25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-14, 18:56   #691
ilooveyou
Raczkowanie
 
Avatar ilooveyou
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 218
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez sylle Pokaż wiadomość
chodzi o dermacol, tak? ja jestem mega bladziochem, więc mam najjaśniejszy: 208, w internecie jest mnóstwo jego recenzji, więc tam możesz sobie porównać odcienie i sprawdzić krycie. wg.mnie jest naprawdę bardzo dobre.
dzieki za odpowiedź
używasz go codziennie czy tylko na takie, że tak to określe "mega syfy" ?

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość

A próbowałaś na te gule łykać tabletki z wiesiołkiem? Ja je mam zawsze w czasie i po okresie i muszę przyznać, że mi pomagają. Nie całkowicie, ale szybciej mi schodzą i nie pojawiają się nowe, bądź dużo mniej, niż kiedy tego nie robię. Jednak nie jadam ich cały czas, tylko w czasie okresu właśnie.
ja to pierwszy raz słyszę o takich tabletkach może warto wypróbować.
ilooveyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 20:25   #692
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez ilooveyou Pokaż wiadomość
ja to pierwszy raz słyszę o takich tabletkach może warto wypróbować.
W sumie to nie muszą być tabletki, myślę, że sam olej z wiesiołka sprawdziłby się tak samo, ale nie wiem, co bardziej się opłaca cenowo . Ja tabletki już dawno kupiłam i przy nich na razie jestem, nawet jednej paczki nie zużyłam... A w sumie nie połykam i tak całej tabletki, tylko ją przegryzam i sam olejek połykam...
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 20:29   #693
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Dobry korektor. Sam podkład moim zdaniem nie wystarczy. Lepiej kupić mocny korektor + nawet słabszy podkład, niech korektor odwala całą robotę minerałów próbowałaś? Np. Annabelle Minerals? Podkład, bo ich korektor kryje słabo. Może ten : http://www.alinarose.pl/2012/03/mocn...z-kryolan.html da radę?
masz rację...tak zrobie. Najpierw kupię korektor, zobacze jak sobie radzi i potem dobiore już trochę lżejszy podkład. Minerałów pytasz w sensie że podkładów sypkich? jeśli tak, to nie próbowałam i póki wyglądam jak wyglądam to nie spróbuję...potrzebuje mocnego krycia, a nie wierzę że jakikolwiek sypki to daje.

Korektor wygląda fajny, ale chyba na 1szy raz wezmę coś tańszego, zobacze czy w ogóle podpasuje.

Cytat:
Napisane przez sylle Pokaż wiadomość

co do podkładu to ja używam annabelle minerals i wg.mnie kryje bardzo dobrze (można go stopniować w zależności od potrzeb) a i odcieni jest cała gama. jako korektor zdecydowanie wygrywa dermacol (o dziwo nawet mnie nie zapycha)
Właśnie...tyle razy o nim czytałam. Zawsze się bałam, że będzie za ciężki, ale chyba właściwie lepiej zakryć to co muszę i na resztę twarzy dać normalny (lżejszy) podkład, niż na całość nakładać sto warstw tego niby lżejszego podkładu i tonę pudru...(jak robię teraz). Dzięki!

Więc jak tylko będę wyglądać tak żeby wyjść z domu (pewnie pojutrze, a to niedziela) to poszukam tego dermacolu, a potem podkładu.

Cytat:
Napisane przez sylle Pokaż wiadomość
chodzi o dermacol, tak? ja jestem mega bladziochem, więc mam najjaśniejszy: 208, w internecie jest mnóstwo jego recenzji, więc tam możesz sobie porównać odcienie i sprawdzić krycie. wg.mnie jest naprawdę bardzo dobre.
to ja też chyba powinnam brać 208, colorstaya mam 150. Wolałabym znalezc stacjonarnie, wtedy na miejscu sprawdzę kolory. No i będę mieć szybciej (ja jak się na coś napalę, to musze miec na JUŻ;/ )

Edytowane przez alexandraa13
Czas edycji: 2013-06-14 o 20:32
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 20:45   #694
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Na brodzie 4 nowe z białymi główkami. Posmarowałam tribioticem, aby wyciągnął je na wierzch. Potem pójdzie pasta cynkowa, aby to wszystko rozpuściła. Mam nadzieję, że jutro będzie już lepiej.
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 20:50   #695
sylle
Raczkowanie
 
Avatar sylle
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 100
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

ja z colorstaya miałam jaśniejszy odcień od Twojego- 110 ivory.
a dermacolu używam w dni, kiedy wychodzą mi te okropne, czerwone gule albo na ślady po wyciskaniu (czyli ostatnio dosyć często)
tabletki z olejkiem z wiesiołka też łykałam, ale oprócz wyregulowania okresu nie widziałam żadnych zmian w stanie twarzy. w ogóle jak sobie pomyśle ile już tych suplementów diety stosowałam to...aż mi się słabo robi. no ale mimo wszystko ostatni raz spróbuję z tą wierzbownicą i sitosterolami, o których wcześniej pisałam. a nóż coś pomogą

Edytowane przez sylle
Czas edycji: 2013-06-14 o 20:52
sylle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 20:57   #696
RedForEver
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 62
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

0/25
Rozdrapałam cała twarz...
RedForEver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 21:04   #697
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

A u mnie bardzo się polepszyło Mam jednego pryszczola właśnie zaciapanego benzacne 10% na policzkach, kilka małych zaskórników na skroniach, może 3 -4 na czole, reszta czysta Tak się cieszę mam nadzieję ,ze to nie chwilowe. A poprawę zauważyłam po odstawieniu wysuszających żeli- effaclaru i iwostinu Przerzuciłam się na ziaję kurację lipidową, bardzo podobna do cetaphila, mam po niej fajną buźkę, może nie jest super nawilżona, ale stosuję 2x dziennie skinoren więc wybaczam lekkie przesuszenie Jest po prostu sucha, ale nie łuszcząca się.
__________________
"Uczciwy idealista dąży do forsy. Pieniądze to wytłoczona w monecie wolność. A wolność to życie."- Erich Maria Remarque

68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 kg

Edytowane przez frania97
Czas edycji: 2013-06-14 o 21:12
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 21:10   #698
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
masz rację...tak zrobie. Najpierw kupię korektor, zobacze jak sobie radzi i potem dobiore już trochę lżejszy podkład. Minerałów pytasz w sensie że podkładów sypkich? jeśli tak, to nie próbowałam i póki wyglądam jak wyglądam to nie spróbuję...potrzebuje mocnego krycia, a nie wierzę że jakikolwiek sypki to daje.

Korektor wygląda fajny, ale chyba na 1szy raz wezmę coś tańszego, zobacze czy w ogóle podpasuje.
[...]
Tak, tych sypkich spróbować należy wszystkiego, zamów sobie choćby próbkę kryją naprawdę dobrze.
Zobacz jeszcze na ten : http://www.alinarose.pl/2013/05/mocn...rej-cenie.html Teraz znalazłam tani i wygląda fajnie, sama zamierzam kupić.
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 22:08   #699
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Tak, tych sypkich spróbować należy wszystkiego, zamów sobie choćby próbkę kryją naprawdę dobrze.
Zobacz jeszcze na ten : http://www.alinarose.pl/2013/05/mocn...rej-cenie.html Teraz znalazłam tani i wygląda fajnie, sama zamierzam kupić.
dzięki, to teraz już w ogóle nie wiem;p przejde się za kilka dni i popatrze na te korektory, jak nic mi się na żywo nie spodoba to zamówię z allegro.

Co do minerałów...strasznie kusisz...już dawno chciałam spróbować, ale teraz...teraz jest tak źle, że nie wyobrażam sobie nie nałożyć czegoś, co mi się będzie mocno twarzy trzymało (nie wiem jak to wytłumaczyć, boje się że sypki nie będzie miał takiego krycia i takiej trwałości...że kiedy nie będę mogła zrobić poprawek, on nagle mi zniknie z twarzy...Wiem, głupie;/)
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 22:43   #700
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
dzięki, to teraz już w ogóle nie wiem;p przejde się za kilka dni i popatrze na te korektory, jak nic mi się na żywo nie spodoba to zamówię z allegro.

Co do minerałów...strasznie kusisz...już dawno chciałam spróbować, ale teraz...teraz jest tak źle, że nie wyobrażam sobie nie nałożyć czegoś, co mi się będzie mocno twarzy trzymało (nie wiem jak to wytłumaczyć, boje się że sypki nie będzie miał takiego krycia i takiej trwałości...że kiedy nie będę mogła zrobić poprawek, on nagle mi zniknie z twarzy...Wiem, głupie;/)
Tak najlepiej

Cóż, ja się bałam tego samego. Wcześniej wcale nie używałam podkładu, bo np. siedzę na wykładzie i podpieram brodę ręką - obawiałam się, że mi ten podkład zejdzie i będę wyglądała idiotycznie itd ale jestem zachwycona, bo tak się nie dzieje czasem nawet idę na chwilę spać w trakcie dnia i jak wstaję, podkład jest nienaruszony nie poprawiam cały dzień ani razu - czyli tak od 8 do północy. Zaufałam mu już, można powiedzieć, bezgranicznie - maluję się i wierzę, że nie wywinie mi numeru Krycie : zobacz, tu dziewczyna pokazuje : http://angietrucco.blogspot.com/2012...ny-podkad.html
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 23:11   #701
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Tak najlepiej

Cóż, ja się bałam tego samego. Wcześniej wcale nie używałam podkładu, bo np. siedzę na wykładzie i podpieram brodę ręką - obawiałam się, że mi ten podkład zejdzie i będę wyglądała idiotycznie itd ale jestem zachwycona, bo tak się nie dzieje czasem nawet idę na chwilę spać w trakcie dnia i jak wstaję, podkład jest nienaruszony nie poprawiam cały dzień ani razu - czyli tak od 8 do północy. Zaufałam mu już, można powiedzieć, bezgranicznie - maluję się i wierzę, że nie wywinie mi numeru Krycie : zobacz, tu dziewczyna pokazuje : http://angietrucco.blogspot.com/2012...ny-podkad.html
można je gdzieś w normalnych sklepach spotkać , czy tylko przez neta?
Nie, żebym się napaliła na trzecią dziś chyba rzecz dzięki Wam


edit:
zaczełam czytać kwc, pierwsze 10 recenzji - wszystkie dziewczyny piszą, że bardzo się zawiodły i nie polecają, i podobno pogarsza stan cery...;/
Więc już się tak nie napalam, ewentualnie jak już, to kupię próbkę, ale na teraz potrzebuje jakiegoś "pewniaka" (a czasu na zamawianie, testowanie itd nie mam;/ musze mieć za 5 dni dobry sprawdzony podkład).

Edytowane przez alexandraa13
Czas edycji: 2013-06-14 o 23:20
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 00:06   #702
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
można je gdzieś w normalnych sklepach spotkać , czy tylko przez neta?
Nie, żebym się napaliła na trzecią dziś chyba rzecz dzięki Wam


edit:
zaczełam czytać kwc, pierwsze 10 recenzji - wszystkie dziewczyny piszą, że bardzo się zawiodły i nie polecają, i podobno pogarsza stan cery...;/
Więc już się tak nie napalam, ewentualnie jak już, to kupię próbkę, ale na teraz potrzebuje jakiegoś "pewniaka" (a czasu na zamawianie, testowanie itd nie mam;/ musze mieć za 5 dni dobry sprawdzony podkład).
Tylko internet
Tak, recenzje rzeczywiście mu się zepsuły, ale mi to nie robi różnicy, bo u mnie wszystko szybciej goi I jeśli mogę coś zasugerować - kiedy nie prałam pędzla codziennie, rzeczywiście coś mi wyskakiwało - nie wiadomo, czy dziewczyny z recenzji nie popełniają takiego błędu. Może głupie, ale całkiem możliwe i dość ważne
Tak naprawdę nikt nie jest w stanie polecić nikomu żadnego pewniaka To, co nie zapycha trzydziestu osób może zapchać tę jedną, jedyną, której polecono...

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

4/25 ;d
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 08:37   #703
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Zamiast pasty cynkowej użyłam ED na noc i pierwszy raz mnie tak zaskoczył! Pryszcze się zmniejszyły i są podsuszone. Teraz tylko pozbyc się tych suchych skórek i nie będzie tak źle! Mam nadzieję, że do 18 sytuacja się na mojej twarzy ustabilizuje.
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 08:45   #704
ilooveyou
Raczkowanie
 
Avatar ilooveyou
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 218
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Tak, tych sypkich spróbować należy wszystkiego, zamów sobie choćby próbkę kryją naprawdę dobrze.
Zobacz jeszcze na ten : http://www.alinarose.pl/2013/05/mocn...rej-cenie.html Teraz znalazłam tani i wygląda fajnie, sama zamierzam kupić.

oo, wygląda nieźle i chyba 3 opinie na wizażu też są bardzo dobre chyba ten korektor nie ma większej popularności chyba wybiorę się dziś po niego do drogerii jeśli starczy czasu
ilooveyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:17   #705
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

0/25....

I zawiodłam się na tabletkach z bratkiem. Jakoś wcześniejsza próbka lepiej na mnie działała. Jak kupiłam je sobie sama to jednak takich efektów już nie dają


Cytat:
Napisane przez ilooveyou Pokaż wiadomość
powiedzcie, czy czujecie się piękne mimo tych wszystkich pryszczy?
Ja się piękna nigdy nie czuła, co najwyżej przeciętna...

Cytat:
Napisane przez ilooveyou Pokaż wiadomość
Widzę, że nikt nie odpowiedział (na razie?) na moje pytanie Ja czuję potrzebę wygadania się więc :
Mam już serdecznie dosyć tej cery, jak wyobrażam sobie, że mam przez resztę swojego życia myśleć "ciekawe czy jutro wyskoczy mi pryszcz, bo chcę ładnie wyglądać" albo martwić się za każdym razem gdy idę spać czy nie będę miała wielkiego wysypu np. podskórnych gul.. I wtedy rezygnować z wspaniałych planów bo wyglądam jak maszkara Niby lepiej powiedzieć " a co tam wygląd, idę się bawić!" ale wiadomo, że jest to trudno, gdy w około lepsze cery i tylko ja wyglądam potwornie. W takie dni wychodzę z domu tylko jak muszę, bo czuję się paskudnie i myślę, że każdy gapi mi się po kolei na pryszcze, jakie mam na twarzy. Czasem jest ich mniej, czasem więcej.. Jak mam mniej jestem pewna siebie, oczywiście w takim sensie że robię wszystko z ochotą i zagaduje do wszystkich nie martwiąc się problemem pryszczy.. Gorzej gdy jest straszny wysyp, który aktualnie posiadam. Jutro jadę na nockę do koleżanki, widziała mnie wiele razy bez makijażu, ale głupio mi tak siedzieć, gdy ona ma cerę niczym z photoshopa
Ja się czuję dokładnie tak samo... Ale trądzik mi już tyle przyjemności życia zabrał, że nie pozwolę mu ukraść mi wszystkiego, więc wychodzę do ludzi i spędzam z nimi miło czas i najwyżej popatrzą się na moje pryszcze. To przecież nie świadczy o tym jakim jestem człowiekiem, tylko, że mam chorą skórę. Nie dam się pokonać pryszczom!

Cytat:
Napisane przez sylle Pokaż wiadomość
ludzie przeszczepiają serca, narządy, kończyny, wynajdują coraz to lepsze leki na wszelkie choroby. dlaczego wciąż, żyjąc w XXI wieku, nikt jeszcze nie wymyślił skutecznego leku na trądzik?!
Mi się wydaje, że obecnie trądzik to choroba cywilizacyjna i właśnie rozwój ludzkości się do niej przyczynił. Kiedyś rzeczywiście miało się trądzik jak się było nastolatkiem, a potem jakoś samo przechodziło. Jednak teraz jest sporo osób powyżej 20 roku życia z trądzikiem, wągrami, albo z takimi małymi pryszczykami "kaszką" (jak się zaczniecie przyglądać ludziom, a nie tylko sobie to pewnie też to zauważycie ). Może to przez zanieczyszczenie powietrza? Zła dietę? Dużą ilość chemii?

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
kochana, ja mam prawie 30 także wiesz... tzn no jeszcze trochę mi brakuje, ale bliżej 30 niż 20. Chyba najstarsza na tym wątku ehhhh
Chyba rzeczywiście jesteś najstarsza, bo ja mam 25 lat aktualnie Oczywiście już dawno temu przestałam mówić, że "z wiekiem mi przejdzie"
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 14:54   #706
luska5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

3/25
luska5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 15:19   #707
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

0/25 ale zepsułam
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 15:46   #708
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Po syfkach zostały suche skórki, no i może trochę nierówności. Ale to i tak lepiej niż syf na syfie na brodzie!
Byłam dziś w aptece i dostałam 3 próbki kremowy peeling, krem zwalczający niedoskonałości i podkład purritin. Wszystko z Iwsotinu Zdziwiło mnie to, bo rzadko się teraz dostaje próbki bez proszenia
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 19:20   #709
Juliax3
Raczkowanie
 
Avatar Juliax3
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 53
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Dzisiaj rano się załamałam jak zauważyłam wielką czerwoną gulę na czole (zaraz przy włosach) i kilka pryszczy z białymi główkami na brodzie... Ale nie wycisnęłam, będę silna

3/25

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez feather Pokaż wiadomość
Ja się piękna nigdy nie czuła, co najwyżej przeciętna...
Ja nigdy się nie czułam piękna (nawet jak ktoś mi to mówił), nawet bez pryszczy nie byłabym ładna :/
Juliax3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 21:56   #710
sylle
Raczkowanie
 
Avatar sylle
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 100
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

tak apropos wyciskania i ku przestrodze:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=23833




tymczasem...1/25
sylle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 10:07   #711
luska5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

4/25
luska5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 11:08   #712
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

co do minerałów AM, stosuje już 3 miesiąc i nie potrafie określić jak wpływają na moją cere. Początkowo mnie zapchały lub miałam po prostu oczyszczenie cery. Teraz biorę, własciwie dzisiaj połknę ostatnią tabletkę antybiotyku więc za kilka dni się okaże jak rzeczywscie zachowują się u mnie. Wiem jedno, po kilku godzinach przy tych upałach szybko zaczynam się świecić, ale wystarczy delikanie pozbierać nadmiar sebum i wszystko jest dobrze, makijaż pozostaje bez zmian. Ogólnie formuła kryjąca spełnia bardzo dobrze swoje zadanie, jest to moj pierwszy podkład, który tak dobrze zakrywa przebarwienia, których mam mase.. Według mnie łatwo jest nałozyc zbyt duża ilość podkładu, mnie zeszło długo by się tego nauczyć. Obecnie nakładam na twarz połowe tego co na początku Ogolnie dałabym 4/6 podkładowi. Dla osob które mają mocne przebarwienia formuła kryjąca jest na pewno idealna.


nie bylo mnie kilka dni, wczoraj zaczęłam męczyć moją cere nie potrafiłam się nawet opamiętać.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 11:54   #713
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Ech.. 0/25 (a było tak dobrze)

Podrapałam i powyciskałam.. Nie wiem czy to przez okres, czy przez nowy filtr, ale trochę wysypało mnie nowymi zaskórnikami ;-(
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 12:41   #714
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

1/25 - jak na mnie to spory sukces
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 12:45   #715
ilooveyou
Raczkowanie
 
Avatar ilooveyou
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 218
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

ja nawet jednego dnia nie umiem wytrzymać.. najgorsze te zaskórniki, które aż same się proszą..
ilooveyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 12:46   #716
kalacytrynka
Wtajemniczenie
 
Avatar kalacytrynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 366
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Wczoraj znęcałam się nad nosem :/

1/25

Dziewczyny, nie załamujcie się! Mój tż pokochał mnie jak miałam sajgon na twarzy. Ważniejsze jest wnętrze. Krostki będziecie miały tylko przez chwilę na twarzy, w końcu się wyleczycie
Ja niestety nadal walczę, jest mniej niż kiedyś, ale nadal. Teraz używam Differinu, dermatolog chce mi przepisać izotek, ja nie chcę...
Niedawno zaczęłam brać hormony, planuję robić ocm i włączyć glinki do pielęgnacji + będę używać tylko organicznych kosmetyków, zobaczymy jak będzie
__________________


Jestem szczęśliwa

Edytowane przez kalacytrynka
Czas edycji: 2013-06-16 o 12:48
kalacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 14:56   #717
ilooveyou
Raczkowanie
 
Avatar ilooveyou
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 218
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

jakie polecacie kremy nawilżające które nie zapychaja? Koniecznie potrebuje jakiegoś dobrego, no i najlepiej nie drogiego
ilooveyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 15:20   #718
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Aktualnie jestem zachwycona kremem naprawczym an dzień/noc ziaji med z kuracji lipidowej Ja zapłaciłam 15 zł za 80 ml, więc taniutko Moja twarz nie toleruje innych kremów niż aptecznych
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 16:20   #719
ilooveyou
Raczkowanie
 
Avatar ilooveyou
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 218
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

dzięki za odp. Mam z tego żel, więc bardzo możliwe że skuszę się na krem
ilooveyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 18:00   #720
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Ja używam Eveline: Ecoline 40+, chciałabym 30+, ale już ich nigdzie nie ma, w sumie to cała seria została wycofana... Jedynie to zostały ostatki w Kauflandzie, bo dużo ich tam mieli. Ale zamierzam się przerzucić na samo masło shea .

Ja wytrzymałam jeden dzień i u mnie to także ogromny sukces...
A dzisiaj albo przez musztardę z obiadu, ostrą w dodatku się tak upociłam, albo przez pogodę i jak zobaczyłam tą tłustą twarz i kilka proszących się zaskórników to nie wytrzymałam...

A tak w ogóle to współczuję tej dziewczynie z artykułu, bo u mnie tak źle nigdy nie było, choć też bywało fatalnie i byłam czasem cała obsyfiona, ale raczej takimi grudkami, a nie pryszczami ropnymi. Poza tym moim zdaniem to nie było przez oczyszczanie. Chyba, że chciałaś do tych dalszych nawiązać, bo faktycznie lepiej to po nich nie było...

Edytowane przez Figula94
Czas edycji: 2013-06-16 o 18:29
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 21:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.