Essence cz. VII - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 15:28   #3721
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

veni, vidi, vici...

tylko czarny lakier i kredkę dwustronną. Biały cień miałam już w koszyku, ale stwierdziłam,że jest 'taki zwykły'. I za dużo mam bialych i czarnych cieni. Kredek do ust bym pewnie nie używała,na top coat'y nie mam czasu [poza tym nie jest holo], a biały lakier to totalna pomyłka :P
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:38   #3722
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Już koło 17 był tylko jeden, rzeczywiście niefajna sytuacja.
Wiem, własnie pamiętam jak to wczoraj pisałaś - nawet mówilam do tej pani, że niby ktoś znajomy tam był i przekazał mi, że zostały po jednej sztuce, a ona swoje ehh. Może dopadnę ten czarny lakier w Carrefourze w Czyżynach bo mam blisko (o ile sie pojawi tam b&w).

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Kurcze, pooglądałam blogi i jakoś mnie nic nie zachwyciło... Lakierów u mnie dostatek, mazidła do ust mam, kredek ostatnio nie używam, cienia czarnego też szukam intesywniejszego... Jedynie biały cień fajny, ale nie na tyle żeby kogos męczyć
Ja po wstępnych testach, zatrzymam dla siebie sztuczne rzęsy i narazie lakier biały. A kredki do ust, ta dwustronna i cienie będą nie dla mnie - i w sumie dobrze, bo mi też nie potrzebne takie cienie i ta kredka ( nie powalają a mam juz te kolory).

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
veni, vidi, vici...

tylko czarny lakier i kredkę dwustronną. Biały cień miałam już w koszyku, ale stwierdziłam,że jest 'taki zwykły'. I za dużo mam bialych i czarnych cieni. Kredek do ust bym pewnie nie używała,na top coat'y nie mam czasu [poza tym nie jest holo], a biały lakier to totalna pomyłka :P
A mi się ten biały lakier podoba i szczególnie ten półmat
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:43   #3723
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Wiem, własnie pamiętam jak to wczoraj pisałaś - nawet mówilam do tej pani, że niby ktoś znajomy tam był i przekazał mi, że zostały po jednej sztuce, a ona swoje ehh. Może dopadnę ten czarny lakier w Carrefourze w Czyżynach bo mam blisko (o ile sie pojawi tam b&w).
Kleo jakbyś znalazłam B&W na Czyżynach to proszę odłóż mi w kasie oba cienie i podwójną kredkę A ja bym sobie później pojechała odebrać bo w takim tempie wybierania kosmetyków z półek mogę nie zdążyć dojechać do Krakowa...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:45   #3724
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Wiem, własnie pamiętam jak to wczoraj pisałaś - nawet mówilam do tej pani, że niby ktoś znajomy tam był i przekazał mi, że zostały po jednej sztuce, a ona swoje ehh. Może dopadnę ten czarny lakier w Carrefourze w Czyżynach bo mam blisko (o ile sie pojawi tam b&w).
Daj znać jeśli będziesz w Czyżynach jaki jest stan limitowanki.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Kleo jakbyś znalazłam B&W na Czyżynach to proszę odłóż mi w kasie oba cienie i podwójną kredkę A ja bym sobie później pojechała odebrać bo w takim tempie wybierania kosmetyków z półek mogę nie zdążyć dojechać do Krakowa...
Zadzwoń i poproś, mi odkładają bez problemu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:47   #3725
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

Bylam dzis w Naturze Metro Centrum (tej na gorze) ok 12 obejrzec z ciekawosci ILB i nic juz nie zostalo. I blyszczyk czerwony wymemlany, 2 lakiery czarne- zwykly i do koncowek, jakies 2 linery zielony i czarny chyba i koniec. Chyba jeszcze pilniczek byl. Totalna pustka:/

Ogladalam linery Essence, ale nie dostrzeglam nigdzie granatu ciemnego o ktorym pisalyscie wczesniej (chodzilo zdaje sie o czarny z drobinkami).. Zdecydowalam sie w koncu na kredke wykrecana z Catrice granatowa i drobinkami.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:47   #3726
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VII

1. Pojawiło się ILB w Astrze?

2. Gdzieś we Wrocławiu jest b&w?
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:51   #3727
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Ja dzisiaj w Zakopanym kupiłam oba balsamy, i czarny liner bo paletkę i 4 pozostałe ma dla mnie Młoda

I zadzwoniłam do Silesi, żeby Pani odłożyła mi oba cienie, obie kredki do ust, podwójną kredkę i rzęsy do niedzieli. Pani kręciła nosem, bo kilka rzeczy ma jużodłożonych. a do tego to długo. Ale wybłagałam, nawet wzięła ode mnie numer, żeby wrazie czego opierdzielić mnie w niedzielę jak tego nie odbiorę
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 15:55   #3728
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Zadzwoń i poproś, mi odkładają bez problemu.
Tak wiem i nawet dokładają coś od siebie Muszę tylko wiedzieć, czy jest tam już B&W
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:58   #3729
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

byłam w naturze i z ILB było wszystko chciałam wziąć czerwony balsam, ale zapytałam wcześniej o cenę i okazało się, ze w mojej naturze ceny nie sa obnizone... balsam kosztował 4,50 a nie 3,50 jak u was...;/ co to w ogóle ma być? czemu ja mam płacić więcej niż inni? jako, że balsam mi kompletnie zbędny to nie wzięłam...

byłam w innej drogerii, ale nie był żadnej limitki...

szkoda, że B&W do mnie nie dotrze, bo podwójna kredka napewnoe byłaby moja
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:01   #3730
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VII

kolejna limitka osobiście rozdziewiczona
kupiłam dwustronna kredkę - suuuper mięciutka tylko martwi mnie to jak ja jej będę używać jak się trochę zużyje... taką marchewką mam się malować??
nabyłam jeszcze lakier holo [będzie w sam raz do francuskiego manicure ]
i czarny cień, bo tak na prawdę przez tyle lat mojego życia nie dorobiłam się prawdziwego, czarnego, matowego cienia bez drobinek więc była okazja

spadam
i trzymajcie za mnie kciuki dziewczynki
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:03   #3731
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Przy Metrze Centrum limitka "I Love Berlin" jest w dolnej i górnej Naturze. W górnej przebrane, jeden lakier (czarny), pilnik, naklejki na paznokcie, ogólnie marnie. natomiast w dolnej, nad peronami, limitka nietknięta - wszystkie lakiery (po 3-4 sztuki), paletka cieni, balsamy do ust w dwóch kolorach.

Byłam, obejrzałam, ale nic mnie nie zachwyciło. Zresztą oglądając swatche nie byłam szczególnie wniebowzięa.
nie wiesz może czy chętnie odkładają czy robią problemy?
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 16:06   #3732
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość

kupiłam dwustronna kredkę - suuuper mięciutka tylko martwi mnie to jak ja jej będę używać jak się trochę zużyje... taką marchewką mam się malować??

Naszła mnie taka sama myśli i chyba dlatego nie kupię tej kredki.
Jak mozna ją naostrzyć?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:09   #3733
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VII

Po recenzji i swatchach Em na szczęście z BW nic mnie nie kusi, kupiłam ostatnio czarny mat z My secret i jakoś bardziej do mnie przemawia przynajmniej na zdjęciu...Za to chętnie dokupiła bym balsam z ILB...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:10   #3734
aaurinko
Zadomowienie
 
Avatar aaurinko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Coventry (UK)
Wiadomości: 1 132
GG do aaurinko
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Naszła mnie taka sama myśli i chyba dlatego nie kupię tej kredki.
Jak mozna ją naostrzyć?
Teoretycznie tą kredka nie malujesz "czubkiem" tylko bokiem kredki
aaurinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:12   #3735
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Kleo jakbyś znalazłam B&W na Czyżynach to proszę odłóż mi w kasie oba cienie i podwójną kredkę A ja bym sobie później pojechała odebrać bo w takim tempie wybierania kosmetyków z półek mogę nie zdążyć dojechać do Krakowa...

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Daj znać jeśli będziesz w Czyżynach jaki jest stan limitowanki.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------


Zadzwoń i poproś, mi odkładają bez problemu.
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Tak wiem i nawet dokładają coś od siebie Muszę tylko wiedzieć, czy jest tam już B&W
Heh, tak pamiętam o tym dokładaniu "bonusika"

Sexi, nie ma problemu jak b&w się tam pojawi i oczywiście się o tym dowiem, to poproszę o odłożenie tych rzeczy. Bo przecież z odkładaniem nie ma problemu, a zanim ja bym weszła na wizaż i napisała to trochę minie (a limitka w tym czasie sie wykupuje).

Dziewczyny, ja dzwoniłam tam wczoraj i nie było jeszcze b&w, pani też mówiła że mają różnie dostawy więc nic nie wiadomo:/. Możliwe, że jutro zahaczę o Carrefour to oczywiście zbadam stan essencowy
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:19   #3736
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VII

W sumie to w tym btw chętnie widziała bym czarny i biały matowy ołówek do malowania oczu w limitce B&W...o!
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:19   #3737
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
A mi się ten biały lakier podoba i szczególnie ten półmat
dla mnie każdy śnieżnobiały lakier to poroniony pomysł Chyba ,że ma się równie białe zęby tzn. bałabym się przy takiej bieli zbliżyć rękę do twarzy, że różnica w 'śnieżności' będzie widoczna- na moja niekorzyść
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:19   #3738
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Heh, tak pamiętam o tym dokładaniu "bonusika"

Sexi, nie ma problemu jak b&w się tam pojawi i oczywiście się o tym dowiem, to poproszę o odłożenie tych rzeczy. Bo przecież z odkładaniem nie ma problemu, a zanim ja bym weszła na wizaż i napisała to trochę minie (a limitka w tym czasie sie wykupuje).

Dziewczyny, ja dzwoniłam tam wczoraj i nie było jeszcze b&w, pani też mówiła że mają różnie dostawy więc nic nie wiadomo:/. Możliwe, że jutro zahaczę o Carrefour to oczywiście zbadam stan essencowy
No tak i dlatego wolę coby mi ktoś znajomy odłożył (może wtedy nic nie dołożą)
Mam nadzieję, że B&W dojdzie tam dopiero pod koniec tygodnia bo dopiero wtedy się wybieram do Krakowa.
Z góry dziękuję za odłożenie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:25   #3739
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
nie wiesz może czy chętnie odkładają czy robią problemy?
Ja bywam częściej w "górnej" Naturze i tam panie sa bardzo miłe, problemów nie robią, można poprosić. Do "dolnej" wpadam rzadko, nawet nie kojarzę tych Pań z twarzy. Ale spróbować warto
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 16:25   #3740
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Zdjęcia wrzuciłam na mojego bloga Może się komuś przyda.
Te rzęsy wyglądają fenomenalnie! Jak z ich jakością? Tj, co znaczy, że nie są powalającej jakości? Odklejają się? Kuleczki odpadają? Kupiłabym je, ale nie chciałabym ich w połowie imprezy kleić od nowa.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:35   #3741
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
byłam w naturze i z ILB było wszystko chciałam wziąć czerwony balsam, ale zapytałam wcześniej o cenę i okazało się, ze w mojej naturze ceny nie sa obnizone... balsam kosztował 4,50 a nie 3,50 jak u was...;/ co to w ogóle ma być? czemu ja mam płacić więcej niż inni? jako, że balsam mi kompletnie zbędny to nie wzięłam...
Może już się zorientowali i podnieśli ceny tak jak w przypadku Moonlight.

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Te rzęsy wyglądają fenomenalnie! Jak z ich jakością? Tj, co znaczy, że nie są powalającej jakości? Odklejają się? Kuleczki odpadają? Kupiłabym je, ale nie chciałabym ich w połowie imprezy kleić od nowa.
Ja je oglądałam w sklepie i parę kuleczek już się odkleiło. Więc nie wzięłam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:38   #3742
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Te rzęsy wyglądają fenomenalnie! Jak z ich jakością? Tj, co znaczy, że nie są powalającej jakości? Odklejają się? Kuleczki odpadają? Kupiłabym je, ale nie chciałabym ich w połowie imprezy kleić od nowa.
Nie, chodziło mi tylko, że to nie jest jakaś super jakość w stylu naturalne włosie, super mięciutkie, cena 100 zł.

Miałam je niedługo na oku, tyle co pomalowałam się, porobiłam zdjęcia i odkleiłam. Kuleczki nie odpadają (próbowałam teraz jedną nawet oderwać i nie udało się ), nie odklejają się. Na imprezę napewno będą ok. Jakościowo przypominają rzęsy takie bazarkowe, chińskie (chociaż te z Essence są w moim odczuciu trochę lepsze), które mają troszkę szytywny ten pasek na którym są przymocowane włoski, ale nic złego się z nimi nie dzieje tylko po paru użyciach są już takie trochę.. zużyte.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja je oglądałam w sklepie i parę kuleczek już się odkleiło. Więc nie wzięłam.
To ja nie wiem, może od początku w tym egzemplarzu kulki były odklejone? Bo ja no właściwie na siłę probowałam jedną oderwać i się nie da. Tak jakby pojedyncze rzęsy były zatopione w tej kulce.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:51   #3743
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja bywam częściej w "górnej" Naturze i tam panie sa bardzo miłe, problemów nie robią, można poprosić. Do "dolnej" wpadam rzadko, nawet nie kojarzę tych Pań z twarzy. Ale spróbować warto
a wiesz czy odłożą jedną rzecz? bedzie sie im opłacało? ja chce tylko różowy lakier
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:53   #3744
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Essence cz. VII

Stan z Bonarki na godzinę 14: 1 biały lakier, 2 czarne, cała reszta nietknięta (wszystkiego chyba po 4 sztuki, pilników najwięcej). Nic nie dokupiłam, chociaż kusiła ta podwójna kredka i cienie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:54   #3745
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
byłam w naturze i z ILB było wszystko chciałam wziąć czerwony balsam, ale zapytałam wcześniej o cenę i okazało się, ze w mojej naturze ceny nie sa obnizone... balsam kosztował 4,50 a nie 3,50 jak u was...;/ co to w ogóle ma być? czemu ja mam płacić więcej niż inni? jako, że balsam mi kompletnie zbędny to nie wzięłam...

byłam w innej drogerii, ale nie był żadnej limitki...

szkoda, że B&W do mnie nie dotrze, bo podwójna kredka napewnoe byłaby moja
u mnie było podobnie tzn. ja kupiłam wczoraj balsam i pani sprzedała mi za 3,50 zł, tak jak wyskoczyło na paragonie a dziś byłam z koleżanką, ona kupowała lakiery i spytała o cenę. pani podała jej tą wyższą, która widniała przy limitowance, ale podeszłyśmy do kasy i nabiła nam, na paragonie wyszła niższa cena i tyle koleżanka zapłaciła. panie same nie są do końca zorientowane co i jak
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:58   #3746
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

ale ona mi to sprawdzała na kasie
to dziwne skoro u Ciebie nadal była cena 3,50 a u mnie juz 4,50, w koncu to jedna drogeria...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:07   #3747
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Essence cz. VII

Dzięki dziewczyny za odpowiedź



Oto nadchodzi kolejna odsłona Multi Action:
http://de.essence-beautyfriends.eu/b...icleID%5D=2891
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-01-25 o 17:21
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:16   #3748
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Essence cz. VII

Drogie dziewczyny, błagam pomóżcie mi w zakupie kilku kosmetyków z szafy Essence, u mnie Natura jest tak ubogo zaopatrzona (( że nie mam nawet co marzyć, że dodadzą te produkty. Pomóżcie! Prooooosze!
Chodzi mi o:
1. Essence Sun Club Bronzing Blush Brunettes i Blondes
2. Essence Sun Club Matt Bronzing Powder Brunettes
3. Róż Multi Color
4. Paletkę cieni I Love Berlin
5.Essence Metallics 03 Cooper Rulez - paletka cieni
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..

Edytowane przez dodeczka84
Czas edycji: 2011-01-25 o 17:23
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:25   #3749
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny, błagam pomóżcie mi w zakupie kilku kosmetyków z szafy Essence, u mnie Natura jest tak ubogo zaopatrzona (( że nie mam nawet co marzyć, że dodadzą te produkty. Pomóżcie! Prooooosze!
Chodzi mi o:
1. Essence Sun Club Bronzing Blush Brunettes i Blondes
2. Essence Sun Club Matt Bronzing Powder Brunettes
3. Róż Multi Color
4. Paletkę cieni I Love Berlin
5.Essence Metallics 03 Cooper Rulez - paletka cieni
Ja mogę poszukać, ale 4 i 5 raczej nie znajdę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 17:30   #3750
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez dodeczka84 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny, błagam pomóżcie mi w zakupie kilku kosmetyków z szafy Essence, u mnie Natura jest tak ubogo zaopatrzona (( że nie mam nawet co marzyć, że dodadzą te produkty. Pomóżcie! Prooooosze!
Chodzi mi o:
1. Essence Sun Club Bronzing Blush Brunettes i Blondes
2. Essence Sun Club Matt Bronzing Powder Brunettes
3. Róż Multi Color
4. Paletkę cieni I Love Berlin
5.Essence Metallics 03 Cooper Rulez - paletka cieni
prawdopodobnie dwójeczkę widziałam u siebie ale to było jakoś 1,5 tygodnia temu, więc nie wiem jak teraz będzie.
Mettalics u mnie nie było, ILB nie wiem czy jest ale powinnam być w czwartek więc się rozejrzę. A 1 i 2 to ze stałej oferty?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.