Grubsze i gęstsze włosy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-30, 13:13   #901
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

A ja wiążę już prawie wyschnięte włosy (żeby się gumka nie odgniatała) wysoko do góry, a z wałkami nie próbowałam ale pewnie też dobry pomysł tylko że bardziej czasochłonny.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 13:23   #902
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Na wizaży jest wiele wątków o poroście włosa i powiem, że jeden sposób na mnie podziałał mimo że mam gęste włosy

Polecam różne płukanki np. z pokrzywy, lub też naturalne maseczki np. amla, dodają objetości, włosy są puszyste i zdrowsze. Dobry jest też wax.
Na wypadanie włosów polecam tabletki Silica, przez pewien czas gdy chorowałam na zatoki brałam przez miesiąc antybiotyki, włosy wypadały dość mocno, gdy zaczęłam łykać te tabletki i jeść codziennie jedno jabłko problem zniknął a włosy nadal mam grube.
Najważniejsze jest zdrowe odżywianie, bo nadmierne wypadanie ma podłoże wewnątrz naszego orgranizmu.

A i trzeba pamiętać, że po myciu zawsze więcej włosków wypada niż przy czesaniu suchych. Więc jeśli ilośc nie jest zbyt duża nie ma się czym martwić, to naturalne
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 13:58   #903
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

co do plukanki z pokrzywy to slyszalam, ze jakby przyciemnia wlosy (?)a ja mam rozjasniane...wiec to nie dla mnie...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:06   #904
Neverlandx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 69
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
a jakie szampony unoszące włosy u nasady polecacie? a moze macie na to jakies inne sposoby?
Można na przykład spryskać włosy lakierem u nasady, wtedy naprawdestaja sie bardziej puszyste, przynajmniej wizualnie. Tylko tak delikatnie, by sie nie posklejaly i wygladay estetycznie
Neverlandx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:12   #905
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

probowalam- nie wyszło, jakos tak nieestetycznie to wyglądało ;/
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:26   #906
Neverlandx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 69
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Moze to zalezy od lakieru, ja polecam Taft zielony, wszystko ładnie wyglada i pachnie przyjemnie
Neverlandx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:30   #907
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Neverlandx- podnosisz u nasady wloski za pomoca tego lakieru? jesli tak, to jak? głowa w dół i lecisz...?
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 18:26   #908
Neverlandx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 69
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Hehe =) Nie do końca. Oddzielam kosmyki wlosow u gory i do gory, a nastepnie dodaje u ich nasady troche lakieru.
Neverlandx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 20:11   #909
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

to zbyt skomplikowane dla mnie =) a efekt jak dlugo sie utrzymuje??
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 20:59   #910
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
a efekt jak dlugo sie utrzymuje??
To zapewne zależy od Twoich włosów . U niektórych taki efekt trzyma się dłużej, u niektórych krócej. A Taft zielony... Używałam go (ale nie po to, żeby mieć gęstsze włosy, tylko odrobinkę, żeby utrwalić fryzurę, bo niczego innego w domu nie miałam :P) i powiem, że zapach ma naprawdę świetny i cena z tego co mi wiadomo nie jest jakaś wygórowana.

A może powinnaś użyć Skrzypowity? Słyszałam, że jest dość dobra i rzeczywiście wzmacnia włosy i paznokcie (wtedy przynajmniej by Ci nie wypadały).
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:22   #911
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
A może powinnaś użyć Skrzypowity? Słyszałam, że jest dość dobra i rzeczywiście wzmacnia włosy i paznokcie (wtedy przynajmniej by Ci nie wypadały).

bralam skrzypowite przez 4 miesiace. nie dziala, zadnych efektow i do tego wyskakiwaly mi po niej wypryski na twarzy

teraz poluje na vitapil. ponoc lepszy.
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 08:57   #912
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
bralam skrzypowite przez 4 miesiace. nie dziala, zadnych efektow i do tego wyskakiwaly mi po niej wypryski na twarzy
.

ja tez bralam i tez mi nic nie pomógł- kolezanka brala Belissa (czy cos takiego) i jej pomogło...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 09:19   #913
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
bralam skrzypowite przez 4 miesiace. nie dziala, zadnych efektow i do tego wyskakiwaly mi po niej wypryski na twarzy

teraz poluje na vitapil. ponoc lepszy.
Niekoniecznie Vitapil musi okazac sie lepszy. Na jego ulotce jest wyraznie napisane, ze do skor z problemami tradzikowymi sie nie nadaje - jestem teraz taka madra, wczesniej sama sie na to nacielam. Moim zdaniem, jesli chce sie miec pewnosc, ze nie bedzie zadnych efektow ubocznych warto wydac pieniadze na cos z nieco wyzszej polki. Mam tu na mysli Merz Special. U mnie w domu wszystkie kobiety nim sie kuruja i wszystkie sa zadowolone. Przy Vitapilu wiele dziewczyn (w tym ja) skarzy sie tez na problemy zoladkowe - boli brzuch, jest niedobrze i wystepuja rozne sensacje.

Co do zageszczania...Chyba w pewnym sensie moze pomoc stosowanie WAX czy innego srodka pobudzajacego cebulki? Dlatego, ze stymulowane wlosy szybciej rosna. Pobudzane zostaja takze "uspione" cebulki. Jesli wiec ktos mial geste wlosy, a teraz ma rzadsze, to taka kuracja powinna przyniesc efekty. Jesli od zawsze ma rzadkie wlosy - mozna zawsze sprobowac. W koncu szkody to wlosom nie zrobi. A poza tym mysle, ze wazny jest dobry fryzjer, ktory umiejetnie zetnie taki typ wlosa no i ukladanie na codzien i dbanie o wlos, zeby go nie oslabic i tym samym nie sprawic, ze zacznie wydawac sie rzadszy.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 10:56   #914
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziewczyny a jak trzymacie maseczke drożdżową, to zawijacie czymś wtedy głowę?
I czy konieczna jest oliwa z oliwek? Nie chciałabym obciążyć włosów.
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:18   #915
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

taka maseczke z WAXa mozna kupic w normalnm sklepie kosmetycznym, czy w aptece- bo slyszalam o tej serii ale nigdzie jej jeszcze nie widzialam
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:21   #916
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
taka maseczke z WAXa mozna kupic w normalnm sklepie kosmetycznym, czy w aptece- bo slyszalam o tej serii ale nigdzie jej jeszcze nie widzialam
W aptece
Tu wiecej informacji:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250363
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:55   #917
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

sprobuje... moze jutro kupie...tylko z tego co czytalam na efekty trzeba jakis miesiac czekac...;/ ale co mi szkodzi
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:15   #918
emilka92111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 103
GG do emilka92111
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak trzymacie maseczke drożdżową, to zawijacie czymś wtedy głowę?
I czy konieczna jest oliwa z oliwek? Nie chciałabym obciążyć włosów.
Ja wtedy owijam włosy w jednorazówkę tak jak przy stosowaniu waxa i trzymam około godziny. Pierwszy raz dałam oliwe z oliwek ale potem już nie dawałam i nie widzę różnicy. Myślę, że to nie obciąża włosów.
emilka92111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:43   #919
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Emilka92111, czyli mówisz że używasz tej maseczki?
Po zobaczeniu Twoich włosów, jeszcze bardziej wierze w jej działanie
lecę w takim razie po drożdże
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 13:54   #920
emilka92111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 103
GG do emilka92111
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Emilka92111, czyli mówisz że używasz tej maseczki?
Po zobaczeniu Twoich włosów, jeszcze bardziej wierze w jej działanie
lecę w takim razie po drożdże
No leć leć... opłaca się A już wcześniej gdzieś widziałam post jednej wizażanki która stosowała ta drożdżową maseczkę i pisała, że po jej zastosowaniu w miejscu gdzie ma przedziałek zauważyła nowe krótkie i sterczące włoski. Na początku w to nie wierzyłam ale u siebie też to zauważyłam i aż byłam w totalnym szoku
emilka92111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 08:08   #921
eliZordon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 107
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
bralam skrzypowite przez 4 miesiace. nie dziala, zadnych efektow i do tego wyskakiwaly mi po niej wypryski na twarzy

teraz poluje na vitapil. ponoc lepszy.

Ja brałam Vitapil. Nie zauważyłam zagęszczenia włosów, ale faktem jest, że praktycznie nie wypadały. Brzuch mnie nie bolał i cera niezmieniona.

Teraz jadę na Belissie i jest w porządku. Biorę 2 tyg i poprawy włosów jeszcze nie widzę, ale cery owszem. Zobaczymy jak będzie dalej.
eliZordon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 11:34   #922
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Właśnie siedzę z maseczką drożdżową na głowie . Czy ona ma być taka lejąca? Była bardzo wodnista, ale już powoli zasycha na głowie.

Co ile ją robicie ?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 13:02   #923
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę z maseczką drożdżową na głowie . Czy ona ma być taka lejąca? Była bardzo wodnista, ale już powoli zasycha na głowie.

Co ile ją robicie ?


mozesz mi powiedziec czy ona obciąża włosy? no i jakie ilosci skladnikow ahhh no i jak to na wloski nakladasz??? proszęęęęęęęęę
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 14:19   #924
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

1/4 opakowania drożdży, 4 łyżki stołowe wody, jedno żółtko i parę kropel cytryny. Nakładałam to takim pędzlem do farbowania włosów, a resztę po prostu nalałam na głowę prosto z miseczki i wmasowałam palcami .
Było już w tym wątku to podawane .

Mi włosów nie obciążyła, ale nie jestem jeszcze pewna czy dobrze to zrobiłam, bo miałam strasznie wodnistą konsystencje. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy tak powinno być?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 15:18   #925
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez dream-digger Pokaż wiadomość
Witam
Mam małe pytanko odnośnie płukanek pokrzywowych. Otóż... w większości postów jest mowa o polewaniu skóry głowy naparem pokrzywowym. Na razie zalewam wrzątkiem suszoną pokrzywę, która została zerwana w zeszłym roku, ale niestety, nie starczy mi jej na zbyt długo i planuję przerzucić się na tę w torebkach, z Herbapolu Przyszła mi do głowy taka wariacja... czy zamiast polewać włosy naparem prosto z kubka, mogłabym po prostu wziąć w łapki nasączoną torebeczkę z pokrzywą i w ten sposób rozprowadzać to na głowie i włosach? Czy może istnieje jakieś "ale" dla tej metody?
Chyba lepiej robic płukanki Tak jak pisała Izaluka, taką torebką zawiele nie rozprowadzisz Jesli 'boisz sie' że płukanka bedzie nieskuteczna, możesz zalewac pokrzywe małą iloscia wody (ja daje 100ml na ok. 2 łyżki ziół) i wcieram to ale tylko w skóre - na włosy byłoby chyba zamocne.

Cytat:
Napisane przez Kateusz Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, a co mi poradzicie??
mam bardzo cienkie wlosy, a na dodatek jest ich malutko chodzi o to, ze 5minut po uczesaniu staja sie jakby nie byly czesane przez wieki xD tzn... robia mi sie takie cienkie kluchy, hehe nie to, zebym miala problemy z przetluszczaniem sie wlosow, bo myje codziennie, ale chyba traca swoja ,,objetosc"(ktorej i tak nie maja :P) strasznie to wyglada sa oklapniete i w ogole jakies rozczochrane xD
prosze Was, pomozcie mi! doradzcie jakas mgielke, otrzywke czy cos w tym stylu...
Z tego co wiem, za taki efekt odpowiedzialne sa m. in silikony w kosmetykach. Spróbuj przeprowadzic wlosom oczyszczającą kuracje, która wymyje te silikony. Przez 2-3 tyg myj wlosy bezsilikonowym szamponem z SLS'ami i stosuj bezsilikonową odżywke. Przykłady takich kosmetyków znajdziesz tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235025

Cytat:
Napisane przez milamika Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam dbać o włosy od herbaty z pokrzywy do picia i jako płukankę, tabletek inneov, toniku radical z rzodkwi i odżywek po każdym myciu. Lekka poprawa jest Jeszcze nigdy nie miałam długich włosków... Może wreszcie uda mi się zapuścić.
Można wiedziec co to za tonik?

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Co do zageszczania...Chyba w pewnym sensie moze pomoc stosowanie WAX czy innego srodka pobudzajacego cebulki? Dlatego, ze stymulowane wlosy szybciej rosna. Pobudzane zostaja takze "uspione" cebulki. Jesli wiec ktos mial geste wlosy, a teraz ma rzadsze, to taka kuracja powinna przyniesc efekty. Jesli od zawsze ma rzadkie wlosy - mozna zawsze sprobowac. W koncu szkody to wlosom nie zrobi. A poza tym mysle, ze wazny jest dobry fryzjer, ktory umiejetnie zetnie taki typ wlosa no i ukladanie na codzien i dbanie o wlos, zeby go nie oslabic i tym samym nie sprawic, ze zacznie wydawac sie rzadszy.
Dokładnie Nie zaszkodzi, a może pomoże. Mi pomogło Po kuracji waxem urosla masa nowych wlosow, a w życiu bym sie czegos takiego nie spodziewala, bo zawsze mialam rzadkie wlosy (nie dlatego że wypadały, tylko poprostu taka ich "uroda") i bylam pewna że takie juz beda zawsze

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak trzymacie maseczke drożdżową, to zawijacie czymś wtedy głowę?
I czy konieczna jest oliwa z oliwek? Nie chciałabym obciążyć włosów.
Ja zawijam folia, a potem ręcznikiem. Jesli stosujesz maseczke tylko do skory to oliwa nie jest potrzebna. Lepiej sprawdził by sie olejek rycynowy - zawsze można spróbowac i zobaczyc czy obciąża

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
sprobuje... moze jutro kupie...tylko z tego co czytalam na efekty trzeba jakis miesiac czekac...;/ ale co mi szkodzi
Ja czekalam prawie 3, ale warto

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Co ile ją robicie ?
Co tydzien.

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
1/4 opakowania drożdży, 4 łyżki stołowe wody, jedno żółtko i parę kropel cytryny. Nakładałam to takim pędzlem do farbowania włosów, a resztę po prostu nalałam na głowę prosto z miseczki i wmasowałam palcami .
Było już w tym wątku to podawane .

Mi włosów nie obciążyła, ale nie jestem jeszcze pewna czy dobrze to zrobiłam, bo miałam strasznie wodnistą konsystencje. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy tak powinno być?
Jest taka wodnista bo wydaje mi sie że dajesz za dużo wody. Ja robie z jednego jajka, 1 łyżki nafty (konsystencja jak woda), 1 łyżki olejku rycynowego, 1 łyzki drożdzy i jeszcze paru kropelek olejków eterycznych i jest w sam raz
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 15:26   #926
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

czyli na torebke pokrzywy ile wody? i jak mam tym plukac włosy? bo ja nei wiem nigdy tego nie robilam wiec jakby ktoras mogla tak w miare szczegolowo to opisac xD
hah ostatnio moje wlosy sie troszeczke poprawily
daje rade je rozczesywac i w ogole ok
uzywam jak narazie jedwabiu...a ten wax ile kosztuje? to cos podobnego do jedwabiu?
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 16:10   #927
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziękuję za odpowiedzi Karla_92
Mogłabyś powiedzieć jakiego rodzaju waxa używałaś?


A co do drożdżowej maseczki, to na pewno będę ją często robić, bo włosy są po niej niesamowicie lśniące, sypkie i zdecydowanie lekkie. Wcale ich nie obciążyła, jestem bardzo mile zaskoczona
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 16:49   #928
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

do drożdżowej maseczki wodę możesz zamienić na lekko podgrzane mleko i wzbogacić ją jeszcze o porządną łyżkę miodu. Cudo
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 17:04   #929
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
do drożdżowej maseczki wodę możesz zamienić na lekko podgrzane mleko i wzbogacić ją jeszcze o porządną łyżkę miodu. Cudo
Włosy faktycznie cudo po takiej maseczce.
Ale spływające po szyi mleko
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 17:39   #930
emilka92111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 103
GG do emilka92111
Dot.: czy ilosc wlosow moze sie zwiekszyc?

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę z maseczką drożdżową na głowie . Czy ona ma być taka lejąca? Była bardzo wodnista, ale już powoli zasycha na głowie.

Co ile ją robicie ?
Ja robię co tydzień I u mnie też jest taka lejąca. Sama się zastanawiałam nad tym czy tak ma byc. Widocznie tak :P
emilka92111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.