Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-08, 16:03   #3721
spacerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

jeśli połączę dwie farby to reszta się zmarnuje? ile dać wtedy mleczka utleniającego? Użyć mleczko z jednego zestawu, odpowiednie części farby i nakładać? To co zostanie w tubkach 7 i 8 zakręcić na później?
spacerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 16:06   #3722
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
gora ladna, moja tez moglaby taka miec odrzucam wszelkie gorsety- no niestety nie mam az takiego biustu zeby sie chwalic wiec planuje na jedno ramie ta czesc gorsetowa albo na ramiaczka...
no i dol krotki przed kolano na pewno, najchetniej do pol uda.
chcialabym dol taki z tiulow albo cos jak piorka zeby poszerzal.
ale kto wie, moze pojde w asymetrie taka na skos np od gory uda az po kolano? nie wiem sama, wiele rzeczy mi sie podoba, jak przymierze to bede wiedziala ze to to.
kolor mi obojetny ale jasny...
material w sumie tez..
zaczne myslec jak juz dostaniemy termin w urzedzie a pani kazala nam byc pod koniec maja dopiero wtedy zaczne myslec i mysle ze w miesiac wszystko pozalatwiam.
nie traktuje tego jak swieta jakiegos, dla mnie to po prostu prawne przyklepanie mojego wowczas 10letniego zwiazku... nic poza tym sie nie zmieni, ja tak podchodze do tego- w ogole jakby sie dalo pojsc podpisac papier bez gosci i calego szumu rodzinnego to bym byla happy ale ze sie rodzina poobraza, poczuja sie zle jak wezme ten slub potajemku to juz zrobie obiad wystawny i tyle to tylko kilka godzin a pozniej moze zycie znow wroci do normy...
nie znosze slubow, wesel, nie podobaja mi sie, na tych co bylam uwazalam ze ludzie sa sztuczni i tacy smieszni...wszystko sie zmienia w bajke na dobe a potem wraca szara rzeczywistosc i... dlugi, kredyty i rodzinne wasnie
moze stad moje obojetne podejscie...
bede szalenie tupac nozkami w oczekiwaniu na Twoja kiece na pewno cos ciekawego wymyslisz ja mam jak widac rozne koncepcje, a okaze sie pewnie dopiero jak pojde przymierzac, ale to spokojnie.
A z biustem to mysle, ze przesadzasz masz przeciez ladny, idealny do Twojej figury biust na pewno bys cos znalazla z gorsetem, no ale to Ty masz sie dobrze w tym czuc moja kolezanka (szczuplutka dziewczyna) jak zalozyla biustonosz pod kiecke, a do tego kiecke z usztywniana czescia na biust to miala niesamowite cycki az sama powiedziala, ze moglaby codziennie tak wyglądać moj Tz tylko powiedzial, ze moge miec taka sama suknie wiec wiesz co z tej calej sukni moglo zrobic na nim wrazenie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 16:09   #3723
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez spacerek Pokaż wiadomość
jeśli połączę dwie farby to reszta się zmarnuje? ile dać wtedy mleczka utleniającego? Użyć mleczko z jednego zestawu, odpowiednie części farby i nakładać? To co zostanie w tubkach 7 i 8 zakręcić na później?
nie zmarnuje sie, tak jak piszesz masz zrobic.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
bede szalenie tupac nozkami w oczekiwaniu na Twoja kiece na pewno cos ciekawego wymyslisz ja mam jak widac rozne koncepcje, a okaze sie pewnie dopiero jak pojde przymierzac, ale to spokojnie.
A z biustem to mysle, ze przesadzasz masz przeciez ladny, idealny do Twojej figury biust na pewno bys cos znalazla z gorsetem, no ale to Ty masz sie dobrze w tym czuc moja kolezanka (szczuplutka dziewczyna) jak zalozyla biustonosz pod kiecke, a do tego kiecke z usztywniana czescia na biust to miala niesamowite cycki az sama powiedziala, ze moglaby codziennie tak wyglądać moj Tz tylko powiedzial, ze moge miec taka sama suknie wiec wiesz co z tej calej sukni moglo zrobic na nim wrazenie
pochwale sie wam jak juz nabede kiece
ja mam schize w gorsetach ze mi w dol zjedzie i ciagle bym go podciagala to samo robie z bluzkami typu tuba
dlatego musza byc ramiaczka albo choc jedno
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 16:15   #3724
dorka-86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Jestem po farbowaniu włosów... Loreal preference 8.3 CANNES. Dodam, że byłam jasną blondynką a teraz moje włosy są dosłownie okropne !!! Ani brązowe, ani rude, a już miodowym blondem bym ich na pewno nie nazwała. Wiem jedno, nie jeden raz już farbowałam włosy na taki właśnie kolor farbą z innej firmy i wychodziły piękne. A teraz marzę o tym, żeby się tego koloru jak najszybciej pozbyć...
dorka-86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 16:54   #3725
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny ja tylko wpadam na chwilkę zdać relacje z farbowania
jest pięknie zrobiłam to jeszcze inaczej zmniejszyłam trochę wodę na 60 ml wody dałam 20 kranówki, dodałam trochę szamponu i odżywki i naciapałam na włosy. Po 20 minutach byłam przerażona,bo włosy były niebieskie
Spłukałam i jest dobrze, ochłodziło, kolor jest śliczny jutro wstawię fotki,bo teraz lecę na imprezę
miłego wieczoru
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 17:10   #3726
spacerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny, czy kombinacja 7 i 8.1 jest bezpieczna? Dzięki za cierpliwość
spacerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 20:41   #3727
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko wpadam na chwilkę zdać relacje z farbowania
jest pięknie zrobiłam to jeszcze inaczej zmniejszyłam trochę wodę na 60 ml wody dałam 20 kranówki, dodałam trochę szamponu i odżywki i naciapałam na włosy. Po 20 minutach byłam przerażona,bo włosy były niebieskie
Spłukałam i jest dobrze, ochłodziło, kolor jest śliczny jutro wstawię fotki,bo teraz lecę na imprezę
miłego wieczoru
no to cudownie, jak sie wybawisz to wpadnij i sie pochwal wloskami
Cytat:
Napisane przez spacerek Pokaż wiadomość
Bunny, czy kombinacja 7 i 8.1 jest bezpieczna? Dzięki za cierpliwość
moze wyjsc dosyc ciemno i bardzo chlodno...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 20:42   #3728
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie zmarnuje sie, tak jak piszesz masz zrobic.


pochwale sie wam jak juz nabede kiece
ja mam schize w gorsetach ze mi w dol zjedzie i ciagle bym go podciagala to samo robie z bluzkami typu tuba
dlatego musza byc ramiaczka albo choc jedno

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko wpadam na chwilkę zdać relacje z farbowania
jest pięknie zrobiłam to jeszcze inaczej zmniejszyłam trochę wodę na 60 ml wody dałam 20 kranówki, dodałam trochę szamponu i odżywki i naciapałam na włosy. Po 20 minutach byłam przerażona,bo włosy były niebieskie
Spłukałam i jest dobrze, ochłodziło, kolor jest śliczny jutro wstawię fotki,bo teraz lecę na imprezę
miłego wieczoru
to super czekamy na zdjęcia
Cytat:
Napisane przez spacerek Pokaż wiadomość
Bunny, czy kombinacja 7 i 8.1 jest bezpieczna? Dzięki za cierpliwość
mi się wydaje, że tak, aczkolwiek sama nigdy nie mieszałam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 01:01   #3729
Orlaith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cóż, mój post zawierał wszystko, co zostało wytknięte Silence_ jako powód pominięcia jej pytań. Zdjęcia i szczegółowy opis włosów. Ale jak widzę jest to raczej kółeczko wzajemnej adoracji niż miejsce merytorycznej dyskusji i wymiany doświadczeń. I'm out.
Orlaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 09:33   #3730
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej Dziewczyny mam problem. Zawsze chciałam blond - może być jasny albo trochę ciemniejszy, ale ZIMNY. Natomiast żebym nie wiem co robiła wychodzi mi rudawy blond :-/ lub beżowy.
Ostatnio już użyłam farmy Garnier Color Sensational 111 i nie mam pojęcia co jest nie tak. Ten kolor miał rozjasnić 4tony, fakt, rozjasnił moje włosy najmocniej ze wszystkich dotąd stosowanych farb (Wellaton, Loreal, Palette, Londa - oczywiście o numerach powyżej 9), ale mimo wszystko jest to bardzo ciepły odcień. Marzę o czymś takim - http://www.google.pl/imgres?num=10&u...01&tx=96&ty=71 a tymczasem wychodzi mi coś takiego (bardzo podobne)- http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...37&tx=30&ty=66

Mam włosy naturalne ciemne, bardzo ciemne ale nie czarne... co źle robię?
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 10:23   #3731
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej ,w ten ponury deszczowy dzien u mnie



Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dzięki


Pyszna czekolada i Kala jaka chętna

Caskada mogłabym Cię prosić, żebyś zerknęła na składy w wolnej chwili
oba sklady opieraja sie na woskach widze wiec idealne beda dla suchej , cienkiej ,wiotkiej skory bez zaskornikow i innych problemow skornych Przy czym 1 sklad jest troche lepszy ma wiecej naturalnych skladnikow takich jak: olej z pestek moreli , maslo shea, olej z kolendry( ma dzialanie rozgrzewajace ale tez i nadaje specyficzny zapach) , olej z czarnej porzeczki( ma dzialanie sciagajace , rozjasniajace , bogaty w wit C i z gr B) olejek sojowy , ceramidy 2 i 3 .Bardzo dobry i ciekawy sklad.
Lagodzi podraznienia , nawilza , matuje bez pozostawienia tlustej warstwy na skorze , zabezpiecza ja.
Sklady sa jak apteczne

Czy to BIOTHERM? dla faceta moze ? podobny sklad ma tez LRP nutritic ze wzgledu na te naturalne skladniki ...

Drugi sklad :
zawiera rowniez woski ,nawet sporo , maslo shea, hialuronian sodu czyli ladnie nawilza , kondycjonuje skore , zabezpecza przed utrata wody.
Jest tez tam ester kwasu pirolidonokarboksylowego i argininy czyli ladnie nawilza , wzmacnia skore koi podraznienia , dalej mamy wyciag z lnu ktory ma dzialanie przeciwzapalne , chroni skore , ale tez i nawilza dobrze, pozniej jest kompleks fosfolipidow czyli aminokwasy ktore wygladzaja skore , wiec juz widze ze ten komsetyk jest dla osoby ze skora dojrzala napewno
Wyglada jak LRP ,ktorys do skory dojrzalej??

Mam nadzieje , ze jakos zrozumiale to napisalam

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlaith Pokaż wiadomość
Cóż, mój post zawierał wszystko, co zostało wytknięte Silence_ jako powód pominięcia jej pytań. Zdjęcia i szczegółowy opis włosów. Ale jak widzę jest to raczej kółeczko wzajemnej adoracji niż miejsce merytorycznej dyskusji i wymiany doświadczeń. I'm out.
bo to jest kolko wzajemnej adoracji , tak ciezko to zrozumiec ,ze znamy sie po kilka lat i mamy juz swoje tematy pozatym napisane jest ,ze to watek "....o zyciu rozmawiamy " wiec nie tylko wlosy i porady
Widocznie twoj post utknal nam , lub nie ma osoby, ktora moze ci odpowiedziec na niego.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-12-09 o 10:24
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 11:18   #3732
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny mam problem. Zawsze chciałam blond - może być jasny albo trochę ciemniejszy, ale ZIMNY. Natomiast żebym nie wiem co robiła wychodzi mi rudawy blond :-/ lub beżowy.
Ostatnio już użyłam farmy Garnier Color Sensational 111 i nie mam pojęcia co jest nie tak. Ten kolor miał rozjasnić 4tony, fakt, rozjasnił moje włosy najmocniej ze wszystkich dotąd stosowanych farb (Wellaton, Loreal, Palette, Londa - oczywiście o numerach powyżej 9), ale mimo wszystko jest to bardzo ciepły odcień. Marzę o czymś takim - http://www.google.pl/imgres?num=10&u...01&tx=96&ty=71 a tymczasem wychodzi mi coś takiego (bardzo podobne)- http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...37&tx=30&ty=66

Mam włosy naturalne ciemne, bardzo ciemne ale nie czarne... co źle robię?
piszesz bardzo ciemne ale jakie? braz? bo jesli tak to zadna sklepowa farba nie uzyskasz takiego koloru, musialabys probowac profesjonalnej alfaparf 10.1 albo 11.11 z oksy 12% na odrosty i mix fioletowy tak z 2cm...
albo wstepnie pojasniac odrosty rozjasniaczem i pozniej klasc popielata farbe- moze byc juz sklepowa.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Hej ,w ten ponury deszczowy dzien u mnie




oba sklady opieraja sie na woskach widze wiec idealne beda dla suchej , cienkiej ,wiotkiej skory bez zaskornikow i innych problemow skornych Przy czym 1 sklad jest troche lepszy ma wiecej naturalnych skladnikow takich jak: olej z pestek moreli , maslo shea, olej z kolendry( ma dzialanie rozgrzewajace ale tez i nadaje specyficzny zapach) , olej z czarnej porzeczki( ma dzialanie sciagajace , rozjasniajace , bogaty w wit C i z gr B) olejek sojowy , ceramidy 2 i 3 .Bardzo dobry i ciekawy sklad.
Lagodzi podraznienia , nawilza , matuje bez pozostawienia tlustej warstwy na skorze , zabezpiecza ja.
Sklady sa jak apteczne

Czy to BIOTHERM? dla faceta moze ? podobny sklad ma tez LRP nutritic ze wzgledu na te naturalne skladniki ...

Drugi sklad :
zawiera rowniez woski ,nawet sporo , maslo shea, hialuronian sodu czyli ladnie nawilza , kondycjonuje skore , zabezpecza przed utrata wody.
Jest tez tam ester kwasu pirolidonokarboksylowego i argininy czyli ladnie nawilza , wzmacnia skore koi podraznienia , dalej mamy wyciag z lnu ktory ma dzialanie przeciwzapalne , chroni skore , ale tez i nawilza dobrze, pozniej jest kompleks fosfolipidow czyli aminokwasy ktore wygladzaja skore , wiec juz widze ze ten komsetyk jest dla osoby ze skora dojrzala napewno
Wyglada jak LRP ,ktorys do skory dojrzalej??

Mam nadzieje , ze jakos zrozumiale to napisalam

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------


bo to jest kolko wzajemnej adoracji , tak ciezko to zrozumiec ,ze znamy sie po kilka lat i mamy juz swoje tematy pozatym napisane jest ,ze to watek "....o zyciu rozmawiamy " wiec nie tylko wlosy i porady
Widocznie twoj post utknal nam , lub nie ma osoby, ktora moze ci odpowiedziec na niego.
daj sobie spokoj, laska twierdzi ze dala wszystkie dane- a gdzie foto tego co chce uzyskac? ja nie bede sie kazdej ksiezniczki z osobna dopraszac jak im ciezko przeczytac pierwszy post ze zrozumieniem, wiec po prostu olewam nie bede w kolko tego samego pisac, tym bardziej ze pozniej panny w zlosci pokazuja swoj poziom wrzucajac na nas
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 11:34   #3733
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Orlaith Pokaż wiadomość
Cóż, mój post zawierał wszystko, co zostało wytknięte Silence_ jako powód pominięcia jej pytań. Zdjęcia i szczegółowy opis włosów. Ale jak widzę jest to raczej kółeczko wzajemnej adoracji niż miejsce merytorycznej dyskusji i wymiany doświadczeń. I'm out.
Lubie to

Nadrobiłam Was, nasmarowalyscie troche przez ten czas
Bunny kupilam juz nowa A10 i bede dzialc kolo 23 grudnia

a tak poza tym to u mnie spokoj, tylko ciagle sie dopytuja dlaczego balangi nie robimy tylko kameralny slub

ale za to obarczki mamy juz wybrane
Bunny a Ty juz cos masz na oku?

Nove uśmiech jak z Hollywood
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 11:41   #3734
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Hej ,w ten ponury deszczowy dzien u mnie




oba sklady opieraja sie na woskach widze wiec idealne beda dla suchej , cienkiej ,wiotkiej skory bez zaskornikow i innych problemow skornych Przy czym 1 sklad jest troche lepszy ma wiecej naturalnych skladnikow takich jak: olej z pestek moreli , maslo shea, olej z kolendry( ma dzialanie rozgrzewajace ale tez i nadaje specyficzny zapach) , olej z czarnej porzeczki( ma dzialanie sciagajace , rozjasniajace , bogaty w wit C i z gr B) olejek sojowy , ceramidy 2 i 3 .Bardzo dobry i ciekawy sklad.
Lagodzi podraznienia , nawilza , matuje bez pozostawienia tlustej warstwy na skorze , zabezpiecza ja.
Sklady sa jak apteczne

Czy to BIOTHERM? dla faceta moze ? podobny sklad ma tez LRP nutritic ze wzgledu na te naturalne skladniki ...

Drugi sklad :
zawiera rowniez woski ,nawet sporo , maslo shea, hialuronian sodu czyli ladnie nawilza , kondycjonuje skore , zabezpecza przed utrata wody.
Jest tez tam ester kwasu pirolidonokarboksylowego i argininy czyli ladnie nawilza , wzmacnia skore koi podraznienia , dalej mamy wyciag z lnu ktory ma dzialanie przeciwzapalne , chroni skore , ale tez i nawilza dobrze, pozniej jest kompleks fosfolipidow czyli aminokwasy ktore wygladzaja skore , wiec juz widze ze ten komsetyk jest dla osoby ze skora dojrzala napewno
Wyglada jak LRP ,ktorys do skory dojrzalej??

Mam nadzieje , ze jakos zrozumiale to napisalam

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------


bo to jest kolko wzajemnej adoracji , tak ciezko to zrozumiec ,ze znamy sie po kilka lat i mamy juz swoje tematy pozatym napisane jest ,ze to watek "....o zyciu rozmawiamy " wiec nie tylko wlosy i porady
Widocznie twoj post utknal nam , lub nie ma osoby, ktora moze ci odpowiedziec na niego.
Dziękuję Ci!
Oba kremy to LRP, oczywiście zgadłaś- pierwszy to nutritic 5%, drugi to substiane[+] extra riche.
Dziewczyny u mnie w pracy poleciły mi jakiś czas temu stosowanie najlepiej nutriticu 5% na noc, 2,5% na dzień, z tym, że teraz widząc moją skórę zmieniły zdanie- tzn nutritic 5% na noc zostaje, ale na dzien najlepiej lrp cicaplast baume b5 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-baume-b5.html . chyba faktycznie posłucham dziewczyn i sobie kupie. Jak myślisz, to dobry pomysł dla skóry suchej, czasami nieco przesuszonej, cienkiej? Skład ze strony LRP:

SKŁADNIKI
AQUA / WATER
HYDROGENATED POLYISOBUTENE
DIMETHICONE
GLYCERIN
BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER
PANTHENOL
BUTYLENE GLYCOL
ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE
PROPANEDIOL
CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE
TRISTEARIN
ZINC GLUCONATE
MADECASSOSIDE
MANGANESE GLUCONATE
MAGNESIUM SULFATE
DISODIUM EDTA
COPPER GLUCONATE
ACETYLATED GLYCOL STEARATE
POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE
SODIUM BENZOATE
PHENOXYETHANOL
CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE
CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE
Last update : 02/2011

Niestety dowiedziałam się też ostatnio, że w przyszłym roku bedzie zmiana w lrp, tzn zmiana dotyczyc bedzie nutritica- wypuszcza nowy produkt. Ale na ile zmieni sie sklad tego niestety nie wiem

A Biotherm jest dla mnie za drogi

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Lubie to

Nadrobiłam Was, nasmarowalyscie troche przez ten czas
Bunny kupilam juz nowa A10 i bede dzialc kolo 23 grudnia

a tak poza tym to u mnie spokoj, tylko ciagle sie dopytuja dlaczego balangi nie robimy tylko kameralny slub

ale za to obarczki mamy juz wybrane
Bunny a Ty juz cos masz na oku?

Nove uśmiech jak z Hollywood
my też już oglądaliśmy i wiemy jakie chcemy a u Ciebie jak z sukienka?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 11:49   #3735
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci!
Oba kremy to LRP, oczywiście zgadłaś- pierwszy to nutritic 5%, drugi to substiane[+] extra riche.
Dziewczyny u mnie w pracy poleciły mi jakiś czas temu stosowanie najlepiej nutriticu 5% na noc, 2,5% na dzień, z tym, że teraz widząc moją skórę zmieniły zdanie- tzn nutritic 5% na noc zostaje, ale na dzien najlepiej lrp cicaplast baume b5 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-baume-b5.html . chyba faktycznie posłucham dziewczyn i sobie kupie. Jak myślisz, to dobry pomysł dla skóry suchej, czasami nieco przesuszonej, cienkiej? Skład ze strony LRP:

SKŁADNIKI
AQUA / WATER
HYDROGENATED POLYISOBUTENE
DIMETHICONE
GLYCERIN
BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER
PANTHENOL
BUTYLENE GLYCOL
ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE
PROPANEDIOL
CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE
TRISTEARIN
ZINC GLUCONATE
MADECASSOSIDE
MANGANESE GLUCONATE
MAGNESIUM SULFATE
DISODIUM EDTA
COPPER GLUCONATE
ACETYLATED GLYCOL STEARATE
POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE
SODIUM BENZOATE
PHENOXYETHANOL
CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE
CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE
Last update : 02/2011

Niestety dowiedziałam się też ostatnio, że w przyszłym roku bedzie zmiana w lrp, tzn zmiana dotyczyc bedzie nutritica- wypuszcza nowy produkt. Ale na ile zmieni sie sklad tego niestety nie wiem

A Biotherm jest dla mnie za drogi

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------


my też już oglądaliśmy i wiemy jakie chcemy a u Ciebie jak z sukienka?
nie jest zly ten sklad , ale troche ubozszy niz tamte wyzej ale jest dobry , napewno krzywdy nie zrobi a nawilzy tak jak oczekujesz.





Na zime trzeba uzywac nie nawilzajacych kremow a ochronnych lub w zaleznosci od cery -tlustych i poltlustych .Nawilzajace kremy to za malo na przymrozki , chyba ze na twarzy jest niezly makijaz jeszcze
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 11:54   #3736
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci!
Oba kremy to LRP, oczywiście zgadłaś- pierwszy to nutritic 5%, drugi to substiane[+] extra riche.
Dziewczyny u mnie w pracy poleciły mi jakiś czas temu stosowanie najlepiej nutriticu 5% na noc, 2,5% na dzień, z tym, że teraz widząc moją skórę zmieniły zdanie- tzn nutritic 5% na noc zostaje, ale na dzien najlepiej lrp cicaplast baume b5 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-baume-b5.html . chyba faktycznie posłucham dziewczyn i sobie kupie. Jak myślisz, to dobry pomysł dla skóry suchej, czasami nieco przesuszonej, cienkiej? Skład ze strony LRP:

SKŁADNIKI
AQUA / WATER
HYDROGENATED POLYISOBUTENE
DIMETHICONE
GLYCERIN
BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER
PANTHENOL
BUTYLENE GLYCOL
ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE
PROPANEDIOL
CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE
TRISTEARIN
ZINC GLUCONATE
MADECASSOSIDE
MANGANESE GLUCONATE
MAGNESIUM SULFATE
DISODIUM EDTA
COPPER GLUCONATE
ACETYLATED GLYCOL STEARATE
POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE
SODIUM BENZOATE
PHENOXYETHANOL
CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE
CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE
Last update : 02/2011

Niestety dowiedziałam się też ostatnio, że w przyszłym roku bedzie zmiana w lrp, tzn zmiana dotyczyc bedzie nutritica- wypuszcza nowy produkt. Ale na ile zmieni sie sklad tego niestety nie wiem

A Biotherm jest dla mnie za drogi

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------


my też już oglądaliśmy i wiemy jakie chcemy a u Ciebie jak z sukienka?
sukienka to chyba bedzie najwieksze wyzwanie
chcialam cos w kolorze pudrowym, łososiowym, ewentualnie brzoskwinka delikatna
chociaz moj nalega na biała i faktycznie, jak nie znajde takiej jaka sobie wymyslilam to bedzie biala
w sumie mogla by byc biala ale z dodatkami w kolorze takim jak podalam wyzej.
Chcialabym gorsetowa gore,ale w ksztalat serduszka, poniewaz mam szerokie ramiona i nie chce wygladac ja Schwarzeneger
i wiadomo nie do ziemi, taka przed kolanko, moze troszke krotsza
w koncu to nie koscielny
a Ty masz juz jakies inspiracje?

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-12-09 o 11:55
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 11:59   #3737
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć umieram
dopiero wstałam i mam kaca ogromneeego jeszcze przenieśliśmy impreze do nas, bo tam właściciele padli

Wstawie fotki jak TŻ pojedzie po zakupy,bo znowu powie,że psuje aparat

A no i jutro mam kolokwium na które nie umiem kompletnie nic i dopiero wczoraj wydrukowałam sobie opracowane przez kogoś zagadnienie
spoko nie wiem jak to do jutra ogarne
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 12:02   #3738
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Lubie to

Nadrobiłam Was, nasmarowalyscie troche przez ten czas
Bunny kupilam juz nowa A10 i bede dzialc kolo 23 grudnia

a tak poza tym to u mnie spokoj, tylko ciagle sie dopytuja dlaczego balangi nie robimy tylko kameralny slub

ale za to obarczki mamy juz wybrane
Bunny a Ty juz cos masz na oku?

Nove uśmiech jak z Hollywood
czyli tez a10 bedziesz probowala ja bede tez 23 znow odrosty robic na swieta musze byc perfekcyjna
z tz wybralismy chyba z 10 kompletow i wszystkie piekne, ceny tez piekne na pewno z laczonego zlota- biale i rozowe(czerwone) albo biale i zlote...dla mnie dodatkowo z jakas cyrkonia...raczej srednioszerokie- nie waskie i nie bardzo szerokie.
grawerka w srodku...
no i tyle wymagan chyba ale jak mowie mamy czas, ja kolo wiosny rozejrze sie porzadnie i jak mnie ujmie to od reki kupimy
ja juz z nikim z rodziny/przyjaciol nie gadam juz o tym- bo nie bede sie klocic bez sensu jak zrobie i tak jak postanowilam

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
sukienka to chyba bedzie najwieksze wyzwanie
chcialam cos w kolorze pudrowym, łososiowym, ewentualnie brzoskwinka delikatna
chociaz moj nalega na biała i faktycznie, jak nie znajde takiej jaka sobie wymyslilam to bedzie biala
w sumie mogla by byc biala ale z dodatkami w kolorze takim jak podalam wyzej.
Chcialabym gorsetowa gore,ale w ksztalat serduszka, poniewaz mam szerokie ramiona i nie chce wygladac ja Schwarzeneger
i wiadomo nie do ziemi, taka przed kolanko, moze troszke krotsza
w koncu to nie koscielny
a Ty masz juz jakies inspiracje?
ja myslalam tez o kiecce nie calkiem bialej tylko jak perla z srebrzystym czy blekitnym polyskiem, cos takiego... na pewno nie bedzie biala krystaliczna, moze herbaciany kolor czy pudrowy... mam tak jak ty- wiele opcji i sie zobaczy, to nie koscielny wiec musi byc tylko elegancko ale duza dowolnosc
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 12:03   #3739
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie jest zly ten sklad , ale troche ubozszy niz tamte wyzej ale jest dobry , napewno krzywdy nie zrobi a nawilzy tak jak oczekujesz.





Na zime trzeba uzywac nie nawilzajacych kremow a ochronnych lub w zaleznosci od cery -tlustych i poltlustych .Nawilzajace kremy to za malo na przymrozki , chyba ze na twarzy jest niezly makijaz jeszcze
a polecasz cos szczegolnie z kremow ochronnych? Czy zostac przy tych nutriticach? Tez chce cos ochronnego, wczoraj jak wyszlam z Kala to czulam na swojej buzi ten mroz, a to dopiero był -3st
a moze z pharmacerisu? Pokaze Ci kremy, na ktore zwrocilam uwage ostatnio, jak bylam w pracy http://www.pharmaceris.pl/produkt.php?id=1342
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ny-zimowy.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zyniowymi.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-ochrona.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cy-spf-30.html -ten ostatni to nawilzajacy, ale ma jakies lipidy, moze jesdnak jest dobry?

z gory dziekuje za pomoc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 12:14   #3740
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

a ja się tak bezczelnie wpraszam do kółka

Cascada
ja tez proszę o radę mam skórę naczynkową na policzkach, stosuje teraz krem Bielendy Kasztan, oto skład:

Skład: Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Triethylhexanoin, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Propylene Glycol, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Troxerutin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ascorbyl Glucoside, Allantoin, Dipropylene Glycol, Boswellia Serrata Gum, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Potassium Hydoxide, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum (Fragrance).

Nadaje się, czy cos innego do naczynkowej polecasz nie za drogiego? ten mi kosmetyczka doradziła...
powiedziała też że na mrozy powinnam dawać tłusty krem typu granatowa nivea a jak już dotrę w miejsce docelowe to go zmyć i położyć ten do naczynkowej i makijaż, ale dla mnie to za duży kłopot i nie mam czasu na takie"zabawy" przed pracą...

Bunny wczoraj bratowa pochwaliła mój kolor włosów, że super mam!! to dzięki Twojemu doborowi mieszanki a myślisz że jakbym alfaparf pomieszała 9 z 9.1 to podobny kolor do tej samej mieszanki z garniera by wyszedł? ale z majirela?

P.S. ja też po imprezie...a na 14 do pracy
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2012-12-09 o 12:17
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 12:15   #3741
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czyli tez a10 bedziesz probowala ja bede tez 23 znow odrosty robic na swieta musze byc perfekcyjna
z tz wybralismy chyba z 10 kompletow i wszystkie piekne, ceny tez piekne na pewno z laczonego zlota- biale i rozowe(czerwone) albo biale i zlote...dla mnie dodatkowo z jakas cyrkonia...raczej srednioszerokie- nie waskie i nie bardzo szerokie.
grawerka w srodku...
no i tyle wymagan chyba ale jak mowie mamy czas, ja kolo wiosny rozejrze sie porzadnie i jak mnie ujmie to od reki kupimy
ja juz z nikim z rodziny/przyjaciol nie gadam juz o tym- bo nie bede sie klocic bez sensu jak zrobie i tak jak postanowilam


ja myslalam tez o kiecce nie calkiem bialej tylko jak perla z srebrzystym czy blekitnym polyskiem, cos takiego... na pewno nie bedzie biala krystaliczna, moze herbaciany kolor czy pudrowy... mam tak jak ty- wiele opcji i sie zobaczy, to nie koscielny wiec musi byc tylko elegancko ale duza dowolnosc
jasne, ze musze sprobowac A10 nie ma innej opcji
zreszta my to w ogole biedne jestesmy z tymi farbami, bo naprawde to chyba sa jedyne konkretne farby (219)z 12% oksy, ktore pociagna nam wlosy
w kazdej jednej 9% i jak cos to musimy podmieniac utleniacz
naprawde maly wybor mamy

Ja chce obraczki tytanowe, nie lubie zlota, tzn u kogos mi sie podoba, ale ja sie czuje zle w złocie, wole srebro,platyne,tytan własnie

I to jest kolejny plus cywilniaka, bo nie musisz myslec czy ta i taka sukienka wypada, ubierasz co Ci sie podoba i gotowe

Na All patrzylam z sukienkami, ale i tak kupie" stacjonarnie", bo taka sukienke to trzeba przymierzyc i nie ma zmiluj
a buciki to nudziaki na platformie,bo kocham takie i koniec

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a polecasz cos szczegolnie z kremow ochronnych? Czy zostac przy tych nutriticach? Tez chce cos ochronnego, wczoraj jak wyszlam z Kala to czulam na swojej buzi ten mroz, a to dopiero był -3st
a moze z pharmacerisu? Pokaze Ci kremy, na ktore zwrocilam uwage ostatnio, jak bylam w pracy http://www.pharmaceris.pl/produkt.php?id=1342
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ny-zimowy.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...zyniowymi.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-ochrona.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...cy-spf-30.html -ten ostatni to nawilzajacy, ale ma jakies lipidy, moze jesdnak jest dobry?

z gory dziekuje za pomoc
o to tez lukne na te kremiki, bo szukam czego na zime, ale ja ma cere mieszana i kierunku tlustej,sklonna do zapychania
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 12:18   #3742
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
sukienka to chyba bedzie najwieksze wyzwanie
chcialam cos w kolorze pudrowym, łososiowym, ewentualnie brzoskwinka delikatna
chociaz moj nalega na biała i faktycznie, jak nie znajde takiej jaka sobie wymyslilam to bedzie biala
w sumie mogla by byc biala ale z dodatkami w kolorze takim jak podalam wyzej.
Chcialabym gorsetowa gore,ale w ksztalat serduszka, poniewaz mam szerokie ramiona i nie chce wygladac ja Schwarzeneger
i wiadomo nie do ziemi, taka przed kolanko, moze troszke krotsza
w koncu to nie koscielny
a Ty masz juz jakies inspiracje?
masz bardzo ładną wizję sukienki już mi się podoba
ja nie mam, podoba mi się wszystko wczoraj wstawiałam tutaj na watek górę sukienki, gorset+tiul na ramieniu, a wcześniej wstawiłam sukienke cala z koronki na dlugosc 3/4 sama nie wiem czego chce, ale jak pojde do salonu to poprzymierzam rozne i bede wiedziala co mi sie podoba przymierze nawet takie ktorych bym nie kupila ze wzgledu na cene
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 12:36   #3743
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
masz bardzo ładną wizję sukienki już mi się podoba
ja nie mam, podoba mi się wszystko wczoraj wstawiałam tutaj na watek górę sukienki, gorset+tiul na ramieniu, a wcześniej wstawiłam sukienke cala z koronki na dlugosc 3/4 sama nie wiem czego chce, ale jak pojde do salonu to poprzymierzam rozne i bede wiedziala co mi sie podoba przymierze nawet takie ktorych bym nie kupila ze wzgledu na cene
dziekuje
ale do slubu jeszcze troche czasu jest,ale mysle,że w kwesti sukienki, a raczej jej kolorow to zdania juz nie zmienie
ale jak to z kobietami...roznie moze byc
musze sie tez zorientowac, gdzie w moim "nowym" miescie znajde salony z takimi sukienkami,ktore nie bylyby typowo slubne
ale jak powiedzialam Tz,ze bede miala sukienke w kolorze lososiowym badz brzoskwinkowym i ,ze w takim razie on bedzie musial miec taka koszule, bo w koncu musi do mnie pasowac, to mine mial nie tega

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a ja się tak bezczelnie wpraszam do kółka

Cascada
ja tez proszę o radę mam skórę naczynkową na policzkach, stosuje teraz krem Bielendy Kasztan, oto skład:

Skład: Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Triethylhexanoin, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Propylene Glycol, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Troxerutin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ascorbyl Glucoside, Allantoin, Dipropylene Glycol, Boswellia Serrata Gum, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Potassium Hydoxide, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum (Fragrance).

Nadaje się, czy cos innego do naczynkowej polecasz nie za drogiego? ten mi kosmetyczka doradziła...
powiedziała też że na mrozy powinnam dawać tłusty krem typu granatowa nivea a jak już dotrę w miejsce docelowe to go zmyć i położyć ten do naczynkowej i makijaż, ale dla mnie to za duży kłopot i nie mam czasu na takie"zabawy" przed pracą...

Bunny wczoraj bratowa pochwaliła mój kolor włosów, że super mam!! to dzięki Twojemu doborowi mieszanki a myślisz że jakbym alfaparf pomieszała 9 z 9.1 to podobny kolor do tej samej mieszanki z garniera by wyszedł? ale z majirela?

P.S. ja też po imprezie...a na 14 do pracy
wspolczuje tej pracy na 14
ja teraz mialam weekend wolny ale jutro na 8;30 do roboty i kolejne 10 h z zycia wyciete

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Bunny powiedz mi czy ta Schauma moze powodowac łupież ?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 12:45   #3744
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Czesc

Princeska a Ty czym teraz malowalas?

mi sie ten szary nie zmywa ale mylam wlosy dopiero raz

przypomnijcie mi jeju znowu zaoomnialam jaką wode ma ta londa?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 12:51   #3745
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

Bunny rozmawiałam wczoraj w szkole z koleżanką z klasy, która pracuje w salonie fryzjerskim i zgadałyśmy się tak, że jak będę chciała się farbować mogę do niej podejść, ona mi włosy rozjaśni, potem pofarbuje moimi farbami, zrobi saunę na włosy i zetnie mnie od razu W sumie to dobra opcja, bo bałam się o nakładanie tego dekoloryzatora samej w domu, raz już narobiłam sobie plan Oczywiście jak przyniosę swoje farby to cena pójdzie w dół, a włosy i tak czy siak musiałabym iść do niej podciąć, więc wyjdzie mi praktycznie na to samo. Z tego co mi mówiła to za włosy mojej długości musiałabym zapłacić za to wszystko około 140zł, ale jeśli przyniosę swoje farby to zapłacę trochę mniej. Tylko jest jedno ale. Mówiła mi że używają tam rozjaśniacza (jakiegoś na K, nie pamiętam nazwy) z wodą 10,5%... Co o tym myślisz? Opłaca się tam iść?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko wpadam na chwilkę zdać relacje z farbowania
jest pięknie zrobiłam to jeszcze inaczej zmniejszyłam trochę wodę na 60 ml wody dałam 20 kranówki, dodałam trochę szamponu i odżywki i naciapałam na włosy. Po 20 minutach byłam przerażona,bo włosy były niebieskie
Spłukałam i jest dobrze, ochłodziło, kolor jest śliczny jutro wstawię fotki,bo teraz lecę na imprezę
miłego wieczoru
Pokazuj się nam tutaj szybkoo
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-12-09 o 12:52
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 12:53   #3746
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Wstawiam fotki i idę się uczyć chociaż tak mi się chce
nawet nic do jedzenia nie mam, TŻ ma misje przywieźć mi jakiś obiad

Agatko joanna gołębi popiel z tą siwą babką na opakowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010006.jpg (94,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010010.jpg (40,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010011.jpg (39,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010018.jpg (47,9 KB, 41 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 12:54   #3747
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej

Bunny rozmawiałam wczoraj w szkole z koleżanką z klasy, która pracuje w salonie fryzjerskim i zgadałyśmy się tak, że jak będę chciała się farbować mogę do niej podejść, ona mi włosy rozjaśni, potem pofarbuje moimi farbami, zrobi saunę na włosy i zetnie mnie od razu W sumie to dobra opcja, bo bałam się o nakładanie tego dekoloryzatora samej w domu, raz już narobiłam sobie plan Oczywiście jak przyniosę swoje farby to cena pójdzie w dół, a włosy i tak czy siak musiałabym iść do niej podciąć, więc wyjdzie mi praktycznie na to samo. Z tego co mi mówiła to za włosy mojej długości musiałabym zapłacić za to wszystko około 140zł, ale jeśli przyniosę swoje farby to zapłacę trochę mniej. Tylko jest jedno ale. Mówiła mi że używają tam rozjaśniacza (jakiegoś na K, nie pamiętam nazwy) z wodą 10,5%... Co o tym myślisz? Opłaca się tam iść?



Pokazuj się nam tutaj szybkoo
pewnie Kadusa
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 12:56   #3748
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

A co do sukienek, mi się podoba coś takiego: http://allegro.pl/ds-3304m-cudowna-s...825184994.html

I muszę Wam powiedzieć że u mnie też coś było na rzeczy, no ale właśnie... było TŻ podobno zamierzał się niedługo oświadczyć ale ostatnio mamy mały kryzys, kłócimy się o byle pierdołę, więc wszystko się przesunie w czasie, dopóki nie wyjaśnimy sobie wszystkiego.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
pewnie Kadusa
Możliwe, nie zapamiętałam niestety jak to brzmiało dokładnie Ale jak coś to będę się jej jeszcze pytać o koszty, bo ma się zorientować, i wtedy zapytam o rozjaśniacz..

A miałaś z nim styczność może? Możesz coś o nim powiedzieć?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 12:59   #3749
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dziekuje
ale do slubu jeszcze troche czasu jest,ale mysle,że w kwesti sukienki, a raczej jej kolorow to zdania juz nie zmienie
ale jak to z kobietami...roznie moze byc
musze sie tez zorientowac, gdzie w moim "nowym" miescie znajde salony z takimi sukienkami,ktore nie bylyby typowo slubne
ale jak powiedzialam Tz,ze bede miala sukienke w kolorze lososiowym badz brzoskwinkowym i ,ze w takim razie on bedzie musial miec taka koszule, bo w koncu musi do mnie pasowac, to mine mial nie tega

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------


wspolczuje tej pracy na 14
ja teraz mialam weekend wolny ale jutro na 8;30 do roboty i kolejne 10 h z zycia wyciete

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Bunny powiedz mi czy ta Schauma moze powodowac łupież ?
raczej nie... nic takiego w niej nie ma
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej

Bunny rozmawiałam wczoraj w szkole z koleżanką z klasy, która pracuje w salonie fryzjerskim i zgadałyśmy się tak, że jak będę chciała się farbować mogę do niej podejść, ona mi włosy rozjaśni, potem pofarbuje moimi farbami, zrobi saunę na włosy i zetnie mnie od razu W sumie to dobra opcja, bo bałam się o nakładanie tego dekoloryzatora samej w domu, raz już narobiłam sobie plan Oczywiście jak przyniosę swoje farby to cena pójdzie w dół, a włosy i tak czy siak musiałabym iść do niej podciąć, więc wyjdzie mi praktycznie na to samo. Z tego co mi mówiła to za włosy mojej długości musiałabym zapłacić za to wszystko około 140zł, ale jeśli przyniosę swoje farby to zapłacę trochę mniej. Tylko jest jedno ale. Mówiła mi że używają tam rozjaśniacza (jakiegoś na K, nie pamiętam nazwy) z wodą 10,5%... Co o tym myślisz? Opłaca się tam iść?



Pokazuj się nam tutaj szybkoo
zalezy ile zaplacisz, bo jak np 100zl czy 80zl to wg mnie ci sie malo oplaca. nie wiem co to K- moze byc wiele rzeczy

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki i idę się uczyć chociaż tak mi się chce
nawet nic do jedzenia nie mam, TŻ ma misje przywieźć mi jakiś obiad

Agatko joanna gołębi popiel z tą siwą babką na opakowaniu
no i super, tylko bardzo jasno sie wydaje


dobra, ja uciekam pieknic mame
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 13:00   #3750
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Princeska ładny kolorek nic a nic Ci się włosy nie zniszczyły po tych dekoloryzacjach, albo nic nie widać

Dobrze że w pracy mam neta, to będę zaglądać
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.