Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 18:50   #3661
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
O tych pedzlach mowa?


Sama bym je chciala, moze oplacaloby sie z zagranicy zamowic?
ale piękne ;o
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 18:54   #3662
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
One sa takie sliczne A powiedz mi, te trzonki sie nie rysuja ani nie odpryskuja? Zestaw trzech jest dostepny na Minti, szkoda, ze jestem totalnie splukana
oo faktycznie, tylko teraz jak patrzę to tylko ten skośny jest z tych co nie są w zestawach, a tamte dwa pozostałe mam
Mi sie nic nie rysuje i nie odpryskuje, włosie nie wypada i nie drapie, ten "płaski" do konturowania świetnie mi się do wklepywania pudru generalnie sprawdza.
Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Balsam z Clarins ten niebieski Moisture Replenishing Lip Balm http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...-Balm/P1293014

Ze 3 tygodnie temu umierałam z powodu ust, które były ściągnięte i popękane. Nie pomagał Nuxe, Tisane, miód, pomadka z alverde, nic.
Kupiłam ten balsam do ust - pomogło. Tylko nakładałam go często - tak, żeby usta nie wysychały. Jak już się podgoiły pomasowałam je Luną i jest pięknie.



Miałam próbkę od koleżanki i nie zauważyłam efektu wow. To już lepiej moja twarz wyglądała po ANR (tu efekt miałam widoczny gołym okiem ).


Na stronę D. wrócił zestaw od Estee Lauder. Warto go zakupić (tak szczerze )? Bo kręcę się koło niego chwilę i za każdym razem jak już jest wykupiony to mówię "trudno" i jakoś mnie nie kręci strasznie. Na wątku znajdę jakieś zdjęcia? (przepraszam, za pytanie ale tempo wątku jest zastraszająco szybkie i staram się nadrabiać ale średnio mi idzie a "szukanie" mi nie działa :/ )
właśnie myślałam o tym, ale u mnie jest ten problem ze one nie są tylko popękane i suche, nie wyolbrzymiam z tymi ranami do krwi, , bo na dobrą sprawę moje usta wygladają tak albo strup albo wogóle samo mięso, czymkolwiek nie wysmaruje to tylko się pogarsza. Generalnie to myślałam o tribiotyku.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak i ja chce te pędzle . Piękne są .
to prawda , najładniejsze pędzle jakie kiedykolwiek miałam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 18:58   #3663
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Pędzle dostępne w Polsce tutaj: , a i na all widziałam sporo taniej bo za pół ceny coś ok 140 zł.

Warte są tej ceny?
Nie wyślizgują się z ręki, są wygodne w użyciu?
Na ebayu jest sporo zestawów tylko bez logo - komplet ok. 40 zł.
Mysle, ze jest duzo podrobek tych pedzli niestety, dlatego boje sie na Allegro je kupic.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
oo faktycznie, tylko teraz jak patrzę to tylko ten skośny jest z tych co nie są w zestawach, a tamte dwa pozostałe mam
Mi sie nic nie rysuje i nie odpryskuje, włosie nie wypada i nie drapie, ten "płaski" do konturowania świetnie mi się do wklepywania pudru generalnie sprawdza.

to prawda , najładniejsze pędzle jakie kiedykolwiek miałam
Na stronie RT ten plaski jest niedostepny A w 2016 maja wejsc jeszcze jakies dwa mniejsze pedzelki. No masakra, strasznie zaluje, ze nie moge sobie teraz chociaz jednego kliknac. Myslalam, ze one sa niedostepne w PL

Mam nadzieje, ze szybko sobie poradzisz z tymi ustami. Mnie czasem tak pekaja, ale to dlatego, ze przygryze, a pozniej nie posmaruje pomadka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 19:03   #3664
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Pędzle dostępne w Polsce tutaj: , a i na all widziałam sporo taniej bo za pół ceny coś ok 140 zł.

Warte są tej ceny?
Nie wyślizgują się z ręki, są wygodne w użyciu?
Na ebayu jest sporo zestawów tylko bez logo - komplet ok. 40 zł.

spodziewam się że te z all, to te same które na ebay sa

wiadomo jak to sroka jestem nie obiektywna bo są tak piękne, że ciężko mi je ocenić pomijając wygląd. Pędzle z serii do twarzy są jak najbardziej warte ceny wg mnie, mam ten do różu i do konturowania i są cudowne Żadnych nie dociagnięć nie ma w ich wykonaniu.

Seria do oczu bardzo fajna, nie wiem czy warta ceny, ale ja po prostu nie lubie tyle na pedzlę wydawać, MAC jest dla mnie nie warty ceny, dlatego że żadne pędzle nie są dla mnie tyle warte. Tu te do oczu poniżej 100 wychodzą , ale i tak dość dużo jak na pędzle do oczu dla mnie. Co jednak zrobić jak są takie łądne i tak do mnie wołają
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 19:11   #3665
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Pędzle dostępne w Polsce tutaj: , a i na all widziałam sporo taniej bo za pół ceny coś ok 140 zł.

Warte są tej ceny?
Nie wyślizgują się z ręki, są wygodne w użyciu?
Na ebayu jest sporo zestawów tylko bez logo - komplet ok. 40 zł.
Na Allegro na pewno nie ma oryginalnych. Podróby można kupić za 8$ Nawet widziałam taka recenzję porównawczą na YouTube - zestaw podrób za 9$ i za 30$. Dziewczyna polecała te podróby za 30 W ogóle ja te pędzle odkryłam właśnie po podróbach Przeglądałam sobie jakiś czas temu eBay i tam był ten skośny srebrny na licytacji, więc dodałam do obserwowanych, bo to był zdecydowanie najładniejszy pędzel jaki wtedy widziałam - później gdzieś zobaczyłam cały zestaw i doszłam do oryginałów Brałabym cały zestaw, bo takie pięknoty, ale trochę drogie... i nie ma ich w S., więc pkt do Golda nie będzie

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
spodziewam się że te z all, to te same które na ebay sa

wiadomo jak to sroka jestem nie obiektywna bo są tak piękne, że ciężko mi je ocenić pomijając wygląd. Pędzle z serii do twarzy są jak najbardziej warte ceny wg mnie, mam ten do różu i do konturowania i są cudowne Żadnych nie dociagnięć nie ma w ich wykonaniu.

Seria do oczu bardzo fajna, nie wiem czy warta ceny, ale ja po prostu nie lubie tyle na pedzlę wydawać, MAC jest dla mnie nie warty ceny, dlatego że żadne pędzle nie są dla mnie tyle warte. Tu te do oczu poniżej 100 wychodzą , ale i tak dość dużo jak na pędzle do oczu dla mnie. Co jednak zrobić jak są takie łądne i tak do mnie wołają
One mają metalowe trzonki? Są w środku pełne?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 19:16   #3666
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Mysle, ze jest duzo podrobek tych pedzli niestety, dlatego boje sie na Allegro je kupic.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------



Na stronie RT ten plaski jest niedostepny A w 2016 maja wejsc jeszcze jakies dwa mniejsze pedzelki. No masakra, strasznie zaluje, ze nie moge sobie teraz chociaz jednego kliknac. Myslalam, ze one sa niedostepne w PL

Mam nadzieje, ze szybko sobie poradzisz z tymi ustami. Mnie czasem tak pekaja, ale to dlatego, ze przygryze, a pozniej nie posmaruje pomadka
no na dobrą sprawę to są niedostępne, ten jeden zestaw tylko na minti, bo allegro to dla mnie nie wiarygodne źródło. Poczekaj aż sie na iherb pojawią, tam zawsze taniej wychodzą pędzle RT.

właśnie widziałam teraz że mają dwa nowe wejść i kolejne chciejstwa mam

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Na Allegro na pewno nie ma oryginalnych. Podróby można kupić za 8$ Nawet widziałam taka recenzję porównawczą na YouTube - zestaw podrób za 9$ i za 30$. Dziewczyna polecała te podróby za 30 W ogóle ja te pędzle odkryłam właśnie po podróbach Przeglądałam sobie jakiś czas temu eBay i tam był ten skośny srebrny na licytacji, więc dodałam do obserwowanych, bo to był zdecydowanie najładniejszy pędzel jaki wtedy widziałam - później gdzieś zobaczyłam cały zestaw i doszłam do oryginałów Brałabym cały zestaw, bo takie pięknoty, ale trochę drogie... i nie ma ich w S., więc pkt do Golda nie będzie

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------



One mają metalowe trzonki? Są w środku pełne?
nie umiem tego ocenić szczerze czy są puste czy są pełne itp.

Ja je odkryłam na youtube właśnie, jakaś polka mieszkajaca w UK pokazywała je w zakupach i sie zakochałam Z jeden strony ok drogie, ale skoro mogę wydać 200 za podkład, to pędzel jednak na dłużej mi posłuży. (Pomijam fakt że na zestaw zoevy 250 zł dalej mi szkoda tak kobieca logika)

tutaj macie promo 50% na drugi pędzel.
http://www.ulta.com/ulta/a/Real-Tech...=searchResults
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 19:19   #3667
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Wraz z wieczorową porą pojawią się i ja

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dojechali nas!
No to jesteśmy w czarnej D*

: hahaha:

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dzisiaj psiknęłam się Angelem w S - myślałam, że się nie polubimy, ale teraz ciągle wącham nadgarstek i jest
Rozumiem zauroczenie, też należę do wielbicielek tego zapachu.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Macie jakieś super produkty na usta do skrajne przypadki? Mam otwarte rany na ustach aż i nie mogę sobie niczym z tym poradzić ;( nie skubalam, po prostu mi popekaly aż do krwi, generalnie widok nie za ciekawy i już mi ręce opadają z bezsilności.
Ja polecam jeszcze balsam Bobbi Brown i pomadkę Alterra.


Czarny piątek był u mnie wyjątkowy spokojny, kupiłam tylko buty ecco dla męża.

Dziś, gdyby nie zakup piwa bezalkoholowego w Czechach (w sporych ilościach), mogłabym napisać, że świętowałam Międzynarodowy Dzień Bez Zakupów.

Też jestem herbaciarą, pijam właściwie tylko zieloną.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 19:43   #3668
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Hejoo Kochane Ogloszenie parafialne dla wszystkich maniaczek błyszczyów Widziałyście 3 limitowane odcienie Sephora Lip Gel na święta? Jeśli nie to jak będziecie miały okazję, to spójrzcie. Dawno nie widziałam tak pięknych migotek-błyskotek Jeden blady róż z milionami różowo-niebieskich drobinek, drugi taki odcień "cranberry" tez z różowymi i niebieskimi drobinkami (nie wytrzymałam i kupiłam ) i trzeci też różowy ale ze złotymi drobinkami Jak to to pięknie na ustach wygląda Olaboga! Ale to musicie zobaczyć na żywo bo zdjęcie w ogóle nie oddaje uroku Wkleje ze strony S.: http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...o-ust/P2346020
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 19:51   #3669
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hejoo Kochane Ogloszenie parafialne dla wszystkich maniaczek błyszczyów Widziałyście 3 limitowane odcienie Sephora Lip Gel na święta? Jeśli nie to jak będziecie miały okazję, to spójrzcie. Dawno nie widziałam tak pięknych migotek-błyskotek Jeden blady róż z milionami różowo-niebieskich drobinek, drugi taki odcień "cranberry" tez z różowymi i niebieskimi drobinkami (nie wytrzymałam i kupiłam ) i trzeci też różowy ale ze złotymi drobinkami Jak to to pięknie na ustach wygląda Olaboga! Ale to musicie zobaczyć na żywo bo zdjęcie w ogóle nie oddaje uroku Wkleje ze strony S.: http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...o-ust/P2346020
Ale kusi zerknę jak będe w S, dzisiaj byłam-ale nie rzuciły mi się w oczy. Wrzuć proszę fotkę na ustach
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 19:54   #3670
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale kusi zerknę jak będe w S, dzisiaj byłam-ale nie rzuciły mi się w oczy. Wrzuć proszę fotkę na ustach
Zerknij koniecznie Wrzuce jak sie jutro wymaluje
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 19:56   #3671
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Zerknij koniecznie Wrzuce jak sie jutro wymaluje
suuper dziekuje
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 20:01   #3672
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale kusi zerknę jak będe w S, dzisiaj byłam-ale nie rzuciły mi się w oczy. Wrzuć proszę fotkę na ustach
Tu są dwa kolory pokazane:
http://www.temptalia.com/sephora-fuc...hotos-swatches
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 20:10   #3673
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
ja też nie
I nawet nie mam jak sprawdzić ile przepadnie, bo się boję zadzwonić
Z drugiej strony wydawanie takiej ciężkiej forsy na zapas jest zupełnie bez sensu
Nawet jak zadzwonisz to się nie dowiesz bo zależnie z kim się połączysz usłyszysz co innego
Kupowanie na zapas jest bez sensu aleeeee nie śpię po nocach bo dobijam golda

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Były Vipy i już wyprzedaże fajnych świątecznych zestawów, bo ja mam w zamówieniach z listopada zestawy Givenchy i Sampara na -20%
A w tym roku niii maaa kryzys Pani ale jest Eris ale żeby nie było jeden zestaw Erisowy zanabędę jak będzie w dobrej cenie

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
poszło pewnie czesc z Was juz wie

tez tak myslalam- nie przeszlo

akurat ja nie kupuję boxów, ale wierzę, że osoby które chcą je zdobyć mogą być złe, że się nie załapały bo ktoś kupił 4 pudła i opycha na allegro całą zawartość
to prawda, ceny ma nawet znośne
dziękuję No ale nawet w imię solidarności nic u niej nie kupię
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 20:11   #3674
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Tego odcienia Fairy u nas nie ma niestety A ja sie pokusze o stwierdzenie, ze zdjecia pomadek/blyszczykow u Temptalii są mega niemiarodajne.. U mnie wszystkie produkty ktore ona pokazuje wyglądają zupełnie inaczej.. Jakby światło miała zakłamane troche czy coś
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 20:23   #3675
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No to teraz polecajcie kobietki
* który podkład warto sobie kupić- taki na zimę, średnio-kryjący, lekko satynowy, trwały, nierolujący się
* a pomadki z Mac? Jakaś szczególnie warta jest zachodu?
* sławetne serum z Kielhl's Khiel's (?) dobre? czy lepiej nie rzucać się tylko na ładną buteleczkę?
To Midnight Serum Recovery czy jakoś tak? Nigdy więcej. Chociaż na włosy dobrze działało trzeba było jakoś diadostwo zużyć...

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Dokładnie, 50 zł. Ale ja pierwszą zgubiłam i duplikat dostałam przy mniejszej transakcji. Z tym że może być różnie bo część punktów działa jak franchising i nie wiem na jakich konkretnie zasadach



Śmieci pozostałe z pakowania liściastych herbat. Plus "torebki" które czasami są z plastiku.
Czyli dla własnego zdrowia tych w torebkach lepiej nie kupować?

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Chwale się moimi zakupami w Organique
- krem pod oczy
- mydełko "sztabka złota"
- gratis masło do ciała greckie
kremik jest rewelacyjny
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 20:35   #3676
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Tego odcienia Fairy u nas nie ma niestety A ja sie pokusze o stwierdzenie, ze zdjecia pomadek/blyszczykow u Temptalii są mega niemiarodajne.. U mnie wszystkie produkty ktore ona pokazuje wyglądają zupełnie inaczej.. Jakby światło miała zakłamane troche czy coś
A na stronie Sephory jest Good Fairy, stacjonarnie nie ma? Bo właśnie ten mi się nawet spodobał.
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 20:40   #3677
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Podoba mi się ta paleta.
http://www.esteelauder.pl/product/14...Shadow-Palette

O swoich marzeniach trzeba głośno mówić.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 20:51   #3678
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Podoba mi się ta paleta.
http://www.esteelauder.pl/product/14...Shadow-Palette

O swoich marzeniach trzeba głośno mówić.
a nuż Mikołaj usłyszy
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 20:52   #3679
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Mnie z kolei wabi to:
https://www.douglas.pl/douglas/Zapac...eRef=TbdVtR1tv

Trochę nudzę TŻ, ale chyba tym razem nie ulegnie. Twierdzi, że podobne do tego, co mam. Pomarzyć jednak można.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 20:56   #3680
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No to teraz polecajcie kobietki
* który podkład warto sobie kupić- taki na zimę, średnio-kryjący, lekko satynowy, trwały, nierolujący się
* a pomadki z Mac? Jakaś szczególnie warta jest zachodu?
* sławetne serum z Kielhl's Khiel's (?) dobre? czy lepiej nie rzucać się tylko na ładną buteleczkę?
Z Macowych pomadek polecam maty i retromaty Amplified, Satin i Lustre też lubię. Za to odradzam Cremesheen.
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o MAC, nie ma jakiejś uniwersalnej dla każdego. Wiele osób poleca Russian red i cream cup, dla mnie pierwsza taka sobie, ale cream cup mega badziewna, bo robi mega prześwity.

Mogę tylko powiedzieć coś na temat wykończeń. Jak dla mnie warto kupić jedynie maty, satyny i amplified.
Creme Cup też za bardzo nie lubię
Z czerwieni ze stałej kolekcji bardzo podoba mi się Ruby Woo
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Zalezy co lubisz Jeśli masz możliwość przetestować to polecam podkład MAC Studio Fix, z pomadek na jesien/zime Rebel, a z takich bardziej dziennych to Twig, Cosmo, Amorous. Ja lubie tylko pomadki MAC, wiec nie jestem obiektywna :P

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mi w takich sytuacjach pomaga czyste masło shea
Mnie też

Poklikałam wczoraj trochę z okazji BF w H&M i Pull&Bear, a dziś kupiłam sweter w Zarze. Następne zakupy ciuchowe przewiduję dopiero po świętach na %%%
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 20:58   #3681
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

W ramach obchodów dnia bez zakupów dostałam gratis w Organique mus do ciała pozeczkowy i masło do ciała Guarana. Moje powonienie zostało dopieszczone Niestety rabat nie łączył się z mydełkami do zakupu.

Edytowane przez Malinum
Czas edycji: 2015-11-28 o 23:21
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:07   #3682
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 673
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
W ramach obchodów dnia bez zakupów dostałam gratis w Organique mus do ciała pozeczkowy i masło do ciała Guarana. Moje powonienie zostało dopieszczone Niestety rabat nie łączył się z mydełkami do zakupu.

Boski jest ten krab czy co to tam jest
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:20   #3683
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dobry wieczór
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:25   #3684
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
W ramach obchodów dnia bez zakupów dostałam gratis w Organique mus do ciała pozeczkowy i masło do ciała Guarana. Moje powonienie zostało dopieszczone Niestety rabat nie łączył się z mydełkami do zakupu.
Świetny ten krab, też go mam pięknie pachnie. Lubie też to masło z makadamią - też ma super zapach
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:26   #3685
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5362482 5]Dobry wieczór [/QUOTE]

Dobry wieczór.

Mąż się odezwał (jeśli można spytać)?
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:31   #3686
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Znowu nie miałam dziś czasu na Wizaż, witam się Polecicie mi jakąś super-hiper-cuda działającą bazę pod szpachlę (aka podkład) dla suchej skóry? Mam suchą i uczuleniową, skórki czasem w strefie T, pierwsze zmarchy tylko pod oczami Najlepiej taką do 150 zeta, do typu cery i z S. lub D. (matujące wściekle odpadają). Z góry dzięks za pomoc
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:31   #3687
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór.

Mąż się odezwał (jeśli można spytać)?

Dzięki, że pytasz
Tak, odezwał się ale dopiero wczoraj wieczorem jak już prawie płakałam z nerwów Nie było zasięgu, wifi też kiepskie w tej części Chin, w której był i nie było jak się odezwać.
Właśnie wraca, będzie jutro wieczorem

W dniu bez zakupów nic z miluśnych rzeczy nie kupiłam, tylko żarełko dla męża na jutro. Lubię być sama, bo nie muszę gotować, a tu koniec tego dobrego

Malinum, fajne Organiksy
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:31   #3688
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No to teraz polecajcie kobietki
* który podkład warto sobie kupić- taki na zimę, średnio-kryjący, lekko satynowy, trwały, nierolujący się
* a pomadki z Mac? Jakaś szczególnie warta jest zachodu?
* sławetne serum z Kielhl's Khiel's (?) dobre? czy lepiej nie rzucać się tylko na ładną buteleczkę?
podkład CHANEL Perfection Lumiere Velvet spełnia kryteria.

Pomadek z MAC nie lubię. Mam jedną Angel i jest okropna
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:32   #3689
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ładnie Konsultantka stwierdziła że pachnie lawendą, ale ja nie czuję lawendy - dla mnie pachnie ładnymi perfumami, tak troszkę słodko pewnie Ci nie pomogłam, ale nie umiem opisywać zapachów
Pomogłaś. Już go nie chcę.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Czyli dla własnego zdrowia tych w torebkach lepiej nie kupować?
Lepiej. Ale ja i tak kupuję.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:44   #3690
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
U mnie się sprawdza na noc nuxe reve de miel, taki w słoiczku
Potwierdzam, najlepszy na nocną regenerację

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Chwale się moimi zakupami w Organique
- krem pod oczy
- mydełko "sztabka złota"
- gratis masło do ciała greckie
Gdzie kupujesz? Bo ja w SCC jeszcze nigdy nic nie dostałam...:confused :

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak i ja chce te pędzle . Piękne są .
Ale cudaki Też chcę

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Podoba mi się ta paleta.
http://www.esteelauder.pl/product/14...Shadow-Palette

O swoich marzeniach trzeba głośno mówić.
Już jakiś czas się dookoła niej kręcę
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 19:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.