester - ma nalepkę z napisem demonstration tester z tyłu, więc chyba takowe istnieją. Wysłałam zapytanie, czy sprzedają produkty ze zdjęcia czy też może zdjęcia mają tylko charakter poglądowy. Odpisali, że mają w ofercie i testery i produkty, jak się wyrazili Zresztą, jakiś rok temu, jak jeszcze w "seforze" można było limitki cacharela zakupić, mieli tam testery 25ml więc jestem dobrej myśli... ale oczywiście z kliknięciem poczekam na Twoją opinię
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 11:56   #62
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Na zdjęciu w aukcji edenu jest flakonik tester - ma nalepkę z napisem demonstration tester z tyłu, więc chyba takowe istnieją. Wysłałam zapytanie, czy sprzedają produkty ze zdjęcia czy też może zdjęcia mają tylko charakter poglądowy. Odpisali, że mają w ofercie i testery i produkty, jak się wyrazili Zresztą, jakiś rok temu, jak jeszcze w "seforze" można było limitki cacharela zakupić, mieli tam testery 25ml więc jestem dobrej myśli... ale oczywiście z kliknięciem poczekam na Twoją opinię
Ja kupowałam tam jakiś czas temu Amor Amor w takiej 25 ml i było jak najbardziej OK
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 12:00   #63
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny bardzo proszę o weryfikację:

Versace Versense
sprzedający: sklepOPTIMA
http://allegro.pl/versace-versense-e...349174436.html

wiem że zdjęcia kiepskie i ciężko zweryfikować, ale jeśli się nie da to prosiłabym o podpowiedź o co zapytać sprzedającego oprócz kodu? zdjęcie podstawy flakoniku? z góry dziękuję- nigdy nie kupowałam perfum versace niestacjonarnie i nie wiem na co zwrócić uwagę
OK , sprawdzony sprzedawca.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 13:11   #64
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
zaniu, 25-tka to będzie ta limitka, ta walcowata

Ten sprzedający zdaje się był kilkukrotnie pozytywnie weryfikowany
Asiu, ja juz mialam te walcowate 25-tki. Fajne sa wczesniej kupowalam w henri, ale teraz zmienili wysylke i PP juz nie wysylaja, wiec zdecydowalam sie na zakup na allegro. Tylko jakos tak mnie zastanowil ten tester 25-tki, ktory wlasciwie sie niczym nie rozni. Wczesniej mialam normalny produkt i myslalam, ze przy takich walcowatych limitkach 25-tek - nie ma testerow.

Sprzedawce tez szukalam przez wyszukiwarke. Fakt, sa wzmianki, ze niby ok, ale chyba nikt sie na zakup nie zdecydowal
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
... ale oczywiście z kliknięciem poczekam na Twoją opinię
Dzis nic nie dostalam, wiec mozliwe ze paczke dostane jutro, najpozniej w srode

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam tam jakiś czas temu Amor Amor w takiej 25 ml i było jak najbardziej OK
No to super, pocieszajaca wiadomosc
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 13:59   #65
lolek900
Raczkowanie
 
Avatar lolek900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Ponownie proszę Was kochane o weryfikację:

Gucci Envy Me
sprzedający: nadja_mak
http://allegro.pl/gucci-envy-me-woda...348098891.html
lolek900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 14:34   #66
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez lolek900 Pokaż wiadomość
Ponownie proszę Was kochane o weryfikację:

Gucci Envy Me
sprzedający: nadja_mak
http://allegro.pl/gucci-envy-me-woda...348098891.html
Napisze ci tak: osobiscie nie znam tej wody, nie mialam w rece itp wiec ciezko mi cokolwiek powiedziec o butelce. Druga sprawa, sprzedajacy to swiezak, ja takich odpuszczam

A tak na marginesie, jaka opcja: licytacja 99 zl, kt 100 zl
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 14:45   #67
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
OK , sprawdzony sprzedawca.
dziękuję
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 14:50   #68
lolek900
Raczkowanie
 
Avatar lolek900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Napisze ci tak: osobiscie nie znam tej wody, nie mialam w rece itp wiec ciezko mi cokolwiek powiedziec o butelce. Druga sprawa, sprzedajacy to swiezak, ja takich odpuszczam

A tak na marginesie, jaka opcja: licytacja 99 zl, kt 100 zl
yhm, dziękuję za opinię
też zmartwiła mnie tak mała liczba komentarzy u sprzedającego i krótki staż, więc na razie się wstrzymam
lolek900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 16:33   #69
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Bardzo proszę o weryfikację:
sprzedający: basia384
perfumy: Ange ou Demon Le Secret
http://allegro.pl/givenchy-ange-ou-d...340791225.html

__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.


Edytowane przez koniczynka15
Czas edycji: 2013-06-26 o 08:32
koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 22:09   #70
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Proszę o weryfikację coco mademoiselle

sprzedający: luna24033
http://allegro.pl/chanel-coco-mademo...339399104.html


z góry dziękuję
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:31   #71
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzień dobry proszę o weryfikację tej aukcji:

cacharel Eden
sprzedający: FabrykaDC_pl
http://allegro.pl/cacharel-eden-edp-...314809809.html


wydaje sie w porządku, normalnie bym kliknęła, ale naczytałam sie tutaj tyle o podrabianiu i nieuczciwych sprzedawcach, że aż wolę zapytać dla pewności większość perfum wystawiają po 8 sztuk...i to mnie zdziwiło
Doszla do mnie paczka z Amor Amor. Troche sie wystraszylam, bo buteleczki maja inna szate graficzna. Taka kolorowa, w kolorach teczy, a nie bialo-czerwona. Jest to limitowana edycja, wklejalam zdjecia w watku o Amor Amor.
Ale psiknelam sie i jak na razie zapach ten sam
Jedyny minus to taki, ze mogliby dawac aktualne zdjecia
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 10:09   #72
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Doszla do mnie paczka z Amor Amor. Troche sie wystraszylam, bo buteleczki maja inna szate graficzna. Taka kolorowa, w kolorach teczy, a nie bialo-czerwona. Jest to limitowana edycja, wklejalam zdjecia w watku o Amor Amor.
Ale psiknelam sie i jak na razie zapach ten sam
Jedyny minus to taki, ze mogliby dawac aktualne zdjecia
te limitowanki mają już 2 bądź nawet 3 szaty co rok inna z tego co zaobserwowałam np. noa była i niebieska i żołta

edit: ja miałam i noa w obu szatach i amor amor i zapach był taki sam jak standardowa wersja miałam też raz eden i także był zapach ok

jedynie noa była inna, ale ona w ogóle była chyba zmieniona, bo każda szata i nawet tradycyjny z kuleczką pachną inaczej niż kiedyś
__________________


Edytowane przez ButterflyFlyAway
Czas edycji: 2013-06-25 o 10:13
ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 10:55   #73
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Doszla do mnie paczka z Amor Amor. Troche sie wystraszylam, bo buteleczki maja inna szate graficzna. Taka kolorowa, w kolorach teczy, a nie bialo-czerwona. Jest to limitowana edycja, wklejalam zdjecia w watku o Amor Amor.
Ale psiknelam sie i jak na razie zapach ten sam
Jedyny minus to taki, ze mogliby dawac aktualne zdjecia


Dziękuję za cenne wieści
Tylko zmartwiłaś mnie tym opakowaniem... jestem wierną używaczką Edenu, a teraz zabrałam się za zbieranie limitowanych flaszek...tej z 2011 roku nie mam i miałam nadzieję, że to właśnie ta ze zdjęcia...a z Twojego opisu wynika, że to wersja z 2012ale zobaczymy..może do piątku i mi przyślą paczuszkę
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:02   #74
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
te limitowanki mają już 2 bądź nawet 3 szaty co rok inna z tego co zaobserwowałam np. noa była i niebieska i żołta

edit: ja miałam i noa w obu szatach i amor amor i zapach był taki sam jak standardowa wersja miałam też raz eden i także był zapach ok

jedynie noa była inna, ale ona w ogóle była chyba zmieniona, bo każda szata i nawet tradycyjny z kuleczką pachną inaczej niż kiedyś
O tym samym wspomniala Asiuuuula Dlatego lekko sie wystraszylam, ze dostalam w nowej szacie graficznej i ze zapach bedzie inny Nie wiem jak z trwaloscia, bo siedze w dusznym pomieszczeniu, z wiatrakiem przy glowie, ktory wsjo rozwiewa, wiec pewnie w ekspesowym tempie wydmucha ze mnie caly zapach amor

A i dodam, ze tester ktory dostalam, nie jest testerem, w sensie nigdzie nie jest nic napisane, a buteleczka wyglada jak normalny produkt to na plus
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:27   #75
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
O tym samym wspomniala Asiuuuula Dlatego lekko sie wystraszylam, ze dostalam w nowej szacie graficznej i ze zapach bedzie inny Nie wiem jak z trwaloscia, bo siedze w dusznym pomieszczeniu, z wiatrakiem przy glowie, ktory wsjo rozwiewa, wiec pewnie w ekspesowym tempie wydmucha ze mnie caly zapach amor

A i dodam, ze tester ktory dostalam, nie jest testerem, w sensie nigdzie nie jest nic napisane, a buteleczka wyglada jak normalny produkt to na plus
to niedobrze, bo wiązałam z tym zapachem duże, że tak powiem ślubne nadzieje, a tak muszę szukać dalej bo to co teraz zrobili z tym zapachem jest straszne i zamiast pachnieć to śmierdzę i mam mdłości jak już kiedyś gdzieś pisałam wychodzi na mnie jakaś pieprzna nuta i migrena murowana

no to super, że normalny niech Ci się dobrze nosi
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:33   #76
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość

jedynie noa była inna, ale ona w ogóle była chyba zmieniona, bo każda szata i nawet tradycyjny z kuleczką pachną inaczej niż kiedyś
Eden też był już inny w tych 25-kach.

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość

A i dodam, ze tester ktory dostalam, nie jest testerem, w sensie nigdzie nie jest nic napisane, a buteleczka wyglada jak normalny produkt to na plus
E tam na plus, tester przeca trwalszy
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 12:10   #77
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Eden też był już inny w tych 25-kach.


E tam na plus, tester przeca trwalszy
to przyznam, że nie wyczułam różnicy dla mnie był taki sam
ale ja miałam tą 1 limitke, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 19:00   #78
Celine5
Raczkowanie
 
Avatar Celine5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 325
GG do Celine5
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Chciałabym zakupić wodę Balenciaga Paris edp ,i zaciekawiła mnie ta aukcja. Pomozcie,czy jest to oryginał. Poprosiłam tez o dodatkowe zdjecia. I co myslicie o sprzedającej?

http://allegro.pl/show_item.php?item=3347532565

Edytowane przez Celine5
Czas edycji: 2017-04-20 o 22:40
Celine5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 13:19   #79
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Zerknijcie, proszę, na tę i inne aukcje użytkownika fragrance24h (wyszukiwarka wizażowa go nie odnalazła). Ma dobre ceny na Chanel, nie wiem, czy nie za dobre

Chanel Coco edp http://allegro.pl/chanel-coco-edp-10...342173929.html
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 13:26   #80
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Zerknijcie, proszę, na tę i inne aukcje użytkownika fragrance24h (wyszukiwarka wizażowa go nie odnalazła). Ma dobre ceny na Chanel, nie wiem, czy nie za dobre

Chanel Coco edp http://allegro.pl/chanel-coco-edp-10...342173929.html
wedlug mnie wyglada na oryginal
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 13:28   #81
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

I jeszcze inna użytkownik MADZIA2007 - Sisley Soir de Lune i inne aukcje

http://allegro.pl/sisley-soir-de-lun...347444640.html
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:47   #82
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
I jeszcze inna użytkownik MADZIA2007 - Sisley Soir de Lune i inne aukcje

http://allegro.pl/sisley-soir-de-lun...347444640.html
ten sisley to za bialy troche
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 18:11   #83
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Red face Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Hej

Proszę o weryfikację coco mademoiselle

sprzedający: oliwka-o2
http://allegro.pl/coco-mademoiselle-...354863117.html

Z góry dzięki
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 18:35   #84
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Witam.
Proszę o weryfikację 1 Million Paco Rabanne
sprzedający: swiatperfum2008
http://allegro.pl/paco-rabanne-1-mil...323843546.html
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 19:07   #85
halcia211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 014
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Witam.
Proszę o weryfikację 1 Million Paco Rabanne
sprzedający: swiatperfum2008
http://allegro.pl/paco-rabanne-1-mil...323843546.html
brałam u niego kilka zapachów- oryginały w 100 %, szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt
halcia211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 08:52   #86
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Proszę o weryfikację D'Orsay Etiquette bleue
sprzedający : julisiaa
http://allegro.pl/d-orsay-etiquette-...346328464.html

Poprosiłam sprzedającą o więcej zdjęć, ale nie wiem czy zdąży je wysłać - aukcja kończy się za 2 godziny. Nigdy nie spotkałam się z wersją double extrait tego zapachu, na stronie internetowej nie pojawia się informacja o takiej koncentracji (wycofana/edycja limitowana ?) dlatego proszę o opinię
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 10:11   #87
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Proszę o weryfikację D'Orsay Etiquette bleue
sprzedający : julisiaa
http://allegro.pl/d-orsay-etiquette-...346328464.html

Poprosiłam sprzedającą o więcej zdjęć, ale nie wiem czy zdąży je wysłać - aukcja kończy się za 2 godziny. Nigdy nie spotkałam się z wersją double extrait tego zapachu, na stronie internetowej nie pojawia się informacja o takiej koncentracji (wycofana/edycja limitowana ?) dlatego proszę o opinię
Mogę tylko na podstawie wizazowej wyszukiwarki stwierdzic, że dwa zapachy od niej były rozbierane.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 17:32   #88
kanirak
Nocna Straż
 
Avatar kanirak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mur
Wiadomości: 3 860
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Proszę o weryfikację aukcji
Na szanelkach się nie znam a sfiksowałam na punkcie Allure

Allure EDT - tester
sprzedający na allegro: gi-sse-lle
http://allegro.pl/show_item.php?item...fb8b71e1e483bb
__________________
kanirak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 21:23   #89
eddiet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cześć, poproszę o weryfikacje aukcji:
zapach Light Blue Dolce& Gabbana

sprzedający: InwazjaOkazji
http://allegro.pl/my_page.php?uid=25736747

sprzedający: Belfast86
http://allegro.pl/hit-dolce-gabbana-...360683805.html
eddiet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 21:28   #90
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Weryfikacja aukcji Allegro cz. III (zasady wątku w pierwszych trzech postach)

Cytat:
Napisane przez eddiet Pokaż wiadomość
Cześć, poproszę o weryfikacje aukcji:
zapach Light Blue Dolce& Gabbana

sprzedający: InwazjaOkazji
http://allegro.pl/my_page.php?uid=25736747

sprzedający: Belfast86
http://allegro.pl/hit-dolce-gabbana-...360683805.html
A w życiu bym na żadnej z tych aukcji nie kupiła , podróby moim zdaniem.
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 13:47:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.