Kosmetyki mineralne Lumiere część II :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-25, 19:47   #91
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wiec jak uzywalam wczesniej Light Warm w formule cashmiere, to czy przy kolorze Fair Beige w formule luminesse nie bede wygladac trupio blado,bo tego chcialabym uniknac. Wiec za wszelkie komentarze bede wdzieczna, gdyz nigdy nie mialam stycznosci z tym odcieniem.
jeśli wcześniej używałaś Warm, to Beige może być nie tylko za jasny, ale również zbyt zimny (nieodpowiedni podtonowo), a na wielu osobach zbyt zimno = trupio & choro
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:21   #92
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
To ja jeszcze rzucę linkiem do informacji o trwałości składników mineralnych: http://www.kolorowka.com/trwalosc-po...awowe,151.html

Chyba to mi wystarczy
dzięki za linka

czyli najlepiej nie panikować i obserwować swoje minerałki (z wiarą, że szlag ich nie trafi )

mógłby ktoś napisać jaki jest skład pudru Pearlfection? mam próbkę, a na niej składu nie ma, na ich stronce też tego nie widzę
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:26   #93
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
dzięki za linka

czyli najlepiej nie panikować i obserwować swoje minerałki (z wiarą, że szlag ich nie trafi )

mógłby ktoś napisać jaki jest skład pudru Pearlfection? mam próbkę, a na niej składu nie ma, na ich stronce też tego nie widzę
100% puder perłowy


Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
To ja jeszcze rzucę linkiem do informacji o trwałości składników mineralnych: http://www.kolorowka.com/trwalosc-po...awowe,151.html

Chyba to mi wystarczy
Przyda się, dziękuję
Wkleję w 1 poście każdej firmy.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:32   #94
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

no tak, tego się mogłam spodziewać

dzięki za odp
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 23:09   #95
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

dziewczyny, jaki polecacie odpowiednik white mocha z blusche w lumiere?
Jestem taka różowo-żółta, w ogólnym rozrachunku taka brzoskwiniowa :p

Będę wdzięczna za każdą pomoc!
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 18:47   #96
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

A ja zapytam o bronzer - znalazłyście jakiś w niepomarańczowym, neutralnym odcieniu? Uzywam Light Medium Neutral i szukam delikatnego bronzera, który będzie wyglądał maksymalnie naturalnie...
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 00:57   #97
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
dziewczyny, jaki polecacie odpowiednik white mocha z blusche w lumiere?
Jestem taka różowo-żółta, w ogólnym rozrachunku taka brzoskwiniowa :p

Będę wdzięczna za każdą pomoc!
Kategoria Beige...
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 11:31   #98
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
A ja zapytam o bronzer - znalazłyście jakiś w niepomarańczowym, neutralnym odcieniu? Uzywam Light Medium Neutral i szukam delikatnego bronzera, który będzie wyglądał maksymalnie naturalnie...
Nude jest ładny dla mnie był za jasny (używam medium neutral), więc dla Ciebie powinien być ok
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 18:13   #99
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
Nude jest ładny dla mnie był za jasny (używam medium neutral), więc dla Ciebie powinien być ok
Dzięki! miałam wieczorem chwilkę i przejrzałam wątek, właśnie nude kilka osób chwaliło. A jaki róż będzie pasował do neutrala?? Za duży wybór mają, nawet pośród tych polecanych...
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 19:46   #100
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Dzięki! miałam wieczorem chwilkę i przejrzałam wątek, właśnie nude kilka osób chwaliło. A jaki róż będzie pasował do neutrala?? Za duży wybór mają, nawet pośród tych polecanych...
w tym Ci nie pomogę...mam problem z naczynkami, więc każdy róż wygląda na mnie źle..jakbym miała możliwość to używałabym sugarberry, delikatny odcień
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 12:08   #101
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Hejka.
Co myślicie o pudrach wykańczających lumiere???
silk powder sand i flawless finish sand? Jaki dają efekt?
Byłabym wdzięczna za opinie
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 22:11   #102
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

O wykończeniówce sporo było w pierwszej części wątku, zerknij. Polecam ich finiszery, miałam próbki prawie wszystkich, są świetne, a Sand jest moim ulubionym, co prawda w formule VV i VSV, bo te najlepiej grają z moją cerą. Silk nieźle matuje.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 17:02   #103
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Mam Silk Powder - ivory , jestem bardzo zadowolona , ładnie przedłuża trwałość podkładu i korektorów , fajnie wygląda na twarzy - jak mocno się przyjrzeć pod światło to ma lekkie drobinki ale tak naprawdę niewidoczne aa , jak go aplikuje to ma taki bardzo dziwny zapach ale bardzo chwalę i polecam
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:16   #104
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Mam próbki chyba wszystkich tych formuł, a część w Bigach i Silk fajny jest, choć dość suchy, w moim odczuciu bardziej suchy niż ten sam odcień w formule Veena Veil.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:35   #105
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

ja mam Biga silk powder , reszte miałam próbek i też mi się wydaje, że bardziej suchy , jednak mi pasuje
z resztą chyba wszystko z Lumiere mi pasuje
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 22:36   #106
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

A błyszczyki miałaś? Podobno śmierdzą...
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 00:10   #107
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

ee, ogólnie nie gustuje w kosmetykach do ust , mam ich masę ale rzadko używam , więc nawet nie chciałam zamawiać
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 18:56   #108
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

dziewczyny szukam zimnego, dosyć intensywego różu z Lumiere, kojarzycie taki odcień?
nie miałam jeszcze doczynienia z różami tej firmy, ich swatche na stronie trudno mi rozszyfrować, mam wrażenie że wszystkie zdjęcia były robione w sztucznym świetle

rzucił mi się w oczy Violaceous, ale mam trochę obaw czy nie jest zbyt fioletowy, co o tym myślicie? widział go ktoś na żywo?

i szukam jeszcze intensywnego różowego różu wpadającego w fuksję (może być ciepły), pomoże mi ktoś?
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 13:41   #109
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dziewczyny czy któraś z was ma porównanie kolorów light medium golden i light medium warm w formule cashmere?
Mam light medium golden i wydaje się ok ,nie jest ani za jasny ani za ciemny tylko troszkę za pomarańczowy.Wolałabym by był bardziej żółty.Może warm bardziej wpada w żółc niż w pomarańcz.
Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez Iwona75
Czas edycji: 2012-11-15 o 13:43
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 14:45   #110
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was ma porównanie kolorów light medium golden i light medium warm w formule cashmere?
Mam light medium golden i wydaje się ok ,nie jest ani za jasny ani za ciemny tylko troszkę za pomarańczowy.Wolałabym by był bardziej żółty.Może warm bardziej wpada w żółc niż w pomarańcz.
Z góry dzięki za pomoc
moim zdaniem goldeny sa bardziej żółte niż warmy.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 14:57   #111
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Warm jest dla mnie jeszcze bardziej pomarańczowy niż golden. Spróbuj neutral.
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 15:58   #112
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Znalazłam czas by opisać sytuację z ostaniego zamówienia (przydługi post ale może ktoś przeczyta )


Jedna z wizażanek poprosiła mnie bym zamówiła jej kosmetyki na jej adres (powiedzmy adres A). Bez problemu złożyłam zamówienie na stronie, zmieniając adresy docelowe na A. Paczka została wysłana, na potwierdzeniu widniał adres A.

Po tygodniu dostaję maila od dziewczyny z innego miata (nazwijmy B, również klientki Lumiere) że otrzymała moje zamówienie, na fakturze jest adres A ale na paczce jest adres B.
Dodała także, że ją też spotkała taka sytuacja w przeszłości.

Wobec tego (po zweryfikowaniu autentyczności) wysłałam jej przelew na opłacenie wysyłki na adres A i równocześnie napisałam do Lumiere maila informując o sytuacji.

Paczka dotarła bezpiecznie do adresatki i wszystko się zgadzało.

Lumiere natomiast napisało:
"Przepraszamy za błąd, czasami takie pomyłki przy wysyłce się zdarzają. Bardzo miło ze strony B. (imię zmienione) że odesłała paczkę"

Przyznam szczerze że jestem trochę rozczarowana. Nie mówię o jakimś kuponie rabatowym czy nie-wiadomo-czym ale chociaż o wyjściu z propozycją zwrócenia kosztów pakowania, przesyłki.
A co by było gdyby B. nie zgłosiła się do mnie, zatrzymując zamówienie? Lumiere pewnie nie przyznałoby się do błędu a ja (a raczej wizażanki) ponosiłyby koszty.

Co więcej, ostatnimi czasy zdarzało mi się czekać na spakowanie i wysłanie zamówienia 10-14 dni. Czeka się jeszcze więcej gdy są braki w zamówieniu ( po 14 dniach dostaje się maila z prośbą o zmianę np. podkładu czy różu, biga lub próbki). Jeśli nie chcesz wymienić (bo tylko ten podkład Ci pasuje) to czekasz dodatkowe dni.

Do tego dochodzi ilość proszku w próbkach. Jeszcze nie tak dawno próbki przychodziły wypełnione proszkiem, tak że mogly starczyć spokojnie na parę użyć. Teraz to jest połowa z tego albo mniej (mogę wstawić zdjęcie porównawcze)

Ktoś powie że uwzięłam się na firmę. Nie, uwielbiam ich podkład cashmere, cienie oraz bronzery i rozświetlacze. Mam 4 duo fibery, które ubóstwiam.

Jednakże, bazując na doświadczeniu w współpracy z Lumiere, myślę że mam prawo wyrazić swoje zaniepokojenie kierunkiem w jakim idzie ta firma.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2012-11-15 o 16:00
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 20:19   #113
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was ma porównanie kolorów light medium golden i light medium warm w formule cashmere?
Mam light medium golden i wydaje się ok ,nie jest ani za jasny ani za ciemny tylko troszkę za pomarańczowy.Wolałabym by był bardziej żółty.Może warm bardziej wpada w żółc niż w pomarańcz.
Z góry dzięki za pomoc
Warm jest bardziej pomarańczowy od Golden.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Znalazłam czas by opisać sytuację z ostaniego zamówienia (przydługi post ale może ktoś przeczyta )


Jedna z wizażanek poprosiła mnie bym zamówiła jej kosmetyki na jej adres (powiedzmy adres A). Bez problemu złożyłam zamówienie na stronie, zmieniając adresy docelowe na A. Paczka została wysłana, na potwierdzeniu widniał adres A.

Po tygodniu dostaję maila od dziewczyny z innego miata (nazwijmy B, również klientki Lumiere) że otrzymała moje zamówienie, na fakturze jest adres A ale na paczce jest adres B.
Dodała także, że ją też spotkała taka sytuacja w przeszłości.

Wobec tego (po zweryfikowaniu autentyczności) wysłałam jej przelew na opłacenie wysyłki na adres A i równocześnie napisałam do Lumiere maila informując o sytuacji.

Paczka dotarła bezpiecznie do adresatki i wszystko się zgadzało.

Lumiere natomiast napisało:
"Przepraszamy za błąd, czasami takie pomyłki przy wysyłce się zdarzają. Bardzo miło ze strony B. (imię zmienione) że odesłała paczkę"

Przyznam szczerze że jestem trochę rozczarowana. Nie mówię o jakimś kuponie rabatowym czy nie-wiadomo-czym ale chociaż o wyjściu z propozycją zwrócenia kosztów pakowania, przesyłki.
A co by było gdyby B. nie zgłosiła się do mnie, zatrzymując zamówienie? Lumiere pewnie nie przyznałoby się do błędu a ja (a raczej wizażanki) ponosiłyby koszty.

Co więcej, ostatnimi czasy zdarzało mi się czekać na spakowanie i wysłanie zamówienia 10-14 dni. Czeka się jeszcze więcej gdy są braki w zamówieniu ( po 14 dniach dostaje się maila z prośbą o zmianę np. podkładu czy różu, biga lub próbki). Jeśli nie chcesz wymienić (bo tylko ten podkład Ci pasuje) to czekasz dodatkowe dni.

Do tego dochodzi ilość proszku w próbkach. Jeszcze nie tak dawno próbki przychodziły wypełnione proszkiem, tak że mogly starczyć spokojnie na parę użyć. Teraz to jest połowa z tego albo mniej (mogę wstawić zdjęcie porównawcze)

Ktoś powie że uwzięłam się na firmę. Nie, uwielbiam ich podkład cashmere, cienie oraz bronzery i rozświetlacze. Mam 4 duo fibery, które ubóstwiam.

Jednakże, bazując na doświadczeniu w współpracy z Lumiere, myślę że mam prawo wyrazić swoje zaniepokojenie kierunkiem w jakim idzie ta firma.
Sytuacja nie powinna mieć miejsca, a oni olali...
Co do próbek, to zauważyłam, że kiedyś były na dnie lekko pękate, a teraz ledwo co sypią.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 10:38   #114
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Dziękuję wam dziewczyny za pomoc.Nie pozostaje nic innego jak zdobyć próbki i testować

Gdyby któraś z was posiadała odcienie light medium warm oraz ewentualnie jakieś neutralne w formule cashmere to byłabym chętna na małe sample.
W zamian mogę zaoferować sample z Annabelle Minerals w odcieniach lolden fair i fairest oraz beige fair i ewentualnie jakieś sample z EDM.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 22:19   #115
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Mam sample Cashmere LM Neutral, nie masz jakichś róży?

Dziewczyny, czy róz Lumiere się u Was trzyma cały dzień? Ja testuję od kilku dni i mam wrażenie, że po godzinie znika! Dziś przesadziłam z ilością, bo byłam niewyspana i nie uważałam, wyglądałam jak ruska baba, ale się spieszyłam bardzo, pomyślałam-no trudno, zimno jest to będę udawać że to od zimna. I wiecie co? Po jakimś czasie śladu po nim nie było? Spiced apple odcień, więc wcale nie jasny...
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 00:41   #116
poison girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Niestety zauważyłam to samo na mojej skórze te róże również są bardzo nietrwałe. Możliwe, że dlatego, że dużo wiszę na telefonie, ale fakt, że po 6 godzinach w pracy po różu ani śladu...
poison girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 13:45   #117
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Hej. Mam pytanie. Czy lumiere ma w swojej ofercie bardzo jasne podkłady w żółtym , żółto chłodnym bądź lekko oliwkowym odcieniu. Żeby nie miał w domieszki brzoskwinki? Kupiłam ostatnio próbki BareFaced Beauty Innocent i Serenity, ale odcienie mogłyby być lepsze. Serenity niby neutralny a mam po nim różową twarz, a innocent żółty ale bardziej brzoskwinkowy (nie pomarańczowy) i to też nie to. Natomiast innych odcieni z gamy jasnych już nie ma...
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 16:40   #118
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Żółta jest kategoria golden, a odcienie fair i light są bardzo, bardzo jasne. Może jeszcze Neutral? Choć on jest w zasadzie wyprany z koloru
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 17:21   #119
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Póki co zamówię na all próbki fair warm i golden w formule VV i FF. Pozostaje mi się tylko modlić by coś podpasowało bo inaczej znowu rozpocznie się wielkie próbkowanie
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 13:06   #120
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Warm ma nuty pomarańczowe, czerwone.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 23:18:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.