Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-22, 09:47   #3451
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej u mnie też leży śnieg i mam nadzieje,że będzie do Świąt

wypije kawke i polece na poczte odesłać tą sukienkę i do Biedrony po drożdże
a po tem nakładam Amle i już nigdzie nie wychodzę, czeka mnie sprzątanie
ja tez musze sie wygruzic do tej biedrony...
a potem ogarne chate, ale juz czuje ze wielkiego sprzatania to ja dzis nie wykonam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 09:48   #3452
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

ja też idę się ogarnąć i spadam na spacer, mam ochotę się przejść

do później
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 09:50   #3453
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

aaa princeska fajne te sukienki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 09:52   #3454
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bardzo dobry sklad
nawilzy wzmocni skore zapobiegnie utracie wody, zmiekczy
mozna tez smialo klasc na wlosy
ooo, dziekuje pieknie za analize
To jest krem naprawczy na dzień, Soraya BioRepair, skóra wrażliwa, skłonna do alergii, 60+
czyli dla 23+ tez by sie nadawal? pytam z ciekawosci bo ten kupilam babci a jest jeszcze 30+ 40+, 50+ tylko tych skladow juz nie znam, ale na ich stronce jest wspomniane co zawieraja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 858_huge.jpg (39,7 KB, 16 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 10:02   #3455
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo, dziekuje pieknie za analize
To jest krem naprawczy na dzień, Soraya BioRepair, skóra wrażliwa, skłonna do alergii, 60+
czyli dla 23+ tez by sie nadawal? pytam z ciekawosci bo ten kupilam babci a jest jeszcze 30+ 40+, 50+ tylko tych skladow juz nie znam, ale na ich stronce jest wspomniane co zawieraja
aha
po skladzie nie widac ze jest od zmarszczek czy napinajacy nie ma tez silnego skladuani jednego skladnika
uwazam ze w tym wieku (60)juz nie pomoze nic na zmarszczki w kremie ale skore trzeba nawilzyc i zmiekczyc
no jestem w szoku ze dla 60 tak neutralny sklad podano
bo wlasnie tak jak mowilam to producenci sobie wymyslaja co dla kogo ma byca okazuje sie ze ja moglabym smialo uzyc tego kremu bo jest nawilzajacy nie zapcha a mam suchara strasznego
wiec soraya sie postarala bo pamietam ze nieciekawe mieli te sklady mialam mleczko do demkijazu ktore mni uczulilo a rzadko to sie zdarza u mnie krem tez mialam i dostalam uczulenia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 10:04   #3456
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tez musze sie wygruzic do tej biedrony...
a potem ogarne chate, ale juz czuje ze wielkiego sprzatania to ja dzis nie wykonam
mi się też nie chce iść i ubierać,ale chcę odesłać tą sukienkę i mieć ją z głowy
Na dzisiaj zaplanowałam sprzątanie,bo jutro muszę się zająć sobą
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
aaa princeska fajne te sukienki
dziękuję



Dziewczynki,a macie jakiś inny pomysł na tą sukienkę na wesele? Ona ma strasznie duży dekold i z tą bluzką pod spodem faktycznie głupio wygląda,ale jak jej nie założę to mam pół stanika na wierzchu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 10:08   #3457
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
aha
po skladzie nie widac ze jest od zmarszczek czy napinajacy nie ma tez silnego skladuani jednego skladnika
uwazam ze w tym wieku (60)juz nie pomoze nic na zmarszczki w kremie ale skore trzeba nawilzyc i zmiekczyc
no jestem w szoku ze dla 60 tak neutralny sklad podano
bo wlasnie tak jak mowilam to producenci sobie wymyslaja co dla kogo ma byca okazuje sie ze ja moglabym smialo uzyc tego kremu bo jest nawilzajacy nie zapcha a mam suchara strasznego
wiec soraya sie postarala bo pamietam ze nieciekawe mieli te sklady mialam mleczko do demkijazu ktore mni uczulilo a rzadko to sie zdarza u mnie krem tez mialam i dostalam uczulenia
wiem, wiem, ze w tym wieku na zmarszczki juz nic nie pomoze i ze najwazniejsze jest nawilzanie wlasnie chodzilo mi o jakis krem bez parabenow i zbednych chemikaliow (ten kosztuje 24,99)
Tak jak Ty zdziwilam sie troche tak natrualnym skladem dla 60+, ale na plus czyli krem bedzie dobrze nawilzac, hmm moze sobie tez taki kupie teraz to w ogole mam jakas dziwnie sucha/sciagnieta skore, tak jak Czeko, i wiem ze u mnie jest to spowodowane zmiana temperatur- z cieplego pomieszczenia wychodze na zimno i na odwrot musze jakos buzke nawilzyc, mam jeszcze ten krem naprawczy z ziaji med wiec najpierw go zuzyje do konca
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 10:16   #3458
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wiem, wiem, ze w tym wieku na zmarszczki juz nic nie pomoze i ze najwazniejsze jest nawilzanie wlasnie chodzilo mi o jakis krem bez parabenow i zbednych chemikaliow (ten kosztuje 24,99)
Tak jak Ty zdziwilam sie troche tak natrualnym skladem dla 60+, ale na plus czyli krem bedzie dobrze nawilzac, hmm moze sobie tez taki kupie teraz to w ogole mam jakas dziwnie sucha/sciagnieta skore, tak jak Czeko, i wiem ze u mnie jest to spowodowane zmiana temperatur- z cieplego pomieszczenia wychodze na zimno i na odwrot musze jakos buzke nawilzyc, mam jeszcze ten krem naprawczy z ziaji med wiec najpierw go zuzyje do konca
ja mam tak sucha az piecze mnie skora
a czolo to wogole masakra suche skorki mam
narazie koncze nivea Q10 ,smaruje tez olejkami ...lykam na to suplementy bylam juz na zabiegu ...
mysle ze to kwestia glebsza u mnie i musze dobrze od wewnatrz sie nawilzyc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 10:33   #3459
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja mam tak sucha az piecze mnie skora
a czolo to wogole masakra suche skorki mam
narazie koncze nivea Q10 ,smaruje tez olejkami ...lykam na to suplementy bylam juz na zabiegu ...
mysle ze to kwestia glebsza u mnie i musze dobrze od wewnatrz sie nawilzyc
ja tez ostatnio smaruje sie olejkiem migdalowym
no i suche skorki to u mnie codziennosc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 10:35   #3460
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Dziewczyny mam do was pytanie, bo ja w farbowaniu jestem kompletnie zielona !! Wstawiałam wam tu kiedyś fotki moich włosów, 2/3 mam naturalne, średni blond a na końcach zostały jeszcze rozjaśniane pasemka I kupiłam farbę palette C12. I na niej jest napisane by farbując zostawić 2 cm od głowy i dopiero na końcu je pomalować. A mama, która będzie mi malowała mówi, że a gdzie tam całe sie maluje od razu to jak w końcu? po co zostawiać te 2 cm ? Nie chce by mi wyszedł niejednolity kolor..
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 10:40   #3461
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

trzeba sie wspomagac od wewnatrz jakies suplementy lykac na skoreja narazie lykam capivit a+e i nawet nawet jest bo nadaje tez skorze ladny kolor mysle nad omega3

wlasnie dopiero zobaczylam ze mam tez ziaje oliwkowa ale musze przyjrzec sie skladowi bo dlugi ze szok


u mnie slonko i 11 stopni ciepla dlatego jade zaraz po prezent dla TZ
jutro tylko wyskocze po prezent dla synka , ciasta i ostatecznie zakupy
a sobota ranek
bede pozniej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 10:42   #3462
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

przyszly w koncu moje 'charmsy' na zdjeciu wylgadaja te 'zlote' na zolte, ale w rzeczywistosci maja kolor ladnego zlota fajne sa
jeden przyszedl inny niz powinien, ale to nic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_9805.jpg (57,6 KB, 41 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 10:51   #3463
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI


Caskada
te omega3 to dobre są?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:07   #3464
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

[QUOTE=novelove;31178060]Asiu
Wiem, że nie wolno ale mamuśka się uparła i powiedziała, że to przecież leki na choroby górnych dróg oddechowych, więc niby spoko
Tylko,że nie wiem czy po nich, czy ogólnie ale czuję się fatalnie.

Macie tak, że wam nie leci krew z nosa ciurkiem, ale gdy smarkacie to jest ona na chusteczce?
Ja tak mam od 3 dni i nie wiem o co chodzi o.O[/QUOTE

nove mi lekarz powiedział, że tak się dzieje od osłabienia organizmu
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:11   #3465
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wiem, wiem, ze w tym wieku na zmarszczki juz nic nie pomoze i ze najwazniejsze jest nawilzanie wlasnie chodzilo mi o jakis krem bez parabenow i zbednych chemikaliow (ten kosztuje 24,99)
Tak jak Ty zdziwilam sie troche tak natrualnym skladem dla 60+, ale na plus czyli krem bedzie dobrze nawilzac, hmm moze sobie tez taki kupie teraz to w ogole mam jakas dziwnie sucha/sciagnieta skore, tak jak Czeko, i wiem ze u mnie jest to spowodowane zmiana temperatur- z cieplego pomieszczenia wychodze na zimno i na odwrot musze jakos buzke nawilzyc, mam jeszcze ten krem naprawczy z ziaji med wiec najpierw go zuzyje do konca
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja mam tak sucha az piecze mnie skora
a czolo to wogole masakra suche skorki mam
narazie koncze nivea Q10 ,smaruje tez olejkami ...lykam na to suplementy bylam juz na zabiegu ...
mysle ze to kwestia glebsza u mnie i musze dobrze od wewnatrz sie nawilzyc
Ja wam powiem że mi moja pani instruktor poradziła krem półtłusty na tą pore roku, nawet tłusty moze być bo przy bardzo suchej skórze nawilżenie nie wystarczy, trzeba też natłuścić. I ja na te najbardziej suche partie daje Emolium, on jest taki półtłusty. Tylko że ja mam podejrzenie AZS, do dermatologa na marzec sie moge zarejestrowac dopiero Także musze sobie radzić tyle o ile narazie. Mi poza tym że mam suchą skóre bardzo sie łuszczy, mam strasznie dużo suchych skórek co jest cholernie uciążliwe bo zwykły peeling mnie podrażnia, a enzymatyczny ten z Ziaji nie wiem czy da rade Jak ja po mikrodermabrazji po dwóch dniach juz miałam sucho miejscami...
Także spróbujcie właśnie celować w jakiś krem półtłusty, przynajmniej dla mnie była taka rada. Nie wiem jak ty Cascada ale Buahhot jak masz taki problem i wiesz że to przez temperature to by było dobre rozwiązanie bo lepiej buźke ochronisz. A makijaż świecenie ewentualne rozwiąże


Coś widze że pisałyście że noc kiepska, mi sie jakoś średnio spało, w nocy sie budziłam, słaba jakaś jestem, ale choróbsko mnie jakoś nie chwyciło na szczęście. Tylko ciągle mi ta odrobinka rano z zatok schodzi
Teraz musze sie tatą jakoś zająć, leży chory biedny, zaniosłam mu herbate to sie chociaz napije czegos...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:23   #3466
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a jest u Was śnieg? sypie czy leży?
u mnie nadal nie, już przywykłam do myśli, że święta będą bez śniegu i zaczęło mi to nawet odpowiadać, przynajmniej nie zmarznę w botkach bo do babci na wigilię mamy kawałek, więc tam zawsze idziemy spacerkiem

oooojeju jeju jeeeju pojutrze wielkie obżarstwo 3-dniowe
Kitka Ty to chyba tone zjesz przez te święta obżarusku

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

odebrałam dzisiaj wyniki badań i nie jest dobrze mam liczne erytrocyty w moczu i coś tam jeszcze źle wyszło
mam nadzieję ,że do wigilii mi to przejdzie
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:30   #3467
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja wam powiem że mi moja pani instruktor poradziła krem półtłusty na tą pore roku, nawet tłusty moze być bo przy bardzo suchej skórze nawilżenie nie wystarczy, trzeba też natłuścić. I ja na te najbardziej suche partie daje Emolium, on jest taki półtłusty. Tylko że ja mam podejrzenie AZS, do dermatologa na marzec sie moge zarejestrowac dopiero Także musze sobie radzić tyle o ile narazie. Mi poza tym że mam suchą skóre bardzo sie łuszczy, mam strasznie dużo suchych skórek co jest cholernie uciążliwe bo zwykły peeling mnie podrażnia, a enzymatyczny ten z Ziaji nie wiem czy da rade Jak ja po mikrodermabrazji po dwóch dniach juz miałam sucho miejscami...
Także spróbujcie właśnie celować w jakiś krem półtłusty, przynajmniej dla mnie była taka rada. Nie wiem jak ty Cascada ale Buahhot jak masz taki problem i wiesz że to przez temperature to by było dobre rozwiązanie bo lepiej buźke ochronisz. A makijaż świecenie ewentualne rozwiąże


Coś widze że pisałyście że noc kiepska, mi sie jakoś średnio spało, w nocy sie budziłam, słaba jakaś jestem, ale choróbsko mnie jakoś nie chwyciło na szczęście. Tylko ciągle mi ta odrobinka rano z zatok schodzi
Teraz musze sie tatą jakoś zająć, leży chory biedny, zaniosłam mu herbate to sie chociaz napije czegos...
wlasnie od jakiegos czasu zmienilam krem i uzywam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...do.html&next=1 moze powinnam nakladac troche grubsza warstwe dzis tak zrobie, poczekam az sie wchlonie i naloze wtedy podklad albo powinnam uzywac kremu maslo kakaowe, on jest bardziej tlusty
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:31   #3468
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wlasnie od jakiegos czasu zmienilam krem i uzywam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...do.html&next=1 moze powinnam nakladac troche grubsza warstwe dzis tak zrobie, poczekam az sie wchlonie i naloze wtedy podklad albo powinnam uzywac kremu maslo kakaowe, on jest bardziej tlusty
Ja go miałam i dla mnie to za mało daje niestety
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:36   #3469
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja go miałam i dla mnie to za mało daje niestety
mi tez sie wydaje, ze nie jest bardzo natluszczajacy, szybko sie wchlania pozostawia skore gladka, ale na zime chyba jest faktycznie za lekki...
no nic, nalozylam grubsza wartwe, teraz czekam az sie wchlonie
jak nie bedzie lepiej po kilku dniach to moze kupie w sklepie ten z maslem kakaowym, a ten oddam tacie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 11:39   #3470
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
przyszly w koncu moje 'charmsy' na zdjeciu wylgadaja te 'zlote' na zolte, ale w rzeczywistosci maja kolor ladnego zlota fajne sa
jeden przyszedl inny niz powinien, ale to nic
ładne i wcale nie tandetne, klucz wiolinowy super
choc ja je wole w srebrze.
a widze ze bransoletke wzielas pleciona i zwykla? to na ktorej bedziesz nosic?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja wam powiem że mi moja pani instruktor poradziła krem półtłusty na tą pore roku, nawet tłusty moze być bo przy bardzo suchej skórze nawilżenie nie wystarczy, trzeba też natłuścić. I ja na te najbardziej suche partie daje Emolium, on jest taki półtłusty. Tylko że ja mam podejrzenie AZS, do dermatologa na marzec sie moge zarejestrowac dopiero Także musze sobie radzić tyle o ile narazie. Mi poza tym że mam suchą skóre bardzo sie łuszczy, mam strasznie dużo suchych skórek co jest cholernie uciążliwe bo zwykły peeling mnie podrażnia, a enzymatyczny ten z Ziaji nie wiem czy da rade Jak ja po mikrodermabrazji po dwóch dniach juz miałam sucho miejscami...
Także spróbujcie właśnie celować w jakiś krem półtłusty, przynajmniej dla mnie była taka rada. Nie wiem jak ty Cascada ale Buahhot jak masz taki problem i wiesz że to przez temperature to by było dobre rozwiązanie bo lepiej buźke ochronisz. A makijaż świecenie ewentualne rozwiąże


Coś widze że pisałyście że noc kiepska, mi sie jakoś średnio spało, w nocy sie budziłam, słaba jakaś jestem, ale choróbsko mnie jakoś nie chwyciło na szczęście. Tylko ciągle mi ta odrobinka rano z zatok schodzi
Teraz musze sie tatą jakoś zająć, leży chory biedny, zaniosłam mu herbate to sie chociaz napije czegos...
oj czeko to widze ze was rozklada rodzinnie...

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Kitka Ty to chyba tone zjesz przez te święta obżarusku

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

odebrałam dzisiaj wyniki badań i nie jest dobrze mam liczne erytrocyty w moczu i coś tam jeszcze źle wyszło
mam nadzieję ,że do wigilii mi to przejdzie
a nablonki wielokatne? wyszly czy nie? jak nie to bosko, bo nerki nie dostaly.
erytrocyty swiadcza o zapaleniu, pewnie jeszcze wyszla obfita flora bakteryjna i sluz, leukocyty... ph powyzej 6....
ale to nic to zapalenie tylko.
przejdzie- bierz lek jak pisalysmy i przejdzie. i pij. i wygrzewaj sie.


Snow czy tobie tez ten cholerny rowatinex odbija sie tak potwornie olejkiem kamforowym???
no mi dzis od rana tak sie odbija ze malo sie nie porzygam... i jem na potege, byle to zabic i wraz jak mi sie odbije to koniec...
nie pamietam czy poprzednio tez tak mialam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:47   #3471
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ładne i wcale nie tandetne, klucz wiolinowy super
choc ja je wole w srebrze.
a widze ze bransoletke wzielas pleciona i zwykla? to na ktorej bedziesz nosic?
dziekuje mi tez najbardziej podoba sie klucz
ta zwykla dodawali 'w zestawie' a plecionke zamowilam dodatkowo chce nosic na plecionce mam jeszcze ciemnozielona plecionke z hm wiec moze na niej dzis sprobuje zawiesic
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:47   #3472
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mi tez sie wydaje, ze nie jest bardzo natluszczajacy, szybko sie wchlania pozostawia skore gladka, ale na zime chyba jest faktycznie za lekki...
no nic, nalozylam grubsza wartwe, teraz czekam az sie wchlonie
jak nie bedzie lepiej po kilku dniach to moze kupie w sklepie ten z maslem kakaowym, a ten oddam tacie
To masło kakaowe to nie wiem czy nie bedzie zapychać chociaz nie wiem, mozna sprobowac Ja teraz jak mi sie skonczy krem to chyba Babydream kupie i jakiś z Ziaji typu oliwkowy albo z tej serii nowej Ulga dla cery wrażliwej na bardziej suche miejsca.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


oj czeko to widze ze was rozklada rodzinnie...
Mówie ci masakra... tata chory, teraz to sie wogóle rozłożył, od rana wogóle nie wstaje. TŻ drugi tydzień na zwolnieniu już jest, ale juz sie lepiej czuje wiec tyle o ile dobrze. Ja sie jakoś trzymam ale u mnie jak zwykle po zapaleniu zatok jestem osłabiona i jeszcze mi złazi to gówno także wcinam codziennie rutinoscorbin i żurawine żeby sie jakoś wzmocnić tylko, bo teraz to tragedia jak sie rozchoruje Żeby tylko jeszcze mamy nie złapało bo to juz wogóle
A ja coś czuje że katar mnie bierze :/

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-12-22 o 11:53
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:49   #3473
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Buahhot fajne te charmsy
ładny kolor sznurka


Nikola na bank będę obżarta jak świnka, w wigilię od rana zawsze się głodzę, żeby później się nażreć u babci i jeszcze na pewno babcia da na wynos, a w pierwszy dzień świąt jeszcze sama mi coś doniesie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:50   #3474
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Buahhot fajne te charmsy
ładny kolor sznurka


Nikola na bank będę obżarta jak świnka, w wigilię od rana zawsze się głodzę, żeby później się nażreć u babci i jeszcze na pewno babcia da na wynos, a w pierwszy dzień świąt jeszcze sama mi coś doniesie
Ja to jak nie jem nic w wigilie to potem żołądek tak skurczony że zjem 2 pierogi i jestem pełna
Ale TŻ od rana juz przyjezdza takze on nie pozwoli mi nie jesc
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:52   #3475
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Czes kobitki
Ja się właśnie zabieram za pieczenie i wchodzę w gary U mnie leży śnieg ale jest chyba 1 stopię i zaczyna topnieć trochę.

Wpadnę potem jeszcze

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Buahhot fajne te charmsy
ładny kolor sznurka


Nikola na bank będę obżarta jak świnka, w wigilię od rana zawsze się głodzę, żeby później się nażreć u babci i jeszcze na pewno babcia da na wynos, a w pierwszy dzień świąt jeszcze sama mi coś doniesie
hehe obżarstwo już tuż tuż
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:57   #3476
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wlasnie od jakiegos czasu zmienilam krem i uzywam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...do.html&next=1 moze powinnam nakladac troche grubsza warstwe dzis tak zrobie, poczekam az sie wchlonie i naloze wtedy podklad albo powinnam uzywac kremu maslo kakaowe, on jest bardziej tlusty
ja używam go tylko wersji zielonej i też mi się wydaje,że nic nie daje masło kakaowe też mam,ale ten to już mnie zapycha


Jeju już 13 a ja jeszcze nic nie zrobiłam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:58   #3477
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To masło kakaowe to nie wiem czy nie bedzie zapychać chociaz nie wiem, mozna sprobowac Ja teraz jak mi sie skonczy krem to chyba Babydream kupie i jakiś z Ziaji typu oliwkowy albo z tej serii nowej Ulga dla cery wrażliwej na bardziej suche miejsca.
mialam juz kiedys ten krem, nie zapychal mnie
natomiast bardzo lubilam maslo kakaowe do ciala w starej wersji, dzieki niemu bylam latem tak opalona i nawilzona https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...la.html&next=1
w ogole jaka ja mialam wtedy figure
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Buahhot fajne te charmsy
ładny kolor sznurka
dziekuje
oo tak, uwielbiam granat
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 12:00   #3478
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Hej dziewczyny dziś przyszły mi te maty co zamawiałam w promocji i naprawde fajne bo są 2 razy wieksze od tych co kupowałam po 1,5zł i tańsze . Chce też kupić sukienkę na sylwka ale takie drogie są i tak sobie pomyślałam ze za tą kase mogę mieć markowe perfumy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziekuje
Wszystko napisalam ze to Revlon wkleilam linka jak to sie nazywa, po polsku nie ma opinii.
.
musze poszukać a robiłaś ten zabieg w salonie i ile zapłacilaś?

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hmm nie ma parabenow ani formaldehydu ogolnie piekne masz wloski jak zobaczylam dzis Twoje zdjecia na wykladzie (a co mi tam ) to az otworzylam jape

"EMK to nowy zestaw pielęgnacyjny oferowany przez salony fryzjerskie. To wiodący zabieg na bazie keratyny przywracający naturalną strukturę włosa dzięki specjalnej trójkompleksowej formule. Keratyna jest najsilniejszym , najefektywniejszym i najaktywniejszym składnikiem w zabiegach odbudowy struktury włosa. Bardzo dobrze wpływa na zniszczone włosy oraz chroni przed negatywnym działaniem wilgoci.
Udowodnione rezultaty. Po zastosowaniu zabiegów pielęgnacyjnych zestawu EMK Twoje włosy zyskają:
 gładkość
 połysk
 objętość
 witalność
 odporność"
info z fb
o kurde gdzie ten zabieg moge zrobić ???

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
przyszly w koncu moje 'charmsy' na zdjeciu wylgadaja te 'zlote' na zolte, ale w rzeczywistosci maja kolor ladnego zlota fajne sa
jeden przyszedl inny niz powinien, ale to nic
no niezle a tak sie bałaś

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ładne i wcale nie tandetne, klucz wiolinowy super
choc ja je wole w srebrze.
a widze ze bransoletke wzielas pleciona i zwykla? to na ktorej bedziesz nosic?


a nablonki wielokatne? wyszly czy nie? jak nie to bosko, bo nerki nie dostaly.
erytrocyty swiadcza o zapaleniu, pewnie jeszcze wyszla obfita flora bakteryjna i sluz, leukocyty... ph powyzej 6....
ale to nic to zapalenie tylko.
przejdzie- bierz lek jak pisalysmy i przejdzie. i pij. i wygrzewaj sie.


Snow czy tobie tez ten cholerny rowatinex odbija sie tak potwornie olejkiem kamforowym???
no mi dzis od rana tak sie odbija ze malo sie nie porzygam... i jem na potege, byle to zabic i wraz jak mi sie odbije to koniec...
nie pamietam czy poprzednio tez tak mialam
mi takim olejkiem odbijala sie skrzypowita hydro i jakaś jakby choinką zawsze sie śmialiśmy z tż z tego
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 12:04   #3479
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
o kurde gdzie ten zabieg moge zrobić ???

no niezle a tak sie bałaś
nie mam pojecia
wczoraj tylko czytalam o prostowaniu enviro by farouk, hmm ciekawe
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 12:14   #3480
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja to jak nie jem nic w wigilie to potem żołądek tak skurczony że zjem 2 pierogi i jestem pełna
Ale TŻ od rana juz przyjezdza takze on nie pozwoli mi nie jesc
Też mam skurczony, ale zaczynam tradycyjnie od barszczu z uszkami, a później to już hulaj dusza nie mam problemu z tym, żeby spokojnie posmakować 12 potraw
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.