Dodatki do sukni i ubiór Pana Mlodego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-12, 19:26   #1
mruczek99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2

Dodatki do sukni i ubiór Pana Mlodego


Witam serdecznie wszystkie Dziewczyny! Mam prosbe o dobor dodatkow dla mnie i propozycje dla Pana Mlodego.Moja suknia to http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=alison kolor ivory w salonie doradzono mi minimalna ilosc dodatkow, dluzsze kolczyki wiszace Swarovskiego i dlugi welon jak na zdjeciu. O bukiecie myslalam w postaci candadesek w polaczeniu z kwiatami polnymi http://www.we-dwoje.pl/letni , fryzura gladki niski kok?- jaka moglaby byc jeszcze alternatywa, proponowane fryzury na bok zastanawiam sie czy nie beda klocily sie z juz i tak okazala falbana na ramieniu...Pan Mlody ma klasyczny garnitur, w sklepie proponowano nam do niego żakardowa kamizelke, suknia jest gladka wiec mam watpliwosci...Prosze o inspiracje i uwagi
mruczek99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:17   #2
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Dodatki do sukni i ubiór Pana Mlodego

Niski prosty kok jak najbardziej, tyle że ja jakoś nie widzę tu tego welonu( chociaż jeśli już welon to długi). Zamiast wielu ubrałabym tylko gładką szeroką opaskę z materiału zbliżonego na sukni. Materiał nie bardzo widać ale jakoś mi się wydaje że bardziej jakoś perły albo wogóle coś nieprzejrzystego kolorowego ( np. jakiś półszlachetny kamień o jednolitym kolorze- koral?) . I uważaj z długością, żeby się nie kładły na falbanie. Nie wchodzi mi link z kwiatami ale jakoś nie widzę tu polnych kwiatów, chociaż je uwielbiam. Kantadesek z kolei nie lubię, ale w stylu pasują do sukienki. A co byś powiedziała na bukiet- kulę z samej gipsówki- byłoby subtelnie, a geometrycznie i jednolicie. ewentualnie bukiet w W ogóle wydaje mi się, ze do tej sukienki dodatki powinny być bardzo jednoznaczne i geometryczne. Takie same mogą być dodatki pana młodego. Żakard powinien być ok, ale to zależy jaki. Jeśli wzory to ok, ale takie regularne raczej. Bardzo jestem ciekawa jaką skompletujesz stylizację

Edytowane przez kfaska
Czas edycji: 2011-03-13 o 19:19
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 23:16   #3
mruczek99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dodatki do sukni i ubiór Pana Mlodego

Bardzo dziekuje za uważność na moje potrzeby, rzetelna odpowiedz i inspirujace uwagi JBędę wdzieczna za ponowne pochylenie się nad moimi trudami stylizacyjnymi. Sprobuje podazyc zgodnie z zasada utrzymania dodatkow w klimacie jednoznacznosci. Podobal mi się pomysl z bukietem gipsowki ewent. polaczenie z jakimi kwiatami było by pasujące? Niestety nie dla mnie sa opaski nie pasuja mi tego typu ozdoby. Myslalam o dlugim welonie a ponadto o dodatku do koka w postaci albo żywego kwiatu albo dopinki z elementem nawiązującym do falbany na ramieniu. Zastanawialam się nad kolorystyka stylizacji, czy utrzymac ja w konwencji prostoty utrzymujac w kolorach sukni ivory i ciemnego garnituru czy wprowadzac dodatkowy kolor. Suknia jest wykonana z tafty wiec będzie element polysku. Czy w takim układzie bardziej stosowny jest kolor w biżuterii? Ewentualnie czy dokładać pasujaca branzoletke. Mam tez refleksje nad dodatkiem w postaci kamizelki Narzeczonego, dostępne w sklepach kamizelki biale i ecru niezbyt nam się podobaja, zastanawialiśmy się czy nie lepiej wyglądałby garnitur z koszula ivory i ladnym krawatem...wtedy tez można by pokusic się na tony krawata ciemniejsze od sukni..nie wiem może bez, cappuccino bądź dodac dodatkowy kolor ??druga opcja z szyciem kamizelki w wybranym przez nas wzorze. Buciki do sukni planowalam dostosowane kolorystycznie, przede wszystkim wygodne, z paskiem wokół kostki i niewysokim obcasem, bardziej podobaja mi się te z zaokrąglonym przodem niż w szpic-choc teraz zastanawiam się czy do stylu mojej sukni będą pasowaly. Dziekuje za ewentualna odpowiedz i pozdrawiam serdecznie!
mruczek99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 09:21   #4
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Dodatki do sukni i ubiór Pana Mlodego

Skoro jestes przekonana do welonu, to radizłąbym odpuścic tę koronkę i zdecydowac się na welon mgiełkę, widziałam tez welon wykończony tiulową falbaną- to też jest opcja moim zdaniem. Co do kolorów, to ja osobiscie nie widzę przeszkód zeby poszalec z czymś innym niż ivory, zwłaszcza jesli np. masz jakiś przewodni kolor np. w wystroju sali, zaproszeniach winietkach itp. Ja do śmietankowej sukni miałam amarantowo- malinowy bukiet i bardzo mi się to podobało, lubię kontrastowe połączenia. Uwzględniłabym w wyborze koloru dodatków tez kolor garnituru, bo uważam ze ten kolor powinien się pojawić również w stroju pana młodego np. jako kolor krawata, kwiatów w butonierce. Cappuccino może być bardzo ładne tylko trudno o takie kwiaty do bukietu. Co do kamizelki, to teraz bardzo na czasie są stylizacje bez niej, także jak najbardziej rozważyłabym to, zwłaszcza jeśli nic w sklepach Wam się nie podoba. Z tym , ze moim zdaniem w tym przypadku koszula, krawat itd muszą być w naprawdę eleganckim i odświętnym fasonie i bardzo dobrej jakości, żeby się z tego nie zrobił biurowy strój.

Co do kwiatów do gipsówki to nawet kolorowy storczyk w niewielkiej ilości mógłby bardzo ładnie do niej wyglądać. Odradzałabym róże- z gipsówką moim zdaniem wyglądają trochę banalnie. Trzymaj się i melduj jak postępy.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.