Brąz, blond czy może rudy? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-11, 20:40   #151
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Kochaniutka ja mam dokladnie to samo jesli chodzi o cere, jestem strasznie blada i w dodatku nie moge sie zabardzo opalac, wiec po farbowaniu rozpromienila mi sie twarz, sama zreszta tez sie o wiele lepiej czuje, mysle ze takie wlasnie farbowanie jest najlepsze dla osob o podobnej urodzie do naszej bo nie zmienia sie czlowiek tak radykalnie a jednak sa roznice
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 21:04   #152
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

No to juz jestem prawie w 100% przekonana A ile płaciłaś za pasemka? Bardzo widać odrosty? Co ile "uzupełniasz"?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 21:13   #153
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Nie mieszkam w Polsce więc płaciłam w euro no i nie ma nawet co przeliczac bo przy takich uslugach jak fryzjer roznie bywa z cenami więc cięzko mi powiedzieć ile zapłacisz w Polsce w swoim miescie. Najlepiej bedzie jak przed farbowaniem sie popytasz u siebie w salonach. Odrosty sa niezauwazalne dlatego ze wlosy sie ze soba zlewaja takze choddze do fryzjera nawet co trzy miesiace
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 21:16   #154
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Rozumiem Więc w sumie nie jest źle?
No to jeszcze czekam tylko na zdjęcia i czas podręczyć fryzjerów
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 22:39   #155
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

dziewczyny, uwazam, ze te dyskusje powinnyscie przeniesc gdzie indziej

Anja, moim zdaniem powinnas przyciemnic kolor do ciemnego brazu, mniej wiecej takiego http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1226432032

masz wyrazista urode i w jasniejszych kolorach albo co gorsza cieplejszych, moim zdaniem duzo stracisz
pomysl nad podkresleniem brwi albo zrobieniem henny

jestes typowa zima, ciemne wlosy sa dla Ciebie stworzone, blagam nie rozjasniaj ich

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-11-11 o 22:43
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 00:21   #156
Anouska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 341
Smile Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Truskawkowawiosna a nie uwazasz ze skoro zalozycielka watku nie ma nic przecwko temu, tym bardziej ze piszemy na temat, to ty tym bardziej nie powinnas miec?? pozdrawiam
Anouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:20   #157
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Podnoszę wątek
Teraz mam cały czas bardzo ciemne włosy, ale...no nie wiem, jakoś średniawo w nich się czuję chociaż raczej mówią że mi pasują.

Na rozjaśnianie się jeszcze nie odważyłam . Poza tym moje włosy były w nienajlepszej kondycji.
Kurczę, może w wakacje wreszcie .

Załączam swoje najbardziej aktualne zdjęcie. W tym albo przyszłym tygodniu idę do fryzjera zrobic jakieś cieniowanie albo grzywkę. Nie mam pomysłu w sumie . Wiem tylko że nie chcę wogóle ścinac z długości. Pomożecie mi jakimiś zdjęciami ładnie wycieniowanych, dłuższych włosów ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 022s.jpg (38,0 KB, 422 załadowań)
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 22:09   #158
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Ślicznie Ci w tych ciemnych!! na Twoim miejscu nie próbowała bym rozjaśniać a co do obciecia to moze z długości obetnij końcówki a "koronę" mocniej wycieniuj? U mnie taka fryzura zawsze się sprawdzała jak nie wiedziałam jak obciąć:P
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 16:23   #159
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

A jednak rozjaśniam
Jestem już umówiona do fryzjera na czwartek.
Do tego podetnę może lekko końcówki i wycieniuję włosy.
Zdjęcia wstawię więc pod wieczór albo w piątek
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 19:20   #160
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Teraz wyglądam mniej więcej tak, tylko zdjęcie trochę słabe a kolor jest ciut jaśniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 107.jpg (37,8 KB, 474 załadowań)
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 21:21   #161
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Teraz wyglądam mniej więcej tak, tylko zdjęcie trochę słabe a kolor jest ciut jaśniejszy
jestes bardzo ladna, ale mi sie mimo wszystko bardziej podobasz w ciemnych wlosach
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 21:35   #162
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
jestes bardzo ladna, ale mi sie mimo wszystko bardziej podobasz w ciemnych wlosach
Dzięki za opinię , ale szczerze mówiąc ja się wieele lepiej czuję w jaśniejszych
Mój fryzjer i przyjaciółka stwirdzili że wyglądam o wiele naturalniej a od znajomych i rodziny to nigdy nie dostałam tyle komplementów co po tym farbowaniu xD
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 14:49   #163
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

OJEJ! Zobaczyłam twój avatar w jakimś wątku Możesz pokazać swoje obecne zdjęcia? Wydaje mi się, że wyglądasz w tym blondzie mega!
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:34   #164
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dzięki , załączam swoje 3 blond fotki . Drobne różnice w kolorze zalezą tylko od oświetlenia i małych zabaw w Photoshopie (kontrast, jasnośc itp. ).
Muszę powiedziec że czuję się w jasnych włosach naprawdę świetnie .

Nie chce się edytowac więc jeszcze dopiszę coś do tych różnic:
1 zdjęcie - w sumie najlepiej oddaje ich obecny kolor.
2 zdjęcie - robione przy oknie, w słońcu więc wyszły najjaśniejsze i złociste. Do tego właśnie odrobina PS.
3 zdjęcie - odrazu po frzyzjerze i czymś co miało za zadanie zmienic ich odcień na bardziej popielaty.
__________________


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-09-30 o 22:44 Powód: post pod postem
Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 17:13   #165
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Wygladasz slicznie w jasniejszych wloskach
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 18:06   #166
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Zgadzam się, pięknie Ci w jasnych włosach wg mnie najlepiej na ostatnim zdjęciu
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 19:22   #167
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Bardzo się cieszę że mój nowy kolor spotyka się z tak pozytywnymi reacjami tutaj, jak i u bliskich mi osób . Nawet u tych co twierdzili że sobie mnie nie wyobrażają w czymśc innym niż ciemnym brązie .
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:21   #168
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

To ja się wyłamię, mnie najbardziej podobasz się w brązie.
Moim zdaniem wyglądasz w nim przepięknie (i najbardziej naturalnie ale nie nudno)
Nie mniej jednak jesteś ładną dziewczyną więc i blond ci pasuje
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:43   #169
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Mnie również bardziej przypadło do gustu poprzednie "wydanie" ( a konkretniej - to: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1243361621 ). Mam wrażenie, że Twój nowy kolor trochę za bardzo zlewa się z cerą.
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 20:13   #170
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

nie gniewaj sie Anju, ale moim zdaniem Twoj nowy kolor to totalna pomylka, to, ze niektorym sie podoba to tylko dowod na to, ze na dobieraniu kolorow sie zupelnie nie znaja. jestem pewna, ze wiekszosci podoba sie taki kolor, ale nie potrafia obiektywnie ocenic, czy wspolgra on z Twoja uroda.

taka sliczna laska z Ciebie byla, wyrazista, konkretna, wygladajaca dostojnie i elegancko jak podrecznikowa Zima, a zrobila sie dziewczyna zupelnie przecietna, ktorej twarz sie zlewa z wlosami, wyglada mdlo i niewyraznie, w poprzednim wydaniu ciemny kontur wlosow przyciagal uwage na twarz, teraz jest odwrotnie.

fotka nr 2 to totalne nieporozumienie, tu wlosy wygladaja na zniszczone, sianowate jak po kiepsko przeprowadzonym zabiegu dekoloryzacji.

ja jestem pewna, ze za jakis czas wrocisz do ciemniejszych wlosow, jak wszystkie moje kolezanki-brunetki, ktore tez kiedys zapragnely byc blondynkami, z poczatku byly zadowolone, pozniej zrozumialy, ze to jednak nie to i natura wie co robi zazwyczaj

sama pare lat temu zafarbowalam sie na kolor, ktory totalnie nie pasuje do mojego typu urody, czesci osob sie podobalo, co wcale nie bylo dowodem, ze jest dobrze. w tematyce siedze z racji przyszlego zawodu i czesto zwracam uwage na kobiety, wiekszosc nie potrafi wydobywac ze swej urody tego co najlepsze, kopiuje od innych to co im sie podoba, a niekoniecznie pasuje do nich.

mam nadzieje, ze Anju sie na mnie nie gniewasz, za to co napisalam, sama zaluje, ze kiedys nie bylo osoby, ktora wybilaby mi z glowy czarne wlosy, zanim je sobie zafundowalam, przyciemnienie wlosow to zaden problem, w druga strone niestety jest duuuzo trudniej.

ciesz sie blondem, a jak bedziesz miala juz go dosc, to strzel sobie sredni brąz wygladajacy jak gorzka czekolada (poziom jasnosci 5), moim zdaniem wygladlabys w nim po prostu super
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 11:24   #171
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja jestem pewna, ze za jakis czas wrocisz do ciemniejszych wlosow, jak wszystkie moje kolezanki-brunetki, ktore tez kiedys zapragnely byc blondynkami, z poczatku byly zadowolone, pozniej zrozumialy, ze to jednak nie to i natura wie co robi zazwyczaj
zgadzam się w 100%. Chyba każda brunetka przechodzi w życiu taką fazę na kolor blond, później się biegusiem wraca, zwłaszcza tyczy się to tych, które mają ciemno brązowe oczy
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 12:21   #172
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Ah, widzę że opinie coraz bardziej zróżnicowane .

truskawkowawiosna - jasne że się nie gniewam Wiesz, zawsze marzyłam o blondzie to wreszcie go mam i jak narazie się nim cieszę . Czuję się w nim bardzo dobrze i chyba dodał mi nawet pewności siebie co myślę że też jest ważne. Nie wykluczam jednak że nie rozważę za jakiś czas przyciemnienia włosów . Szybko się nudzę .

Zebrałam trochę moich zdjęc w różnych kolorach włosów. Może zrobimy małą sondę i powiecie, który do tej pory był najlepszy ?

Ah, nie doadało się...
__________________


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-10-01 o 16:55 Powód: post pod postem
Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 12:29   #173
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

jesteś ładna więc we wszystkich Ci ładnie, jednak ja bym stawiała na nr 3 i 6 z ostatniego zdjęcia
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 12:33   #174
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

3 i 4
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 14:44   #175
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
zgadzam się w 100%. Chyba każda brunetka przechodzi w życiu taką fazę na kolor blond, później się biegusiem wraca, zwłaszcza tyczy się to tych, które mają ciemno brązowe oczy
nasluchaja sie, ze "faceci wolą blondynki" i niepotrzebnie w kompleksy wpadaja

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Ah, widzę że opinie coraz bardziej zróżnicowane .

truskawkowawiosna - jasne że się nie gniewam Wiesz, zawsze marzyłam o blondzie to wreszcie go mam i jak narazie się nim cieszę . Czuję się w nim bardzo dobrze i chyba dodał mi nawet pewności siebie co myślę że też jest ważne. Nie wykluczam jednak że nie rozważę za jakiś czas przyciemnienia włosów . Szybko się nudzę .

Zebrałam trochę moich zdjęc w różnych kolorach włosów. Może zrobimy małą sondę i powiecie, który do tej pory był najlepszy ?
mi chyba najbardziej podoba sie wersja przedostatnia, braz na tej fotce wydaje sie najchlodniejszy, klasyczna czern jest zbyt mocna dla Ciebie, grzyweczka na bok pasuje Ci za to zdecydowanie.

tak patrze na Twoje fotki i moja uwage przykuły brwi, moim zdaniem wygladaja zbyt blado i sa za cienkie na dlugosci. nawet przy akturalnym blondzie moglabys troche przyciemnic je na jasny braz albo przyciemniac je paletka do brwi z Sephory na przyklad. mysle, ze ten zabieg sprawilby, ze wygladalabys bardziej wyraziscie, jasniutenkie brwi sa dla naturalnych bladych blondynek o jasnych oczach
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 14:45   #176
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

truskawkowawiosna - zaczęłam cooraz bardziej zastanawiac się nad powrotem do brązowych włosów . Zaczynam utwierdzac się w przekonaniu że w blondzie rzeczywiście wyglądam bardziej przeciętnie. Szkoda mi tylko tego całego czasu, pieniędzy i zdrowia włosów które poszły by uzyskac blond na mojej głowie.
Do fryzjera wybieram się pod koniec tego miesiąca i mam 2 wyjścia. Albo zrobic odrosty i dalej byc jasnowłosą ( najwyżej zmienic odcień ) albo zdecydowac się na jakiś brązik.

Mój fryzjer pracuje na farbach Matrix, takich jak tu http://www.allegro.pl/item797429577_...real_60ml.html.
W powyższym lnku jest paleta kolorów? Pomogłabyś mi coś dobrac ?
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 09:38   #177
Carlineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Witam moim zdaniem najlepiej zdjęcie 1 i 3 w blondzie dziwnie wygladasz. Proponowałabym nie smarować buźki samoopalaczem bo to nie wyglada zbyt naturalnie, jeżeli masz problemy z bladą cerą, może spróbuj się "ubarwić" jedząc np. marchewkę taki głupi sposób, ale ja po tym nabrałam kolorku, aż mi wszyscy zazdroszczą i proponowałabym jednak zadbać o brwi, zrobić coś żeby były grubsze, gęstsze, moim zdaniem są zbyt cienkie i niewidoczne i podkreslić jakoś ładnie oko i bedzie z Ciebie ekstra laska może jeszcze jakieś inne cięcie tych włosów, albo jakoś je ładnie wymodelować, bo tak na bok to troszkę dziwnie to wyglada, myślę że fajnie by było gdyby było widać całą Twoją twarzyczkę
Carlineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 13:32   #178
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Cytat:
Napisane przez Carlineee Pokaż wiadomość
Witam moim zdaniem najlepiej zdjęcie 1 i 3 w blondzie dziwnie wygladasz. Proponowałabym nie smarować buźki samoopalaczem bo to nie wyglada zbyt naturalnie, jeżeli masz problemy z bladą cerą, może spróbuj się "ubarwić" jedząc np. marchewkę taki głupi sposób, ale ja po tym nabrałam kolorku, aż mi wszyscy zazdroszczą i proponowałabym jednak zadbać o brwi, zrobić coś żeby były grubsze, gęstsze, moim zdaniem są zbyt cienkie i niewidoczne i podkreslić jakoś ładnie oko i bedzie z Ciebie ekstra laska może jeszcze jakieś inne cięcie tych włosów, albo jakoś je ładnie wymodelować, bo tak na bok to troszkę dziwnie to wyglada, myślę że fajnie by było gdyby było widać całą Twoją twarzyczkę
Hehe, nigdy nie używałam samoopalacza. To opalenizna uzyskana podczas pobytu w Egipcie .
Swoją cerę nawet lubię.
Co do grzywki na bok to z niej nie zrezygnuję. Nie miałam kiedyś i głupio się czułam.
Brwi już są trochę grubsze, ale na ich gęstośc nie pomaga mi nic.
Co do koloru - w 1czułam się fatalnie i wszyscy mi mówili że sztucznie.
A nad tym 3 właśnie myślę bo go lubiłam .
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 15:44   #179
Carlineee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pierwszą radę . Dodam jeszcze że zwykle używam do twarzy kremu brązującego, by nie byc taka blada jak na 2 fotkach. Lepiej się wtedy czuję .
O przepraszam nie samoopalacza, tylko "kremu brązującego" dla mnie to jedno i to samo Co do koloru to ważne żebyś Ty się w nim dobrze czuła Jeżeli chodzi zaś o gęstość brwi, możesz je odżywić olejkiem rycynowym (do kupienia w każdej aptece), który możesz nakładać np. szczoteczką po odżywce do rzęs albo tuszu, tylko nie wiem jak taką domyć z tego tuszu Jeżeli chodzi zaś o grzywkę, nie miałam na myśli pozbycia się jej całkowicie, tylko może spróbowałabyś jakiejś innej grzyweczki?? no ale ważne że Tobie z nią dobrze, ja już nic nie mówię
Carlineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 16:54   #180
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Metamorfozy Anji ;) - ponownie proszę o porady :)

Cytat:
Napisane przez Carlineee Pokaż wiadomość
O przepraszam nie samoopalacza, tylko "kremu brązującego" dla mnie to jedno i to samo Co do koloru to ważne żebyś Ty się w nim dobrze czuła Jeżeli chodzi zaś o gęstość brwi, możesz je odżywić olejkiem rycynowym (do kupienia w każdej aptece), który możesz nakładać np. szczoteczką po odżywce do rzęs albo tuszu, tylko nie wiem jak taką domyć z tego tuszu Jeżeli chodzi zaś o grzywkę, nie miałam na myśli pozbycia się jej całkowicie, tylko może spróbowałabyś jakiejś innej grzyweczki?? no ale ważne że Tobie z nią dobrze, ja już nic nie mówię
A no tak, używałam takiego kremu ale już przestałam .
Ależ mów dalej, cenię sobie wszelkie rady . Jaką grzywkę proponujesz ?
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.