Czy miałyście intuicję co do płci dziecka? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-30, 14:12   #241
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Co do intuicji i tych wszystkich zabobonów (słodkie/kwaśne, brzuch nisko/wysoko, cera ładna/brzydka itd)... nic mi się nie sprawdziło. Wszystko było na chłopaka a będzie mała gwiazda Ale i tak nigdy w to nie wierzyłam.
Bo to bzdura, przypadek kiedy akurat się sprawdzi. Ja z jedną i drugą Córą na słodycze patrzeć nie mogłam, a w pierwszej ciąży zajadałam się kiszonymi ogórkami aż miło podobno wyglądałam ładnie i w pierwszej i drugiej ciąży i nasłuchałam się, że będzie chłopak itd a mam jedną Córę i druga będzie - widziałam psiochę na 3d więc to już pewne moja intuicja i życzenia w obu przypadkach się sprawdziły
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 15:19   #242
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Bo to bzdura, przypadek kiedy akurat się sprawdzi. Ja z jedną i drugą Córą na słodycze patrzeć nie mogłam, a w pierwszej ciąży zajadałam się kiszonymi ogórkami aż miło podobno wyglądałam ładnie i w pierwszej i drugiej ciąży i nasłuchałam się, że będzie chłopak itd a mam jedną Córę i druga będzie - widziałam psiochę na 3d więc to już pewne moja intuicja i życzenia w obu przypadkach się sprawdziły
No dokładnie, jest po 50% szans na daną płeć więc ludzie myślą, że im się sprawdza coś jak jedzą słodkie albo ostre
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 16:55   #243
memka87
Raczkowanie
 
Avatar memka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Manchester/Śląsk
Wiadomości: 432
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Bo to bzdura, przypadek kiedy akurat się sprawdzi. Ja z jedną i drugą Córą na słodycze patrzeć nie mogłam, a w pierwszej ciąży zajadałam się kiszonymi ogórkami aż miło podobno wyglądałam ładnie i w pierwszej i drugiej ciąży i nasłuchałam się, że będzie chłopak itd a mam jedną Córę i druga będzie - widziałam psiochę na 3d więc to już pewne moja intuicja i życzenia w obu przypadkach się sprawdziły
moja mama mowi ze to czy sie ladnieje czy wypryskow dostaje nie swiadczy o plci tylko o tym do kogo dziecko podobne bo albo jest caly tata i Ty promieniejesz albo Ty i wtedy Ci urode odbiera. mnie sie sprawdzilo w 1wszej ciazy wygladalam kwitnaco a syn caly tatus zobaczymy jak to sie z 2gim malenstwem sprawdzi, narazie sie lecze z wypryskow wiec moze coz ze mnie bedzie mialo.....
memka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 01:13   #244
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

To też się u mnie nie sprawdza , bo moja Córa podobno mój klonik jak byłam mała, sporo osób też mówi, że klon mojego Taty mało kto uważa, że Nela podobna do Taty
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 10:04   #245
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Cytat:
Napisane przez Rosario Tijeras Pokaż wiadomość
No widzisz jednym się sprawdza, a innym nie z tymi zabobonami. Ale by było jakby nagle okazało się, że będzie chłopczyk ale na pewno lekarz się nie pomylił!
Wypluj te słowa Już się zaczynam przyzwyczajać do określonej płci.

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Bo to bzdura, przypadek kiedy akurat się sprawdzi. Ja z jedną i drugą Córą na słodycze patrzeć nie mogłam, a w pierwszej ciąży zajadałam się kiszonymi ogórkami aż miło podobno wyglądałam ładnie i w pierwszej i drugiej ciąży i nasłuchałam się, że będzie chłopak itd a mam jedną Córę i druga będzie - widziałam psiochę na 3d więc to już pewne moja intuicja i życzenia w obu przypadkach się sprawdziły
Pewnie, że bzdura. Ale z ciekawości czytałam i teraz stwierdzam, że to wszystko totalne głupoty (piszę o sobie).

Cytat:
Napisane przez memka87 Pokaż wiadomość
moja mama mowi ze to czy sie ladnieje czy wypryskow dostaje nie swiadczy o plci tylko o tym do kogo dziecko podobne bo albo jest caly tata i Ty promieniejesz albo Ty i wtedy Ci urode odbiera. mnie sie sprawdzilo w 1wszej ciazy wygladalam kwitnaco a syn caly tatus zobaczymy jak to sie z 2gim malenstwem sprawdzi, narazie sie lecze z wypryskow wiec moze coz ze mnie bedzie mialo.....
To młoda będzie tatusiowa cała w takim razie (jeśli się sprawdzi)
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 08:48   #246
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Powyżej mój post z 5 września Dziś jestem w 24 tc i po dwóch USG, na których powiedziano mi, że dzidziuś "wydaje się być" dziewczynką 22.12 mam USG 3D i zobaczymy co ostatecznie zostanie powiedziane
I moja intuicja jednak się sprawdziła tzn. w 100% sprawdzi się w kwietniu po porodzie, ale na 3D było widać co dzidzia ma między nóżkami, a raczej czego nie ma

Życzę wszystkim mamusiom zdrowych bobasków bez względu na płeć - czy jest ta wymarzona czy nie
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 02:41   #247
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Ja jako baba gdzieś tam w głębi chciałam mieć różową małą dziewczynkę... Ale od początku coś mi mówiło, że na bank będzie chłopak. I jest Także się sprawdziło chociaż nie do końca z założeniami. Ale teraz uważam, że chłopaki i tak są najlepsze Taki bzik na punkcie własnego dziecka...
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 10:50   #248
Rosario Tijeras
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 81
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

La Monica w takim razie wypluwam moje słowa heheh

A u Ciebie na pewno będzie tak jak chcesz także spokojnie.
Rosario Tijeras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:51   #249
aniatr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 161
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Ja od początku wiedziałam że będzie syn nawet nie byłam zaskoczona na usg
aniatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 15:25   #250
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Moja intuicja się nie pomyliła. Czułam, że to będzie dziewczynka ( miałam taką cichą nadzieję ) i usg to potwierdziło. Mam nadzieję, że tak już zostanie
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 13:04   #251
Rosario Tijeras
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 81
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Takiej intuicji to tylko pozazdrościć!
Rosario Tijeras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 15:41   #252
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

W pierwszej ciąży od początku czułam, że to dziewczynka i sprawdziło się
Teraz czuję, że to chłopak, ale na potwierdzenie z usg muszę jeszcze kilka tygodni poczekać
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 12:13   #253
Rosario Tijeras
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 81
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

misiakowa25 widzisz potwierdziłaś swoją intuicję dzięki usg i inteligender
Rosario Tijeras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 06:47   #254
sfrustrowana niepewnoscia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Witajcie

Nie będę zakładać nowego wątku, bo mija się to z celem. Wierzę, że post zostanie przeczytany i moja wątpliwość/niepewność zostanie rozwiana
Za kilka dni mija termin mojego porodu(pierwsza ciąża). W dwudziestym tygodniu ciąży miałam robione USG. Przy badaniu były obecne trzy osoby "znające się na rzeczy": położna, która wykonywała badanie, druga "pani", która(nie wiem, w jakim celu) uczyła się obsługiwać urządzenie(chyba chodziło o czytanie informacji), oraz trzecia, w sumie nie wiem, kim była i po co była jej obecność, ale uważnie obserwowała wszystko. Nie przeszkadzała mi jej obecność w każdym razie. Do rzeczy: po wykonaniu wszystkich rutynowych pomiarów przyszedł czas na podanie płci dzidziusia. Pani, która mnie badała stwierdziła, że w brzuchu noszę dziewczynkę. Chłopak, który był ze mną dopytał, czy aby na pewno. Pani się uśmiechnęła, kiwając głową, po czym spojrzała porozumiewawczo na dwie swoje kompanki w celu najwyraźniejszego potwierdzenia jej "diagnozy". Obie te panie potwierdziły hipotezę tej pierwszej po wsześniejszym przyglądnięciu się obrazowi na monitorze. Bardzo się oboje ucieszyliśmy, ponieważ po cichu marzyliśmy o pierwszej córeczce. Żadne z nas głośno o tym nie mówiło, bo oczywiście chłopca również byśmy kochali. Chodzi o to, że i ja, i chłopak po cichutku w głębi serca liczyliśmy na dziewczynkę. Dodam, że im bliżej było terminu USG(w dwudziestym tygodniu), tym bardziej intuicyjnie wyczuwałam obecność właśnie dziewczynki. Nie wiem, czy dlatego, że to było "marzenie"(wiem, że trochę to przedmiotowo brzmi, ale na prawdę chłopca kochalibyśmy tak samo, chodzi o dokładniejsze nakreślenie sprawy), czy to była intuicja. Niemniej jednak przez kiolejnych kilkanaście tygodni mówiliśmy do brzucha i o brzuchu jak o dziewczynce. Kilka tygodni temu naszły mnie durne wręcz wątpliwości. Tłumaczę je sobie ostatnimi podrygami szalejących hormonów, ale mimo to wariuję, nie wiem, czemu...
Tak jak pisałam wyżej marzyłam o córeczce jako pierwszej i gdy dowiedzieliśmy się, że jesteśmy praktycznie pewni, to nasza wspólna znajoma napełniła mnie ogromnymi wątpliwościami. Kilka tygodni temu powiedziała, że 'będzie siusiak'. Nie chcąc powiedzieć na czym opiera swe przypuszczenia, upiera się przy siusiaku. Nie była przy badaniu, nie spojrzała dokłanie na zdjęcia z USG(pani wykonująca badanie, która wręczyła nam zdjęcia, pokazała to, na którym 'widać, że to dziewczynka"), a "WIE", że nie będzie córki, tylko syn.
Powtarzam w dalszym ciągu, że synka będziemy kochać tak samo jak upragnioną dziewczynkę, ale niepewność mnie w tym momencie zabija. Więcej diagnoz ginekologicznych o płci nie było, a badanie wykonywała inna pani niż ta, która prowadziła ciążę od początku,ale na następnej wizycie po badaniu ta prowadząca niepytana powiedziała, że mogę być pewna płci, którą wskazano, ponieważ jeśli nie są pewni, to nie mówią jakiej płci będzie dzidziuś. Na ostatniej wizycie już zaniepokojona(wiem, że to brzmi tak jakbym nie chciała synka, ale to nie tak; po prostu przyzwyczaiłam się do myśli o córeczce i czułabym się oszukana przez LEKARZY) zapytałam raz jeszcze o pewność w sprawie podania płci. Powiedziano mi to samo, co w pierwszej wizycie po USG: że nie mówią nic, jeśli nie są pewni. A ta znajoma, kiedy ją pytam skąd wie, nie odpowiada rzeczowo, tylko w ten sposób: "pierwszy raz bym się pomyliła".
|Mówi też o dziecku "on", ale czasem sie poprawia: "on, czy tam ona". Jest mi wtedy przykro i czuję się fatalnie, bo nie jesteśmy przygotowani na chłopczyka(wyprawka jest w większości uniwersalna niby, ale z wyborem imienia dla chłopca od początku ciąży był problem). Z drugiej strony wiem, jestem pewna tego, że jeśli by się okazało, że urodzi się chłopczyk, to na porodówce nawet rozczarowania by nie było. Mimo wszystko źle się czuję z tą niepewnością i nie umiem sobie z nią poradzić Dodam jeszcze, że mój chłopak mówi, że wierzy lekarzom, a nie naszej znajomej(dodam jeszcze, że jest to kobieta z pewnym życiowym doświadczeniem, która-jak każda osoba w jej wieku[59 lat] ma wykształconą intuicję). Ja, gdy popatrzę z tak zwanego boku na sytuację również skłaniam się ku tezie, że skąd ona może wiedzieć/czuć, że urodzi się synek? Chyba, że odczytuje to w jaakiś sposób z mojego wyglądu(poprawiła mi się cera),ale wydaje mi się to niedorzeczne.
Wiem, że po porodzie, bez względu na to, KOGO urodzę, będę się śmiać z tego postu i moich chorych urojeń, ale na chwilę obecną spędza mi to sen z powiek... Na prawdę.
Wizażanki, oceńcie chłodnym okiem sytuację i proszę Was, żebyście nie opieprzały mnie o to, że 'wybieram sobie płeć", bo podkreśliłam w tekście kilkukrotnie, że chodzi tylko o nastawienie się na podaną przez autorytet medyczny płeć, a nie to, że nie przyjmowałam do świadomości perspektywy urodzenia chłopczyka.

PS Ewentualnie mogę zamiescic zdjecia z USG z 'tym, na ktorym widac, ze dziewczynka'.
sfrustrowana niepewnoscia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 10:42   #255
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

ja mialam tak silne przeczucia ze jak mi lekarz na usg poweidzial ze bedzie dziewczynka to powiedzialam- WIEM
w drugiej ciazy od poczatku mialam wrazenie takiej...meskiej energii. nie wiem jak to opisac bo to jest zupelnie irracjonalne. na poczatku plakalam -raz ze ciaza nieplanowana, z zaskoczenia i bardzo nie w pore a dwa ze wlasnie bedzie syn i co ja z synem zrobie okazalo sie ze synow jest az 2.
plec potwierdzil mi lekarz prowadzacy w 12 tc (usg 4d), potem w 22. a w 32stym inny lekarz w szpitalu- wybitny specjalista- powiedzial ze jeden z blizniakow to dziewczynka i dodal- "zobaczy pani ja sie nigdy nie myle". zglupialam ... kolejne usg w szpitalu i znow- to jedno to tak nie widac w zasadzie jaka plec.
okazalo sie ze jednak sie mylili...

wiesz sa niby przesady ze z ksztaltu brzucha, z wygladu matki ocenia sie czy to chlopiec czy dziewczynka- ale to akurat zabobon
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose

Edytowane przez glamourous
Czas edycji: 2013-10-04 o 10:44
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 11:31   #256
panjo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 17
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Ja niewierze w żadne zabobony typu,że jak ma się piłeczke to będzie dziewczynka,a jak szpicowaty brzuch to chłopca.To samo z jedzeniem słone,kwaśne na chłopca,a słodkie na dziewczynke.Ja jadłam słodkie i mam synka
panjo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 22:42   #257
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

A ja wiedziałam, że będzie synek Lekarz na pierwszym usg na którym dało się określić płeć, powiedział, że będzie dziewczynka. Wszyscy nagle zaczęli zauważać, że "na dziewczynkę" wyglądam (chyba strasznie zbrzydłam) itd. a ja cały czas czułam, że to chłopak. Głupio mi było, bo cieszyłabym się z dziewczynki, ale jakoś tak nie pasowało mi to - byłam jakby zawiedziona (wiecie o co mi chodzi), bo czułam, że to chłopczyk. Na kolejnym usg potwierdziły się moje przypuszczenia Teraz mój synewk ma prawie rok
Sfrustrowana niepewnością - wierzę w intuicję - czujesz, że dziewczynka - mam nadzieję, że się sprawdzi jak w naszym przypadku
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 22:07   #258
flammis
Raczkowanie
 
Avatar flammis
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 284
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Ja w pierwszej ciąży nie nastawiałam się na płeć, za to mąż tak - czuł dziewczynkę, a mamy chłopczyka. Brzuszek był okrągły, wymiotowałam jak kot, zajadałam się słodkim, a jest chłopak

Teraz nie mam pojęcia, co w brzuszku noszę, bo to dopiero ciężkie początki. Słyszałam jednak ostatnio opinię, że płeć zależy od RH rodziców Że niby jeśli ja mam ujemne Rh, a mąż dodatnie, to znów urodzę chłopca, bo taka niezgodność grup krwi niby sprawia, że rodzą się dzieci tej samej płci. Mnie to nie przekonuje! Słyszałyście coś o tym?
flammis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 00:45   #259
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Cytat:
Napisane przez flammis Pokaż wiadomość
Ja w pierwszej ciąży nie nastawiałam się na płeć, za to mąż tak - czuł dziewczynkę, a mamy chłopczyka. Brzuszek był okrągły, wymiotowałam jak kot, zajadałam się słodkim, a jest chłopak

Teraz nie mam pojęcia, co w brzuszku noszę, bo to dopiero ciężkie początki. Słyszałam jednak ostatnio opinię, że płeć zależy od RH rodziców Że niby jeśli ja mam ujemne Rh, a mąż dodatnie, to znów urodzę chłopca, bo taka niezgodność grup krwi niby sprawia, że rodzą się dzieci tej samej płci. Mnie to nie przekonuje! Słyszałyście coś o tym?
Bzdura, nie wierz w to
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 13:47   #260
domik86
Raczkowanie
 
Avatar domik86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 71
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

U mnie wszyscy twierdzili, że będzie chłopak - podobno świetnie wygladałam itp.


W 3 czy 4 miesiącu ciąży po prostu wyśniłam, że to będzie dziewczynka. Od tego momentu byłam już pewna! Nikt nie potrafił mnie przekonać, że będzie inaczej Mój sen się spełnił
domik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 17:34   #261
Black_Rose
Zadomowienie
 
Avatar Black_Rose
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 003
GG do Black_Rose
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

jeszcze w ciazy nie bylam, a wiedzialam, ze chlopaczek bedzie Od poczatku dobrze sie czulam i nadal tak jest, mam okragla pileczke, nie przytylam jak sloń i cera mi sie bardzo poprawila. Zadnych fanaberii kulinarnych i bardzo spokojny dzieciaczek. No zostaly tylko 3 tyg
Black_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 20:37   #262
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

miałam
nie sprawdziło się
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.