Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-13, 21:58   #2551
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
pewnie to pytanie padło juz wiele razy, ale tak szybko tu piszecie, ze 85 stron ciezko przewertowac
Czy odcien natural fairest wpada w roz czy jest raczej neutralny? Potrzebuję jasnego podkladu o tonacji neutralnej (broń boze rozowej). W jakiej formule wyglada najladniej? Skłaniam się ku matowej.
Naturale są różowe, więc pewnie fairest też taki jest (piszę pewnie, bo moje testy zaczynałam od fair i w sumie na nim się skończyło).

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-04-13 o 22:00
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 22:38   #2552
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Naturale są różowe, więc pewnie fairest też taki jest (piszę pewnie, bo moje testy zaczynałam od fair i w sumie na nim się skończyło).
swatche z mojego 'bloga'
http://4.bp.blogspot.com/-jeRA1iZE9A...1600/amkr1.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-aYAb629L85...1600/amkr2.jpg
(2 zdj - ta sama kolejność odcieni)
formuła (oczywiste tylko dla mnie ) kryjąca

Ja nigdy nie nałożyłam natural fairest solo, zawsze musiałam mieszać z golden fairest.
Natural fair tylko raz nałożyłam i skończyło się na mnie różowo-szarą maską.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-04-13 o 22:40
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 22:38   #2553
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja znowu sobie wymyslilam, ze na okres zimowy - kryjacy, z latem - matujacy

tylko ze kryjacy przy flatku z sunshade minerals, robi mi maske, ogolnie mysle sie przezucic na sam puder ale...

moze go czyms rozcienczyc? skrobia? dry flo?

tylko wizualizujac nie chcialabym, zeby przy nakladaniu robil przeswity...

formula rozswietlajaca odpada
__________________

Edytowane przez tworazka
Czas edycji: 2014-04-13 o 22:40
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 06:41   #2554
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

wlasnie.. a mi goldeny strasznie ciemnieja na twarzy u jestem jakas pomaranczowa.

z tego co piszecie natural wpada w roz to jeszcze gorzej
ide szukac dalej :P
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 07:38   #2555
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Naturale są różowe, więc pewnie fairest też taki jest (piszę pewnie, bo moje testy zaczynałam od fair i w sumie na nim się skończyło).
Kurcze szkoda, idę czytac o Amilie
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 11:43   #2556
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

aa dziewczyny a czego uzywacie pod mineraly annabell?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 11:45   #2557
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi minerały AM współpracują właściwie ze wszystkim: kremem, kremem z filtrem, olejem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 12:06   #2558
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny czy znacie jakiś inny podobny podkład do anabelle, z podobnym kryciem? Coś mnie zapycha i nie wiem czy to nie ten kosmetyk, chciałabym przerzucić sie na coś innego i zobaczyć jak zachowa się cera.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:20   #2559
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Mi minerały AM współpracują właściwie ze wszystkim: kremem, kremem z filtrem, olejem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Z filtrem? Naprawdę? A jakiego używasz? Ja używałam z Ziają matującą czyli niby jednym z tych niebielących i w miarę mało świecących się kremów z filtrem i po jego wchłonięciu i zmatowieniu mogłam spokojnie nałożyć proszki ale w ciągu dnia ciągle się świeciłam, musiałabym się pudrować co 2h
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
aa dziewczyny a czego uzywacie pod mineraly annabell?
Mi fajnie współpracował z lekkimi kremami Sylveco Teraz nie mam i używam nawilżającego Eva Natura (ale nakładam minimalną ilość) i też jest spoko.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:22   #2560
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

No wlasnie ja uzywam sylveco lekki krem brzozowy i kurcze.. srednio mi sie efekt podoba.
Musze wyprobowac jeszcze raz, na spokojnie i zaczac nakladac wiecej, ale cieniutkich warstw
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:27   #2561
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Z filtrem? Naprawdę? A jakiego używasz? Ja używałam z Ziają matującą czyli niby jednym z tych niebielących i w miarę mało świecących się kremów z filtrem i po jego wchłonięciu i zmatowieniu mogłam spokojnie nałożyć proszki ale w ciągu dnia ciągle się świeciłam, musiałabym się pudrować co 2h
Sun Expert ambio spf 50+ kupiłam go w promocji za dyszkę stacjonarnie w doz i jestem z niego bardzo zadowolona, bo żadne minerały mi się na nim nie ważą (warzą?). Świecenie u niego również występuje po jakimś czasie. Pisząc, że współpracuje z minerałami, miałam na myśli, że właśnie się nie rolują.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 12:47   #2562
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
No wlasnie ja uzywam sylveco lekki krem brzozowy i kurcze.. srednio mi sie efekt podoba.
Musze wyprobowac jeszcze raz, na spokojnie i zaczac nakladac wiecej, ale cieniutkich warstw
ja też używam sylveco :
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:49   #2563
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bonjourdisko Pokaż wiadomość
ja też używam sylveco :
Moze musze dluzej odczekac gdy nakladam krem.. bo ja w sumie prawie, ze od razu aplikuje mineraly
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:09   #2564
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja tez uzywam sylveco, teraz rokitnikowy i jest bardziej treściwy od brzozowego. Jak sie skonczy wroce do brzozowego, sam raz na lato.

Tez macie uczucie sciągnietej cery po aplikacji minerałów? ??
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:15   #2565
daga98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dokładnie - też mam uczucie ściągniętej cery po minerałach
daga98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 15:03   #2566
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja uzywam Sylveco lekko brzozowy.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 15:50   #2567
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
ja znowu sobie wymyslilam, ze na okres zimowy - kryjacy, z latem - matujacy

tylko ze kryjacy przy flatku z sunshade minerals, robi mi maske, ogolnie mysle sie przezucic na sam puder ale...

moze go czyms rozcienczyc? skrobia? dry flo?

tylko wizualizujac nie chcialabym, zeby przy nakladaniu robil przeswity...

formula rozswietlajaca odpada
Dry-Flo niby daje transparenty efekt, ale raczej na bladej cerze. Myślę, że dodany do podkładu go rozjaśni (chociaż pewnie zależy ile się go doda).
Właśnie z powodu panicznego strachu przed efektem maski nigdy mnie nie interesowała formuła kryjąca.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
aa dziewczyny a czego uzywacie pod mineraly annabell?
Najchętniej niczego. Ostatnio odstawiam kremy na rzecz serum, a jak mam akurat ładną cerę, to nie kładę nic i ta opcja jest dla mnie najlepsza, tylko niestety nie zawsze mogę sobie na to pozwolić.

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Mi minerały AM współpracują właściwie ze wszystkim: kremem, kremem z filtrem, olejem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To u mnie odwrotnie, nie współpracują praktycznie z niczym, ale mam tak z każdą marką.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Tez macie uczucie sciągnietej cery po aplikacji minerałów? ??
Nie, mam ściągniętą skórę, jeśli popełniam błędy pielęgnacyjne, po samych minerałach takiego wrażenia nie mam, chociaż nie wykluczam, że w jakimś tam stopniu podsuszają.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:40   #2568
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

byc moze efekt sciagnietej cery bierze sie ze slabego nawilzenia skroy. Ja juz sama nie wiem jak ją nawilżyć
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:45   #2569
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
byc moze efekt sciagnietej cery bierze sie ze slabego nawilzenia skroy. Ja juz sama nie wiem jak ją nawilżyć
Mi minerały lepiej się trzymają od kiedy ze dwa razy w tygodniu nakładam na twarz olej, np z nasion bawełny. Po nim również (w moim przypadku) podkład dobrze wygląda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 16:53   #2570
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a na mnie strasznie mineraly sie 'swieca' , musze chyba kupic jakis krem matujacy, bo wygladam jakbym sie posmarowala olejem i to w duzej ilosci
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 17:19   #2571
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a na mnie strasznie mineraly sie 'swieca' , musze chyba kupic jakis krem matujacy, bo wygladam jakbym sie posmarowala olejem i to w duzej ilosci
Na mnie też, jeśli nie położę bazy matującej i nie przyprószę pudrem na koniec, to po pół godzinie zaczyna się świecenie, które z każdą chwilą przybiera na sile - nieważne czy to formuła matująca czy nie. Takie uroki tłustej skóry. Ale kremy matujące u mnie zupełnie się nie sprawdzają, bo to tylko kolejna warstwa tłuszczu na mojej i tak tłustej skórze, a ich właściwości matujące są żadne (żaden testowany przeze mnie krem matujący tego nie robił).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 17:31   #2572
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

kurcze, ale smieszne jest to, ze moja skora jest raczej sucha niz tlusta, a tu takie cyrki. Chyba przechodzi jakas dziwna przemiane
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:14   #2573
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja mam własnie mieszaną cerę. Po nalozeniu po 2-3 godzinach świece, podkłąd jakby mniej już kryje....niewazne czy naloze primer a na koniec jeszcze puder. Testowałam tylko puder bambusowy i nie wiedze różnicy z nim czy bez niego. Drogeryjny puder stay matt lepiej utrwala makijaz z AM niż ten bambusowy. Tutaj się świece a jednocześnie czuje sciagnięta skórę...
U mnie to pewnie wina zlego nawilżenia cery, ale kremy matujące mnie zapychają, po za tym zaden i tak nie matuje, kremy do cery suchej są dla mnie za tłuste, do cery mieszanej/tłustej już tak nie nawilżają. Po za tym mam tendencje do zapychania i bardzo ostrożnie wybieram kremy. Pod makijaż musze miec cos co dobrze sie wchlonie bo inaczej się świece a podklad nie trzyma się dobrze. Ale wez tu znajdz coś co nawilzy a nie natłuści, cieżko..... Może pokombinuje coś z olejami na noc, albo jakimś serum z rana.

Myslalam tez przetestować inny pędzel, moze on tez ma znaczenie. Moj nowy byl fajny, a teraz mam wrazenie, że strasznie wchłania podkład do środka i tak tępo się nim smaruje na mokro, po aplikacji moja buzia az robi sie czerwona na moment...

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2014-04-14 o 18:15
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:39   #2574
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Mi minerały lepiej się trzymają od kiedy ze dwa razy w tygodniu nakładam na twarz olej, np z nasion bawełny. Po nim również (w moim przypadku) podkład dobrze wygląda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja rano używam sylveco (lekki brzozowy) a na noc khadi do skóry mieszanej, ten z różowym lotosem.
po aplikacji minerałów zawsze wykańczam pudrem ryżowym i jest okej.
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:57   #2575
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bonjourdisko Pokaż wiadomość
ja rano używam sylveco (lekki brzozowy) a na noc khadi do skóry mieszanej, ten z różowym lotosem.
po aplikacji minerałów zawsze wykańczam pudrem ryżowym i jest okej.
a jaki masz ty cery? jaki puder ryzowy bys polecala?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:26   #2576
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
ja tez uzywam sylveco, teraz rokitnikowy i jest bardziej treściwy od brzozowego. Jak sie skonczy wroce do brzozowego, sam raz na lato.

Tez macie uczucie sciągnietej cery po aplikacji minerałów? ??

Ja od jakiś dwóch miesięcy przerzuciłam się wraz z mają damską częścią rodziny na Sylveco i nie oddam za żadne pieniądze ;P I muszę powiedzieć, że nie mam uczucia ściągnięcia skóry po minerałach. W sumie to nigdy nie miałam. Raczej świecenie się to mój problem i fakt przy AM przy jednej cieniej warstwie potrafie się błyszczeć dość szybko od aplikacji. Ale w sumie to też róznie bywa, w jeden dzien po kilku godzinach czuje się jak wysmarowana smalcem (choć rzadko), a w inny dzień jest wszystko elegancko. To już zależy od humoru mojego organizmu.
W sumie to moja pielęgnacja jest taka: rano myję twarz lawendowym mydłem marsylskim, następnie hibiskusowy tonik z sylveco, na to lekki krem brzozowy, podkład AM, na to coś co mnie zmatuje i baza twarzy gotowa . Wieczorem twarz zmywam mydłem marsylskim, na to tonik hibiskusowy i krem brzozowy z betuliną. Raz na jakiś czas peeling z płatków owsianych. I szczerze powiem, że jak przestałam cudować z przeróżnymi naturalnymi olejami, maseczkami, glinkami itp to moja twarz wygląda w porównaniu do tej sprzed 2 miesięcy genialnie, choć nie idealnie bo blizny nadal są :P

Już kiedyś to pisałam, ale się powtórzę: wole trochę się świecić, niż mieć suchy mat na twarzy, który podkreśliłby wszystkie nierówności

EDIT:
Ale nadal szukam ideału w wykańczaniu podkładu. Tak czaje sie na te mikrosfery i może krzemionkę, ale nadal myślę.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2014-04-14 o 19:49
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:59   #2577
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Uwagę będę mówić co myślę o Annabelle Minerals.

Otóż, to taka trochę love-hate relationship. Wróciłam dziś do domu koło 15 i korzystając z ładnej pogody stwierdziłam, że czas na testy. Wzięłam NATURAL FAIR i nakładam. Na początku byłam w szoku jak dobrze mi pasuje ten kolor. Naprawdę. Myślę sobie, że to aż niemożliwe żeby mi tak od razu kolor podpasował. Maluję się dalej, zachwycona jak dobrze mi się z Anabell współpracuje. Tam, gdzie nie miałam nic do zakrycia albo miałam ale niewiele fajnie wyrównał kolor cery. Natomiast tam, gdzie miałam więcej do ukrycia niestety sobie nie poradził i musiał pójść w ruch korektor, ale wybaczam, to w końcu 'tylko' podkład.
Pomalowałam się i... coś mi nie pasowało. Nie wiem co. Podkład nie jest tępy, suchy, fajnie się go nakładało, wszystko było niby pięknie ładnie no ale kręciłam nosem. Może po prostu nie był do końca wtopiony...
Zabrałam się za malowanie oczu. Skończyłam, patrze w lustro i ślad po mojej jasnej cerze zaginął. Nastąpiła transformacja w prosiaka. Skubaniec pociemniał okropnie. Chciałam już walić głową w ścianę ale myślę sobie Anka spokojnie, oddychaj, policz do 100, nie denerwuj się. Za pół godziny patrzę w lustro i Co prawda kolor jest za ciemny, tak na oko zdecydowanie o 1 odcień, może nawet 2? Ale jak on się ładnie wtopił. Tam gdzie na początku coś mi się odznaczało, jakieś suchości na twarzy, wszystko było ładnie ujednolicone. Nie ma tępego matu, ale skóra się też nie błyszczy. Jest tak... kremowo. fajnie. Tzn. moja cera i tak jest daleka od ideału ale byłam pod wrażeniem tego co wyczarowałam. Nie używałam pudru wykańczającego, chciałam zobaczyć jak sobie Anabelle poradzi solo na moje twarzy i co najważniejsze jak długo. Jest teraz godzina 20 i wciąż nie mogę się napaczeć .

Gdybym latem nabierała trochę opalenizny to ten N. Fairest byłby w sam raz letnią porą ale słońca unikam, także ten kolor idzie w odstawkę. Mam jeszcze Golden Fairest, zobaczę jak ten się spisze.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
wlasnie.. a mi goldeny strasznie ciemnieja na twarzy u jestem jakas pomaranczowa.
z tego co piszecie natural wpada w roz to jeszcze gorzej
ide szukac dalej :P
Widzę w takim razie że ciemnienie (jest takie słowo? ) to cecha charakterystyczna dla Annabel.

Dziewczyny pokombinujcie coś z kwasami. Lato idzie więc bezpieczniej z PHA. Dla mojej skóry kwasy to wybawienie. Nie dość że nawilżają to jeszcze skóra się nie przetłuszcza i wszystko w ryzach mi się trzyma. Polecam chociażby spróbować.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:36   #2578
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
a jaki masz ty cery? jaki puder ryzowy bys polecala?
mieszana, z ogroooomną tendencją do zapychania (zaskórniki), czasami mam syfy (raczej rzadko). chociaż z drugiej strony też dość łatwo ją przesuszyć

słyszałam, że na BU są super, ja akurat używam z paese (potrzebowałam na gwałt, nie miałam czasu aby czekać na dostawę) i też nie narzekam.
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 21:45   #2579
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

o, kwasy! sprobowalabym.. ale sie boje :P

a ten krem taki matujacy Barwa - siarkowa moc, czy ktos uzywal?? Dzisiaj wpadl mi w rece i zastanawiam sie jak na nim leza mineraly
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 21:46   #2580
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja mam własnie mieszaną cerę. Po nalozeniu po 2-3 godzinach świece, podkłąd jakby mniej już kryje....niewazne czy naloze primer a na koniec jeszcze puder. Testowałam tylko puder bambusowy i nie wiedze różnicy z nim czy bez niego. Drogeryjny puder stay matt lepiej utrwala makijaz z AM niż ten bambusowy. Tutaj się świece a jednocześnie czuje sciagnięta skórę...
U mnie to pewnie wina zlego nawilżenia cery, ale kremy matujące mnie zapychają, po za tym zaden i tak nie matuje, kremy do cery suchej są dla mnie za tłuste, do cery mieszanej/tłustej już tak nie nawilżają. Po za tym mam tendencje do zapychania i bardzo ostrożnie wybieram kremy. Pod makijaż musze miec cos co dobrze sie wchlonie bo inaczej się świece a podklad nie trzyma się dobrze. Ale wez tu znajdz coś co nawilzy a nie natłuści, cieżko..... Może pokombinuje coś z olejami na noc, albo jakimś serum z rana.

Myslalam tez przetestować inny pędzel, moze on tez ma znaczenie. Moj nowy byl fajny, a teraz mam wrazenie, że strasznie wchłania podkład do środka i tak tępo się nim smaruje na mokro, po aplikacji moja buzia az robi sie czerwona na moment...
Pomyśl o tym pogrubionym Ja testuję ostatnio sera solo, ale jak czyjaś skóra dobrze to znosi, to można pod krem. Wiele kosmetyków tego typu ma całkiem konkretne nawilżacze bez lub z małą ilością składników filmotwórczych i natłuszczających. Cenowo bywa bardzo różnie, ostatnio kupiłam serum Delii za coś około 10 zeta z takim oto składem:
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Oryza Sativa Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Globularia Cordifolia Callus Culture Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin


Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Uwagę będę mówić co myślę o Annabelle Minerals.

Otóż, to taka trochę love-hate relationship. Wróciłam dziś do domu koło 15 i korzystając z ładnej pogody stwierdziłam, że czas na testy. Wzięłam NATURAL FAIR i nakładam. Na początku byłam w szoku jak dobrze mi pasuje ten kolor. Naprawdę. Myślę sobie, że to aż niemożliwe żeby mi tak od razu kolor podpasował. Maluję się dalej, zachwycona jak dobrze mi się z Anabell współpracuje. Tam, gdzie nie miałam nic do zakrycia albo miałam ale niewiele fajnie wyrównał kolor cery. Natomiast tam, gdzie miałam więcej do ukrycia niestety sobie nie poradził i musiał pójść w ruch korektor, ale wybaczam, to w końcu 'tylko' podkład.
Pomalowałam się i... coś mi nie pasowało. Nie wiem co. Podkład nie jest tępy, suchy, fajnie się go nakładało, wszystko było niby pięknie ładnie no ale kręciłam nosem. Może po prostu nie był do końca wtopiony...
Zabrałam się za malowanie oczu. Skończyłam, patrze w lustro i ślad po mojej jasnej cerze zaginął. Nastąpiła transformacja w prosiaka. Skubaniec pociemniał okropnie. Chciałam już walić głową w ścianę ale myślę sobie Anka spokojnie, oddychaj, policz do 100, nie denerwuj się. Za pół godziny patrzę w lustro i Co prawda kolor jest za ciemny, tak na oko zdecydowanie o 1 odcień, może nawet 2? Ale jak on się ładnie wtopił. Tam gdzie na początku coś mi się odznaczało, jakieś suchości na twarzy, wszystko było ładnie ujednolicone. Nie ma tępego matu, ale skóra się też nie błyszczy. Jest tak... kremowo. fajnie. Tzn. moja cera i tak jest daleka od ideału ale byłam pod wrażeniem tego co wyczarowałam. Nie używałam pudru wykańczającego, chciałam zobaczyć jak sobie Anabelle poradzi solo na moje twarzy i co najważniejsze jak długo. Jest teraz godzina 20 i wciąż nie mogę się napaczeć .

Gdybym latem nabierała trochę opalenizny to ten N. Fairest byłby w sam raz letnią porą ale słońca unikam, także ten kolor idzie w odstawkę. Mam jeszcze Golden Fairest, zobaczę jak ten się spisze.


Widzę w takim razie że ciemnienie (jest takie słowo? ) to cecha charakterystyczna dla Annabel.
Wydaje mi się, że to raczej wina reakcji cery i kwestia bardzo osobnicza. U mnie ciemniały tylko dwa podkłady: MultiTasking EDM i samorobny UV z Kolorówki z tlenkiem pastelowym.

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Dziewczyny pokombinujcie coś z kwasami. Lato idzie więc bezpieczniej z PHA. Dla mojej skóry kwasy to wybawienie. Nie dość że nawilżają to jeszcze skóra się nie przetłuszcza i wszystko w ryzach mi się trzyma. Polecam chociażby spróbować.
U mnie kwasy (glikol konkretnie) tylko i aż wyciszają trądzik, za to niestety bardzo wysuszają i odwadniają. Moja cera do Glyco-A przez rok się nie przyzwyczaiła. Smaruję raz-dwa na tydzień i zawsze potem mam 3 dni przesuszu, nawet jak po kwasie kładę odżywcze kremy. Z PHA nie miałam do czynienia, ale dzięki o przypomnieniu
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.