Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek! - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-27, 03:16   #2551
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

A powiedz mi, która kobieta niemaniakująca paznokciowo wie jak użyć brokatu? Dla większości lakier to takie dziwo co się raz maluje i zostawia. Jak nie kryje to znaczy, że zły. Jak smuży (po jednej warstwie) to znaczy, że zły. No to brokaty w takiej konfiguracji też są brzydkie.

Pamiętam minę mojej mamy jak jej malowałam - najpierw "bozedzieckocotyrobis z" jak kładłam topa (baza-lakier-lakier-zdobienie-top - 5 warstw), potem "alejaktokurczemożliw e" kiedy wyschło w kilkanaście minut. Tak naprawdę swiadomość jak poprawnie pomalować paznokcie jest niska, dlatego jak ludzie widzą takie paznokcie jak nasze to myślą, że nic nie robimy.
Jakbym słyszała większość moich koleżanek
Dostaję pier*olca jak słyszę "chcę mieć takie paznokcie jak Ty." Dziesięć minut piłowania
Chcieć to by każda chciała, ale o jakimkolwiek dbaniu o siebie, to już mowy nie ma

Chwilę temu wstałam i zaraz idę spać... Czekajcie na me zdrowie
Tak przez to ucho mi się pierniczy błędnik, że nie ogarnę
Bujam się jak pijana przed kompem
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek


Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2013-06-27 o 03:17
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 04:34   #2552
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Yenotek świetne paznokcie i wspaniałe odcienie zieleni - cudo
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:20   #2553
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

dybry z rana zaraz do pracy

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Albo dobra, chwalę się :P

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Hanan - teraz jest promocja, seria pretty w małych buteleczkach po 4,50, pozostałe serie 6,50. Serie droższe niż 10zł (czyli jakaś duochromowa - szczerze kiepska i cośtam ejszcze) nie są objęte promocją.
o ja ten środkowy mówi do mnie, woła chcę go mogłabyś mi go kupić i wysłać? ile on kosztował dokładnie i ile to będzie z przesyłką kasę już załatwiłam byłabym Ci wdzięczna

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Taki mały spamik
Na blogu podałam wszystkie numerki
jakie cudeńka

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za mani mnie też się z biedroneczką kojarzy


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Prawdziwe ombre O.O



To spinaj poślady Bejb i kupuj póki jeszcze są...

A powiedz mi, która kobieta niemaniakująca paznokciowo wie jak użyć brokatu? Dla większości lakier to takie dziwo co się raz maluje i zostawia. Jak nie kryje to znaczy, że zły. Jak smuży (po jednej warstwie) to znaczy, że zły. No to brokaty w takiej konfiguracji też są brzydkie.

Pamiętam minę mojej mamy jak jej malowałam - najpierw "bozedzieckocotyrobis z" jak kładłam topa (baza-lakier-lakier-zdobienie-top - 5 warstw), potem "alejaktokurczemożliw e" kiedy wyschło w kilkanaście minut. Tak naprawdę swiadomość jak poprawnie pomalować paznokcie jest niska, dlatego jak ludzie widzą takie paznokcie jak nasze to myślą, że nic nie robimy.
przynajmniej mamy satysfakcję na tle innych kobiet, że można mieć takie cudne pazurki

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
biedronki Ci chciały pouciekać z paznokci


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jakbym słyszała większość moich koleżanek
Dostaję pier*olca jak słyszę "chcę mieć takie paznokcie jak Ty." Dziesięć minut piłowania
Chcieć to by każda chciała, ale o jakimkolwiek dbaniu o siebie, to już mowy nie ma

Chwilę temu wstałam i zaraz idę spać... Czekajcie na me zdrowie
Tak przez to ucho mi się pierniczy błędnik, że nie ogarnę
Bujam się jak pijana przed kompem
wystarczyłoby kilka minut dziennie na zadbanie paznokci i miałyby podobne

nieludzka pora wstawania spać zdrowiej szybko
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 07:36   #2554
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jakbym słyszała większość moich koleżanek
Dostaję pier*olca jak słyszę "chcę mieć takie paznokcie jak Ty." Dziesięć minut piłowania
Chcieć to by każda chciała, ale o jakimkolwiek dbaniu o siebie, to już mowy nie ma
DokładnieOstatnio koleżanka się zdziwiła że lakier trzyma mi się do tygodnia.Bo ona nie ma czasu aby zadbaći chodzi z takimi ogryzkami i odpryśniętym lakierem do połowy10 minut by jej nie zbawiło.
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wystarczyłoby kilka minut dziennie na zadbanie paznokci i miałyby podobne


Yen,bardzo ładne ombreteż chce
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:11   #2555
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dobrze Cię zrozumiałyśmy
Tak, to tylko ja jedna sierota nie zajarzyłam...
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
O masz, pochwalić się! Zdjęcia, zdjęcia!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
chwal się
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Nefty, ciągle zapominam wyczyścić fajnie,że już jest u Ciebie, czekam teraz aż pomalujesz
Taaak... tylko wiecie, ja ostatnio obiecałam małżowi, że do sierpnia już nic lakierowego nie kupię, w sierpniu urodziny... także powiem mu żeby mi to cudo do prezentu dorzucił Pokazać mogę w buteleczce, na razie siedzę i się do niej ślinię, na jednym pazurku wypróbowałam, ale zmyłam żeby nie było... Bosz... jak u uzależnionego... objawy mam książkowe, chowam się z nałogiem przed najbliższymi...

I w ogóle mam wrażenie że ja temu lakierowi raczej ołtarzyk postawię, niż nim malować będę... kurka no... przepiękny jest
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41506588].....a tak odpoczywam po ciężkiej zabawie[/QUOTE]

Łaaa... ale słodki brzusio
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Parę dni temu pojechałam po tym samym znowu maszynką po płytce, szczęście że nie głęboko, ale jakbym nie miała lakieru.... brr. To będzie mi odrastać dosyć długo
O mamo, z obcinaniem niefajnie ale to nacinanie maszynką... kurcze też mi się to często zdarza. Dwóch rąk zgrać nie umiem
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oj Nef Nef
ja czasem też coś głupiego zrobię, ale na szczęście nie mega często. Mój hit - wsiadałam do samochodu, głową walnęłam w to nad drzwiami, a równocześnie z przodu drzwiami walnęłam sobie prosto w nos.. Bolało
Przepraszam... ja nie z Ciebie, ja z sytuacji. A ja się tak często tłukę...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
żadnych takich konkretniejszych zmian, plam nie ma poparzenie chyba wiem jak wygląda, to też odpada raczej. Dziękuję za rady i wskazówki kiedyś jak będę miała czas zrobię foty i będę się dopytywać jak coś.
No to fajnie, mi ostatnio przypaliło mojego ulubionego koralka i wdała mu się w liść jakaś infekcja Jeden dzień mocnego słonka bez zasłoniętych rolet...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Oj nie tak długo, z każdym piłowaniem będzie coraz lepiej (a wcale źle nie jest)
Myślę, że ze dwa tygodnie, żeby zrobić takie zerówkowe kwadraty. Oj tak tylko mówisz... jak miałam ochotę to takie zaokrąglone i na zero nosiło mi się fajnie, a teraz się wkurzam bo to było nie z mojej woli.
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wstawię tylko dla Malinki kropki troszkę nieudolne, bo pierwsze, ale szczere wybacz za niedociągnięcie na maluchu wyostrzyłam w programie, może bardziej wyraźna fotka będzie
Bardzo fajne kleksy
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale pogoda... jutro mają moje Essie przyjść Już chcę je zmacać!
Fetyszystka
Ja zawsze moje nowe lakiery macam, oglądam z każdej strony, odkłądam do szuflady, za jakiś czas znowu je wyjmuję, macam, oglądam...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja nie! Ja waliłam po buźkach za takie gadanie
Niewystarczająco mocno jak widać...
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zwierzam się z zakupów planowanych na lipiec...:
Klik
Klik
Klik
Pierwszy i drugi...


Pogratulujcie mi... oparzyłam się wczoraj sosem. Nakładałam na talerze, odwróciłam się do kuchenki, żeby odstawić... tuż przed kuchenką garnek wyśliznął mi się z ręki i rąbnął o podłogę. Jak resztka sosu zobaczyła co to grawitacja to prysnęła prosto na mnie od góry do dołu. Miałam sos we włosach, na ubraniu... a najgorsze, że ten najgorętszy wylądował na gołych nogach (byłam w krótkich spodenkach). Tak, cała ja.


W załączniku Layla Emerald Divine. Na zdjęciu nic nie urywa. Nie ma słonka, nie ma urwania jaj/cycków/doopy. Na żywca, w słonku... Jak dla mnie OBSx24785478955485255

Motylek w gratisie
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:26   #2556
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

No to teraz ja. Chyba nie będę zbyt oryginalna, jeśli powiem, ze dla Malinki mam malinki? Do tego wesoły i soczysty kolorek, bo mi się zawsze kojarzysz z takimi radosnymi barwami. Może to przez twoje makijaże na blogu? Tak więc:
To Twoje najlepszejsze mani

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Aa no i jajka
O, myślałam że będą bardziej zjajczone
ładne, ale nie przebijają migdałów

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Paczcie :
cudeńko

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

patrzcie co znalazłam w zbiorach
nefty (wygrałam w rozdaniu, ale jeszcze nie używałam, jest prześliczny )
ale Ci ładnie w nim

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
(Pardon, musiała, usunąć emotki z postów)
Mam jeszcze zaległe, sprzed skrócenia i zmiany kształtu
mrrrrr

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wstawiam mani na pożarcie i lecę nadrabiać - Spamiary jedne
No to tadam
o fajny kolor holo co to, evelinka?

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

No to tadam po raz drugi
Chinka i Gr
genialnie

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Wklejam Wam wczorajsze pazurki. Mango i papaja zalane appletini A jak pachną!
O jeju ale cudne zielone

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bożonarodzeniowy to jest dopiero Holiday splendor z CC . Przy nim to dzwoneczki dzwonią i renifery hasają


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Ja tam cos od czasu do czasu słyszę bo Młody maniakalnie ogląda i zdaje relacje ale nie oglądam bo nie mam czasu
to u mnie chęci brak raczej

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zapłacisz
W tym miesiącu, za darmo nie daję , nie ma mowy


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dawaj do mnie u mnie na wylotówce same paszczury stoją, zrobimy furrorę
Aga, no

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Znowu dostałam zapalenia ucha
ło masz... zdrowiej
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:31   #2557
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Kobiety kupują tylko bezbarwne, frenchowe i w porywach czerwone. Pani z eurofashion pytana o brokaty powiedziała, że za bardzo ich sama nie sprowadza, bo sprzedają się tylko w okolicach sylwestra, ale może zamówić jak się jej wyśle maila z numerem.

Nie szaleją kobitki, oj, nie szaleją. Dlatego tak powoli do nas dochodzą różne nowości.
Nie dziwi mnie to. Dopóki tu nie trafiłam, nie wiedziałam jak malować, czym... Top? Baza? No coś tam dzwoni, ale to chyba tylko u "profesjonalnych" manikiurzystek tak się robi

A i tak malowałam stosunkowo dużo i często w porównaniu do znajomych. Znam osoby co mają po kilka lakierów i to max.
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Serio? Nie rozumiem ludzi... Swoją drogą rynek psują chyba babcie i kobiety, które paznokcie maluja od święta. Moje koleżanki w większości lubią ciekawe lakiery.
Akurat tak trafiłaś może Kawko, może Twoje koleżanki ogólnie lubią nowinki kosmetyczne, może czytają blogi... Ja Ci powiem, że w moim towarzystwie kobiety malują paznokcie od święta albo i to nie. 99% kobiet, takich jest przytłaczająca większość... Może ze dwie znajome znajdę, które faktycznie malują ale to też jak im się zachce. I nie ma mowy o idealnym wypiłowaniu, dopieszczonych skórkach. A i skubanie lakieru w towarzystwie się zdarza...
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Taki mały spamik
Na blogu podałam wszystkie numerki
Super i ten ćwiek bardzo mi się podoba. Pasuje mi do Twojego stylu i osoby
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A powiedz mi, która kobieta niemaniakująca paznokciowo wie jak użyć brokatu? Dla większości lakier to takie dziwo co się raz maluje i zostawia. Jak nie kryje to znaczy, że zły. Jak smuży (po jednej warstwie) to znaczy, że zły. No to brokaty w takiej konfiguracji też są brzydkie.

Pamiętam minę mojej mamy jak jej malowałam - najpierw "bozedzieckocotyrobis z" jak kładłam topa (baza-lakier-lakier-zdobienie-top - 5 warstw), potem "alejaktokurczemożliw e" kiedy wyschło w kilkanaście minut. Tak naprawdę swiadomość jak poprawnie pomalować paznokcie jest niska, dlatego jak ludzie widzą takie paznokcie jak nasze to myślą, że nic nie robimy.
Ja się przyznaję, że pókim nie zaczęła czytać wizażu to nie miałam pojęcia, że lakier z prześwitami jest be. Malowałam tak, żeby nie było smug, uważając że jak końcówki prześwitują to tak ma być. Byle w miarę równomiernie było. Do łba by mi nie przyszło, że niektóre po prostu potrzebują więcej, myślałam że to by faktycznie schło wieki... Brokaty traktowałam jako lakiery solo, kładłam na golasy po jednej warstwie... Brzydkie? No brzydkie. Głupi człowiek był, niedouczony...
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Chwilę temu wstałam i zaraz idę spać... Czekajcie na me zdrowie
Tak przez to ucho mi się pierniczy błędnik, że nie ogarnę
Bujam się jak pijana przed kompem
Bidula. Zdrowiej...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 08:46   #2558
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o ja ten środkowy mówi do mnie, woła chcę go mogłabyś mi go kupić i wysłać? ile on kosztował dokładnie i ile to będzie z przesyłką kasę już załatwiłam byłabym Ci wdzięczna
Dyszkę kosztował, przesyłka jakieś 8zł

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4151919 8]Nie dziwi mnie to. Dopóki tu nie trafiłam, nie wiedziałam jak malować, czym... Top? Baza? No coś tam dzwoni, ale to chyba tylko u "profesjonalnych" manikiurzystek tak się robi

A i tak malowałam stosunkowo dużo i często w porównaniu do znajomych. Znam osoby co mają po kilka lakierów i to max.


Ja się przyznaję, że pókim nie zaczęła czytać wizażu to nie miałam pojęcia, że lakier z prześwitami jest be. Malowałam tak, żeby nie było smug, uważając że jak końcówki prześwitują to tak ma być. Byle w miarę równomiernie było. Do łba by mi nie przyszło, że niektóre po prostu potrzebują więcej, myślałam że to by faktycznie schło wieki... Brokaty traktowałam jako lakiery solo, kładłam na golasy po jednej warstwie... Brzydkie? No brzydkie. Głupi człowiek był, niedouczony...
[/QUOTE]

Nefty, ale ja tego nie pisałam jako zarzut, tylko stwierdzenie stanu rzeczy z taką wiedzą się nie rodzi przecież, a niebardzo jest skąd ją nabyć.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:47   #2559
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Nefty, ale ja tego nie pisałam jako zarzut, tylko stwierdzenie stanu rzeczy z taką wiedzą się nie rodzi przecież, a niebardzo jest skąd ją nabyć.
A ja niczego nie odebrałam jako zarzut, opisałam to tylko jako potwierdzenie Twoich słów
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:52   #2560
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No doić z kasy nie?

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zwierzam się z zakupów planowanych na lipiec...:
Klik
Klik
Klik
Mruuuuu Ten ciemny
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Nadrabiasz dopiero kawę odchodową
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
borze ze śmiechu padnę zaraz
To jeszcze nic. Poszykaj wątku z łokciami
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
To jeszcze lepiej - przedsiębiorstwo mleczarskie wyspecjalizowane w dojeniu samców i międleniu nabiału

(...)


Dziewczyny ile ja dzisiaj kupiłam paznokciowych rzeczy! Ciul tam, że nie wszystko dla mnie, ale jak dałam pani z flormara karteczkę z wypisanymi sześcioma numerami lakierów i sama jeszcze wziełam jeden dodatkowy to zaczęła się śmiać . W ogóle była bardzo sympatyczna.

Ciekawostka: wycofują najlepszą serię flormara: supershine miracle. Dlaczego? Bardzo źle się sprzedawały. Kobiety kupują tylko bezbarwne, frenchowe i w porywach czerwone. Pani z eurofashion pytana o brokaty powiedziała, że za bardzo ich sama nie sprowadza, bo sprzedają się tylko w okolicach sylwestra, ale może zamówić jak się jej wyśle maila z numerem.

Nie szaleją kobitki, oj, nie szaleją. Dlatego tak powoli do nas dochodzą różne nowości.
I niech sie kto przyczepi, że daja upy


Kicha....


Ale ja ostatnio przekonałam moją instruktorkę jogi do kremików. Na imieniny dałam jej lawendowo różowy kremik, a sama wzieła sobie przepięknego nudziaka
Edukujmy drogie panie. Szerzmy kaganek oświaty. Czy jakoś tak

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Śniegusku wybacz że nie cytowałam
Ale nadrobiłaś grzecznie.
Odpuszczam
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Albo dobra, chwalę się :P

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Hanan - teraz jest promocja, seria pretty w małych buteleczkach po 4,50, pozostałe serie 6,50. Serie droższe niż 10zł (czyli jakaś duochromowa - szczerze kiepska i cośtam ejszcze) nie są objęte promocją.

AAAle piękności!!!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Taki mały spamik
Na blogu podałam wszystkie numerki
Super jest!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pamiętam minę mojej mamy jak jej malowałam - najpierw "bozedzieckocotyrobis z" jak kładłam topa (baza-lakier-lakier-zdobienie-top - 5 warstw), potem "alejaktokurczemożliw e" kiedy wyschło w kilkanaście minut. Tak naprawdę swiadomość jak poprawnie pomalować paznokcie jest niska, dlatego jak ludzie widzą takie paznokcie jak nasze to myślą, że nic nie robimy.
O tak! Masz rację! A jak mówię, że to tygodniowe mani, po sprzątaniu i bytności basenowej to wyglądają tak: KLIK

I mocno zakorzenione jest twierdzenie, że malowanie niszczy paznokcie.....
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
kupiłam kawałek plastiku za prawie 50zł
???
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 08:55   #2561
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

wstawię tylko dla Malinki kropki troszkę nieudolne, bo pierwsze, ale szczere wybacz za niedociągnięcie na maluchu wyostrzyłam w programie, może bardziej wyraźna fotka będzie
szkoda że te Twoje fotki takie bidne a pazurki fajne się wydają

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

I dobrze i dobrze. Może następnym razem w końcu odczyszczę

ja muszę zwoje w końcu przemalować i u nóg i rąk, ale nie wiem kiedy się zbiorę..

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Paese 110 i Silcare 50


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość


Hanan - teraz jest promocja, seria pretty w małych buteleczkach po 4,50, pozostałe serie 6,50. Serie droższe niż 10zł (czyli jakaś duochromowa - szczerze kiepska i cośtam ejszcze) nie są objęte promocją.
Czyli jednak wycofują tą serię U? no jak to :[
a ta U jest po 6,5 też? kurde kasy nie mam, ale parę bym chciała jeszcze

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Taki mały spamik
Na blogu podałam wszystkie numerki
super, a na żywo na pewno jeszcze fajniej, bo takie odcienie nie są fotogeniczne

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4151895 6]

O mamo, z obcinaniem niefajnie ale to nacinanie maszynką... kurcze też mi się to często zdarza. Dwóch rąk zgrać nie umiem

Przepraszam... ja nie z Ciebie, ja z sytuacji. A ja się tak często tłukę...


No to fajnie, mi ostatnio przypaliło mojego ulubionego koralka i wdała mu się w liść jakaś infekcja Jeden dzień mocnego słonka bez zasłoniętych rolet...

Myślę, że ze dwa tygodnie, żeby zrobić takie zerówkowe kwadraty. Oj tak tylko mówisz... jak miałam ochotę to takie zaokrąglone i na zero nosiło mi się fajnie, a teraz się wkurzam bo to było nie z mojej woli.


Pogratulujcie mi... oparzyłam się wczoraj sosem.
[/QUOTE]

No ja też jakoś macham maszynką i o. Nie pierwszy raz już

Haha spoko ja najpierw się popłakałam a potem też śmiałam z sytuacji

Oj to niedobrze... ale Ty sobie poradzisz z nim nie?

No tak, co innego celowo a przypadkiem... ale dwa tygodnie zleci szybko

Ał... bardzo?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 08:58   #2562
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Ufff cale szczescie
bo znowu czeka mnie nadrabianie, bo znikam na weekend i neta raczej miec nie bede
ogolnie to pewnie nawet nie byla bym w stanie nadrabiac

__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:00   #2563
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
N

Nadrabiasz dopiero kawę odchodową
nadrobiłam już
no wiem wiem już raz chyba coś tu było o tym nie?

po prostu fajnie napisałaś z tymi kozimi, a potem kopi luwak

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
uruchom wyobraznię i nie rób mi przykrości
albo Ty się skup na drugiej części, o i nie będzie Ci przykro
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:01   #2564
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Edukujmy drogie panie. Szerzmy kaganek oświaty. Czy jakoś tak
Dla niektórych to raczej kaganiec
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Oj to niedobrze... ale Ty sobie poradzisz z nim nie?
...
Ał... bardzo?
Raczej tak, nie powinno się jeszcze rozleźć po całej roślinie, więc tylko liść póki co na straty.

Nie, wczoraj miałam nogę w centki, dzisiaj już prawie nie widać
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:02   #2565
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

No to...

Nadrabiam kolejne święto pazurkowe

Smuciu, słodkie słonko!

Malowałam dla Ciebie dziś w nocy. Wiedziałam, że musi być pastelowo, bo lubisz pastelowe kolory. Wiedziałam, że musi być uroczo, bo jesteś niesamowicie urocza. Mam nadzieję, że wyszło i Ci się spodoba to, co wymodziłam
Ka-boom!

lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:02   #2566
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
normalne flejki (złoto-żółto-zielone)dostaniesz w pierre rene lub mysecret
Dziękuje za informację

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Chwilę temu wstałam i zaraz idę spać... Czekajcie na me zdrowie
Tak przez to ucho mi się pierniczy błędnik, że nie ogarnę
Bujam się jak pijana przed kompem
A byłaś z tym u lekarza? Ja miałam tak w lutym, po prostu siedziałam i pokój mi fruwał, chodziłam o ścianach, wymiotowałam, doprowadziłam się do takiego stanu że musiałam dostać od neurologa leki na te zawroty i dopiero przeszło, przez to teraz mam mieć ten rezonans, bo że niby jakieś pozostałości zostały..

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4151895 6]
W załączniku Layla Emerald Divine. Na zdjęciu nic nie urywa. Nie ma słonka, nie ma urwania jaj/cycków/doopy. Na żywca, w słonku... Jak dla mnie OBSx24785478955485255
Motylek w gratisie [/QUOTE]

Jaki holoś Motylek też niczego sobie



lolli_pop cudowne ! Przepiękne robisz te wzorki !



Co do tych koleżanek to tez ostatnio miałam taką historię, mówiła o jakie ładne, jak Ty to robisz, ja to tak nie umiem sobie pomalować itp itd później że kształt ładny, też by taki chciała a na koniec rozmowy że jak jej podrosną to ona mi pilniczek przyniesie żebym jej wypiłowała

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2013-06-27 o 09:10
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:03   #2567
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

AA jeszcze w moim otoczeniu jest przekonanie ze jak mam pomalowane paznokcie i długie to znaczy, że nic nie robię, leżę i pachné a biedny syneczek sprząta, gotuje i pierze.....

__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:05   #2568
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Smuciu, słodkie słonko!

Malowałam dla Ciebie dziś w nocy. Wiedziałam, że musi być pastelowo, bo lubisz pastelowe kolory. Wiedziałam, że musi być uroczo, bo jesteś niesamowicie urocza. Mam nadzieję, że wyszło i Ci się spodoba to, co wymodziłam
Ka-boom!
Lizaku o żesz w mordę... My tu pitu pitu a ty tu jak z siekierą...

cudowne Kolory świetne
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jaki holoś Motylek też niczego sobie
Dzięki
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:07   #2569
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jakbym słyszała większość moich koleżanek
Dostaję pier*olca jak słyszę "chcę mieć takie paznokcie jak Ty." Dziesięć minut piłowania
Chcieć to by każda chciała, ale o jakimkolwiek dbaniu o siebie, to już mowy nie ma

Chwilę temu wstałam i zaraz idę spać... Czekajcie na me zdrowie
Tak przez to ucho mi się pierniczy błędnik, że nie ogarnę
Bujam się jak pijana przed kompem

Dokładnie.

Ale przekonałam u siebie też jedną co by nie ogryzała- i błyskawicznie zmieniły się jej łapki


O kurcze.... Bardzo źle jest
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4151895 6]


Pogratulujcie mi... oparzyłam się wczoraj sosem. Nakładałam na talerze, odwróciłam się do kuchenki, żeby odstawić... tuż przed kuchenką garnek wyśliznął mi się z ręki i rąbnął o podłogę. Jak resztka sosu zobaczyła co to grawitacja to prysnęła prosto na mnie od góry do dołu. Miałam sos we włosach, na ubraniu... a najgorsze, że ten najgorętszy wylądował na gołych nogach (byłam w krótkich spodenkach). Tak, cała ja.
[/QUOTE]
Auu...
Bardzo?


To Misia ostatnio się też bardzo mocno biedna spażyła....



Znalazłam coś fajnego:
Jak być jak Natalia Siwiec
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 09:08   #2570
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja muszę zwoje w końcu przemalować i u nóg i rąk, ale nie wiem kiedy się zbiorę..



Czyli jednak wycofują tą serię U? no jak to :[
a ta U jest po 6,5 też? kurde kasy nie mam, ale parę bym chciała jeszcze
Masz zwoje u nóg i rąk?

U też jest po 6,50. Wszystkie serie, które kosztowały 10zł i mniej sa po 6,50, a pretty po 4,50.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:15   #2571
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

ja muszę zwoje w końcu przemalować i u nóg i rąk, ale nie wiem kiedy się zbiorę..
Przemaluj zwoje przemaluj.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
po prostu fajnie napisałaś z tymi kozimi, a potem kopi luwak

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to...

Nadrabiam kolejne święto pazurkowe

Smuciu, słodkie słonko!


Malowałam dla Ciebie dziś w nocy. Wiedziałam, że musi być pastelowo, bo lubisz pastelowe kolory. Wiedziałam, że musi być uroczo, bo jesteś niesamowicie urocza. Mam nadzieję, że wyszło i Ci się spodoba to, co wymodziłam

Ka-boom!
Jest uroczo
Cieniowwanie płatków rozwala.

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
AA jeszcze w moim otoczeniu jest przekonanie ze jak mam pomalowane paznokcie i długie to znaczy, że nic nie robię, leżę i pachné a biedny syneczek sprząta, gotuje i pierze.....

Dobrze, że moja mama nie mysli tak...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:18   #2572
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jakbym słyszała większość moich koleżanek
Dostaję pier*olca jak słyszę "chcę mieć takie paznokcie jak Ty." Dziesięć minut piłowania
Chcieć to by każda chciała, ale o jakimkolwiek dbaniu o siebie, to już mowy nie ma

Chwilę temu wstałam i zaraz idę spać... Czekajcie na me zdrowie
Tak przez to ucho mi się pierniczy błędnik, że nie ogarnę
Bujam się jak pijana przed kompem
To ja tak mam, jak słyszę że pewnie nic w domu nie robię. A mieszkam sama i sama dbam (no dobra, ostatnio zaniedbałam, bo nauka, ale dziś i jutro wysprzątam) o mieszkanie, a mówią mi to osoby, którym mama pierze majty i stawia michę. No błagam. Albo komentarze, że nic nie robię tylko maluję, że nie mam nic lepszego do roboty... Jakoś nie zaniedbuję swoich obowiązków. Agrr.

Biedulko, idź się połóż

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41518743]DokładnieOstatnio koleżanka się zdziwiła że lakier trzyma mi się do tygodnia.Bo ona nie ma czasu aby zadbaći chodzi z takimi ogryzkami i odpryśniętym lakierem do połowy10 minut by jej nie zbawiło.
[/QUOTE]

Przecież lepiej wygląda jakikolwiek lakier z odpryskami niż paznokcie bez niczego

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4151936 9]A ja niczego nie odebrałam jako zarzut, opisałam to tylko jako potwierdzenie Twoich słów [/QUOTE]

kfiatushki i busiaszki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O tak! Masz rację! A jak mówię, że to tygodniowe mani, po sprzątaniu i bytności basenowej to wyglądają tak: KLIK

I mocno zakorzenione jest twierdzenie, że malowanie niszczy paznokcie.....
Taaaaaaa, niszczy. Wg mojej mamy nie powinnam już mieć paznokci, a jeśli jeszcze mam to lada chwila mi odpadną.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
albo Ty się skup na drugiej części, o i nie będzie Ci przykro
Nie działa :<

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
lolli_pop cudowne ! Przepiękne robisz te wzorki !


Co do tych koleżanek to tez ostatnio miałam taką historię, mówiła o jakie ładne, jak Ty to robisz, ja to tak nie umiem sobie pomalować itp itd później że kształt ładny, też by taki chciała a na koniec rozmowy że jak jej podrosną to ona mi pilniczek przyniesie żebym jej wypiłowała
Dziękuję

To wypiłuj, pokaż, jak raz zobaczy to już sama będzie umiała . Żywe zainteresowanie to najlepsze co nas może spotkać

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4151956 9]Lizaku o żesz w mordę... My tu pitu pitu a ty tu jak z siekierą...

cudowne Kolory świetne
[/QUOTE]

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To Misia ostatnio się też bardzo mocno biedna spażyła....


Znalazłam coś fajnego:
Jak być jak Natalia Siwiec
A wiesz jaką mam zarąbistą ranę na udzie po tym incydencie? Mała, ale konkretna

Przeczytałam: zakupiłam coś fajnego. I zwątpiłam.



Ludzie święci, przecież wstawiłam takie niewyraźne foto a nikt nie gani. Zaraz zrobię lepsze, bo wstyd
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:25   #2573
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Troszkę pocytuję...

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4151895 6]Taaak... tylko wiecie, ja ostatnio obiecałam małżowi, że do sierpnia już nic lakierowego nie kupię, w sierpniu urodziny... także powiem mu żeby mi to cudo do prezentu dorzucił Pokazać mogę w buteleczce, na razie siedzę i się do niej ślinię, na jednym pazurku wypróbowałam, ale zmyłam żeby nie było... Bosz... jak u uzależnionego... objawy mam książkowe, chowam się z nałogiem przed najbliższymi...

W załączniku Layla Emerald Divine. Na zdjęciu nic nie urywa. Nie ma słonka, nie ma urwania jaj/cycków/doopy. Na żywca, w słonku... Jak dla mnie OBSx24785478955485255 [/QUOTE]

Odpowiem tylko...

NIE! Chcemy na paznokciach! W słońcu

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Ufff cale szczescie
bo znowu czeka mnie nadrabianie, bo znikam na weekend i neta raczej miec nie bede
ogolnie to pewnie nawet nie byla bym w stanie nadrabiac
Wyjeżdżasz?

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja muszę zwoje w końcu przemalować i u nóg i rąk, ale nie wiem kiedy się zbiorę..


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to...

Nadrabiam kolejne święto pazurkowe Ka-boom!
Osz w mordę...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:25   #2574
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!



lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:25   #2575
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Auu...
Bardzo?


To Misia ostatnio się też bardzo mocno biedna spażyła....



Znalazłam coś fajnego:
Jak być jak Natalia Siwiec
Przeżyję, skóra nie odlazła.

O mamo... Fuuuj...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:29   #2576
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Odp: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Wyjeżdżasz?

..
tak, na bibe firmowa
drink na drinku drinka pogania

Lolli idealne
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:31   #2577
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
kfiatushki i busiaszki
Jednolosce, wata cuklowa i zyganie tęcą? Musi być tęca...
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Odpowiem tylko...

NIE! Chcemy na paznokciach! W słońcu
Zmuś mnie...
Serio, boję się eksmisji... najpierw się małżowi do zakupu muszę przyznać. A mam jeszcze kilka starszych dziewic, pierwszeństwo mają no!

A te życzenia dotyczące słońca to chyba nie do mnie Skąd ja Ci je dziecko drogie wezmę?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:36   #2578
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
tak, na bibe firmowa
drink na drinku drinka pogania
Ulalaaaaa alko będzie się lał strumieniami...

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4151992 2]Zmuś mnie...
Serio, boję się eksmisji... najpierw się małżowi do zakupu muszę przyznać. A mam jeszcze kilka starszych dziewic, pierwszeństwo mają no!

A te życzenia dotyczące słońca to chyba nie do mnie Skąd ja Ci je dziecko drogie wezmę? [/QUOTE]

Twój mąż będzie wiedział, że to jakiś nowy lakier? Serio? mój facet nie ogarnia...na szczęście

U mnie jest słoneczko to nic, że stopni 13, ale słońce jest
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:38   #2579
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4151952 4]
Raczej tak, nie powinno się jeszcze rozleźć po całej roślinie, więc tylko liść póki co na straty.

Nie, wczoraj miałam nogę w centki, dzisiaj już prawie nie widać [/QUOTE]

oby
uff no to dobrze

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Masz zwoje u nóg i rąk?

U też jest po 6,50. Wszystkie serie, które kosztowały 10zł i mniej sa po 6,50, a pretty po 4,50.


hmm, a jakbym wykombinowała kasę to mogłabym Ci dupkę zawrócić?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Przemaluj zwoje przemaluj.
.
oj literówka no

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

Nie działa :<
hmm no to niech będzie, że widzę tam niedojrzałe malinki

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość


ciiii :P
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 09:42   #2580
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Twój mąż będzie wiedział, że to jakiś nowy lakier? Serio? mój facet nie ogarnia...na szczęście

U mnie jest słoneczko to nic, że stopni 13, ale słońce jest
No... niby facet, niby go to nie interesi... a skubaniec ogarnia więcej niż się przyznaje... Dobre to i niedobre czasem Jak szukam czasem lakierów a w Lbn nie ma to on mi jeździ po sklepach przy okazji pracy (po całym województwie). Zielonego hoosia by zauważył, bo mu jęczałam długo, że mam tylko jeden różowy i chcę więcej...

U mnie chmurno, durno, nieprzyjemnie. Zimno, ciemno i ble...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.