Zmiana wyglądu... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-30, 18:12   #1
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120

Zmiana wyglądu...


Obejrzałam kilka metamorfoz z udziałem dziewczyn i pomyślałam że może mi też coś doradzicie?
Od dawna mam długie włosy.Są dość cienkie i niestety zniszczone chociaż nie farbuję ich.Końcówki są równej długości.
Po pierwsze całkiem krótka fryzurka odpada.Chciałabym coś innego niż ciągle te same proste włosy.Miałam już kiedyś wycieniowane do brody z przodu i z tyłu do połowy długości.Ale chyba nie o to mi chodziło...
Do tego chciałabym jakiś fajny makijaż.Mam bardzo jasną karnację.Latem dodatkowo piegi które nie podobają mi się za bardzo
No i chciałabym Was prosić o to żebyście oceniły mój wiek.Rodzina i znajomi nie potrafią mi powiedzieć na ile wyglądam a chciałabym wiedzieć jak widzą to inni

Z góry dziękuję za pomoc.
A tu moje zdjęcie:
DSC05199m.jpg DSC06922m.jpg DSC07129fff.jpg

Na pierwszym zdjęciu jeszcze z cieniowanymi i dłuższymi włoskami.Na 2 i 3 takie jak teraz czyli trochę za ramiona i równe.
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 18:49   #2
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Zmiana wyglądu...

Aha i prosze sie nie sugerowac nickiem bo to nie moj wiek
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 18:55   #3
gorgeousxd
Zadomowienie
 
Avatar gorgeousxd
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 073
Dot.: Zmiana wyglądu...

jak dla mnie wyglądasz na góra 20 lat ?
__________________

gorgeousxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 18:59   #4
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: Zmiana wyglądu...

Piegów zazdroszczę, także nawet nie próbuj się ich pozbywac :P
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:02   #5
caroline2324
Zakorzenienie
 
Avatar caroline2324
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław:)
Wiadomości: 4 215
Dot.: Zmiana wyglądu...

19-20 lat?

A myślałaś o grzywce? prostej? i do tego przy twarzy wycieniowane włosy?

Długość bym zostawiła bo ładnie Ci w takich
__________________

Nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz częścią mojego świata...
... jesteś jego całością.


caroline2324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:04   #6
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Zmiana wyglądu...

Cytat:
Napisane przez dusia139 Pokaż wiadomość
Piegów zazdroszczę, także nawet nie próbuj się ich pozbywac :P
Nie mam z ich powodu traumy ale wolę jednak ukryć pod pudrem

A no wlasnie zapomnialam napisac ze grzywki miec nie moge bo na srodku mam taki wicherek i grzywka od razu rozpada sie na boki.jako dziecko mialam i ciagle z boku sterczal mi taki "kogucik"
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:09   #7
caroline2324
Zakorzenienie
 
Avatar caroline2324
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław:)
Wiadomości: 4 215
Dot.: Zmiana wyglądu...

no, ale grzywkę można zawsze zrobić "gęstszą". Tzn. zaczynałaby się jakby ze środka głowy. Wiesz o co mi chodzi? czy może próbowałaś jednak i tak nie wyszło?
__________________

Nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz częścią mojego świata...
... jesteś jego całością.


caroline2324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 19:22   #8
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Zmiana wyglądu...

Cytat:
Napisane przez caroline2324 Pokaż wiadomość
no, ale grzywkę można zawsze zrobić "gęstszą". Tzn. zaczynałaby się jakby ze środka głowy. Wiesz o co mi chodzi? czy może próbowałaś jednak i tak nie wyszło?
nie probowalam ale kurcze - czy mi byloby w takiej do twarzy??
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:26   #9
Nelman
Rozeznanie
 
Avatar Nelman
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 615
GG do Nelman
Dot.: Zmiana wyglądu...

na 1 zdjęciu 17
2 i 3 20
hehe
__________________
szafa. włosy. makijaż.
,,Ja mam reggae wydrapane w sercu jak tagi w tramwajach,,
Nelman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 01:54   #10
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Zmiana wyglądu...

17-20 lat
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 02:33   #11
marcela23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 439
Dot.: Zmiana wyglądu...

na 2 zdj na 16
ale myśle, że ok. 18
marcela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 10:22   #12
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Zmiana wyglądu...

Wyglądasz na ok. 18 lat.

Moja koleżanka twierdzi, że ma taki sam problem właśnie z wicherkiem i nie może mieć grzywki.
Jednak wydaje mi się, że może lepiej by ci było w jakiejś grubszej grzywce na bok. Tylko, że sama napisałaś, że masz cienkie włosy, z tym może być problem.
Fakt faktem taki przedziałek na środku głowy wygląda dość smutno.
Moja koleżanka kiedyś miała podobną fryzurę, ale potem zrobiła sobie dość krótką, wycieniowaną grzywkę i wycieniowała całość i wygląda teraz dużo lepiej.
Może jednak spróbuj coś takiego? W ogóle miałaś kiedyś już grzywkę z tym wicherkiem? Może masz zdjęcie jak to wygląda?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:34   #13
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Zmiana wyglądu...

Dałabym Ci ok 17-18 lat.Jeśli masz więcej to super, bo "młody" wygląd to duża zaleta. Jak masz mniej to zawsze możesz się cieszyć tym, ze wyglądasz "poważniej". Nie jest w gruncie rzeczy ważne na ile wyglądasz, tylko czy czujesz sie ze sobą dobrze.

Jesteś bardzo ładną dziewczyną o pięknych oczach. Ale zdecydowanie Twój wygląd jest zbyt klasyczny i standardowy.

Nie farbujesz więc nie wiem czy miałabyś ochotę to zmienić, ale kolor mógłby bardziej ożywić Twój wygląd. Ciekawie byś wyglądała w kolorze czekolady lub kasztana.

Miałaś kiedyś kręcone włosy? Ciekawe jakbyś wyglądała z lokami... mogłabyś zając się odżywianiem włosów i np. zaszaleć i zrobić sobie trwałą taką na 3 miesiące. Ale nie wiem czy jesteś gotowa na takie szaleństwo.

inną moją propozycją jest grzywka, taka dłuższa na bok. Dziewczyna z tego filmiki na świetną grzywką, może coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=MYu0Xkxyaq8

Ps. można znaleźć wśród filmów tej dziewczyny jak robić fale prostownicą, mogłabyś z takimi pięknie wyglądać
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:46   #14
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Zmiana wyglądu...

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Wyglądasz na ok. 18 lat.

Moja koleżanka twierdzi, że ma taki sam problem właśnie z wicherkiem i nie może mieć grzywki.
Jednak wydaje mi się, że może lepiej by ci było w jakiejś grubszej grzywce na bok. Tylko, że sama napisałaś, że masz cienkie włosy, z tym może być problem.
Fakt faktem taki przedziałek na środku głowy wygląda dość smutno.
Moja koleżanka kiedyś miała podobną fryzurę, ale potem zrobiła sobie dość krótką, wycieniowaną grzywkę i wycieniowała całość i wygląda teraz dużo lepiej.
Może jednak spróbuj coś takiego? W ogóle miałaś kiedyś już grzywkę z tym wicherkiem? Może masz zdjęcie jak to wygląda?
Mialam grzywkę jako dziecko.Nie wiem czy mam takie zdjęcie ale poszukam.
Mnie właśnie już nudzi ten przedziałek na środku i myślałam o jakiejś zmianie.
No i niestety moje włosy są dość zniszczone,połamane i szybko rozdwajają mi się końcówki mimo używania odżywek i balsamów do włosów
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:00   #15
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Zmiana wyglądu...

Też miałam bardzo zniszczone włosy.
Polecam maseczkę WAX.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:01   #16
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Zmiana wyglądu...

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Dałabym Ci ok 17-18 lat.Jeśli masz więcej to super, bo "młody" wygląd to duża zaleta. Jak masz mniej to zawsze możesz się cieszyć tym, ze wyglądasz "poważniej". Nie jest w gruncie rzeczy ważne na ile wyglądasz, tylko czy czujesz sie ze sobą dobrze.

Jesteś bardzo ładną dziewczyną o pięknych oczach. Ale zdecydowanie Twój wygląd jest zbyt klasyczny i standardowy.

Nie farbujesz więc nie wiem czy miałabyś ochotę to zmienić, ale kolor mógłby bardziej ożywić Twój wygląd. Ciekawie byś wyglądała w kolorze czekolady lub kasztana.

Miałaś kiedyś kręcone włosy? Ciekawe jakbyś wyglądała z lokami... mogłabyś zając się odżywianiem włosów i np. zaszaleć i zrobić sobie trwałą taką na 3 miesiące. Ale nie wiem czy jesteś gotowa na takie szaleństwo.

inną moją propozycją jest grzywka, taka dłuższa na bok. Dziewczyna z tego filmiki na świetną grzywką, może coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=MYu0Xkxyaq8

Ps. można znaleźć wśród filmów tej dziewczyny jak robić fale prostownicą, mogłabyś z takimi pięknie wyglądać
Po kolei:
Na razie nie powiem ile mam lat - chciałabym żeby się jeszcze kilka osób wypowiedziało
A czuję się ze sobą dobrze Z czystej ciekawości chciałam żebyście się wypowiedziały

Dziękuję Wiem że mam klasyczny wygląd - czas na coś bardziej szalonego

Farbowałam kiedyś - miałam nawet blond Jakiś czas temu miałam też nadany kolor szamponem i to był czekoladowy brąz. Ale zdjęcia nie mam niestety.Kolor mi się nawet podobał ale moje włosy są zniszczone i nie chcę ich katować niczym - zwłaszcza farbą czy trwałą.Nie miałam kręconych włosów.No może na własnej Komunii Św.
Ale wyglądałam wtedy inaczej Choć było mi w lokach ładnie.Ale miałam wtedy grubsze i zdrowsze włosy.Ładnie błyszczące i nie połamane.Chciałabym teraz takie mieć - tylko jak to zrobić??

A grzywka taka mi się też podoba ale nie wiem czy ten mój niesforny wicherek nie jest problemem.W dodatku mam taki z przodu "ząbek".Nie wiem czy widać to tak do końca na zdjęciach bo mam troszkę z boku tego "ząbka" zrobiony przedziałek.
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 13:01   #17
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Zmiana wyglądu...

Cytat:
Napisane przez viorica23 Pokaż wiadomość
A grzywka taka mi się też podoba ale nie wiem czy ten mój niesforny wicherek nie jest problemem.W dodatku mam taki z przodu "ząbek".Nie wiem czy widać to tak do końca na zdjęciach bo mam troszkę z boku tego "ząbka" zrobiony przedziałek.
Fajnie, że podoba Ci się zaproponowana grzywka. Wydaje mi się, że wicherek przy takim rozwiązaniu nie musi stanowić problemu
Możesz spróbował rozdziałku na bok i takiej grzywki. Największa jej zaleta, że łatwo się jej później pozbyć jakby coś się źle układało
Co tym myślisz??
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:08   #18
asia08368
Rozeznanie
 
Avatar asia08368
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: "prawie" Warszawa ;)
Wiadomości: 527
Dot.: Zmiana wyglądu...

Też mam takie coś 'wicherek', nigdy nie układała mi się grzywka prosta, ale jak obcięłam na bok i zrobiłam przedziałek z boku to nic nie odstaje, dobrze się układa
Ja bym Ci dała jakieś 19 lat...
A włosy moim zdaniem najlepiej wycieniować, będą wyglądały na grybsze ale tylko z przedziałkiem z boku!
asia08368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 18:03   #19
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Zmiana wyglądu...

Tylko ze cieniowanie niszczy wlosy
Mialam pocieniowane - nawet fajnie to wygladalo ale po jakims czasie niestety wygladaly koszmarnie ;/
Teraz wlosy mi sie strasznie łamią - moze jest jakis srodek ktory zapobiega lamaniu sie wlosow.Moze jakies tabletki czy cos??
Przy samej glowie mam bardzo mile w dotyku i gladkie wlosy ale tak od polowy juz sa szorstkie i odstają takie pojedyncze krotsze ktore sie polamaly.Nie cierpie tego


A jak pojde do fryzjera to co mam powiedziec - ze chce grzywke na bok? bedzie wiedziala o co chodzi? I dokad taka grzywka mialaby byc? Do brody czy krotsza?

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

http://http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura198952.htm
http://http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura196714.htm
http://http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura198284.htm takie cos??


A moze tak jak ta dziewczyna z ciemnymi wlosami??
http://http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura197816.htm

Mi sie wlasnie podoba cos takiego z falami.
Jak mozna zrobic takie fale - na wałkach? Jesli tak to jakich? Albo lokówką? Tylko że chyba lokówka też niszczy włosy

http://http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura198542.htm to mi sie tez podoba ale nie na moje wlosy niestety
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 18:16   #20
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Zmiana wyglądu...

Jeśli o wiek chodzi to na pierwszym zdjęciu wyglądasz młodziutko, nie dałabym więcej niż 16 lat. Natomiast na dwóch pozostałych dałabym jakieś 5 lat więcej... może taka rozbieżność to kwestia tego, że zdjęcia są robione w zupełnie innym oświetleniu.

Jeśli chodzi o urodę to uważam, że jesteś bardzo ładna i jedyną rzeczą, którą bym zmieniła jest fryzura - przedziałek i długość włosów. Co do cieniowania się zgadzam. Sama miałam kiedyś na prostych, gęstych ale cienkich włosach cieniowanie i po pewnym czasie było fatalnie...
Ja akurat nie radziłabym grzywki bo masz śliczną buzię i nie zasłaniałabym jej...

Nie wiem czy to coś z moją przeglądarką, ale zdjęcia mi się nie chcą załadować... Może wrzucisz do załączników?
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:09   #21
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Zmiana wyglądu...

Cytat:
Napisane przez iris_ek Pokaż wiadomość
Jeśli o wiek chodzi to na pierwszym zdjęciu wyglądasz młodziutko, nie dałabym więcej niż 16 lat. Natomiast na dwóch pozostałych dałabym jakieś 5 lat więcej... może taka rozbieżność to kwestia tego, że zdjęcia są robione w zupełnie innym oświetleniu.

Jeśli chodzi o urodę to uważam, że jesteś bardzo ładna i jedyną rzeczą, którą bym zmieniła jest fryzura - przedziałek i długość włosów. Co do cieniowania się zgadzam. Sama miałam kiedyś na prostych, gęstych ale cienkich włosach cieniowanie i po pewnym czasie było fatalnie...
Ja akurat nie radziłabym grzywki bo masz śliczną buzię i nie zasłaniałabym jej...

Nie wiem czy to coś z moją przeglądarką, ale zdjęcia mi się nie chcą załadować... Może wrzucisz do załączników?
Proszę bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05199m.jpg (140,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06922m.jpg (54,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07129fff.jpg (57,9 KB, 78 załadowań)
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:27   #22
Madlenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 100
Dot.: Zmiana wyglądu...

19 - 21 lat bym ci dala napisz ile masz;d hmmm ja tam bym w tobie nic nie zmieniala, sliczne masz usta
Madlenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:05   #23
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Zmiana wyglądu...

A ja myślę,że masz jakieś 23-24 latka , może nawet więcej?
Wyglądasz poważniej ode mnie a ja mam 28 lat więc może nawet jesteś ode mnie starsza ?
Trudno oceniać wiek po wyglądzie ze zdjęcia bo nie widać stanu skóry a jej gęstość i ogólny stan jest w pewnym stopniu odzwierciedleniem naszej metryki , ale i pielęgnacji i genów.
Moim zdaniem wyglądasz ładnie, zdrowo i naturalnie i wcale nie "zbyt klasycznie".
Mało teraz na ulicach naturalnie ładnych dziewczyn bez tapety, bez solary, bez niebotycznych szponów, bez włosów spalonych farbą, trwałą czy rozjaśnianiem.
Znudziła ci się fryzura to wybierz inne cięcie.
Ale ja na twoim miejscu radykalnie bym się nie zmieniała (no może zmieniłabym jedynie styl ubierania się) bo jesteś ładna i szkoda niszczyć twoją naturalną urodę jakimiś eksperymentami bo efektów tych eksperymentów czasem nie da się łatwo odwrócić,a niektóre z nich czasem wyrządzają nawet trwałe szkody.
Lekki makijaż, inna fryzurka, bardziej kobiece ciuszki i jak dla mnie jesteś dziewczyna jak z obrazka.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Z proporcji twarzy przypominasz mi trochę Drew Barrymore
Myślę,że możesz podejrzeć jej makijaże i fryzury-kształt fryzur i typ i kolorystykę makijażu.
Myślę,że możesz spróbować fal na włosach-dodadzą im objętości, optycznie troszkę powiększą twoją drobną twarz.
Tak jak tu:
http://images.fanpop.com/images/imag..._1280_1024.jpg

Drew nosiła to uczesanie w wersji blond i w wersji brąz i w obu wyglądała ładnie. Myślę,że tego typu fryzura dodałaby ci urody i wyrazistości.
I nie garb się tak ja na ostatnim zdjęciu bo to cię szpeci.
Polecam ci pastelowe kolory i kobiecy styl romantyczny i styl boho bo masz bardzo dziewczęcy typ urody.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:07   #24
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Zmiana wyglądu...

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
A ja myślę,że masz jakieś 23-24 latka , może nawet więcej?
Wyglądasz poważniej ode mnie a ja mam 28 lat więc może nawet jesteś ode mnie starsza ?
Trudno oceniać wiek po wyglądzie ze zdjęcia bo nie widać stanu skóry a jej gęstość i ogólny stan jest w pewnym stopniu odzwierciedleniem naszej metryki , ale i pielęgnacji i genów.
Moim zdaniem wyglądasz ładnie, zdrowo i naturalnie i wcale nie "zbyt klasycznie".
Mało teraz na ulicach naturalnie ładnych dziewczyn bez tapety, bez solary, bez niebotycznych szponów, bez włosów spalonych farbą, trwałą czy rozjaśnianiem.
Znudziła ci się fryzura to wybierz inne cięcie.
Ale ja na twoim miejscu radykalnie bym się nie zmieniała (no może zmieniłabym jedynie styl ubierania się) bo jesteś ładna i szkoda niszczyć twoją naturalną urodę jakimiś eksperymentami bo efektów tych eksperymentów czasem nie da się łatwo odwrócić,a niektóre z nich czasem wyrządzają nawet trwałe szkody.
Lekki makijaż, inna fryzurka, bardziej kobiece ciuszki i jak dla mnie jesteś dziewczyna jak z obrazka.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Z proporcji twarzy przypominasz mi trochę Drew Barrymore
Myślę,że możesz podejrzeć jej makijaże i fryzury-kształt fryzur i typ i kolorystykę makijażu.
Myślę,że możesz spróbować fal na włosach-dodadzą im objętości, optycznie troszkę powiększą twoją drobną twarz.
Tak jak tu:
http://images.fanpop.com/images/imag..._1280_1024.jpg

Drew nosiła to uczesanie w wersji blond i w wersji brąz i w obu wyglądała ładnie. Myślę,że tego typu fryzura dodałaby ci urody i wyrazistości.
I nie garb się tak ja na ostatnim zdjęciu bo to cię szpeci.
Polecam ci pastelowe kolory i kobiecy styl romantyczny i styl boho bo masz bardzo dziewczęcy typ urody.
Dzieki za opinie.Po pierwsze akurat na tych fotkach mialam ubrane ciuszki ktorych nie lubię ale je mam - nie wiem czemu - tak po prostu.Ubieram sie bardzo kobieco i kazdy to zawsze podkresla
I NIE GARBIĘ SIĘ! Nie cierpię garbienia się i nie robię tego od 13 roku życia.
Na tym zdjęciu wcale nie jestem zgarbiona - nie wiem ,moze to tak wyglada.Stałam tyłem do kogoś kto mi robił zdjęcie i odwróciłam się trochę.Nawet jak obieram ziemniaki to mam proste plecy co już czasem śmiesznie wygląda
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 15:08   #25
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Zmiana wyglądu...

No to się chwali, że proste

Fryzurka zaproponowana wyżej (Drew Barrymore) jest według mnie bardzo ładna.
A co do cieniowania - ja mam wycieniowane lekko i nie mam chyba zniszczonych. Ale wcieram dużo odżwywek, masek, sprejów. A ty używasz coś z tych rzeczy?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 15:28   #26
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Zmiana wyglądu...

Ja uzywam odzywki i maseczki.Chyba nic nie dają
Nie wiem - moze od wewnątrz jakos trzeba by sie wspomoc
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 15:49   #27
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Zmiana wyglądu...

Biorę Silcee i wydaje mi się, że jest lepiej. Spróbuj też
A jaki masz tryb odżywiania? Zdrowo?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 16:07   #28
viorica23
Raczkowanie
 
Avatar viorica23
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 120
Dot.: Zmiana wyglądu...

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Biorę Silcee i wydaje mi się, że jest lepiej. Spróbuj też
A jaki masz tryb odżywiania? Zdrowo?
A co to jest te Silcee??

No i raczej niezdrowo
viorica23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 16:14   #29
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Zmiana wyglądu...

http://www.domzdrowia.pl/39508,silic...paznokcie.html
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 16:46   #30
aanik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 331
Dot.: Zmiana wyglądu...

ja dałabym Ci 18-20 lat
aanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.