Grubsze i gęstsze włosy - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-15, 12:30   #1291
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Diffrentgirl Pokaż wiadomość
Jak będę spłukiwała włosy jakieś 10 minut to na pewno wymyję go do końca
No i jak? robiłaś tą maseczke?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 15:57   #1292
Diffrentgirl
Przyczajenie
 
Avatar Diffrentgirl
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Budzyń
Wiadomości: 16
GG do Diffrentgirl
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
No i jak? robiłaś tą maseczke?
Nie, jeszcze nie, bo miałam malowanie w domu i był ogólny bałagan, a później wyjechałam. Jutro też wyjeżdżam, ale jak wrócę to jeszcze będę miała trochę czasu, więc na pewno zrobię x) no i co najważniejsze nie mam jeszcze szałwii :P

Teraz na wakacjach skręciłam kostkę, więc musicie jeszcze poczekać na recenzję tej maseczki Proszę o cierpliwość

Dorwałam w Biedronce awokado teraz tylko muszę wyhaczyć gdzieś szałwię i do roboty x)

Edytowane przez Diffrentgirl
Czas edycji: 2008-08-29 o 15:22
Diffrentgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 15:28   #1293
ruphee
Raczkowanie
 
Avatar ruphee
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
GG do ruphee
Wzmacnianie

Witam Panie.
Potrzebna mi rada na temat sprawdzonych środków do wzmacniania włosów.
Zdecydowanie całkiem sporo ich wypada i potrzebne mi informacje na temat produktów wzmacniających. Co polecacie z własnego doświadczenia, no jak wiem sprawdzone/ polecone sprawdzają się najlepiej
__________________
Rzuć na tacę...
http://imperiumojca.pl/5
ruphee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 18:12   #1294
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wzmacnianie

Cytat:
Napisane przez ruphee Pokaż wiadomość
Witam Panie.
Potrzebna mi rada na temat sprawdzonych środków do wzmacniania włosów.
Zdecydowanie całkiem sporo ich wypada i potrzebne mi informacje na temat produktów wzmacniających. Co polecacie z własnego doświadczenia, no jak wiem sprawdzone/ polecone sprawdzają się najlepiej
prosze zajrzyj do watkow o wypadaniu wlosow oraz na KWC...
znajdziesz wiele informacji na ten temat
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 18:22   #1295
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Wzmacnianie

Nieno chyba już 150 raz widze wątek na ten temat...
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 19:17   #1296
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Wzmacnianie

Cytat:
Napisane przez ruphee Pokaż wiadomość
Witam Panie.
Potrzebna mi rada na temat sprawdzonych środków do wzmacniania włosów.
Zdecydowanie całkiem sporo ich wypada i potrzebne mi informacje na temat produktów wzmacniających. Co polecacie z własnego doświadczenia, no jak wiem sprawdzone/ polecone sprawdzają się najlepiej
łączę z wątkiem o podobnej tematyce- polecam też lekturę wątku o wypadających włosach, czarnej rzepie, pokrzywie (klub pijaczek pokrzywy) oraz drożdżach
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 11:49   #1297
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Wzmacnianie

kupiłam wczoraj skrzyp i pokrzywę w torebkach... ile razy dziennie powinnam ją pić żeby uzyskać odpowiednie efekty w jak najszybszym czasie?
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 12:07   #1298
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wzmacnianie

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj skrzyp i pokrzywę w torebkach... ile razy dziennie powinnam ją pić żeby uzyskać odpowiednie efekty w jak najszybszym czasie?
Odpisałam Ci na to pytanie u Pijaczek Pokrzywy
Z ziołami to nie jest tak, że pijesz 2 litry dziennie i masz szybsze efekty. Na efekty trzeba niestety czekać, a nadmiar ziół może raczej zaszkodzic niż pomóc...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 13:08   #1299
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Wzmacnianie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Odpisałam Ci na to pytanie u Pijaczek Pokrzywy
Z ziołami to nie jest tak, że pijesz 2 litry dziennie i masz szybsze efekty. Na efekty trzeba niestety czekać, a nadmiar ziół może raczej zaszkodzic niż pomóc...
dzięki za odpowiedzi.. czyli 1 szklaneczka powinna wystarczyć dziennie...
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 13:08   #1300
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wzmacnianie

Lovelyhippo, nie zadawaj tego samego pytania w kilku wątkach , bo tym samym wprowadzasz zamieszanie, a tego staramy się unikać na forum.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 14:10   #1301
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Wzmacnianie

a czy ten skrzyp musi być koniecznie świeży? kurcze, bo wykopałam z szafki taki co jego data ważności minęła 1996 to on się chyba nie nadaje już.... a może? ;>
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 15:20   #1302
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

zamówiłam spirulinę od ojców bonifratrów podaje się ją ludziom po chemioterapii.. podobno cudo! napiszę o efektach...
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 15:31   #1303
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wzmacnianie

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
a czy ten skrzyp musi być koniecznie świeży? kurcze, bo wykopałam z szafki taki co jego data ważności minęła 1996 to on się chyba nie nadaje już.... a może? ;>
Nie ryzykowałabym, lepiej kupic sobie skrzyp w torebkach
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:21   #1304
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
zamówiłam spirulinę od ojców bonifratrów podaje się ją ludziom po chemioterapii.. podobno cudo! napiszę o efektach...
a moglabys podac linka do str gdzie sa info o tym i mozna to zamowic?
aven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:11   #1305
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
a moglabys podac linka do str gdzie sa info o tym i mozna to zamowic?
ja sprowadzałam z wrocławia http://www.bonifratrzy.pl/wroclaw/index.html jak zadzwonisz pod ten podany telefon to ci podadzą do apteki i tam się zapytasz o wszystko.. tabletki kosztują : 100tabl - 33zł, 120 tabl - 55zł, 180zł - ok. 70 zł... przesyłka nie pamiętam ile dokładnie..
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 16:32   #1306
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
ja sprowadzałam z wrocławia http://www.bonifratrzy.pl/wroclaw/index.html jak zadzwonisz pod ten podany telefon to ci podadzą do apteki i tam się zapytasz o wszystko.. tabletki kosztują : 100tabl - 33zł, 120 tabl - 55zł, 180zł - ok. 70 zł... przesyłka nie pamiętam ile dokładnie..
na allegro sa tez ich produkty, ale nie ma sppiruliny, a TY skąd wzielas informacje ze dziala na zagęszczanie?
aven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 16:41   #1307
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
na allegro sa tez ich produkty, ale nie ma sppiruliny, a TY skąd wzielas informacje ze dziala na zagęszczanie?
znalazłam u babci starą książeczkę w której były wypisane wszystkie leki i ich działanie, własnie z tego zakonu... a gdy zadzwoniłam do nich to dostałam potwierdzenie tych informacji
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 19:34   #1308
dzuma
Raczkowanie
 
Avatar dzuma
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: woj.podkarpackie;)
Wiadomości: 152
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

hej dziewczynki a znacie moze jakis sprawdzony szampon aby włosy byly mega puszyste???? albo wogule jakis prparat;p???
__________________
Dzieki Tobie Zycie Ma Sens
dzuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 13:27   #1309
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Tak, tak spirulina jest dobra na włosy. CZytałam na laboratorium urody, że jest to jedyny preparat, kótry pomagał pewnej osobie + cynk. Spirulina ma duuuużo żelaza, wiele witamin z grupy B, chlorofil, inne subst. odżywcze. Sama, jak tylko wykończę merz Special, kupię sobie to cudo.

Dobra jest jeszcze chlorella, też alga, oprócz żelaza, wit. z grupy B, ma wit. A, C,E + pierwiastki oraz czynnik wzrostu w stężeniu 5%. Podobno jest dobra na skórę, włosy itp. Obie algi dodatkowo działają odtruwająco i oczyszczająco. Mają sporo żelaza (wiem powtarzam sie), co u nas kobiet jest b. ważne z wiadomych powodów.

Tu macie link o chlorelli:

http://sukcestwojejfirmy.pro.wp.pl/h...chlorelli.html

O włosach, co prawda nie piszą, ale skłąd na włosy ma wyborny, powinna pomóc. No i jest naturalna, nie obciąża jelit.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 22:57   #1310
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez dzuma Pokaż wiadomość
hej dziewczynki a znacie moze jakis sprawdzony szampon aby włosy byly mega puszyste???? albo wogule jakis prparat;p???
Preparatu nie znam,bo na mnie i tak wszystko dziala odwrotnie,tzn obciaza mi wlosy Ale znam dobry sposob,ktory znalazlam na jakims wizazowym topiku.Polega on na wiazaniu wlosow na czubku glowy,najlepiej na cala noc.Wlosy super potem wygladaja,trzeba tylko uwazac zeby rowno je zwiazac,bo czasem jak zle sie to zrobi,wychodza jakies odksztalcenia.
Ostatnio tez sprobowalam natapirowac wlosy i bardzo fajnie to wygladalo.Chyba bede musiala ciagle to robic bo nie zanosi sie zeby moje wlosy mialy byc gestsze,wresz przeciwnie,wylaza mi calymi garsciami
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 23:07   #1311
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Preparatu nie znam,bo na mnie i tak wszystko dziala odwrotnie,tzn obciaza mi wlosy Ale znam dobry sposob,ktory znalazlam na jakims wizazowym topiku.Polega on na wiazaniu wlosow na czubku glowy,najlepiej na cala noc.Wlosy super potem wygladaja,trzeba tylko uwazac zeby rowno je zwiazac,bo czasem jak zle sie to zrobi,wychodza jakies odksztalcenia.
Ostatnio tez sprobowalam natapirowac wlosy i bardzo fajnie to wygladalo.Chyba bede musiala ciagle to robic bo nie zanosi sie zeby moje wlosy mialy byc gestsze,wresz przeciwnie,wylaza mi calymi garsciami
tapirowanie niszczy włosy, łamie je. mysle ze efekt jest chwilowy a konsekwencje o wiele wieksze. tapirowania nie polecam. co do wiazania to nie bede sie wypowiadać bo nie wiem o co dokładnie chodzi. ja tez mam cienkie włosy, pilnuje aby nie były one tłuste, schną same po myciu - wtedy nie sa oklapniete. takie swobodne wyglądają na grubsze.
poczytaj rózne watki na fryzjerskim - jest mnostwo rad na wypadajace włosy - od witamin i picia ziół do wcierek. warto testowac - mnie tez wypadały włosy - obecnie problem się zmniejszył diametralnie. powodzenia i pięknych włosków!
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 14:53   #1312
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
tapirowanie niszczy włosy, łamie je. mysle ze efekt jest chwilowy a konsekwencje o wiele wieksze. tapirowania nie polecam. co do wiazania to nie bede sie wypowiadać bo nie wiem o co dokładnie chodzi. ja tez mam cienkie włosy, pilnuje aby nie były one tłuste, schną same po myciu - wtedy nie sa oklapniete. takie swobodne wyglądają na grubsze.
poczytaj rózne watki na fryzjerskim - jest mnostwo rad na wypadajace włosy - od witamin i picia ziół do wcierek. warto testowac - mnie tez wypadały włosy - obecnie problem się zmniejszył diametralnie. powodzenia i pięknych włosków!
Moze i niszczy,ale co z tego ze mam teraz zdrowe (przynajmniej z wygladu,bo chyba nie do konca skoro wypadaja),skoro i tak nawet nie moge nosic rozpuszczonych,bo brzydko wygladaja takie cienkie.Osoby,ktore maja ciensze wlosy ode mnie i wcale sie nimi nie przejmuja,co dzien susza suszarka,prostuja,karbuja itp,mecza preparatami,wygladaja o niebo lepiej niz ja.Moja kolezanka juz od kilku lat caly czas tapiruje i nie narzeka,a nikt by nie powiedzial,ze ma strasznie cienkie.
Na moje wypadanie nic nie pomoze,juz sie przekonalam,ze jak maja taki okres to po prostu musze go przeczekac.Chocbym stawala na rzesach,i tak juz nic w nich nie poprawie
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 13:13   #1313
MakeSomeNoise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

witam.
jeśli coś ominęłam to przepraszam, ale siedze na forum od kilku godzini nie znalazłam dokładnie tego o co mi chodzi.
Kiedyś miałam bardzo grube i gęste włosy (wszysy podziwiali i pytali czymogą dotknąc.) kiedyś zaczęłam prostować i teraz są bardzo cienkie. nie prostuje już prawie rok, ale nie widze poprawy. nadal są gęste i nie mam problemu z brakiem objętości, ale są cienkie i słabe.nie używam pianki albo wosku czy gumy ,bo juz po JEDNYM użyciu włosy lecą garściami. od dwóch miesięcy pije codziennie pokrzywe, od trzech łykam belisse. robie maseczki z zółtek, cytryny i olejku rycynowego. Rzeczywiści jest ich coraz więcej, ale nadal są bardzo cienkie. nie zawracałabym wam głowy gdybym takie miała zawsze, ale ostatnio przypomniało mi się o mojej kitce w szafie i porównałam włos z szafy z włosem z głowy i teraz mam wyraxnie kilkakrotnie cieńsze. czy jeśli kiedyś miałam bardzo grube włosy jest możliwość , że chociaż w małym stopniu uda mi się wrócić do tamtej grubości?
MakeSomeNoise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 13:46   #1314
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Moze i niszczy,ale co z tego ze mam teraz zdrowe (przynajmniej z wygladu,bo chyba nie do konca skoro wypadaja),skoro i tak nawet nie moge nosic rozpuszczonych,bo brzydko wygladaja takie cienkie.Osoby,ktore maja ciensze wlosy ode mnie i wcale sie nimi nie przejmuja,co dzien susza suszarka,prostuja,karbuja itp,mecza preparatami,wygladaja o niebo lepiej niz ja.Moja kolezanka juz od kilku lat caly czas tapiruje i nie narzeka,a nikt by nie powiedzial,ze ma strasznie cienkie.
Na moje wypadanie nic nie pomoze,juz sie przekonalam,ze jak maja taki okres to po prostu musze go przeczekac.Chocbym stawala na rzesach,i tak juz nic w nich nie poprawie
twój wybór - w moim przekonaniu włosy na pewno nie będa gestsze jesli będa połamane, a gdy przestaną wypadać to beda nadawaly sie tylko do obciecia.
tak to już jest ze moje koleżanki nie dbaja o włosy, wręcz przeciwnie - niszcza je straszne a i tak maja p[iękne, grube, geste włosy... cóż, maja szczęście - ja go nie mam wiec robie co mogę i efekty są
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 15:45   #1315
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

A ja przez dlugi czas mialam nadzieje,ze cos da sie z nimi zrobic,ale juz nie mam cierpliwosci bo dbalam o nie bardzo intensywnie chyba przez 2 lata,a nie zobaczylam zadnego efektu.Stracilam tylko mnostwo czasu i pieniedzy
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 15:50   #1316
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez MakeSomeNoise Pokaż wiadomość
witam.
jeśli coś ominęłam to przepraszam, ale siedze na forum od kilku godzini nie znalazłam dokładnie tego o co mi chodzi.
Kiedyś miałam bardzo grube i gęste włosy (wszysy podziwiali i pytali czymogą dotknąc.) kiedyś zaczęłam prostować i teraz są bardzo cienkie. nie prostuje już prawie rok, ale nie widze poprawy. nadal są gęste i nie mam problemu z brakiem objętości, ale są cienkie i słabe.nie używam pianki albo wosku czy gumy ,bo juz po JEDNYM użyciu włosy lecą garściami. od dwóch miesięcy pije codziennie pokrzywe, od trzech łykam belisse. robie maseczki z zółtek, cytryny i olejku rycynowego. Rzeczywiści jest ich coraz więcej, ale nadal są bardzo cienkie. nie zawracałabym wam głowy gdybym takie miała zawsze, ale ostatnio przypomniało mi się o mojej kitce w szafie i porównałam włos z szafy z włosem z głowy i teraz mam wyraxnie kilkakrotnie cieńsze. czy jeśli kiedyś miałam bardzo grube włosy jest możliwość , że chociaż w małym stopniu uda mi się wrócić do tamtej grubości?

Polecam Ci Lino Complex Ziołoleku+ witamina a + e.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 21:26   #1317
dream-digger
Raczkowanie
 
Avatar dream-digger
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 192
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Alien - wiem, o czym piszesz, bo mam tak samo. Moje włosy są zdrowe, lśniące, nie wypadają, ale mimo to do miana gęstych im daleko. Włosów mam dużo, ale ponieważ są cienkie, też nie mogę sobie pozwolić na częste rozpuszczanie ich, bo wyglądam... no, niezbyt fajnie. A baaardzo bym chciała...
Zapuszczam włosy od roku i sięgają mi już do połowy pleców, tylko zastanawiam się teraz, czy jest jakikolwiek sens zapuszczać cienkie włosy... Btw idę zaraz nawijać włosy na papiloty, zobaczymy jak długo loczki się utrzymają.
__________________
pull me down again
and guide me into pain
...


dream-digger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 21:38   #1318
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez dream-digger Pokaż wiadomość
Alien - wiem, o czym piszesz, bo mam tak samo. Moje włosy są zdrowe, lśniące, nie wypadają, ale mimo to do miana gęstych im daleko. Włosów mam dużo, ale ponieważ są cienkie, też nie mogę sobie pozwolić na częste rozpuszczanie ich, bo wyglądam... no, niezbyt fajnie. A baaardzo bym chciała...
Zapuszczam włosy od roku i sięgają mi już do połowy pleców, tylko zastanawiam się teraz, czy jest jakikolwiek sens zapuszczać cienkie włosy... Btw idę zaraz nawijać włosy na papiloty, zobaczymy jak długo loczki się utrzymają.

A ja mam i malo,i cienkie,ale i tak zapuszczam,bo na jakies wielkie wyjscie mozna je potapirowac czy cos i wtedy beda wygladaly ladnie,no i zawsze mozna zrobic loki czy mokra wloszke,a to lepiej wyglada na dluzszych.W ogole w moim przypadku krotkie wlosy to porazka,co prawda do twarzy mi w takich do brody,ale wtedy musialabym je modelowac,zeby podniosly sie do gory (bo wbrew temu co wszedzie czytam,ze jak sa lzejsze to same sie podnosza,moje ciagle sa przyklapniete),a tego nie chce robic i nie lubie.Poza tym nigdy nie mialam dlugich wlosow i chce wreszcie zobaczyc jak to jest.Zreszta czesto widze osoby o dlugich a cienkich wlosach i ladnie to wyglada.Tyle ze moje mi sie w zadnym wydaniu nie podobaja,tak mi juz zaszly za skore ze mam ich dosc
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 22:49   #1319
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez MakeSomeNoise Pokaż wiadomość
witam.
jeśli coś ominęłam to przepraszam, ale siedze na forum od kilku godzini nie znalazłam dokładnie tego o co mi chodzi.
Kiedyś miałam bardzo grube i gęste włosy (wszysy podziwiali i pytali czymogą dotknąc.) kiedyś zaczęłam prostować i teraz są bardzo cienkie. nie prostuje już prawie rok, ale nie widze poprawy. nadal są gęste i nie mam problemu z brakiem objętości, ale są cienkie i słabe.nie używam pianki albo wosku czy gumy ,bo juz po JEDNYM użyciu włosy lecą garściami. od dwóch miesięcy pije codziennie pokrzywe, od trzech łykam belisse. robie maseczki z zółtek, cytryny i olejku rycynowego. Rzeczywiści jest ich coraz więcej, ale nadal są bardzo cienkie. nie zawracałabym wam głowy gdybym takie miała zawsze, ale ostatnio przypomniało mi się o mojej kitce w szafie i porównałam włos z szafy z włosem z głowy i teraz mam wyraxnie kilkakrotnie cieńsze. czy jeśli kiedyś miałam bardzo grube włosy jest możliwość , że chociaż w małym stopniu uda mi się wrócić do tamtej grubości?
Mam podobnie jak Ty. Też kiedyś ludzie podziwiali moją gęstą czuprynę, a teraz walczę żeby mieć taką znowu. To już trwa wiele lat, a zaczęło się od trwałej. Do dziś nie udało mi się wrócic do poprzedniego stanu, ale ciągle mam nadzieję. W końcu kiedyś miałyśmy gęste wlosy, nie urodzilysmy się z cienkimi, więc jakaś szansa musi być...Chociaż czasem już nie wiem co robić;/
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 22:56   #1320
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Mam podobnie jak Ty. Też kiedyś ludzie podziwiali moją gęstą czuprynę, a teraz walczę żeby mieć taką znowu. To już trwa wiele lat, a zaczęło się od trwałej. Do dziś nie udało mi się wrócic do poprzedniego stanu, ale ciągle mam nadzieję. W końcu kiedyś miałyśmy gęste wlosy, nie urodzilysmy się z cienkimi, więc jakaś szansa musi być...Chociaż czasem już nie wiem co robić;/
Ja tez mialam kiedys geste.Ciezko sie z tym pogodzic,ale wydaje mi sie,ze skoro przez kilka lat nie udalo sie odzyskac wlosow,to juz sie to chyba nie zmieni.Ja jeszcze jak bede przy kasie sprobuje Loxonu lub Dermeny,nie wiem na co sie zdecydowac,chyba raczej na to pierwsze i dam moim wlosom,a raczej cebulkom ostatnia szanse
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.