Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-08, 21:19   #3031
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52019739](wypikowano)

Ostatnio będąc w Stokrotce widziałam Barwę żurawinową w nowej butelce, chciałam wziąć bez patrzenia na etykietkę, ale jakaś siła mnie skłoniła do odejścia bez sięgania po ten szampon do rąk. Jak się okazuje-ta siła dobrze zrobiła.
Będąc w tym samym supermarkecie widziałam promocję na wszystkie kosmetyki Marion, ciekawe ile ta promocja trwa(ła). [/QUOTE]

Szampony Barwy z serii Naturalna są chyba bez protein. Mam piwny i jest okej. Ale seria Ziołowa mnie wkurzyła
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 08:18   #3032
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

a jeszcze sie zapytam co to jest za firma z kosmetykami Aussie ?? widzialam w rossmanie ze to jest ale nikt tego nie bierze ... miala ktoras z Was to??:P
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 08:40   #3033
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Szampony Barwy z serii Naturalna są chyba bez protein. Mam piwny i jest okej. Ale seria Ziołowa mnie wkurzyła
Ja mam bardzo wizualnie podobny szampon do tego z Barwy Naturalnej, a nazywa się inaczej: "Bliżej natury". Skład ma prostszy, a warianty są takie same - akurat mam chmielowy
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 09:34   #3034
incognito6
Raczkowanie
 
Avatar incognito6
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 438
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja od paru myc stosuje czrne mydlo, splukuje octowa plukanka, dzis dodalam troszke gliceryny. Super
Tylko po olejku rycynowym sa troche sztywne
Wczoraj tak umylam corce wlosy i jestem zachwycona, piekna tafle jej wyprodukowalam

Dlaczego moja mama nie potrafila dbac o moje wlosy
Bylo szorowanie szamponami, czesanie grzebieniem i szarpanie, suszenie goracym nawiewem (byle szybciej), po suszeniu kolejne szarpanie ... Nic dziwnego ze moje wlosy byly paskudne i konczyly pod nozyczkami krawieckimi
__________________
11.05.2015 start
63,5 ->60,5 -> 60,3 -> 59,9 -> 58,5 -> 56

talia 75 -> 72 -> 71 -> 70 -> 65


Zapuszczam
18.06.2015 - 22 cm
18.08.2015 - 25 cm
incognito6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 12:04   #3035
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Może coś z Garniera? Goodbye Damage, Oleo Repair, Gęste i Zachwycające. Teraz są spore promocje na nie. One są do spłukiwania. Maski to na pewno nowe Kallosy, np. Banana, Cherry, Blueberry, Algae. Ja też zawsze szukam odżywki bez protein, żeby miała jak najwięcej emolientów. Teraz mam Oleo Repair, a w kolejce czeka Gęste i Zachwycające. Jeśli Twoje włosy tolerują glicerynę to może Elseve. Uważaj na mgiełki Gliss Kura, bo mają keratynę.

a to one nie posiadaja protein ?? bo nie znam sie jeszcze na skladach
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 13:41   #3036
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez aneidra Pokaż wiadomość
Dziewczyny może Wy mi coś doradzicie, bo ja już nie ogarniam
Moje włosy są bardziej kręcone tuż po myciu, niż jak wyschną. To wina źle dobranych kosmetyków? No i te strączki kurdęłę...
Stylizator?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 13:48   #3037
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Oh wyzylam sie haha bylam na zakupach po dluzszym czasie kupilam :

Kallos cherry i bluebeery

szampon fructis color last

eliksir.ziolowy.greem pharmacy i Mariona odzywle.w.srayu

O i ziaje oliwka i dla sprawdzenia szampon altrerry morela i pszenica

No a stwierdzilam.ze.sprawdze jak zadziala olejowanie oliwka babydream mama
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 15:42   #3038
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Zdenkowalam rozowy olejek GP. Na skore glowy nie polecam, natomiast na dlugosc jak najbardziej
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 16:33   #3039
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
Oh wyzylam sie haha bylam na zakupach po dluzszym czasie kupilam :

Kallos cherry i bluebeery

szampon fructis color last

eliksir.ziolowy.greem pharmacy i Mariona odzywle.w.srayu

O i ziaje oliwka i dla sprawdzenia szampon altrerry morela i pszenica

No a stwierdzilam.ze.sprawdze jak zadziala olejowanie oliwka babydream mama
Napisz jaka masz kolekcje?
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 17:45   #3040
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Kupiłam dziś odżywkę z apteczki babuni z Joanny, ponieważ moja poprzednia oliwkowa z Ziaja zaliczyła akcję DENKO. Jestem ciekawa jak sprawdzi się na moich włosach.
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 17:47   #3041
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Napisz jaka masz kolekcje?

mam jeszce co obecnie uzywam ziaja ceramid i kakao odzywki i maske ,garnier aik szampon i odzywke, garnier argan szampon i odzywkia , kallos omega ale juz sie skonczyl a w sklepie nie bylo, gliss kur oli nutritive odzywka , fructis geste i zachwycajace szampon , serie alterry granat , altera szampon macadamia , ehh natur vital maska aloes , nivea odzywka long repair , naturia szampon pokrzywa
nieuzywane :
joanna odzywka argan oil , kallos bannan (nie podszedl mi)
serie cała schwarzkopf essence ultime repair ,green pharmacy: szampon olej arganowy ,balsam pokrzywa i drugi olejek łopianowy , eveline argan keratin silk maska, issana maska oil care , mr.poters balsam melisa drugi aloes i maska aloes, naturia szampon z miodem , gliss kur ultimate repair szampon maska , maseczka babuni 20min kompres,szampon joanna rzepa , vatika maska z czarnuszka (podobno przyciemnia wlosy wiec nie uzywam) , szampon timotei drogocenne olejki, joanna argan oil spray i gliss kur hair repair eliksir , bioelixire argan il serum ,bioelixire argan oil maska, nivea intense repair, kallos latte natur vital szampon aloes, szampon alterry oliva to wszystko mam
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 17:48   #3042
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ktore produkty ci nie sluza?
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 17:55   #3043
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ktore produkty ci nie sluza?
napewno te co maja proteiny , ostatnio zastanawiam sie od czego mam dziwne wlosy i zazwyczaj zauwazam to po odzywkach z olejem arganowym ale musze jeszcze raz to sprawdzic , napewno gorsze sa po aloesie ... ciezko mi okreslic teraz po czym bo ostatnio sa bardzo spuszone i suche i wlasnie nie wiem od czego a uzywam wszystkiego na zmiane ....
na jutrzejsze mycie zaoferuje im co innego np. naolejuje baby dream umyje szamponem garnier color i dam maske cherry zobaczymy co bedzie i na koncu spryskam green pfarmacy co dzis kupilam
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 18:02   #3044
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
napewno te co maja proteiny , ostatnio zastanawiam sie od czego mam dziwne wlosy i zazwyczaj zauwazam to po odzywkach z olejem arganowym ale musze jeszcze raz to sprawdzic , napewno gorsze sa po aloesie ... ciezko mi okreslic teraz po czym bo ostatnio sa bardzo spuszone i suche i wlasnie nie wiem od czego a uzywam wszystkiego na zmiane ....
na jutrzejsze mycie zaoferuje im co innego np. naolejuje baby dream umyje szamponem garnier color i dam maske cherry zobaczymy co bedzie i na koncu spryskam green pfarmacy co dzis kupilam
Czyli wiekszosc produktow wymienionych ci nie sluzy?
Stuninguj kallosa moze bedzie lepszy efekt, bo tez takie kupowanie bez opamietania tez nie wrozy niczego dobrego a zadmiecisz sobie lazienke.

Takim zestawem zasilikonujesz wlosy mi by on obciazyl wlosy
Sprobuj ziolowego rypacza bez protein i stuninguj kallosa olejem i produktami domowymi np miodem maka ziemniaczana itp po myciu
Pozniej tylko zabezpiecz albo i nie ciutka serum

Ja chetnie pozbede sie szamponu na brzozowym propolisie....
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 18:08   #3045
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Gusiu, a może Twoje włosy miały gorsze dni przez upały i suche, gorące powietrze? Podczas ostatnich, gorących dni miałam problem z włosami, były szorstkie i nieco spuszone, już nie mówiąc o mojej siostrze która miała normalnie afro, a nawet po związaniu tego w koczek miała głowę całą w antenkach-mama określiła to murzyńskimi spiralkami.

Niezłą masz kolekcję.

Miód i skrobię warto wypróbować. Mi bardzo służą te półprodukty. A miód dodaje nieco objętości(przynajmniej u mnie)-zarówno dodany do lżejszej maski jak i w formie płukanki miodowej(choć po niej włosy są nieco usztywnione, ale to u mnie na plus).
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 18:14   #3046
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Czyli wiekszosc produktow wymienionych ci nie sluzy?
Stuninguj kallosa moze bedzie lepszy efekt, bo tez takie kupowanie bez opamietania tez nie wrozy niczego dobrego a zadmiecisz sobie lazienke.

Takim zestawem zasilikonujesz wlosy mi by on obciazyl wlosy
Sprobuj ziolowego rypacza bez protein i stuninguj kallosa olejem i produktami domowymi np miodem maka ziemniaczana itp po myciu
Pozniej tylko zabezpiecz albo i nie ciutka serum

Ja chetnie pozbede sie szamponu na brzozowym propolisie....

haha ja to mam juz szafke w innym pomieszczeniu zrobioną kupolalam to wszystko na poczatku wlosomaniactwa i teraz zalega

czyli naolejowac babydream zmyc szamponem np naturia pokrzywa pozniej maska kallos cherry z odrobina oleju i miodu zmyc i odzywka bez splukiwania i serum green pharmacy na koncowki ??

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52029738]Gusiu, a może Twoje włosy miały gorsze dni przez upały i suche, gorące powietrze? Podczas ostatnich, gorących dni miałam problem z włosami, były szorstkie i nieco spuszone, już nie mówiąc o mojej siostrze która miała normalnie afro, a nawet po związaniu tego w koczek miała głowę całą w antenkach-mama określiła to murzyńskimi spiralkami.

Niezłą masz kolekcję.

Miód i skrobię warto wypróbować. Mi bardzo służą te półprodukty. A miód dodaje nieco objętości(przynajmniej u mnie)-zarówno dodany do lżejszej maski jak i w formie płukanki miodowej(choć po niej włosy są nieco usztywnione, ale to u mnie na plus).[/QUOTE]

a to mąkę ziemniaczana dodac do maski ? ile mniej wiecej??
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 18:17   #3047
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
haha ja to mam juz szafke w innym pomieszczeniu zrobioną kupolalam to wszystko na poczatku wlosomaniactwa i teraz zalega

czyli naolejowac babydream zmyc szamponem np naturia pokrzywa pozniej maska kallos cherry z odrobina oleju i miodu zmyc i odzywka bez splukiwania i serum green pharmacy na koncowki ??
Juz odzywki bez splukiwania nie nakladaj a serum ciutke na suche juz wlosy. Susz chlodnym nawiewem albo naturalnie niech wyschna. Mi srodkowy nawiew w suszarce puszy wlosy.
Po masce tej bogatej mozesz splukaw plukanka octowa wlosy wtedy lepiej luski sie domkna i moze beda bardziej ujazmione, ze tak napisze

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
haha ja to mam juz szafke w innym pomieszczeniu zrobioną kupolalam to wszystko na poczatku wlosomaniactwa i teraz zalega

czyli naolejowac babydream zmyc szamponem np naturia pokrzywa pozniej maska kallos cherry z odrobina oleju i miodu zmyc i odzywka bez splukiwania i serum green pharmacy na koncowki ??

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------



a to mąkę ziemniaczana dodac do maski ? ile mniej wiecej??
Ja na oko ogolnie polproduktow dodawalam
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 18:21   #3048
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[QUOTE=Czekoladowe_Serce;5 2029814]Juz odzywki bez splukiwania nie nakladaj a serum ciutke na suche juz wlosy. Susz chlodnym nawiewem albo naturalnie niech wyschna. Mi srodkowy nawiew w suszarce puszy wlosy.
Po masce tej bogatej mozesz splukaw plukanka octowa wlosy wtedy lepiej luski sie domkna i moze beda bardziej ujazmione, ze tak napisze [COLOR="Silver"]

a to na litr wody łyzka octu tak??
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 18:23   #3049
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[QUOTE=gusia52cc;52029867]
Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Juz odzywki bez splukiwania nie nakladaj a serum ciutke na suche juz wlosy. Susz chlodnym nawiewem albo naturalnie niech wyschna. Mi srodkowy nawiew w suszarce puszy wlosy.
Po masce tej bogatej mozesz splukaw plukanka octowa wlosy wtedy lepiej luski sie domkna i moze beda bardziej ujazmione, ze tak napisze [COLOR="Silver"]

a to na litr wody łyzka octu tak??
Zalezy jeszcze. Zwykly spirytusowy chyba pol lyzki na litr, ryzowy lyzka na litr (ryzowy ocet jest slabszy) jablkowego nie mialam
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 18:25   #3050
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[QUOTE=Czekoladowe_Serce;5 2029889]
Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
Zalezy jeszcze. Zwykly spirytusowy chyba pol lyzki na litr, ryzowy lyzka na litr (ryzowy ocet jest slabszy) jablkowego nie mialam

oki to spróbuje mam zwykly ocet spirytusowy zobaczymy co bedzie
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 19:44   #3051
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Otworzyłam Biovaxa aloesowego, zapach ma boski. Włosy zaraz po nałożeniu były takie śliskie i miękkie. Mam nadzieje, że później też tak będzie, chociaż pogoda nie sprzyja. :P

Dziewczyny, czy po odkręceniu wieczka z maski NaturVital macie taką srebrną folię? Bo mi się wydaje, że powinna być, a jej nie mam. Nie wygląda, żeby ktoś maczał tam palce, no ale jednak. :P
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 19:52   #3052
Heru19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 970
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

jeśli moje włosy nie pokochały kallosa bananowego z oliwą to samej oliwy też nie polubią prawda? czy jak to jest?
Heru19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 20:47   #3053
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Właśnie poprzedniczka zadała dobre pytanie. Co jeśli zakupiony produkt nie spełnia naszych oczekiwań? Odsprzedajecie komuś, jak się uda?
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 21:09   #3054
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Otworzyłam Biovaxa aloesowego, zapach ma boski. Włosy zaraz po nałożeniu były takie śliskie i miękkie. Mam nadzieje, że później też tak będzie, chociaż pogoda nie sprzyja. :P

Dziewczyny, czy po odkręceniu wieczka z maski NaturVital macie taką srebrną folię? Bo mi się wydaje, że powinna być, a jej nie mam. Nie wygląda, żeby ktoś maczał tam palce, no ale jednak. :P
O, nie tylko ja lubię zapach aloesowego Biovaxa.

Z tego co pamiętam to maska NaturVital sreberka nie miała, choć mogę się mylić. Mam słabą pamięć.
Czy ktoś używał opakowania tej maski w ten drugi sposób, czyli przez klapkę w wieczku? Ja odkręcałam, bo moje dłonie ledwo się mieściły w tym otworze z klapką.

Po zużyciu tej maski przeze mnie pudełko trafiło do garażu taty na śrubki i mój ojczulek to pudełko uważa za bardzo praktyczne.

Cytat:
Napisane przez Heru19 Pokaż wiadomość
jeśli moje włosy nie pokochały kallosa bananowego z oliwą to samej oliwy też nie polubią prawda? czy jak to jest?
[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;5203171 5]Właśnie poprzedniczka zadała dobre pytanie. Co jeśli zakupiony produkt nie spełnia naszych oczekiwań? Odsprzedajecie komuś, jak się uda?[/QUOTE]

Jeśli to maska lub odżywka to tuninguję albo zużywam jako pierwsze O. A jeśli coś mi naprawdę nie spasi to wymieniam się z siostrami.

Gusiu, ja dodaję łyżeczkę skrobii na porcję maski.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 21:16   #3055
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Kallos Keratin tez pachnie męskimi perfumami
[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52029738]Gusiu, a może Twoje włosy miały gorsze dni przez upały i suche, gorące powietrze? Podczas ostatnich, gorących dni miałam problem z włosami, były szorstkie i nieco spuszone, już nie mówiąc o mojej siostrze która miała normalnie afro, a nawet po związaniu tego w koczek miała głowę całą w antenkach-mama określiła to murzyńskimi spiralkami.

Niezłą masz kolekcję.

Miód i skrobię warto wypróbować. Mi bardzo służą te półprodukty. A miód dodaje nieco objętości(przynajmniej u mnie)-zarówno dodany do lżejszej maski jak i w formie płukanki miodowej(choć po niej włosy są nieco usztywnione, ale to u mnie na plus).[/QUOTE]

O to muszę spróbować, akurat miodzik mam
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 21:20   #3056
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52031997]O, nie tylko ja lubię zapach aloesowego Biovaxa.

Z tego co pamiętam to maska NaturVital sreberka nie miała, choć mogę się mylić. Mam słabą pamięć.
Czy ktoś używał opakowania tej maski w ten drugi sposób, czyli przez klapkę w wieczku? Ja odkręcałam, bo moje dłonie ledwo się mieściły w tym otworze z klapką.

Po zużyciu tej maski przeze mnie pudełko trafiło do garażu taty na śrubki i mój ojczulek to pudełko uważa za bardzo praktyczne.





Jeśli to maska lub odżywka to tuninguję albo zużywam jako pierwsze O. A jeśli coś mi naprawdę nie spasi to wymieniam się z siostrami.

Gusiu, ja dodaję łyżeczkę skrobii na porcję maski. [/QUOTE]


Ja myślałam, że w mojej poprzedniej naturvital ta klapka jest zepsuta, ale okazało się, że jest tak mocno zaciśnięta. I dopiero na koniec tak otworzyłam. Ale wydaje mi się, że to takie niepraktyczne i zawsze jednak odkręcam całość.




[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;5203171 5]Właśnie poprzedniczka zadała dobre pytanie. Co jeśli zakupiony produkt nie spełnia naszych oczekiwań? Odsprzedajecie komuś, jak się uda?[/QUOTE]

Ja daje komuś do testów, a jak nie podpasuje to zuzywam to w inny sposób, np. do golenia nóg. Zuzywam tak aktualnie Nivea Hydro Care.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 22:00   #3057
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Moja maska NaturVital pod klapką ma białą, plastikową nakładkę zabezpieczającą, o sreberku nie słyszałam

Byłam dziś z ciekawości w Jasmin, chciałam zobaczyć tę kallosową kolekcję i lipa. Malutki wybór, mniejszy niż w Hebe, a do tego mały słoiczek Botoxu kosztuje tam 20 zł! Nie dam się
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 22:11   #3058
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Dobre do golenia nóg, nie wpadłabym na to.
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 01:45   #3059
incognito6
Raczkowanie
 
Avatar incognito6
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 438
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Gosiu mi aloes strasznie puszy wlosy... Miod niestety tez


A powiedzcie mi jak to jest z tym suszeniem suszarka
Ja uzywam cieplego i mocnego nawiewu z odleglosci dlugosci reki, wlosy po tym mam bardzo ladne, ukladalne.

Za to jak pozwalam im wyschnac samodzielnie, to sa nieciekawe, wywijaja sie we wszystkie mozliwe strony, sa przyklapniete, szorstkie

Dodam ze suszarke mam najzwyklejsza, 2 predkosci i opcja chlodnego nawiewu.
__________________
11.05.2015 start
63,5 ->60,5 -> 60,3 -> 59,9 -> 58,5 -> 56

talia 75 -> 72 -> 71 -> 70 -> 65


Zapuszczam
18.06.2015 - 22 cm
18.08.2015 - 25 cm
incognito6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 05:03   #3060
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Moja maska NaturVital pod klapką ma białą, plastikową nakładkę zabezpieczającą, o sreberku nie słyszałam

Byłam dziś z ciekawości w Jasmin, chciałam zobaczyć tę kallosową kolekcję i lipa. Malutki wybór, mniejszy niż w Hebe, a do tego mały słoiczek Botoxu kosztuje tam 20 zł! Nie dam się
To moja tez taka mam. Uff, myślałam, że już ktoś tam grzebał
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 23:51:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.