Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 06:57   #3961
Sena_Robin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Uca... 13 cm odrost, jak ja Ci zazdroszczę!!! Dzisiaj zajrzałam w lustro i stwierdziłam, że mam 0,5 cm odrost, a to i tak dla mnie radość ogromna (farbowałam 1,5 tyg temu). I teraz stosuję różne specyfiki, żeby mi włosy szybciej rosły, zobaczymy, czy coś z tego będzie
Sena_Robin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 08:23   #3962
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

To ja was teraz dobiję
Zapuściłam włosy do połowy pasa,i tydzień temu poszłam do fryzjera, obcięłam do ramion. W efekcie tylko końcówki są jeszcze w rudości po chnie wygląda to nawet znośnie - reszta jest moja, taka mysio - brązowa.
Tylko problem w tym, że teraz uważam, że mój kolor jest strasznie nijaki :/ wczoraj byłam w centrum handlowym, i tam w świetle to miałam po prostu szarawe włosy :/
No i jestem wciąż rozczarowana tym, że są takie jasne - tzn. myślałam, że będą ciemnobrązowe już, a one takie migdałowe są.
Więc fryzurkę mam fajną - niestety brak fotek - ale ciągle myślę, co by tu z nimi zrobić. Może jakieś refleksy???
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 09:11   #3963
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Witam po weekendzie "naturalne" dziewczyny
Chyba wszyscy teraz wracają do naturalnych, wczoraj zaobserwowałam dużą grupkę kobiet, które mają odrosty na połowę głowy...i to jeszcze był bardzo odznaczający się kolor farbowany od tych naturalnych.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 09:30   #3964
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Tia, naturalne, ale z myślą "co by tu zmienić"

Myślę, że powrót do naturalnych włosów można potraktować także w kategorii - nigdy więcej sztucznych, nienaturalnych odcieni. To jest dopiero hardcore przy schodzeniu do naturalnego!!!

Jak dla mnie jest jeszcze jedna ważna opcja - nigdy więcej farbowania na własną rękę. Tylko u fryzjera
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 11:50   #3965
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Dzisiaj mija 11 miesięcy od mojego ostatniego farbowania . Odrosty w granicach 14-15 cm. Za jakieś 5/6 miesięcy zetnę całkowicie farbowane włosy i będę w końcu miała swoje .
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 13:16   #3966
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

14 cm wow zazdroszcze
ja mam narazie 6,5 cm i przechodze kryzys bo wygladam strasznie zwlaszcza ze taka pogoda ...
__________________
* zapuszczam włosy od : 18.07.2010
* długość : 13 cm
* cel : 50 cm

powróciłam do naturalek : 18.07.2010


Matura 2011

19.08.2010 - ZDAŁA PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 13:32   #3967
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Oj ja już bym chciała tak rok nie farbować...ale jeszcze trochę mi brakuje.
Włosy mam coraz lepsze, coraz więcej zdrowego włosa czyli swojego.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 14:07   #3968
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

a co ja mam powiedzieć? ja to mam może z 0,01 cm odrost, haha
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:53   #3969
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
a co ja mam powiedzieć? ja to mam może z 0,01 cm odrost, haha
Widzisz... znowu od początku musisz zbierać centymetry
Żałujesz rozjaśnienia czy nie?
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 18:02   #3970
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

w sumie to i tak i nie, bo z jednej strony straciłam 6 cm naturalnych i się trochę przesuszyły (a z tyłu się 1 kosmyk taki gumowaty zrobił ) ale z drugiej ładny brąz mi wyszedł, nie taki ciemny jak myślałam i wydaje mi się, że z takim kolorem będzie mi prościej zapuszczać włosy bo odrost aż tak mi się nie będzie w oczy rzucał
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 18:04   #3971
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
w sumie to i tak i nie, bo z jednej strony straciłam 6 cm naturalnych i się trochę przesuszyły (a z tyłu się 1 kosmyk taki gumowaty zrobił ) ale z drugiej ładny brąz mi wyszedł, nie taki ciemny jak myślałam i wydaje mi się, że z takim kolorem będzie mi prościej zapuszczać włosy bo odrost aż tak mi się nie będzie w oczy rzucał
Ale brąz na jasnym blondzie chyba szybko się wypłuka na rudy..
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 18:11   #3972
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

jak na razie mam coś a'la zimny zielonkawo-złoty połysk pod słońce, a w sztucznym świetle jest tylko lekko złotawo-rudy, mi to nie przeszkadza
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 19:51   #3973
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

ja wlasnie pofarboalam tak jak Ty i przez to stracilam 2 centymetry bo cale sie wyplukaly a naturalki zostaly rudawe te 2 dlatego stwierdzilam ze jeszcze raz farbowac nie warto bo to bledne kolo..po prostu czekam
__________________
* zapuszczam włosy od : 18.07.2010
* długość : 13 cm
* cel : 50 cm

powróciłam do naturalek : 18.07.2010


Matura 2011

19.08.2010 - ZDAŁA PRAWKO ZA PIERWSZYM RAZEM! to bziuuum...
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 20:10   #3974
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Tak.. farbowanie to błędne koło
Ostatnio mnie koleżanka rozbroiła... miała blond, jakiś miesiąc temu pofarbowała na czarny i teraz chce coś jaśniejszego tyle że tego nie da się zrobić bez dekolaryzacji... jest przekonana, że dekoloryzacja w ogóle nie niszczy włosów. Taka niezdecydowana a włosy cierpią.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 20:24   #3975
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

ja szczerze na ten blond mój miałam ochotę położyć krwisty czerwony, to moje marzenie, ale nie - powiedziałam dość!
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:17   #3976
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Zawsze pozostają naturalne sposoby na "zrobienie czegoś" z kolorem włosów - jakieś płukanki czy coś... właśnie szukam odpowiednich wątków
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 01:08   #3977
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Jackie_S, zazdroszcze szybko rosnacych wlosow!
Dziekuje wszystkim za mile slowa.
W ramach motywacji wrzucam pare linkow ze zdjeciami niejakiej Joanny Newsom mojej ulubionej artystki, ktora ma przepiekne (niektorzy moga stwierdzic ze nieco mysie) dlugie wlosy w naturalnym kolorze ideal!
link: link: link:
I na nic farbowanie wlosow i solariu, matki natury sie nie oszuka, ona wie co robi naturalny kolor wlosow wspolgra z cera idealnie.
Farby przestaly mnie juz kusic.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 08:18   #3978
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Dokładnie - czasem kobieta może wyglądać fajnie w farbowanych, ale w naturalnym i tak wygląda o wiele lepiej.
Gdyby jeszcze niektóre dziewczyny potrafiły dobierać kolory.... a tak to chodzą typowe blondynki z jasnymi rzęsami w czerni i bladzioszki we wściekłej czerwieni
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 09:07   #3979
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Uca... obejrzałam właśnie te linki co podałaś, świetne włosy ma ta dziewczyna widać że są zdrowe, przepięknie lśnią będę miała coś podobnego jak będę miała długie - moje tak samo się falują i kolor mam zbliżony do jej
czekam z niecierpliwością kiedy to będzie.
Racja, niektóre to tak dobierają kolory, że patrzeć na to nie można. Nie wiem skąd to przekonanie u farbowanych blondynek że mocna opalenizna typowo z solarium pasuje do blond, wg mnie wygląda to okropnie...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 09:16   #3980
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

A jeszcze gorzej, jak dziewczyna próbuje zrobić z siebie "prawdziwą brunetkę" paląc się na solarium i myśląc, że wszyscy wezmą opaleniznę za ciemną karnację
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 09:36   #3981
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

'sztuczna brunetka' + 'solarium' razy ( tona pudru + mocny makijaż ) = z pomarańczową twarzą spalonym ciałem o zapachu pieczonego kurczaka i zniszczonymi włosami.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 10:49   #3982
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
'sztuczna brunetka' + 'solarium' razy ( tona pudru + mocny makijaż ) = z pomarańczową twarzą spalonym ciałem o zapachu pieczonego kurczaka i zniszczonymi włosami.
Witam , chcialabym przylaczyc sie do Was ostatni raz farbowalam wlosy niedawno ,bo 6.03 w celu wyrownania koloru i uzyskania czegos bardziej zblizonego do nturalnego, naturalnie kolor wyszedl za ciemny ,ale mniejsza o to ,gdyz bardzo chce wrocic do swojego koloru, patrze na stare zdjecia i namprawde moj naturalny kolor jest piekny - dzis nie rozumiem po co wogle zaczelam farowac :/
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:09   #3983
rakkat
Raczkowanie
 
Avatar rakkat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 62
GG do rakkat
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cześć Wam,

Jestem nowa. Przeczytałam cały Wasz wątek uświadamiając sobie, że tutaj jest również moje miejsce. Popadłam w depresję przez błędnie podejmowane decyzje co do koloryzacji włosów. W tej chwili moje włosy ledwo trzymają się na głowie. Przez ostatni rok rozjaśniałam włosy co 3 tygodnie z ciemnego blondu do platyny u fryzjera. W trakcie tego okresu miałam położone brązowe pasemka, które następnie usunięto mi w salonie dekoloryzatorem i dalej kontynuowałam rozjaśnianie do platyny. Musiałam ściąć włosy do krótkiego boba. Włosy były bez życia, matowe, niesamowicie suche mimo używania profesjonalnych masek odbudowujących. W lutym br. opamiętałam się, ale nie wiem czy nie jest już dla moich włosów za późno. Ostatni raz zafarbowałam u tego samego fryzjera całe włosy na kolor zbliżony do mojego naturalnego (odrosty było widać po 2 tygodniach - strasznie bijący po oczach kontrast bieli i czerni) i teraz włosy się sypią, tzn. są strasznie cienkie, ciągną się jak guma. Jak wysuszę po nałożeniu maski np. absolut repair są w miare ok, nie kruszą się, nie łamią się, jedynie pod wpływem wilgoci, gdy pociągnę pojedyncze włosy, urywają się. Mam już bardzo krótką fryzurkę (bob z dłuższymi włosami przy twarzy i krótkimi z tyłu) i nie wiem co robić, czy ściąć je, czy czekać aż popękają te wszystkie, które mają naruszoną strukturę? Proszę doradźcie coś.
Jednego jestem pewna, nigdy więcej tak inwazyjnego rozjaśniania włosów! Najgorsze jest w tym to, że zaczęło się niewinnie od pasemek jasno-brązowych, póżniej cały blond, coraz jaśniejszy za namową fryzjera, aż w końcu cała biała głowa. Jest mi lepiej w jasnym kolorze, ale na pewno nie kosztem kondycji włosów. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się czemu są takie matowe . Kiedyś lekko je rozjaśniałam do jasnego blondu i były błyszczące. To rozjaśniacz je całkowicie zniszczył. Jak tylko będę miała zrobione zdjęcie, załącze Wam. A tymczasem bardzo Was proszę o radę co do ratowania ewentualnie ścięcia włosów i o wsparcie do zapuszczania odrostów.

Pozdrawiam Was zdesperowana,
rakkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:15   #3984
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

A jaki masz naturalny, bo się zagubiłam w tych twoich zmianach?
Proponuję znaleźć jakąś odpowiadającą Ci krótką fryzurkę, obciąć włoski, zapuszczać, i sukcesywnie obcinać te słabe i farbowane, żeby wciąż mieć taką samą krótką fryzurę a stopniowo przechodzić do swojego koloru...
W międzyczasie odżywiać i dbać o nie, nie farbować absolutnie, tylko się pomęczyć z odrostami.
Będzie dobrze
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:29   #3985
rakkat
Raczkowanie
 
Avatar rakkat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 62
GG do rakkat
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Swój naturalny mam ciemny blond, można powiedzieć, że jestem szatynką. Farba, którą przyciemniłam rozjaśniane włosy szybko się wypłukuje (w tydzień z ciemnego blondu do średniego, myje codziennie włosy - chyba zacznę co 2 dzień). Oczywiście już nie nałożę farby, bo fizycznie się już nie da.

Powiem Wam, że nie wiem jak ja to przetrwam. Pocieszeniem jedynie jest to, że w ogóle sobie uświadomiłam, że muszę wyjść z tego blondu. To był istny kołowrotek. Zbyt duży kontrast przy odrostach i ciągłe katowanie rozjaśniaczem włosów.
rakkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:40   #3986
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rakkat Pokaż wiadomość
Cześć Wam,

Jestem nowa. Przeczytałam cały Wasz wątek uświadamiając sobie, że tutaj jest również moje miejsce. Popadłam w depresję przez błędnie podejmowane decyzje co do koloryzacji włosów. W tej chwili moje włosy ledwo trzymają się na głowie. Przez ostatni rok rozjaśniałam włosy co 3 tygodnie z ciemnego blondu do platyny u fryzjera. W trakcie tego okresu miałam położone brązowe pasemka, które następnie usunięto mi w salonie dekoloryzatorem i dalej kontynuowałam rozjaśnianie do platyny. Musiałam ściąć włosy do krótkiego boba. Włosy były bez życia, matowe, niesamowicie suche mimo używania profesjonalnych masek odbudowujących. W lutym br. opamiętałam się, ale nie wiem czy nie jest już dla moich włosów za późno. Ostatni raz zafarbowałam u tego samego fryzjera całe włosy na kolor zbliżony do mojego naturalnego (odrosty było widać po 2 tygodniach - strasznie bijący po oczach kontrast bieli i czerni) i teraz włosy się sypią, tzn. są strasznie cienkie, ciągną się jak guma. Jak wysuszę po nałożeniu maski np. absolut repair są w miare ok, nie kruszą się, nie łamią się, jedynie pod wpływem wilgoci, gdy pociągnę pojedyncze włosy, urywają się. Mam już bardzo krótką fryzurkę (bob z dłuższymi włosami przy twarzy i krótkimi z tyłu) i nie wiem co robić, czy ściąć je, czy czekać aż popękają te wszystkie, które mają naruszoną strukturę? Proszę doradźcie coś.
Jednego jestem pewna, nigdy więcej tak inwazyjnego rozjaśniania włosów! Najgorsze jest w tym to, że zaczęło się niewinnie od pasemek jasno-brązowych, póżniej cały blond, coraz jaśniejszy za namową fryzjera, aż w końcu cała biała głowa. Jest mi lepiej w jasnym kolorze, ale na pewno nie kosztem kondycji włosów. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się czemu są takie matowe . Kiedyś lekko je rozjaśniałam do jasnego blondu i były błyszczące. To rozjaśniacz je całkowicie zniszczył. Jak tylko będę miała zrobione zdjęcie, załącze Wam. A tymczasem bardzo Was proszę o radę co do ratowania ewentualnie ścięcia włosów i o wsparcie do zapuszczania odrostów.

Pozdrawiam Was zdesperowana,
a moze wstaw zdjecie ? to bedzie latwiej cos doradzic
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 12:05   #3987
rakkat
Raczkowanie
 
Avatar rakkat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 62
GG do rakkat
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Wstawię dziś wieczorem, bo teraz nie mam jak zrobić zdjęcia. Teraz załączam Wam włosy sprzed pół roku. Jeszcze przed pasemkami i dekoloryzacja. Teraz są nieco krótsze i ciemniejsze. Po wysuszeniu wyglądają podobnie, ale w trakcie mycia się ciągną
rakkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 12:11   #3988
madzialena 25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 107
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Hej Rakkat ! ja mialam to samo wlosy gdy byly wilgotne ciagnely sie i odpadaly gdzies w polowie . To straszne ja tez nie wiedzialam co zrobic zeby to powstrzymac i wtedy ktos polecil mi olejek rycynowy . Jest swietny odrazu zadzialalo . Jest bardzo tani w aptece jakies 3 zl. polecam na prawde dziala
madzialena 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 12:20   #3989
rakkat
Raczkowanie
 
Avatar rakkat
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 62
GG do rakkat
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

A jak stosować ten olejek rycynowy, na mokro czy na sucho? Czy należy go podgrzać?
rakkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 12:20   #3990
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rakkat Pokaż wiadomość
Wstawię dziś wieczorem, bo teraz nie mam jak zrobić zdjęcia. Teraz załączam Wam włosy sprzed pół roku. Jeszcze przed pasemkami i dekoloryzacja. Teraz są nieco krótsze i ciemniejsze. Po wysuszeniu wyglądają podobnie, ale w trakcie mycia się ciągną
wg mnie powinas obciac wlosy krociotko,a potem zajac sie regeneracja , na tym zdjeciu nie wygladaja moze na tak strasznie zniszczone ,ale z tego co piszesz, nie jest dobrze , wg mnie nie ma sensu trzymac tak zniszczonych wlosow.
np cos w tym stylu - jest wiele pieknych ,kobiecych fryzur na krotkie wlosy

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2010-03-16 o 12:29
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.