Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 14:36   #3601
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Na bank były vipy, bo nakupowałam pod koniec listopada sporo i przez tą obsuwę z wysyłką pewnie przepadnie. Oczywiście Pan na infolinii powiedział, że się załapię ale nie ufam mu.
ja też nie
I nawet nie mam jak sprawdzić ile przepadnie, bo się boję zadzwonić
Z drugiej strony wydawanie takiej ciężkiej forsy na zapas jest zupełnie bez sensu
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 14:39   #3602
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Na bank były vipy, bo nakupowałam pod koniec listopada sporo i przez tą obsuwę z wysyłką pewnie przepadnie. Oczywiście Pan na infolinii powiedział, że się załapię ale nie ufam mu.

Były Vipy i już wyprzedaże fajnych świątecznych zestawów, bo ja mam w zamówieniach z listopada zestawy Givenchy i Sampara na -20%
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 14:49   #3603
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A poza tymi punktami i zniżkami TS mają jeszcze jakieś akcje rabatowe?
Ja nigdy nie spotkałam się z żadnymi akcjami rabatowymi, no chyba, że liczy się to, gdy czasem niektóre herbaty można kupić 200 g w cenie 100 g
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 14:52   #3604
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Jak chcecie to ja sie dowiem jak z tymi kartami ale to dzisiaj chyba nie działa nie?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 14:54   #3605
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Jak chcecie to ja sie dowiem jak z tymi kartami ale to dzisiaj chyba nie działa nie?
Działa do 20 w soboty
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 14:59   #3606
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Nie mogłaś mówić wczoraj? Tylko dziś jest ta oferta?
oj przepraszam, któraś z dziewczyn pisała o tym w tygodniu - tylko dzisiaj, jest -20% na wszystko, domowa szarlotka i ja dostałam próbkę masła do ciała greckiego ok.5ml
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:08   #3607
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oj przepraszam, któraś z dziewczyn pisała o tym w tygodniu - tylko dzisiaj, jest -20% na wszystko, domowa szarlotka i ja dostałam próbkę masła do ciała greckiego ok.5ml
Szkoda, że nie więcej, bardzo lubię zapach greckiej serii .
Pojechałbym po coś chętnie
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 15:13   #3608
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

PUNKTY SEPHORA
naliczane są do 72 godzin od odebrania przesyłki
naliczane są, gdy KUPUJEMY kartę podarunkową
NIE są naliczane, gdy taką płacimy

__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:15   #3609
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
PUNKTY SEPHORA
naliczane są do 72 godzin od odebrania przesyłki
naliczane są, gdy KUPUJEMY kartę podarunkową
NIE są naliczane, gdy taką płacimy

Dzięki za info Dobrze wiedzieć
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:16   #3610
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
PUNKTY SEPHORA
naliczane są do 72 godzin od odebrania przesyłki
naliczane są, gdy KUPUJEMY kartę podarunkową
NIE są naliczane, gdy taką płacimy

: cmok:
Dziękuję

Czyli jestem uratowana , jak się nic ciekawego nie trafi. Kupię karty i poczekam do wyprzedaży. To się nazywa złoty plan.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:24   #3611
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Mój box już we Wrocku, szkoda, że DPD nie jeździ dzisiaj albo jutro :brzyda l: A u mnie będzie dopiero koło 17 w poniedziałek
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 15:30   #3612
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dostalyscie ta ofertę? Jest rabat w S. 20% na perfumy i zestawy świąteczne kod Xms12gs
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:34   #3613
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Dostalyscie ta ofertę? Jest rabat w S. 20% na perfumy i zestawy świąteczne kod Xms12gs
Ja dostalam .
Bylsm dzis stacjonarnie w D. I po raz ostatni. Kupiłam perfumy za ponad 300 zl i dostalam probke. Dr irena eris..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:41   #3614
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja dostalam .
Bylsm dzis stacjonarnie w D. I po raz ostatni. Kupiłam perfumy za ponad 300 zl i dostalam probke. Dr irena eris..

Szkoda słów.
Bywałam w D. w ciągu ostatnich lat tylko w celu zrealizowania bonu. Z ostatnim tak się spieszyłam, że zrealizowałam go w ostatnim dniu ważności.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:45   #3615
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość

Szkoda słów.
Bywałam w D. w ciągu ostatnich lat tylko w celu zrealizowania bonu. Z ostatnim tak się spieszyłam, że zrealizowałam go w ostatnim dniu ważności.
Dokladnie, czasem maja fajne oferty czy gratisy online chociaz progi zabijaja ale dzieki wam w szczegolnosci, i ofertom jakie ostatnio prezentuje S, wole S nawet konsultantki sa milsze i pomocniejsze.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:50   #3616
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Moja syforka cały czas w przygotowaniu 😠😦
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:53   #3617
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Generalnie to nie zarobilas ;P
Ludzie myślą że robią deal życia i udało im się trafić oryginał za tyle. Dlatego ja na all nic nie kupuje bo się boję tego na co mogę trafić. Dlatego też aż tak wybitnie mnie nie dziwi że ciężko sprzedać oryginały nawet za ułamek ceny bo sama do allegro zaufania nie mam. Parę razy się nacielam się i to było te parę razy za dużo.
Też się naciełam i sama się boję.
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Na bank były vipy, bo nakupowałam pod koniec listopada sporo i przez tą obsuwę z wysyłką pewnie przepadnie. Oczywiście Pan na infolinii powiedział, że się załapię ale nie ufam mu.


Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Kto się nie boi infolinii? I zapyta jak z tymi punktami za zakup kart podarunkowych przez stronę ?
Mogę tylko strzałę puścić!

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
HAHAHA Dzień Święty święcę
Jest taki dzień, tylko jeden...


---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Moja syforka cały czas w przygotowaniu 😠😦
Moja też.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:57   #3618
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Chyba czytacie w myślach, bo też szykuję się do zamówienia herbatek w DDD albo to zima tak nastraja. Jak dostać kartę stałego klienta w czasnaherbatę? Kupowałam tam już stacjonarnie ale karty nie dostałam. Jeśli chodzi o "handlarę" to ta osoba co nie używała znaków interpunkcyjnych? Szlak mnie trafiał zawsze jak patrzyłam na te wypowiedzi
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:58   #3619
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dziewczyny, jakby któraś z Was miała na wymianę lub sprzedaż serum smart Clinique np. te po 10 ml to będę wdzieczna za info na priv lub w wymiankowym Na allegro jest straszna przebitka cenowa i nie dam handlarom zarobić już chyba bym wolała zamówić w C. i przepłacić
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 16:03   #3620
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakby któraś z Was miała na wymianę lub sprzedaż serum smart Clinique np. te po 10 ml to będę wdzieczna za info na priv lub w wymiankowym Na allegro jest straszna przebitka cenowa i nie dam handlarom zarobić już chyba bym wolała zamówić w C. i przepłacić
Ten z boxa?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:18   #3621
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakby któraś z Was miała na wymianę lub sprzedaż serum smart Clinique np. te po 10 ml to będę wdzieczna za info na priv lub w wymiankowym Na allegro jest straszna przebitka cenowa i nie dam handlarom zarobić już chyba bym wolała zamówić w C. i przepłacić
W C. masz przynajmniej gratisy Widziałyście może gdzieś La Petite Robe Noire EDP w dobrej cenie? Chyba mało chodliwy zapach - na promo zawsze jest EDT, a on się chyba szybko ulatnia...?

Dzisiaj psiknęłam się Angelem w S - myślałam, że się nie polubimy, ale teraz ciągle wącham nadgarstek i jest

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2015-11-28 o 16:22
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:25   #3622
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
AAAAAAAA do golda zostało mi już tylko 485 punktów, no to teraz już z górki
--
to tyle co nic

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Gold się do mnie zbliża, już puka do mych drzwi,pobiegnę go przytwitać już na dekiel bije mi
padłam

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
: cmok:
Dziękuję

Czyli jestem uratowana , jak się nic ciekawego nie trafi. Kupię karty i poczekam do wyprzedaży. To się nazywa złoty plan.
sprytny plan

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

a co do herbat to ja bardzo lubię kupować w Czas na Herbatę fajnie że idą święta bo mam tam takiego światecznego herbacianego faworyta: się zwie "pędzące renifery"
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:27   #3623
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja używam tej serii z kwasem migdałowym i u mnie nie ma łuszczenia żadnego ale mam dalej pod podkładem suche skórki . Muszę jakiś peeling porządny zakupić i krem nawilżający poza tym i ja jestem zadowolona, niespodzianki jakoś mi ostatnio nie wyskakują ( odpukać ) skóra taka rozświetlona.. jak mi się skończy żel i tonik to kupię znowu.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



Eeeee proszę mnie coś znaleźć w wątku za Angela
Gdzie kupiłaś te pędzle Bold coś tam Metal z RT? . Bo i ja chce .
Kochana właśnie miałam nadzieję że coś znajdę u Ciebie, ale na siłę by to było trochę, bo z perfum nic mnie nie interesuje, podkład MJ i kamuflaż MUFE nie odpowiednia kolorystyka, pomadki MAC też albo kolor albo wykończenie nie takie. A szkoda bo przynajmniej z Tobą nie byłabym się wymieniać 😀
ogolnie przyznam że ja z tym Angelem mam problem z wymianą bo nie mam pojęcia jaka jest wartość jego 😀

Jeśli chodzi o bold metals to moje były w boots albo w tej drugiej wyspiarskiej drogerii kupowane. A nie ma u nas nigdzie w drogeriach internetowych? świetne są polecam, czaje się na jeszcze jeden do twarzy ale na razie inne wydatki mam i prezenty na święta do kupienia.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:28   #3624
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Chyba czytacie w myślach, bo też szykuję się do zamówienia herbatek w DDD albo to zima tak nastraja. Jak dostać kartę stałego klienta w czasnaherbatę? Kupowałam tam już stacjonarnie ale karty nie dostałam. Jeśli chodzi o "handlarę" to ta osoba co nie używała znaków interpunkcyjnych? Szlak mnie trafiał zawsze jak patrzyłam na te wypowiedzi
Kartę stałego klienta dostaje się gdy zrobisz zakupy na określoną kwotę i powiesz ze chcesz kartę. Ta kwota to chyba było 50zł
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:42   #3625
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W C. masz przynajmniej gratisy Widziałyście może gdzieś La Petite Robe Noire EDP w dobrej cenie? Chyba mało chodliwy zapach - na promo zawsze jest EDT, a on się chyba szybko ulatnia...?

Dzisiaj psiknęłam się Angelem w S - myślałam, że się nie polubimy, ale teraz ciągle wącham nadgarstek i jest
Może w Super Pharmie?
Widziałam kiedyś.

Dlaczego ja?- historia z życia wzięta Angel
Zaplikowawszy sobie odpowiednią dozę w perfumerii, po telefonie ukochanego- że już czeka- rychło wyleciałam z galerii, na spotkanie miłości mego życia. Gdy tylko trzasnęłam drzwiami pięknego Beemwu srebmetalik kombi, z ust mojego ukochanego wydobyły się żaby i żmije. Co tu tak śmierdzi- krzyknął, wymownie spoglądając na mnie. Tak, on znał odpowiedź. Smród nadlatywał z mojej strony. Kręcenie oczkami nic nie dało. Szorowanie nadgarstków Anioła nie przynosiło efektów. Ignor? Nie da rady. Ale jak to w życiu bywa wszystko to kwestia czasu. Po kilku godzinach Anioł odzyskał skrzydła a ja odzyskałam wolność. Wreszcie mogłam odetchnąć z ulga.
Papa Aniołku- miłego lotu!

***
Ejjj Dziewczyny- koniec wytykania.
Mało to handlar na świecie?

Cała złość skupia się na jednej z nich, tak jak "chytrość"- skupiła się na biednej babie z Radomia. A co to? Nie ma więcej chytrusów? Są.
Tyle, że jedni kradną miliony, a inni zadawalają się flaszeczkami Zbysia.

Nagonkom i naznaczaniu społecznemu mówię stanowcze nie!
Protestuję!
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:45   #3626
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ten z boxa?
Hmm.. a wiesz, że nawet nie wiem co ma byc w boxie
Wiem, ze raz dodawali w C. jako niespodzianke do każdego zamówienia i była to właśnie miniatura Smart serum do twarzy taka z pompką
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:48   #3627
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

To w pudle, to chyba jest serum pod oczy 5ml? a tamto było na twarz 10ml? Mylę się?
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:50   #3628
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Kochana właśnie miałam nadzieję że coś znajdę u Ciebie, ale na siłę by to było trochę, bo z perfum nic mnie nie interesuje, podkład MJ i kamuflaż MUFE nie odpowiednia kolorystyka, pomadki MAC też albo kolor albo wykończenie nie takie. A szkoda bo przynajmniej z Tobą nie byłabym się wymieniać 😀
ogolnie przyznam że ja z tym Angelem mam problem z wymianą bo nie mam pojęcia jaka jest wartość jego 😀

Jeśli chodzi o bold metals to moje były w boots albo w tej drugiej wyspiarskiej drogerii kupowane. A nie ma u nas nigdzie w drogeriach internetowych? świetne są polecam, czaje się na jeszcze jeden do twarzy ale na razie inne wydatki mam i prezenty na święta do kupienia.
Ajajajj no szkoda ale wiadomo nic na siłę .
A te pędzle widziałam na allegro ale mega drogie, jeden pędzel 90 zł kosztuje .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:51   #3629
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Poproszę


Ale numer
Dostosowujemy się?
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mogę i ja prosić . Chyba wiem, którą macie na myśli, ale chcę się upewnić
Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Ale chodzi mi o to, czemu? :p i czy we wszystkich kulkach Vichy jest Al?

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------




I ja poproszę
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Można też prosić pw?

Szlag by trafił tą Sephore, dalej moja paczka nie wysłana

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------



Ojojoj nie widziałam tego
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To i ja poproszę chociaż domyślam się o którą handlarę chodzi
Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja tez poprosze
poszło pewnie czesc z Was juz wie
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Oj szkoda może jeszcze dorzucą

Co do porodów, to ja i tak mam wskazania do cesary obawiam się, że moje schorowane oczy nie przeżyłyby naturalnego
tez tak myslalam- nie przeszlo
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A ja dość szybko zasnęłam, ale nie obyło się bez stanów około zawałowych. Najpierw śniło mi się Cośmiłego, gdy nagle poczułam zimne ostrze na gardle. Mogłam zginąć.
Czyżby te promocje tak na mnie działały?


Taaakie buty.

***
Swoją drogą, rozumiem, że TO może wkurzać, zwłaszcza gdy POMAGAJĄCY czuje się oszukany i wykorzystany. Tego nie neguję.
Natomiast z tego co widzę, to " u niej"te ceny są nawet znośne, jakoś wielkich przebitek nie ma.


Na all... to się dzieją cyrki.
Przy takiej konkurencji to człowiek wysiada.
Miałam kilka rzeczy na sprzedaż- nie jako chęć czystego zysku, zarobku, ale raczej w celu odciążenia kosmetyczki i sumienia i odzyskania części kosztów włożonych w intratną inwestycję.
I nie dość, że ceny niziutkie, to jeszcze chętnych nie ma.
Po jeszcze większej obniżce, takiej, że już dawno jest się w plecy, może się jakiś chętny znajdzie.
A allegro nie pyta- płacić trzeba, za wystawienie, za sprzedanie.
Nie mówię już o cenach przesyłek. Człowiek się nie zna, źle oszacuje, i aż wieje po nerach.
Ale suma sumarum potem i tak zadowolony, że więcej miejsca w kosmetyczce.
Dlatego teraz staram się kilka razy podrapać po głowie, zastanowić czy coś mi potrzebne czy to tylko chwila słabości, żeby potem uniknąć tkaich sytuacji, że nie pasuje, zalega, i ...trzeba się pozbyć. Wiecie o co chodzi, żeby już nie budzić się z ręką w nocniku.



UWAGA! Skróty myślowe.

Ostatnio znalazłam ciekawy kanał na YT.
Z Gumisiami, Muminkami, Reksiem, itp.
Ta głębia, naturalność, radość. Sentymenty.
Wspomnienia dzieciństwa.

Nowe spojrzenie JUŻ oczami dorosłej.

Bajki ÓCZĄ.

Kanały urodowo- lajfstajlowe poszły w odstawkę.



Faaaajne.


Da się przeżyć, ale trochę szczypie w język.
I ten metaliczny posmak.


Dojechali nas!
No to jesteśmy w czarnej D*




Ja to zrobiłam sobie coś takiego ala łopatkę w kształcie litery L z "bierek- bierka- bierki"
Zgiełam końcówkę widełek dokleiłam kartonik, obkleiłam taśmą, usztywniłam konstrukcję, i modliłam się, żeby zadziałało!


To jest myśl.
akurat ja nie kupuję boxów, ale wierzę, że osoby które chcą je zdobyć mogą być złe, że się nie załapały bo ktoś kupił 4 pudła i opycha na allegro całą zawartość
to prawda, ceny ma nawet znośne
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 16:58   #3630
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ajajajj no szkoda ale wiadomo nic na siłę .
A te pędzle widziałam na allegro ale mega drogie, jeden pędzel 90 zł kosztuje .
Bo one tak mniej więcej wychodzą, nawet drożej. Patrzyłam na iherb ale nie było ich niestety. Na allegro to bym się bała kupić jednak.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 19:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.