Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 13:28   #3181
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
W takim razie ja do przyszłego lata liczę na spoorry odrost
Czekam na zdjęcia! W takim razie ja za Ciebie też i za nas wszystkie z resztą, żeby nam się udało.

A powiedzcie mi, jest wątek tych którym się udało tzn. wątek całych naturalnych? najlepiej ze zdjęciami, żeby motywowało
nie sądzę jest drugi wątek o wracaniu do naturalnego koloru włosów, ale dość młody to wątek, ale wiesz co? może można by założyć wątek, gdzie dziewczyny wstawiałyby zdjęcia włosów, ale tylko tych naturalnych plus off top takie plotki i zdjęcia, jak myślisz? zachęcałoby to nas do zapuszczania

tu jest link do tego drugiego wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=517452

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Dawno się do Was nie odzywałam
agaa91- masz cudowny odrost!!!! Brawo, trzymaj tak dalej i ta grzywka... miód i orzeszki. Nie przejmuj się puki co kolorem- jest sliczny zapewniam Cię, ale będzie BOSKI jak tylko złapie troszkę refleksów od słoneczka, będziesz miała taki refleksy naturalne. Teraz nie ma co oceniać koloru, gdyż jesienią, zimą kolor z natury jest bardziej niemrawy, ciemniejszy, włosy wypadają itd. Dlatego tylko cierpliwe zdeterminowane laseczki doczekają swoich naturalnych, ślniących włosków!

PS Postaram się niedługo wrzucić fotki włosków. Byłam ostatnio u fryzjerki i ciachnęłam z 4 cm a co tam. fryzjerka pogratulowała mi determinacji, powiedziała, że mam już pokaźny odrost i w przyszłe lato będę miała już swoje

Buzka i do usłyszenia! 3mam za Was wszystkie kciuki!
gdzie byłaś jak Cię nie było?? zawsze nas tu wspierasz i nastrajasz pozytywnie
to super, że już wkrótce będziesz miałą całe swoje naturalki
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak

Edytowane przez Bayka
Czas edycji: 2011-11-08 o 13:27
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 13:28   #3182
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
nie sądzę jest drugi wątek o wracaniu do naturalnego koloru włosów, ale dość młody to wątek, ale wiesz co? może można by założyć wątek, gdzie dziewczyny wstawiałyby zdjęcia włosów, ale tylko tych naturalnych plus off top takie plotki i zdjęcia, jak myślisz? zachęcałoby to nas do zapuszczania
Na pewno! To świetny pomysł, właśnie też o czymś takim myślałam, ale to musiałby założyć go raczej te które dobrnęły i mają całe swoje naturalne, są z tego dumne i z przekonaniem twierdzą, że póki nie osiwieją nie pofarbują swoich pięknych naturalek.
I wtedy właśnie zdjęcia czy coś... przynajmniej tak myślę, że na takiej zasadzie chyba, że macie lepsze pomysły. (jeszcze trochę i Ty będziesz mogła założyć taki wątek ale mam nadzieję, że nas tak po prostu nie opuścisz )
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 13:34   #3183
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Na pewno! To świetny pomysł, właśnie też o czymś takim myślałam, ale to musiałby założyć go raczej te które dobrnęły i mają całe swoje naturalne, są z tego dumne i z przekonaniem twierdzą, że póki nie osiwieją nie pofarbują swoich pięknych naturalek.
I wtedy właśnie zdjęcia czy coś... przynajmniej tak myślę, że na takiej zasadzie chyba, że macie lepsze pomysły. (jeszcze trochę i Ty będziesz mogła założyć taki wątek ale mam nadzieję, że nas tak po prostu nie opuścisz )
nie, raczej Was nie opuszczę jestem zdeterminowana, pokłóciłam się z Tżtem o włosy, zażuzając mu, że żle mi doradził, żebym wróciła do naturalnych, bo mi było lepiej w blond ale wcalej już chyba tak nie myślę, wiem, że on chciał tylko dobrze i dobrze mi doradził, będę mu za do zawsze wdzięczna, a jeszcze bardziej jak już osiągnę cel!

tak, to musi założyć ktoś, kto ma już całe naturalki, żeby też inne dziewczyny nas nie zlinczowały, że my nie mamy takich włosów, a wątek zakładamy
Może poprosimy np Ivoneę?? Ona ma piękne całe naturalne włosy, przebicie i wiarę w niefarbowane włosy! a my będziemy sobie tam cichutko zaglądać i podpatrywać
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 13:42   #3184
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
nie, raczej Was nie opuszczę jestem zdeterminowana, pokłóciłam się z Tżtem o włosy, zażuzając mu, że żle mi doradził, żebym wróciła do naturalnych, bo mi było lepiej w blond ale wcalej już chyba tak nie myślę, wiem, że on chciał tylko dobrze i dobrze mi doradził, będę mu za do zawsze wdzięczna, a jeszcze bardziej jak już osiągnę cel!

tak, to musi założyć ktoś, kto ma już całe naturalki, żeby też inne dziewczyny nas nie zlinczowały, że my nie mamy takich włosów, a wątek zakładamy
Może poprosimy np Ivoneę?? Ona ma piękne całe naturalne włosy, przebicie i wiarę w niefarbowane włosy! a my będziemy sobie tam cichutko zaglądać i podpatrywać
Myślisz, że się zgodzi? Namówimy ją
To przeproś szybciutko TŻ i podziękuj za wspaniały pomysł!
Tak w sumie, to przypomniałaś mi, że też dzięki swojemu zapuszczam naturalne, bo stwierdził, że miałam takie piękne, długie i zdrowe i że podobam mu się w każdym kolorze, ale chciałby żebym nie katowała włosów i miała takie jak kiedyś - też muszę go ucałować za to
Przyjeżdża w czwartek wieczorem bo w piątek święto.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 14:01   #3185
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cześć dziewczyny fajnie, że mogę się chociaż wyżalić na forum;P bo jak opowiadam o moich włosach koleżanką to mam wrażenie że już mnie słuchać nie mogą ja miałam piękne naturalne włosy popielaty średni brąz. Niestety odbiło mi coś i zafarbowałam castingiem ciemny blond, który dał mi okropne rude refleksy i przez spłukiwanie moje włosy zrobiły się rudawe teraz tylko patrze na czubek głowy i czekam na duże odrosty. Wprawdzie mam już 2 cm ( i na szczęście nie rzucają się aż tak strasznie w oczy) to będę wytrwała i wróce do mojego pięknego brązu. Tylko też mam takie czasem chwile słabości, kilka razy umawiałam się z fryzjerami a później nie przyszłam, bo stwierdziłam że będę wytrwała. Tylko najgorsze jest to że nie mogę na te włosy patrzeć, cały czas chodze w związachych. Czasem to mam ochote ściąć się na łyso.. a mam włosy za ramiona. Czekam na odrosty do ucha wtedy zetnę je za ucho. Ale kiedy to będzie;( z rok trzeba czekać... ehhh
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 14:35   #3186
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Myślisz, że się zgodzi? Namówimy ją
To przeproś szybciutko TŻ i podziękuj za wspaniały pomysł!
Tak w sumie, to przypomniałaś mi, że też dzięki swojemu zapuszczam naturalne, bo stwierdził, że miałam takie piękne, długie i zdrowe i że podobam mu się w każdym kolorze, ale chciałby żebym nie katowała włosów i miała takie jak kiedyś - też muszę go ucałować za to
Przyjeżdża w czwartek wieczorem bo w piątek święto.
ja tam mojego nie przepraszam, bo jak zmienię zdanie, to on mi to do końca życia by wypominał, nie chcę włosó farbować, ale furtkę zostawiam sobie otwarta

tak, wyściskaj swojego za ten pomysł i słowa, należy mu się i wyszlejcie się weekend, bo potem znowu cały tydzień osobno
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 14:37   #3187
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
fryzjerka pogratulowała mi determinacji, powiedziała, że mam już pokaźny odrost i w przyszłe lato będę miała już swoje
o! motywujące
mi mama mówi to samo, z tym, że mam krótkie włosy, dlatego ale później chcę już zapuszczać, jak będę miała swoje
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 14:41   #3188
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny fajnie, że mogę się chociaż wyżalić na forum;P bo jak opowiadam o moich włosach koleżanką to mam wrażenie że już mnie słuchać nie mogą ja miałam piękne naturalne włosy popielaty średni brąz. Niestety odbiło mi coś i zafarbowałam castingiem ciemny blond, który dał mi okropne rude refleksy i przez spłukiwanie moje włosy zrobiły się rudawe teraz tylko patrze na czubek głowy i czekam na duże odrosty. Wprawdzie mam już 2 cm ( i na szczęście nie rzucają się aż tak strasznie w oczy) to będę wytrwała i wróce do mojego pięknego brązu. Tylko też mam takie czasem chwile słabości, kilka razy umawiałam się z fryzjerami a później nie przyszłam, bo stwierdziłam że będę wytrwała. Tylko najgorsze jest to że nie mogę na te włosy patrzeć, cały czas chodze w związachych. Czasem to mam ochote ściąć się na łyso.. a mam włosy za ramiona. Czekam na odrosty do ucha wtedy zetnę je za ucho. Ale kiedy to będzie;( z rok trzeba czekać... ehhh
witamy
tu można się śmiało wyżalać, bo wszystkie mamy tak samo.
Ale co najważniejsze: pofarbowałaś raz, teraz myślisz o farbowaniu i to duży błąd, tak się zaczyna to błędne koło!! nie farbuj już więcej bo będzie coraz gorzej. Chyba, że jakiś kolor, który jest jak nabardziej podobny do Twojego, ale to też nic nie da na dłuższy czas, zabieg taki trzeba powtarzać, bo farba będzie się wypłukiwać.
Rok czasu to wcale nie długo, czas szybko leci, szczególnie, że teraz zima, to łosy i tak niewidoczne pod czapkami i kapturami.
Ale jeśli przychodzi Ci do głowy myśl, żeby ściać na krótko, to może tak zrób, łatwiej zapuszczać naturalny kolor włosów. Mamy tu koleżankę, która się odważyła i ślicznie jej w nowej fryzurce zdjęcie chyba na poprzedniej stronie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 14:58   #3189
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny fajnie, że mogę się chociaż wyżalić na forum;P bo jak opowiadam o moich włosach koleżanką to mam wrażenie że już mnie słuchać nie mogą ja miałam piękne naturalne włosy popielaty średni brąz. Niestety odbiło mi coś i zafarbowałam castingiem ciemny blond, który dał mi okropne rude refleksy i przez spłukiwanie moje włosy zrobiły się rudawe teraz tylko patrze na czubek głowy i czekam na duże odrosty. Wprawdzie mam już 2 cm ( i na szczęście nie rzucają się aż tak strasznie w oczy) to będę wytrwała i wróce do mojego pięknego brązu. Tylko też mam takie czasem chwile słabości, kilka razy umawiałam się z fryzjerami a później nie przyszłam, bo stwierdziłam że będę wytrwała. Tylko najgorsze jest to że nie mogę na te włosy patrzeć, cały czas chodze w związachych. Czasem to mam ochote ściąć się na łyso.. a mam włosy za ramiona. Czekam na odrosty do ucha wtedy zetnę je za ucho. Ale kiedy to będzie;( z rok trzeba czekać... ehhh
eh mam to samo... jak tylko zacznę opowiadać koleżankom o wlosach, albo pielęgnacji to odnoszę wrażenie, że mają mnie w d... hehe ale co ja poradzę, że lubię a teraz jak zrobiłam sobie postanowienie, że zapuszczę naturalki to jestem tak jakby w amoku jakimś i komentuje włosy co drugiej dziewuchy
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 15:01   #3190
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Dawno się do Was nie odzywałam
agaa91- masz cudowny odrost!!!! Brawo, trzymaj tak dalej i ta grzywka... miód i orzeszki. Nie przejmuj się puki co kolorem- jest sliczny zapewniam Cię, ale będzie BOSKI jak tylko złapie troszkę refleksów od słoneczka, będziesz miała taki refleksy naturalne. Teraz nie ma co oceniać koloru, gdyż jesienią, zimą kolor z natury jest bardziej niemrawy, ciemniejszy, włosy wypadają itd. Dlatego tylko cierpliwe zdeterminowane laseczki doczekają swoich naturalnych, ślniących włosków!

PS Postaram się niedługo wrzucić fotki włosków. Byłam ostatnio u fryzjerki i ciachnęłam z 4 cm a co tam. fryzjerka pogratulowała mi determinacji, powiedziała, że mam już pokaźny odrost i w przyszłe lato będę miała już swoje

Buzka i do usłyszenia! 3mam za Was wszystkie kciuki!
dziękuję dziękuję ale ja kolorem się na razie nie martwię, czekam aż będę miała całe naturalne i dopiero wtedy stwierdzę czy mi się naturalki podobają czy nie

w takim razie czekamy z niecierpliwością na zdjęcia
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 15:03   #3191
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
eh mam to samo... jak tylko zacznę opowiadać koleżankom o wlosach, albo pielęgnacji to odnoszę wrażenie, że mają mnie w d... hehe ale co ja poradzę, że lubię a teraz jak zrobiłam sobie postanowienie, że zapuszczę naturalki to jestem tak jakby w amoku jakimś i komentuje włosy co drugiej dziewuchy
a ja zamęczam tym tżta, który już ma tego na tyle dość że oczami przewraca jak zaczynam ten temat
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 15:43   #3192
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

jasne ze sie zgodze! hyhy
ale to wieczorem bom ja teraz w pracy i przez komorke pisze.
Jak macie pomysl co do watku to na priva pisac.

A przed wczoraj zapytalam mojego TZ czy mu sie podobam bardziej w swoich wlosach czy w ciemnych farbowancach. Uslyszalam "oczywiscie ze w naturalnych kochanie" po czy dostalam buziaka. Warto bylo nawet dla tego usmiechu wrocic do naturalek. Choc sam na poczatku podchodzil do tego z skrzywiona mina.
hehe

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2011-11-08 o 15:54
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 15:47   #3193
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
jasne ze sie zgodze! hyhy
ale to wieczorem bom ja teraz w pracy i przez komorke pisze.
Jak macie pomysl co do watku to na priva pisac.

A przed wczoraj zapytalam mojego TZ czy mu sie podobam bardziej w swoich wlisach csy w ciemnych farbowancach. Uslyszalam "oczywiscie ze w naturalnych kochanie" po czy dostalam buziaka. Warto bylo nawet dla tego usmiechu wrocic do naturalek. Choc sam na poczatku podchodzil do tego z skrzywiona mina.
hehe
to super, że się zgadzasz jak dużo dziewczyn, które buszuja po wizazu pokaże fotki swoich naturalnych włosów, to nam tutaj to napewno pomoże!
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 15:55   #3194
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a ja zamęczam tym tżta, który już ma tego na tyle dość że oczami przewraca jak zaczynam ten temat
mi mój już wprost powiedział, że go męczę tym gadaniem. i tak się dziwię, ze tyle wytrzymywał w ciszy
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 16:23   #3195
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

haha jak dobrze, że mnie ktoś rozumie ja to już w jakąś obsesję wpadłam i myślę jak tu się z tego wyleczyć. Tylko gapie się codziennie w lusterko i patrze czy mi odrosta nie przybyło wiem, że to infantylne troche, ale nie mogę sobie wydarować że je zafarbowałam ale dam rade! mój chłopak też mi powiedział, że ma już dość mojego gadania i jakbym mu nie powiedziała to by nawet nie zauważył że pofarbowałam;P najgorsze jest to że jak idę ulicą to wszędzie widzę naturalne włosy i aż mnie to do nerwicy doprowadza. Fajnie że mogę się chociaż tutaj wygadać, zawsze to będzie lżej iść przez to bagno z innymi aaa co do farbowania, to nawet się umówiłam na jutro do fryzjera ( ale nie pójdę hihi- nie wiem którego to już fryzjera tak wystawiam)
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 16:28   #3196
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
mi mój już wprost powiedział, że go męczę tym gadaniem. i tak się dziwię, ze tyle wytrzymywał w ciszy

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
haha jak dobrze, że mnie ktoś rozumie ja to już w jakąś obsesję wpadłam i myślę jak tu się z tego wyleczyć. Tylko gapie się codziennie w lusterko i patrze czy mi odrosta nie przybyło wiem, że to infantylne troche, ale nie mogę sobie wydarować że je zafarbowałam ale dam rade! mój chłopak też mi powiedział, że ma już dość mojego gadania i jakbym mu nie powiedziała to by nawet nie zauważył że pofarbowałam;P najgorsze jest to że jak idę ulicą to wszędzie widzę naturalne włosy i aż mnie to do nerwicy doprowadza. Fajnie że mogę się chociaż tutaj wygadać, zawsze to będzie lżej iść przez to bagno z innymi aaa co do farbowania, to nawet się umówiłam na jutro do fryzjera ( ale nie pójdę hihi- nie wiem którego to już fryzjera tak wystawiam)
lepiej wystawić niż iść i pofarbować, jak teraz pomalujesz to już w ogóle się z tego bagna nie wyrwiesz
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 16:32   #3197
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

racja tylko mam czasem takie chwile słabości... ale teraz wiem, że w takich momentach będę wchodzić na forum;P
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 16:43   #3198
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
jasne ze sie zgodze! hyhy
ale to wieczorem bom ja teraz w pracy i przez komorke pisze.
Jak macie pomysl co do watku to na priva pisac.

A przed wczoraj zapytalam mojego TZ czy mu sie podobam bardziej w swoich wlosach czy w ciemnych farbowancach. Uslyszalam "oczywiscie ze w naturalnych kochanie" po czy dostalam buziaka. Warto bylo nawet dla tego usmiechu wrocic do naturalek. Choc sam na poczatku podchodzil do tego z skrzywiona mina.
hehe
O jakie to miłe było i motywujące No ja też bym chciała, żeby TŻ pogładził mnie tak po włosach i powiedział, że mu się tak podobają i żeby był ze mnie dumny, nawet mu to ostatnio powiedziałam.
Uśmiechnął się i stwierdził, że co raz lepsze, zdrowsze i jestem na dobrej drodze, ale on uwierzy dopiero jak będę miała odrost na pól głowy, bo obawia się, że znowu się złamie i pofarbuję. W jakiś 20% mnie to zasmuciło, bo ma rację i przypomniał mi o tym, że się poddałam i zepsułam pare cm zapuszczania. Ale w 80% ucieszyło, bo to jakaś pochwała + zmotywowało mnie to do działania, żebym mogła powiedzieć "a widzisz, jednak mi się udało, zobacz jaki mam wielki odrost! teraz to już będzie z górki"
Sama kocham długie włosy, ale mój TŻ też, a co za tym idzie im więcej odrośnie naturalek, tym dłuższe z długości.
Może to głupie, ale jego była ma dość ładne długie włosy, pod każdym względem, tzn miała ale pokombinowała u fryzjera z pasemkami wymyślnymi i już mi się jej włosy pod względem koloru tak nie podobają (jak widać, przez durne farbowanie można się lekko oszpecić a niżeli upiększyć i jeszcze za to płacimy ) ale z długości nadal ma fajne i motywuje mnie to żeby mieć takie długie albo i dłuższe a do tego będę miała zdrowe i ładny kolor
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 18:53   #3199
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Wiesz w sumie ma rację

Jak już zdobędziesz swoje włosy bez tych farbowańców to zapewne też zrobi to samo co mój ^_^

Chłopy to wzrokowce, dopóki się czegoś im nie pokaże to jakoś ciężko im sobie to wyobrazić... przynajmniej ja na takich trafiałam O_o'

Zaraz stworze temacisko o naturalsach ...:P Tylko nie wiem czy w postach do "pielęgnacja włosów" czy "Pytania do Fryzjerki"

Edytowane przez Ivonea
Czas edycji: 2011-11-08 o 18:56
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 19:02   #3200
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Wiesz w sumie ma rację

Jak już zdobędziesz swoje włosy bez tych farbowańców to zapewne też zrobi to samo co mój ^_^

Chłopy to wzrokowce, dopóki się czegoś im nie pokaże to jakoś ciężko im sobie to wyobrazić... przynajmniej ja na takich trafiałam O_o'

Zaraz stworze temacisko o naturalsach ...:P Tylko nie wiem czy w postach do "pielęgnacja włosów" czy "Pytania do Fryzjerki"
Co do postów ydaje mi się, że to pierwsze.
No racja, większość do wzrokowcy, mój też
ale zgadzam się z Tobą, on ma rację i ja o tym wiem...ech głupia byłam, teraz za to płacę i zaczynam od nowa, dobrze, że chociaż mam te swoje 2 cm po niecałym miesiącu zawsze 2 cm do przodu
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:03   #3201
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Wiesz w sumie ma rację

Jak już zdobędziesz swoje włosy bez tych farbowańców to zapewne też zrobi to samo co mój ^_^

Chłopy to wzrokowce, dopóki się czegoś im nie pokaże to jakoś ciężko im sobie to wyobrazić... przynajmniej ja na takich trafiałam O_o'

Zaraz stworze temacisko o naturalsach ...:P Tylko nie wiem czy w postach do "pielęgnacja włosów" czy "Pytania do Fryzjerki"
w pielęgnacja chyba, bo pewnie więcej będzie gadania o pielęgnacji niż pytań, ale to moje zdanie, może dziewczyny, macie inne? jak myślicie?

aaale jestem ciekawa zdjęć jakie będą dodawane jest taki wątek że "zdjęcie + nazwa farby", i mimo że ja nie farbuję to chodzę tam zdjęcia oglądać
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:12   #3202
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

oj tam wzrokowce, a kobiety to co . nie? ja nawet bardzo:brzyda l:
no i chyba jednak ciechnę trochę włosów sama, a może nawer odważe się wybrać do fryzjerki, bo ostatnio moje i tak farbowane siano zrobilo sie jeszcze bardziej sianowate:p rosi:
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:14   #3203
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
haha jak dobrze, że mnie ktoś rozumie ja to już w jakąś obsesję wpadłam i myślę jak tu się z tego wyleczyć. Tylko gapie się codziennie w lusterko i patrze czy mi odrosta nie przybyło wiem, że to infantylne troche, ale nie mogę sobie wydarować że je zafarbowałam
czuję dokładnie to samo
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:15   #3204
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
oj tam wzrokowce, a kobiety to co . nie? ja nawet bardzo:brzyda l:
no i chyba jednak ciechnę trochę włosów sama, a może nawer odważe się wybrać do fryzjerki, bo ostatnio moje i tak farbowane siano zrobilo sie jeszcze bardziej sianowate:p rosi:
to przez tą jesień pewnie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:18   #3205
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

albo przez zmiane szamponu na naturalny przedtem były garniery i włosy były gładkie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:20   #3206
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Bo właśnie teraz widzisz jak twoje włosy wyglądają po tym szamponie.
I dopiero teraz możesz zobaczyć jakiej potrzebujesz pielęgnacji.

U mnie jak na razie pomaga seboradin ;p i od czasu do czasu olejek kokosowy.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:22   #3207
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a ja zamęczam tym tżta, który już ma tego na tyle dość że oczami przewraca jak zaczynam ten temat
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
mi mój już wprost powiedział, że go męczę tym gadaniem. i tak się dziwię, ze tyle wytrzymywał w ciszy
Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
haha jak dobrze, że mnie ktoś rozumie ja to już w jakąś obsesję wpadłam i myślę jak tu się z tego wyleczyć. Tylko gapie się codziennie w lusterko i patrze czy mi odrosta nie przybyło wiem, że to infantylne troche, ale nie mogę sobie wydarować że je zafarbowałam ale dam rade! mój chłopak też mi powiedział, że ma już dość mojego gadania i jakbym mu nie powiedziała to by nawet nie zauważył że pofarbowałam;P najgorsze jest to że jak idę ulicą to wszędzie widzę naturalne włosy i aż mnie to do nerwicy doprowadza. Fajnie że mogę się chociaż tutaj wygadać, zawsze to będzie lżej iść przez to bagno z innymi aaa co do farbowania, to nawet się umówiłam na jutro do fryzjera ( ale nie pójdę hihi- nie wiem którego to już fryzjera tak wystawiam)
Dlatego, ja staram się zbytnio nie gadać o włosach, bo reakcja na to była taka jak u Was. Zresztą, ostatnio nawet nie mam potrzeby mówienia o tym, no i sama nie chcę się nakręcać.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:26   #3208
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

sa poniszczone tylko do połowy, tzn. od połowy po końcówki, tam, gdzie nie ścinałam. chyba zetnę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:32   #3209
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
sa poniszczone tylko do połowy, tzn. od połowy po końcówki, tam, gdzie nie ścinałam. chyba zetnę
Ja mam trochę zniszczone końcówki, ale nie mogę się ich pozbyć bo mam niestety włosy pocieniowane (jeszcze, bo wychodzę z tego cieniowania nieszczęsnego dla mnie i nigdy więcej!) i na długości podcięłam je niecały miesiąc temu o prawie 4 cm aż.
Ale tych pocieniowanych - niektóre na długości za i nad ucho nie podetnę bo są różnej długości na całej głowie i mi ciężko, a poza tym jak by były jeszcze krótsze to bym się załamała i stale siedziała w czapce...
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:33   #3210
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Ja mam szczęście Mój TZ jeszcze nie narzeka Za każdym razem, jak mówię mu, że mam krótkie włosy, to mówi, że nieprawda bo długie i piękne A jak narzekam na odrosty, to nawet gdy mu je pokazuje, to mówi, że ich nie widać Chyba dlatego, że nie podobają mu się strasznie długie włosy i nie chciałby, żebym ścięła na krótko I nawet nie marudzi jeszcze jak ciągle mówię o włosach Czasem tylko pokrzyczy, że mam na nie nie narzekać, bo są super Ciekawe jak długo jeszcze wytrzyma
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.