Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 23:28   #3721
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5362590 9]Śliczności Zwłaszcza piesio

Ja zarzuciłam dzisiaj fotką kocura mojej sis. W pięknej rozdziawionej pozie (ziewał jak mu robiłam zdjęcie). Ten to jest udany, książkę by można o nim napisać.[/QUOTE]

Jedyny normalny, którego focie nudzą.

O matko, mam deja vu.
Jabłko- kot- ziewanie- zdjęcie- książka.

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Biały kruk
Dokładnie!
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 00:02   #3722
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Moje zwierzaki
okupacja kanapy


---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość



Dokładnie!
Chyba mały nakład był i bez dodruku...

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że widziałam w stacjonarnej księgarni, takiej małej, przy szkole mojego syna.
Mogę zerknąć w poniedziałek
Bardzo bym prosiła
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 00:13   #3723
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Oj szkoda może jeszcze dorzucą

Co do porodów, to ja i tak mam wskazania do cesary obawiam się, że moje schorowane oczy nie przeżyłyby naturalnego
Ja miałam cesarke i wbrew obiegowej opinii ze jest kiepsko i w ogóle mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze ząb i ucho bolalo mnie w życiu bardziej. Ja mialam wskazania kardiologiczne. Według mnie zupełnie nie ma czego się bać. Takze dziewczyny do dzieła. Dziecko to najpiękniejsze co mi się w życiu przydarzyło
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 00:58   #3724
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Widziałyście? Ciekawe, co jest w środku?

Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 02:26   #3725
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Ja miałam cesarke i wbrew obiegowej opinii ze jest kiepsko i w ogóle mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze ząb i ucho bolalo mnie w życiu bardziej. Ja mialam wskazania kardiologiczne. Według mnie zupełnie nie ma czego się bać. Takze dziewczyny do dzieła. Dziecko to najpiękniejsze co mi się w życiu przydarzyło
Zgadzam się z ostatnim zdaniem

Idę spać, dobranoc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 02:43   #3726
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

Jedyny normalny, którego focie nudzą.

O matko, mam deja vu.
Jabłko- kot- ziewanie- zdjęcie- książka.

Miły ciąg skojarzeń

Tu jego mina jak się dowiedział ile ostatnio wydałam na kosmetixy
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 08:06   #3727
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Widziałyście? Ciekawe, co jest w środku?

Co to za tajemnicze pudło?
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 08:15   #3728
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
Co to za tajemnicze pudło?
Shiny albo beglossy, juz nie pamietam ale tez maila dostalam zazwyczaj pokazuja co w nim jest
Witam sie w niedzielny poranek, chce ten dzien dobrze spozytkowac, bo to moj jedyny wolny dzien
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 08:31   #3729
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Podoba mi się ta paleta.
http://www.esteelauder.pl/product/14...Shadow-Palette

O swoich marzeniach trzeba głośno mówić.
Nie wiem czy wypada mi obrzydzać, ale paleta z kufra jest bardzo słaba. Nędzne napigmentowanie, trzeba tego fest nawalić żeby coś zostało na oku. Kolory wyglądają na skórze niemal identycznie
Nie wiadomo czy to teraz taka wpadka czy ogólnie cienie to pięta Achillesowa Estee - bo raczej wszystko inne czego od niej póki co używałam bardzo spoko.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ciśnienie mi podniósł.
Zadzwoniwszy kilka chwil temu, oznajmił, o przybyciu na jutrzejsze pogaduchy w celach obchodów nowego lokum, znajomych, których wybitnie nie trawię.
Chyba wyczuł nerwową sytuację, bo dodał...nie martw się, może nie przyjadą.

Ludzie TRZYMAJCIE mnie!
Doproś kogoś kogo lubisz!
Ewentualnie upij się i i tak będziesz miała dobry humor

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Tak, wstawiłam zdjęcia na instagrama (poza kremem z erisa wszystko chyba tam jest)
Super, super, super!
Erisa też widzę na foci

Zabrałam się w końcu za bronzer Too Faced z kodu, bo zmęczyłam dotychczas używanego Armaniego. Po pierwsze więc - skłamałam, bo to faktycznie bronzer a nie ciemny podkład Całkiem spoko, ale nie obraziłabym się za ciut zimniejsze tony

Będę miała teraz takie 3 więc jeden chyba wrzucę do torebkowego niezbędnika
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 08:41   #3730
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

W D prezent do zakupow od 189 zl, 10 ml serum Clarins, kod MISSION
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 08:53   #3731
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
W D prezent do zakupow od 189 zl, 10 ml serum Clarins, kod MISSION
Za niedlugo prezenty beda od 200 zl -_- Choc to co u nich nazywane prezentami wg mnie powinni rozdawac jako probki.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 08:59   #3732
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Za niedlugo prezenty beda od 200 zl -_- Choc to co u nich nazywane prezentami wg mnie powinni rozdawac jako probki.
No dokladnie w za 150 zl byly przeciez miniatury Burberry. A w D za 189 miniatura szminki
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:10   #3733
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Macie jakieś super produkty na usta do skrajne przypadki? Mam otwarte rany na ustach aż i nie mogę sobie niczym z tym poradzić ;( nie skubalam, po prostu mi popekaly aż do krwi, generalnie widok nie za ciekawy i już mi ręce opadają z bezsilności.

Masło shea lub balsam do ust la mer
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:42   #3734
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Gold się do mnie zbliża, już puka do mych drzwi,pobiegnę go przytwitać już na dekiel bije mi

A z tymi herbatami o co chodzi?


---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
PUNKTY SEPHORA
naliczane są do 72 godzin od odebrania przesyłki
naliczane są, gdy KUPUJEMY kartę podarunkową
NIE są naliczane, gdy taką płacimy

Dzięki za info

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Chwale się moimi zakupami w Organique
- krem pod oczy
- mydełko "sztabka złota"
- gratis masło do ciała greckie
Ale cuda
Dlaczego u mnie nie ma tego sklepu

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.
Ach, jak trudno się zdecydować.



Ja polecam grubszą warstwę masełka Nuxe.
Świetnie radzi sobie z takimi przypadkami.
Ulga natychmiastowa.
Przyśpiesza leczenie i regenerację.
Nawet z zajadami daje sobie radę.
Minusem jest to, że delikatnie się ściera i ląduje na zębach.
Dla mnie okropne uczucie. Lubię mieć gładkie szkliwo.

Innym, równie skutecznym, domowym kosmetykiem jest miód.
Najlepiej taki o masełkowatej konsystencji. Kładziesz grubą warstwę i... nie podjadasz!
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:42   #3735
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wypada mi obrzydzać, ale paleta z kufra jest bardzo słaba. Nędzne napigmentowanie, trzeba tego fest nawalić żeby coś zostało na oku. Kolory wyglądają na skórze niemal identycznie
Nie wiadomo czy to teraz taka wpadka czy ogólnie cienie to pięta Achillesowa Estee - bo raczej wszystko inne czego od niej póki co używałam bardzo spoko.

Doproś kogoś kogo lubisz!
Ewentualnie upij się i i tak będziesz miała dobry humor

Super, super, super!
Erisa też widzę na foci

Zabrałam się w końcu za bronzer Too Faced z kodu, bo zmęczyłam dotychczas używanego Armaniego. Po pierwsze więc - skłamałam, bo to faktycznie bronzer a nie ciemny podkład Całkiem spoko, ale nie obraziłabym się za ciut zimniejsze tony

Będę miała teraz takie 3 więc jeden chyba wrzucę do torebkowego niezbędnika
To raczej kwestia tej palety z kuferka. Mam różne cienie z Estee, podwójny, żelowy, paletę Bronze Goddess i miałam 5tkę Envy o żadnej złego słowa nie mogę powiedzieć. Dobrze napigmentowane, ładnie się rozcierają i nie osypują. Tej z kuferka jeszcze nie otwierałam. A jak z różami? Też są gorsze od normalnych?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:46   #3736
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hejoo Kochane Ogloszenie parafialne dla wszystkich maniaczek błyszczyów Widziałyście 3 limitowane odcienie Sephora Lip Gel na święta? Jeśli nie to jak będziecie miały okazję, to spójrzcie. Dawno nie widziałam tak pięknych migotek-błyskotek Jeden blady róż z milionami różowo-niebieskich drobinek, drugi taki odcień "cranberry" tez z różowymi i niebieskimi drobinkami (nie wytrzymałam i kupiłam ) i trzeci też różowy ale ze złotymi drobinkami Jak to to pięknie na ustach wygląda Olaboga! Ale to musicie zobaczyć na żywo bo zdjęcie w ogóle nie oddaje uroku Wkleje ze strony S.: http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...o-ust/P2346020
Bardzo lubię te byszczole muszę je oblookać w stacjonarce dzięki za cynka

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
W ramach obchodów dnia bez zakupów dostałam gratis w Organique mus do ciała pozeczkowy i masło do ciała Guarana. Moje powonienie zostało dopieszczone Niestety rabat nie łączył się z mydełkami do zakupu.

Szkoda, że Organique nie bierze udziału w DDD

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
W D prezent do zakupow od 189 zl, 10 ml serum Clarins, kod MISSION
Oooo, takie prezenty lubię szkoda, że próg taki kosmiczny
Ciekawe, czy D. się obudzi przed świętami i zaleje nas giftami
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:47   #3737
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Bardzo lubię te byszczole muszę je oblookać w stacjonarce dzięki za cynka

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------




Szkoda, że Organique nie bierze udziału w DDD

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------



Oooo, takie prezenty lubię szkoda, że próg taki kosmiczny ala:
Ciekawe, czy D. się obudzi przed świętami i zaleje nas giftami
W zeszlym roku w D bylo chyba slabo, ale na dzien kobiet byla kosmetyczka EL z zawartoscia
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:50   #3738
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
To raczej kwestia tej palety z kuferka. Mam różne cienie z Estee, podwójny, żelowy, paletę Bronze Goddess i miałam 5tkę Envy o żadnej złego słowa nie mogę powiedzieć. Dobrze napigmentowane, ładnie się rozcierają i nie osypują. Tej z kuferka jeszcze nie otwierałam. A jak z różami? Też są gorsze od normalnych?
Dla mnie ta paletka jest extra róże są identyczne, jak pełnowymiarowe ale to moja subiektywna ocena

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
W zeszlym roku w D bylo chyba slabo, ale na dzien kobiet byla kosmetyczka EL z zawartoscia
Niestety D. się stacza z roku na rok coraz gorzej ale przynajmniej nie kusi
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:52   #3739
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dla mnie ta paletka jest extra róże są identyczne, jak pełnowymiarowe ale to moja subiektywna ocena

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------



Niestety D. się stacza ala: z roku na rok coraz gorzej ale przynajmniej nie kusi
Mnie wczoraj stanowczo D przestalo kusic a kupon na 40 zl wykorzystam w sklepie internetowym (chyba ze nie mozna?) Bo juz nabilam 450 punktow, ciekawe po jakim czasie mi przyjdzie
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 09:54   #3740
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Otworzyłam wczoraj zestaw z Bonbon flaszka jest cudaśna jutro się popsikam do pracy
W pudełku była karteczka z unikalnym kodem, wiec dołączyłam do klubu V&R było tam napisane, że po wprowadzeniu tego kodu będą przysyłali różne niespodzianki wprowadziłam go i pojawił się komunikat, że w Polsce ten serwis nie działa jasny gwint

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Mnie wczoraj stanowczo D przestalo kusic a kupon na 40 zl wykorzystam w sklepie internetowym (chyba ze nie mozna?) Bo juz nabilam 450 punktow, ciekawe po jakim czasie mi przyjdzie
Niestety nie można go wykorzystać online pisałam do nich kiedyś w tej sprawie, ale nie zamierzają tego zmienić trzeba iść do stacjo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:56   #3741
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Otworzyłam wczoraj zestaw z Bonbon flaszka jest cudaśna jutro się popsikam do pracy
W pudełku była karteczka z unikalnym kodem, wiec dołączyłam do klubu V&R było tam napisane, że po wprowadzeniu tego kodu będą przysyłali różne niespodzianki wprowadziłam go i pojawił się komunikat, że w Polsce ten serwis nie działa jasny gwint
Nie opyla im sie chyba na nasz rynek za malo luksusowi wg nich jestesmy

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Niestety nie można go wykorzystać online pisałam do nich kiedyś w tej sprawie, ale nie zamierzają tego zmienić ala: trzeba iść do stacjo
O nie zalamalas mnie kompletnie.. Tak to chociaz bylby jakis gratis i 3 probki a nie krem z erisa tylko teraz co tutaj kupic..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:58   #3742
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Witam się z Wami, ale... Boli mnie głowa i nie mogę wstać
Korinka3 czy Ty zamawiałaś reraz Loccitane?
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:01   #3743
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Nie opyla im sie chyba na nasz rynek za malo luksusowi wg nich jestesmy

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------



O nie zalamalas mnie kompletnie.. Tak to chociaz bylby jakis gratis i 3 probki a nie krem z erisa tylko teraz co tutaj kupic..
Ale plus jest taki, że jak pojdziesz do bałtyckiej to mozesz wziać maczka za to
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:04   #3744
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Nie opyla im sie chyba na nasz rynek za malo luksusowi wg nich jestesmy

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------



O nie zalamalas mnie kompletnie.. Tak to chociaz bylby jakis gratis i 3 probki a nie krem z erisa tylko teraz co tutaj kupic..
pewnie tak nie zdają sobie sprawy z naszych możliwości

ja zawsze wykorzystywałam ten bon w stacjo tak, żeby za dużo nie dopłacać bo na gratisy nie ma co liczyć
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:04   #3745
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ale plus jest taki, że jak pojdziesz do bałtyckiej to mozesz wziać maczka za to
Fakt kochana, dziekuje ze mi przypomnialas
Chyba tam sie wlasnie wybiore
Przynajmniej dostalam dwie probki
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:04   #3746
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Witam się z Wami, ale... Boli mnie głowa i nie mogę wstać
Korinka3 czy Ty zamawiałaś reraz Loccitane?
się zabalowało wczoraj
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:06   #3747
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 989
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
pewnie tak nie zdają sobie sprawy z naszych możliwości

rzytul: ja zawsze wykorzystywałam ten bon w stacjo tak, żeby za dużo nie dopłacać bo na gratisy nie ma co liczyć
No niestety, D sie zrobilo kaszanskie
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:08   #3748
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Jestem po testach 3 masek Glamglow i wszystkie mi się podobają
Niebieska ślicznie pachnie karmelem i fajnie nawilża nie jest to może jakiś mega zastrzyk nawilżenia, ale jestem zadowolona
Biała super oczyszcza pachnie trochę mentolowo i na początku piecze w poliki ale dziś mam buźkę jak pupcia niemowlaczka
Czarna fajnie ściąga skórę też pachnie delikatnie mentolowo zachciało mi się zestawu z czarną oby wytrwały do zniżki -25%, wezmę chyba 2
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:24   #3749
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Nie opyla im sie chyba na nasz rynek za malo luksusowi wg nich jestesmy

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------



O nie zalamalas mnie kompletnie.. Tak to chociaz bylby jakis gratis i 3 probki a nie krem z erisa tylko teraz co tutaj kupic..
Nie ma reguły ... Ostatni bon w D. wymieniałam na płatki i suche szampony batiste, dopłaciłam 11 zł i dostałam jakieś normalne próbki zapachów

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jestem po testach 3 masek Glamglow i wszystkie mi się podobają
Niebieska ślicznie pachnie karmelem i fajnie nawilża nie jest to może jakiś mega zastrzyk nawilżenia, ale jestem zadowolona
Biała super oczyszcza pachnie trochę mentolowo i na początku piecze w poliki ale dziś mam buźkę jak pupcia niemowlaczka
Czarna fajnie ściąga skórę też pachnie delikatnie mentolowo zachciało mi się zestawu z czarną oby wytrwały do zniżki -25%, wezmę chyba 2
A używałaś wszystkich w jeden dzień? Gdzieś czytałam, że to daje spektakularne efekty
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:28   #3750
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Nie ma reguły ... Ostatni bon w D. wymieniałam na płatki i suche szampony batiste, dopłaciłam 11 zł i dostałam jakieś normalne próbki zapachów



A używałaś wszystkich w jeden dzień? Gdzieś czytałam, że to daje spektakularne efekty
Nie, tak co 2-3 dni bałam się, że mi się cera zbuntuje od tych experymentów o używaniu wszystkich w jeden dzień nie słyszałam, ale może się kiedyś odważę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 19:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.