Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-15, 18:55   #4111
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

u mnie ciemne czerwienie wychodziły po palette.
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 19:27   #4112
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja garniera kiedys uzywalam i fajny ciemny wychodzil ale nadal jakos wieksze przekonanie mam do farb profesionalnych..
Mam 2 tubki czerwieni wiec za pare tyg bde testować zreszta ciekawa jestem jak ta farba ktora mam na glowie sie bedzie wyplukiwac..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 22:03   #4113
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ja garniera kiedys uzywalam i fajny ciemny wychodzil ale nadal jakos wieksze przekonanie mam do farb profesionalnych..
Ja tak samo, są bardziej napigmentowane.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 13:08   #4114
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Zgadzam się z dziewczynami - farby drogeryjne to można sobie do... nosa wsadzić. Już paru znajomym doradzałam jaką farbą uzyskać wymarzone kolory włosów, a znajomy- fryzjer powiedział, że za niedługo będę więcej wiedzieć o farbowaniu włosów niż on Sasasa i dobrze, przynajmniej nikt mi nie pociśnie kitu w salonie fryzjerskim
Mój kolor obecnie, to Scandic Line spłukany nieźle i odświeżany Pillarboxem. Odrost też pokaźny, ale przetrzymuję kolor, żeby zafarbować włosy przed samym Woodstockiem. Jak zwykle na fotach- różne światło, różny kolor. Czort wie, który prawdziwy. A i jeszcze rozdwajają mi się końcówki. Jaki olej polecicie?
Zastanawiam się co będzie, kiedy znudzi mi się czerwona czupryna. Na jaki kolor się zdecyduję i jakimi wysiłkami go będę zdobywać i utrzymywać. Bo z tego co widzę, to pół biedy osiągnąć czerwony kolor, drugie pół- utrzymać, a trzecie pół () pozbyć się go. Siostra zrobiła sobie niebieskie pasemka i wyglądają uroczo na ciemnych włosach. Teraz kusi mnie żeby spróbować zielonego
DSC00703.jpgDSC00696.jpg
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"

Edytowane przez falka_19
Czas edycji: 2012-07-16 o 19:08
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 19:42   #4115
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z dziewczynami - farby drogeryjne to można sobie do... nosa wsadzić. Już paru znajomym doradzałam jaką farbą uzyskać wymarzone kolory włosów, a znajomy- fryzjer powiedział, że za niedługo będę więcej wiedzieć o farbowaniu włosów niż on Sasasa i dobrze, przynajmniej nikt mi nie pociśnie kitu w salonie fryzjerskim
Mój kolor obecnie, to Scandic Line spłukany nieźle i odświeżany Pillarboxem. Odrost też pokaźny, ale przetrzymuję kolor, żeby zafarbować włosy przed samym Woodstockiem. Jak zwykle na fotach- różne światło, różny kolor. Czort wie, który prawdziwy. A i jeszcze rozdwajają mi się końcówki. Jaki olej polecicie?
Zastanawiam się co będzie, kiedy znudzi mi się czerwona czupryna. Na jaki kolor się zdecyduję i jakimi wysiłkami go będę zdobywać i utrzymywać. Bo z tego co widzę, to pół biedy osiągnąć czerwony kolor, drugie pół- utrzymać, a trzecie pół () pozbyć się go. Siostra zrobiła sobie niebieskie pasemka i wyglądają uroczo na ciemnych włosach. Teraz kusi mnie żeby spróbować zielonego
Załącznik 4780661Załącznik 4780670
Mi służy sezam i orzech więc polecam oba ale dziewczyny też używają kokosowego Co do twoich włosków hah moje tez mają tyle odcieni.. haha w sloncu wyglada na nito fiolet ni to czerwien.. w domu czasem ciemna czerwien a czasem brazowa czerwien.. haha
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 19:54   #4116
madzia62432zz
Przyczajenie
 
Avatar madzia62432zz
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 14
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witajcie czerwonowłose od ok 4 tygodni posiadam również czerwone włoski jednak jestem bardzo zawiedziona ponieważ kolor bardzo szybko się zmywa. Miałam wcześniej miedziano rude włosy kupiłam sobie farbę loreal feria preference P76 Pure Spice Płomienna Czerwień wyszedł mi przepiękny czewony kolorek, byłam zachwycona, niestety po 3 dosłownie myciach kolor tak masakrycznie wyplowiał że postanowiłam iż mimo że tak mi sie podoba kupię inna farbę, przemęczyłam sie do 3 tyg od farbowania gdzie kolor już niemal całkowicie zszedł z części włosów pozostał jedynie wyblakły odcień na odrostach i kupiłam farbę syoss 5-29 Intensywna Czerwień, co prawda kolor wyszedł zbyt wiśniowy jak dla mnie ja chciałam coś bardziej krwistego jednak sytuacja ze zmywaniem kolory również się powtórzyła roiłam włoski tydzień temu a kolor już jest strasznie wypłowiały, dodam że włosy myję co drugi dzień szamponem syoss silicone free color & volume i używałam do tej pory tylko odżywek które były dodane przez producenta do farb. Proszę doradźcie mi jaka farba będzie bardziej trwała i nie zniszczy mi włosów?
madzia62432zz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 20:27   #4117
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez madzia62432zz Pokaż wiadomość
Witajcie czerwonowłose od ok 4 tygodni posiadam również czerwone włoski jednak jestem bardzo zawiedziona ponieważ kolor bardzo szybko się zmywa. Miałam wcześniej miedziano rude włosy kupiłam sobie farbę loreal feria preference P76 Pure Spice Płomienna Czerwień wyszedł mi przepiękny czewony kolorek, byłam zachwycona, niestety po 3 dosłownie myciach kolor tak masakrycznie wyplowiał że postanowiłam iż mimo że tak mi sie podoba kupię inna farbę, przemęczyłam sie do 3 tyg od farbowania gdzie kolor już niemal całkowicie zszedł z części włosów pozostał jedynie wyblakły odcień na odrostach i kupiłam farbę syoss 5-29 Intensywna Czerwień, co prawda kolor wyszedł zbyt wiśniowy jak dla mnie ja chciałam coś bardziej krwistego jednak sytuacja ze zmywaniem kolory również się powtórzyła roiłam włoski tydzień temu a kolor już jest strasznie wypłowiały, dodam że włosy myję co drugi dzień szamponem syoss silicone free color & volume i używałam do tej pory tylko odżywek które były dodane przez producenta do farb. Proszę doradźcie mi jaka farba będzie bardziej trwała i nie zniszczy mi włosów?
Hej
Czerwień ma to do siebie że ogólnie się szybko wypłukuje z włosów. Wszystko zalezy od pielęgnacji i mycia.. Co ile myjesz włosy i czym?
Polecić mogę mycie szamponem bez slsów lub odżywką dodatkowo można dodawać tonera lub odzżywkę czerwoną do mycia... i wtedy się potrzyma ze 2 tygodnie.. jeśli bedziesz je myć co 2-5 dni a nie co dziennie
pozniej zostaje odwiezanie tonerami/piankami a co do farb najlepsze sa profesjonalne
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-07-16 o 20:29
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 20:35   #4118
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Żegnajcie girls, dołączyłam do grona czarnowłosych.. Pewnie kiedyś wrócę, buziaky
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 20:38   #4119
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Żegnajcie girls, dołączyłam do grona czarnowłosych.. Pewnie kiedyś wrócę, buziaky
Olcia NIE no teraz to mnie zszokowałaś...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 22:24   #4120
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

hehe, ale czerwień niestety przebija
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 06:27   #4121
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
hehe, ale czerwień niestety przebija
a widzisz! Fotki fotki pokaz
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 09:11   #4122
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
hehe, ale czerwień niestety przebija
Zawsze będzie przebijała... A poczekaj jeszcze trochę, to w miarę wymywania zrobią Ci się bordowe włosy.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 11:13   #4123
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witajcie dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć. Prosiłabym jednak o pomoc. Mam ciemne włosy (w rzeczywistości o ton jaśniejsze niż na zdjęciu) i chciałabym uzyskać odcień dość ciemnej czerwieni. Planuje użyć farby MATRIX socolor odcień 6RR z oxydantem 9%-owym. Czy to dobry pomysł? Proszę o rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (15,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 165443B9-397E-4E3C-938A-4B7A8D6FD96A.jpg (30,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5233_5RR-7RR.jpg (40,4 KB, 35 załadowań)
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 11:22   #4124
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miSsia_a Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć. Prosiłabym jednak o pomoc. Mam ciemne włosy (w rzeczywistości o ton jaśniejsze niż na zdjęciu) i chciałabym uzyskać odcień dość ciemnej czerwieni. Planuje użyć farby MATRIX socolor odcień 6RR z oxydantem 9%-owym. Czy to dobry pomysł? Proszę o rady
hmm nigdy nie robilam nim ale uolcia tak chyba jej ciemny bardzo wyszedl moze kup matrix so red albo majicontrast??
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 11:31   #4125
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kolory So red są super mocne ! Bałabym się, że wyjdzie za bardzo czerwony.
Majicontrast? nie znalazłam w ich palecie koloru, który by mi odpowiadał. Ewentualnie 6.66.

Edytowane przez miSsia_a
Czas edycji: 2012-07-17 o 11:33
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 13:48   #4126
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Benek- obyś nie miała racji muszę się zaopatrzyć w czarne pianki venita

missiaa_a - Na takich ciemnych włosach nie wyjdzie ci żadna czerwień... chyba że użyłabyś majicontrastu, albo zadowoliłaby cię jedynie poświata. Poza tym... masz super zdjęcia próbników. Idealnie oddają ten paskudny matrixowy kolor, który nie jest ani czerwienią, ani rudym, ani bordo Musiałam oglądać jakieś przekłamane, skoro to kiedyś kupiłam . . .

Sugar wstawię fotkę jak się ogarnę
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 14:18   #4127
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Benek- obyś nie miała racji muszę się zaopatrzyć w czarne pianki venita

missiaa_a - Na takich ciemnych włosach nie wyjdzie ci żadna czerwień... chyba że użyłabyś majicontrastu, albo zadowoliłaby cię jedynie poświata. Poza tym... masz super zdjęcia próbników. Idealnie oddają ten paskudny matrixowy kolor, który nie jest ani czerwienią, ani rudym, ani bordo Musiałam oglądać jakieś przekłamane, skoro to kiedyś kupiłam . . .

Sugar wstawię fotkę jak się ogarnę
Dzięki To dam sobie spokój z Matrixem.
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 18:03   #4128
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miSsia_a Pokaż wiadomość
Dzięki To dam sobie spokój z Matrixem.
Majicontrast to nie Majirouge, to są dwie zupełnie inne sprawy
Majicontrast ma tylko cztery odcienie: miedź, miedziana czerwień, czerwień i opalizująca czerwień Mi rozjaśniło niemal czarne włosy do tego czegoś z awatarka
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:09   #4129
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Uolcia - bede czekać hi hi
Ned serio az prawie z czarnego ci maji rozjanil?? super tym bardziej jak mi sie farby pokoncza to musze kupic.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 19:42   #4130
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miSsia_a Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć. Prosiłabym jednak o pomoc. Mam ciemne włosy (w rzeczywistości o ton jaśniejsze niż na zdjęciu) i chciałabym uzyskać odcień dość ciemnej czerwieni. Planuje użyć farby MATRIX socolor odcień 6RR z oxydantem 9%-owym. Czy to dobry pomysł? Proszę o rady
Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość

missiaa_a - Na takich ciemnych włosach nie wyjdzie ci żadna czerwień... chyba że użyłabyś majicontrastu, albo zadowoliłaby cię jedynie poświata.
A ja od siebie napiszę, ze naturalne włosy mam takie jak missiaa pokazała na 1 fotce i po Allwaves 06gp wyszła mi fajna ciemna czerwień, zbliżona do tej z 2 fotki

Więc może missiaa spróbuj z Allwaves?
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:18   #4131
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez mewa000 Pokaż wiadomość
A ja od siebie napiszę, ze naturalne włosy mam takie jak missiaa pokazała na 1 fotce i po Allwaves 06gp wyszła mi fajna ciemna czerwień, zbliżona do tej z 2 fotki

Więc może missiaa spróbuj z Allwaves?
Dziękuję Możesz coś więcej napisać o tej farbie? Jak z wypłukiwaniem koloru i jaki % oxydantu?
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:11   #4132
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Benek- obyś nie miała racji muszę się zaopatrzyć w czarne pianki venita
Ja nie straszę, tylko obserwuję włosy mojej cioci. Ona wiele lat farbowała na czerwienie i ostatnio postanowiła pofarbować na ciemny brąz. No i niestety... czerwień wciąż przebija, a im więcej czasu mija od farbowania tym bardziej ma rude włosy, a nie brązowe...
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 05:54   #4133
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

racja allwaves farnie wychodzi jak mi na ciemnym brazie na 3% oxy wyszla ciemna czerwien.. ale wyplukiwala sie dziwnie na rudawo brazowo
Misia- mozna ja kupic na allegro albo w dobrym sklepie fryzjerskim.. ja bym uzyla 6 albo 9% u ciebie. Aha i nie wystrasz sie jak ci wyjdzie lekko rozawo na odroscie.. ona ma taki dziwny odcien ale to sie wyplucze po paru myciach i bedzie fajna czerwien.. a cena zalezy gdzie kupisz na allegro byly chyba po 13-15 zl za 100ml tube

benek- noo moj braz tez byl z czerwonymi dodatkami hehe
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:10   #4134
mewa000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mała-Polska :)
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez miSsia_a Pokaż wiadomość
Dziękuję Możesz coś więcej napisać o tej farbie? Jak z wypłukiwaniem koloru i jaki % oxydantu?
Ja miałam włosy wcześniej farbowane Wellatonem bodajże wiśniowa czerwień. Robiłam oxy mieszanka 6 i 9% i na odroście wyszło super, na reszcie ciut ciemniej, dlatego teraz odrost zrobię taką mieszanką a resztę 9%. Zaraz Ci wstawię foty. Wypłukuje się na odroście delikatnie w róż ale taki ciemny, pod bordo, a na tych farbowanych lekko jakby w rudy ale nadal jest to czerwień. A Ty masz włosy naturalne?

Tu masz linki do moich postów ze zdjęciami
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3701
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3828

Edytowane przez mewa000
Czas edycji: 2012-07-18 o 10:12
mewa000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:13   #4135
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

benek- noo moj braz tez byl z czerwonymi dodatkami hehe
No więc własnie... nie da się czerwieni całkowicie zakryć inna farbą.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 16:22   #4136
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam, czytam sobie ten temat i czytam od kilku dni, znalazłam kilka ciekawych porad, jednak mam wątpliwości odnośnie stosowania odżywek proteinowych - czy takowe powodują szybsze wypłukiwanie się koloru ? Tak samo zastanawiam się nad szamponami ziołowymi, ktoś kiedyś wspominał, że szampony ziołowe i proteiny wpływają negatywnie na kolor, jednak nikt tego tematu nie podjął a ja się tak teraz zastanawiam: prawda to czy nie prawda? ;-)
doniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 16:32   #4137
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
Witam, czytam sobie ten temat i czytam od kilku dni, znalazłam kilka ciekawych porad, jednak mam wątpliwości odnośnie stosowania odżywek proteinowych - czy takowe powodują szybsze wypłukiwanie się koloru ? Tak samo zastanawiam się nad szamponami ziołowymi, ktoś kiedyś wspominał, że szampony ziołowe i proteiny wpływają negatywnie na kolor, jednak nikt tego tematu nie podjął a ja się tak teraz zastanawiam: prawda to czy nie prawda? ;-)
Ze sprawdzonych rzeczy - kolor bardzo nie lubi detergentów, nie tylko sls i pochodnych, ale też takich ukrytych mydełek Najlepiej myć odżywką
A co odżywek - jakoś nie zauważyłam, aby coś specjalnie kolor wymywało
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 16:54   #4138
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No i po wyjeździe nad morze (nasze morze, będziem ciebie wiernie strzec, tylko może nie wtedy, kiedy leje, wieje i ogólnie katastrofa ).
Jakoś tak mało piszecie, w sumie :P

Uolcia, no wiesz, co! Znaczy na pewno wiesz, co, ja się nie wtrącam, kibicuję Ci w czerni również, bo Twoja chochlikowa uroda ładnie się komponuje i w ciemnym obramowaniu... powodzenia

...a ja po dwóch myciach jestem zadowolona masakrycznie - kolor trzyma się twardo, nawet mało barwi wodę. W załączeniu 1. cień, 2. nieco światła, 3. pełne światło - wszystko bez słońca.
Jak widać, karmin w róż. Ale następne farbowanie na szóstce, jesień idzie, trochę powagi!...
W użyciu nadal Gloria z dodatkami, zrezygnowałam z lawendowego Johnsona i przeprosiłam z Alterrą, tym razem jakaś nowość, oliwka i kwiat lotosu do farbowanych. Imo różnica żadna w porównaniu do pozostałych szamponów z tej serii... Nadal się nie pieni, więc wydajność słaba; myje ok, pachnie znośnie.

Edit. a gdzie te zdjęcia, kto zeżarł, przyznać się ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3130.jpg (85,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3144.jpg (117,7 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3064.jpg (85,6 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-07-18 o 16:55
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 17:55   #4139
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
Witam, czytam sobie ten temat i czytam od kilku dni, znalazłam kilka ciekawych porad, jednak mam wątpliwości odnośnie stosowania odżywek proteinowych - czy takowe powodują szybsze wypłukiwanie się koloru ? Tak samo zastanawiam się nad szamponami ziołowymi, ktoś kiedyś wspominał, że szampony ziołowe i proteiny wpływają negatywnie na kolor, jednak nikt tego tematu nie podjął a ja się tak teraz zastanawiam: prawda to czy nie prawda? ;-)
Tak, proteiny w odżywkach źle wpływają na kolor - wypłukują go. Dlatego ja takie odżywki stosuję tylko tuż przed farbowaniem jak i tak mam już wyblakły kolor. Warto proteinową odżywkę dodać do farby - wtedy bardziej rozchylają się łuski włosa i kolor wnika głębiej. Co do szamponów - większość zawiera po prostu detergenty, które wypłukują szybciej kolor.
Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
No i po wyjeździe nad morze (nasze morze, będziem ciebie wiernie strzec, tylko może nie wtedy, kiedy leje, wieje i ogólnie katastrofa ).
Jakoś tak mało piszecie, w sumie :P

Uolcia, no wiesz, co! Znaczy na pewno wiesz, co, ja się nie wtrącam, kibicuję Ci w czerni również, bo Twoja chochlikowa uroda ładnie się komponuje i w ciemnym obramowaniu... powodzenia

...a ja po dwóch myciach jestem zadowolona masakrycznie - kolor trzyma się twardo, nawet mało barwi wodę. W załączeniu 1. cień, 2. nieco światła, 3. pełne światło - wszystko bez słońca.
Jak widać, karmin w róż. Ale następne farbowanie na szóstce, jesień idzie, trochę powagi!...
W użyciu nadal Gloria z dodatkami, zrezygnowałam z lawendowego Johnsona i przeprosiłam z Alterrą, tym razem jakaś nowość, oliwka i kwiat lotosu do farbowanych. Imo różnica żadna w porównaniu do pozostałych szamponów z tej serii... Nadal się nie pieni, więc wydajność słaba; myje ok, pachnie znośnie.

Edit. a gdzie te zdjęcia, kto zeżarł, przyznać się ;p
Sliczny masz kolor
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:28   #4140
miSsia_a
Raczkowanie
 
Avatar miSsia_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez mewa000 Pokaż wiadomość
Ja miałam włosy wcześniej farbowane Wellatonem bodajże wiśniowa czerwień. Robiłam oxy mieszanka 6 i 9% i na odroście wyszło super, na reszcie ciut ciemniej, dlatego teraz odrost zrobię taką mieszanką a resztę 9%. Zaraz Ci wstawię foty. Wypłukuje się na odroście delikatnie w róż ale taki ciemny, pod bordo, a na tych farbowanych lekko jakby w rudy ale nadal jest to czerwień. A Ty masz włosy naturalne?

Tu masz linki do moich postów ze zdjęciami
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3701
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3828
Szampon koloryzujący, który się już prawie wypłukał. Naturalny kolor włosów mam też ciemny Zastanawiam się też nad Wellą Koleston, ładne odcienie czerwieni mają.
miSsia_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.