Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-29, 21:51   #3391
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
szminkę? cienie? a może róż? Mnie już nosi po prostu najgorsze jest to, że na cienie mam bana, a tutaj taki piękny, błyszczący koralowy cień

hehe

Ja tylko mogę uzupełnić 4-kę wkładami (mówię to już od paru m-cy i nie umiem się zebrać ), więc na paletki wolę nie patrzeć. Na szczęście nie lubię koralowych cieni

Na róże też mam bana więc no... chcę szminkę - tak klasycznie
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 21:52   #3392
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Twoja wersja jest lepsza

Ja myślałam najbardziej nad 15I
I nie obraziłbym sie, gdyby taka była realnie

Będę musiała pójść i potestować obydwa odcienie macowka wzięła 25
Jak mi sie spodoba na buzi to na jesieni wezmę za bon urodzinowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 21:55   #3393
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I nie obraziłbym sie, gdyby taka była realnie

Będę musiała pójść i potestować obydwa odcienie macowka wzięła 25
Jak mi sie spodoba na buzi to na jesieni wezmę za bon urodzinowy
Ja pewnie odpuszczę te szminki, chyba że dostanę gratis

Tak najlepiej Na mnie 25 mogłaby być deczko za ciemna, chociaż teraz z pędzlem Benefitu bosko nakłada mi się bronzery
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 21:58   #3394
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja tylko mogę uzupełnić 4-kę wkładami (mówię to już od paru m-cy i nie umiem się zebrać ), więc na paletki wolę nie patrzeć. Na szczęście nie lubię koralowych cieni

Na róże też mam bana więc no... chcę szminkę - tak klasycznie
haha chociaż tyle z różami to się domyślam, ja mam aż dwa. Szminka koniecznie ta czerwona wygląda jak cremesheen? mam nadzieje, że jakieś maty też będą.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 21:58   #3395
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O mamo, własnie pokazali nieco wiecej, te opakowania sa piękne
już chce co poniektóre rzeczy
Chyba sie skusze na Matte Bronze w tej odsłonie, jak mi nie podpasuje ten cudak składany

Cos czuje, ze te cienie beda swietnej jakosci
Corii, tez nie lubie podkladow/pudrow MUFE A nowy korektor testowalam pod oczami i ukryl mi since na poziomie korektora Bell za 12 zl, a do tego okropnie wszedl w zmarszczki.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 22:05   #3396
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Cos czuje, ze te cienie beda swietnej jakosci
Corii, tez nie lubie podkladow/pudrow MUFE A nowy korektor testowalam pod oczami i ukryl mi since na poziomie korektora Bell za 12 zl, a do tego okropnie wszedl w zmarszczki.
Sama nie wiem, czy chce abyś wykrakała czy nie. bo jak zwykle na wszystkie chcenia kasy nie bedzie

a No to moze nie mam czego żałować jak tak mówisz no i po prawdzie mam sprawdzone korektory które dobrze mi sluza wiec w sumie nie szukam innych
Chociaż gdzie Ty niby masz zmarszczki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-03-29 o 22:07
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 22:18   #3397
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
haha chociaż tyle z różami to się domyślam, ja mam aż dwa. Szminka koniecznie ta czerwona wygląda jak cremesheen? mam nadzieje, że jakieś maty też będą.
Noo... to ja mam więcej, dużo więcej dlatego się raczej nie skuszę na żaden, chyba że mnie wyrwie z kapci

Co do szminek, to tym razem nie chcę mocnych matów, tylko jakiś delikatny lekki kolorek na dzień

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Corii, tez nie lubie podkladow/pudrow MUFE A nowy korektor testowalam pod oczami i ukryl mi since na poziomie korektora Bell za 12 zl, a do tego okropnie wszedl w zmarszczki.
Czyli jednak korektor jest do ? Niedobrze...

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
a No to moze nie mam czego żałować jak tak mówisz no i po prawdzie mam sprawdzone korektory które dobrze mi sluza wiec w sumie nie szukam innych
Chociaż gdzie Ty niby masz zmarszczki
Które to te sprawdzone?
__________________
WYMIANKA

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-03-29 o 22:14
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 22:23   #3398
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Które to te sprawdzone?
Pod oczy to Nars, Moisturecover, duo różdżka , Marc jacobs w pisaku i te pisaki macowe, a na twarz Pro long, Matchmaster i kamuflaże. U mnie sie sprawdzaja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 22:29   #3399
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pod oczy to Nars, Moisturecover, duo, Marc jacobs w pisaku i te pisaki macowe, a na twarz Pro long, Matchmaster i kamuflaże. U mnie sie sprawdzaja
Dziękuję Szkoda, że Nars nie jest dostępny w PL, ale może znajdę online, skoro wszyscy go tak zachwalają.

Pro longa mam i lubię, ale czasem potrzebuję więcej krycia, chyba że to mój egzemplarz jest jakiś wadliwy

Mareczkowy dobrze kryje czy jest raczej rozświetlaczem?
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 22:35   #3400
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję Szkoda, że Nars nie jest dostępny w PL, ale może znajdę online, skoro wszyscy go tak zachwalają.

Pro longa mam i lubię, ale czasem potrzebuję więcej krycia, chyba że to mój egzemplarz jest jakiś wadliwy

Mareczkowy dobrze kryje czy jest raczej rozświetlaczem?
Tez zaluje ze narsa nie ma, bo w sumie wystarczyłby mi on sam, a tak uzywam wolno aby za szybko sie nie skonczyl

Jak dla mnie Pro long krycie ma bardzo wystarczające

Mareczkowy na pewno nie jest tak ciężki jak Pro long i aż tak kryjący, ale i nie jest samym rozswietlaczem okolic oczu, niemniej ja jestem zadowolona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 22:35   #3401
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Takie kolory strasznie zażółcają zęby

Twoja wersja jest lepsza

Ja myślałam najbardziej nad 15I
No jakby dali, to bym użyła, co by się nie zmarnowało ale nie dadzą, więc nie będzie zażółconych zębów. Tak serio to rozumiem, że czasem zrobią jakiś kolor czarny, żółty, ale jak pół serii o kant tyłka, to trochę dziwne
Kolekcjonowanie kolekcjonowaniem, czasem się tego używa

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
szminkę? cienie? a może róż? Mnie już nosi po prostu najgorsze jest to, że na cienie mam bana, a tutaj taki piękny, błyszczący koralowy cień

hehe
Jakie tam bany na cienie, bany to można mieć na cienie pod oczami
Opakowki piękne
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 22:51   #3402
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Noo... to ja mam więcej, dużo więcej dlatego się raczej nie skuszę na żaden, chyba że mnie wyrwie z kapci

Co do szminek, to tym razem nie chcę mocnych matów, tylko jakiś delikatny lekki kolorek na dzień

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------



Czyli jednak korektor jest do ? Niedobrze...

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------



Które to te sprawdzone?
haha domyślam się mnie jakoś do róży tak nie ciągnie, gorzej z cieniami. Szminkę mam jedną matową, więc przygarnęłabym jeszcze jakąś fajną Na pewno coś się dla Ciebie delikatnego znajdzie.
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No jakby dali, to bym użyła, co by się nie zmarnowało ale nie dadzą, więc nie będzie zażółconych zębów. Tak serio to rozumiem, że czasem zrobią jakiś kolor czarny, żółty, ale jak pół serii o kant tyłka, to trochę dziwne
Kolekcjonowanie kolekcjonowaniem, czasem się tego używa



Jakie tam bany na cienie, bany to można mieć na cienie pod oczami
Opakowki piękne
haha dobre.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 23:20   #3403
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Jak to pozbyłaś się Flaminga. A co miałaś?!
Róż ten najjaśniejszy i szminkę też najjaśniejszą, już nawet nazwy z pamięci wyparłam Wypadały u mnie identycznie jak to, co już mam. Czyli szmina Sweet Experience i róż któryś koralowy. Odblaskowe, jasne kolory. Lubię takie, ale ile można. Nie jestem w stanie tego zużyć
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Weź, nie denerwuj bo
Hahaha
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No weź ze, ja Cie tak łądnie proszę

Sama nei zawsze piszę na szaro przy OT - a nawet bardzo rzadko

Ja juz nie mam sie czego pozbyc, porządek robiłam, zbyłam/zbywam co nie chce, cała reszta jest kochana, uzywana i pożadna przez moi
No właśnie te Twoje cykliczne porządki tak mnie zainspirowały, ale w moim przypadku to jednak nie wina biednych kosmetyków, tylko ich podłej właścicielki, że nie daje im okazji żyć pełnią życia na twarzy, bo jest pustelnikiem
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ustawiam się pierwsza w kolejce
Oj Kochana, ale Ty byś nie chciała tego, co ja mam. Niektóre z limitek, jak to limitki, były jakiś czas temu i są po dacie w tym momencie. Tzn. otwarte były może z kilka razy i grzecznie leżą w niezmienionym stanie, ale data produkcji jest jaka jest. Np. z kolekcji Quite Cute jeszcze, szminka Play Time. Dla mnie to takie niepowtarzalne cacuszka, ale większość woli świeżaki

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O mamo, własnie pokazali nieco wiecej, te opakowania sa piękne
już chce co poniektóre rzeczy
Chyba sie skusze na Matte Bronze w tej odsłonie, jak mi nie podpasuje ten cudak składany

No to nawet się przyznam, że cienie, jasną szminkę i tego kolorowego cudaka, to bym mogła mieć

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pod oczy to Nars, Moisturecover, duo różdżka , Marc jacobs w pisaku i te pisaki macowe, a na twarz Pro long, Matchmaster i kamuflaże. U mnie sie sprawdzaja
Korektor Matchmasterowy na twarz dobry? O kurczę. Pod tym kątem na niego nie patrzyłam. To muszę obadać.
U mnie niezmiennie Laura Mercier w tubce do zadań specjalnych.

A co do różdżki MACowej, to też fajna, ale jak mam mocno odwodnioną skórę, to niestety to podkreśla. O dziwo zdecydowanie wolę różowy korektor od tego żółtego, lepszy jest.

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To fajnie .
Też tak uważam .


To dobrze


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A tu sa te szminki z LE Star Trek50 - mnie ta- brudny roz sie podoba

Ale kosmidła. Ale już widzę, jak to Corii oswoi. Choć siebie też sobie w tym wyobraziłam -
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 23:35   #3404
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Róż ten najjaśniejszy i szminkę też najjaśniejszą, już nawet nazwy z pamięci wyparłam Wypadały u mnie identycznie jak to, co już mam. Czyli szmina Sweet Experience i róż któryś koralowy. Odblaskowe, jasne kolory. Lubię takie, ale ile można. Nie jestem w stanie tego zużyć

Oj Kochana, ale Ty byś nie chciała tego, co ja mam. Niektóre z limitek, jak to limitki, były jakiś czas temu i są po dacie w tym momencie. Tzn. otwarte były może z kilka razy i grzecznie leżą w niezmienionym stanie, ale data produkcji jest jaka jest. Np. z kolekcji Quite Cute jeszcze, szminka Play Time. Dla mnie to takie niepowtarzalne cacuszka, ale większość woli świeżaki

Ale kosmidła. Ale już widzę, jak to Corii oswoi. Choć siebie też sobie w tym wyobraziłam -
A tak, już sobie przypomniałam. Myślałam, że miałaś coś, co się już wyprzedało. Choć ja na przykład kupiłam Silly, Be silly i have your cake, tę drugą użyłam sporo razy, trzecia jest tak piękna, że się na nią czaję i nie ruszałam, ale nadchodzi jej czas Natomiast za Silly nie mogę się zabrać i zastanawiam się nad jej zbyciem.

Także w sumie rozumiem

Data w wypadku niektórych kosmetyków, to wiadomo, podana, bo podana. Wszystko co piękne zasługuje na dobry domek, nawet jeśli się to po prostu kolekcjonuje

Corii oswoi niebieski kolor - to bym chciała zobaczyć
No ja siebie w tym widzę, chociaż to nic fajnego
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 23:46   #3405
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przejrzałam sobie co jest w tej kolekcji Vibe Tribe i trochę sie rozczarowałam. Bo myslałam, ze będzie wiecej nowosci, a tu troche ze stałej i repro, jak Refined Golden, Matte Bronze, Delphic, Golden Rinse, Tanarama, Modern Mandarin...
Za to ten co mnie zainteresował czterokolorowy ma intrygującą nazwę jako puder -
Gleamstones Powder
Dunes At Dusk - multicolor
Pierwszy raz widze "gleamstone" w okresleniu. Ciekawam tym bardziej
Z rózy tylko mnie ciekawi Painted Canyon - Midtone Coral (Satin).
Ze szminek wstepnie nic i ciekawam paletek 4-ek-Vibe Tribe
i Wild Horses. W sumie ufff, bo nie popłynę raczej az tak
A i pedzle tez powtórka - 125 i 127
O, może sobie kupię Golden Rinse. Choć po kiego grzyba mi on, tego nie wiem. Muszę wreszcie zrobić wyprzedaż, żeby zwolnić trochę miejsca w mej kosmetycznej szufladzie.
Ten wielokolorowy puder i jasnoróżowa pomadka też do mnie wołają.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Chyba się zaraz wezmę za porządek w MACach. Dzień dłuższy, to więcej się chce robić. Chętnie bym się czegoś pozbyła, ale są kolory, których używam tylko na specjalne okazje, a że tych okazji nie mam od długiego czasu wcale, to leżą biedaki i czekają. Powinni zrobić kolekcję limitowaną kosmetyków na siłownię i po domu, to bym nosiła codziennie
Jestem za.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 00:01   #3406
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Pogubiłam się już w nowych kolekcjach MAC-a, podobnie chyba jak i krakowska ekipa. Wszystko zrobiło się tajne łamane przez poufne, informacje o tym, co na pewno wejdzie do salonu ,są ujawniane niemalże w ostatniej chwili (a potem się okazuje, że cześć kolekcji w ogóle się nie pojawia - miały przyjść, a nie dotarły - siły nieczyste!), albo spragniona limitowanych smakołyków macoholiczka słyszy, że pojawią się jeno online. Wybredna się zrobiłam - bez porządnego testowanie nie biorę. Czekam na nowe strobe i nikt nic nie wie, dezinformacja działa tak skutecznie, jakby w grę wchodziły tajemnice państwowe.

Vibetribe znów ciepła - lato, słonce,plaża, opalenizna i tym podobne nawiązania, wszystko pięknie, tylko czemu nie można wprowadzić barw, jakie zadowoliłyby i ciepło i chłodnoskórych - jak miało to miejsce chociażby w nieodżałowanej galaktycznej kolekcji?

Wyszły mi narzekania tetryka z Loży Szyderców
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 07:19   #3407
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ma być nowe strobe? Planowałam zakup i teraz nie wiem czy czekać na nowe czy brać stare? Nowe czyli ulepszone?

A mnie w sumie nic nie kręci z tych nadchodzących kolekcji. Nawet ładne te czerwienie z Charlotte, ale ile można mieć czerwonych szminek. Załuje, że nie kupiłam Von Teese Także portfel odpocznie
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2016-03-30 o 07:31
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 08:44   #3408
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
R
No właśnie te Twoje cykliczne porządki tak mnie zainspirowały, ale w moim przypadku to jednak nie wina biednych kosmetyków, tylko ich podłej właścicielki, że nie daje im okazji żyć pełnią życia na twarzy, bo jest pustelnikiem


No to nawet się przyznam, że cienie, jasną szminkę i tego kolorowego cudaka, to bym mogła mieć

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------


Korektor Matchmasterowy na twarz dobry? O kurczę. Pod tym kątem na niego nie patrzyłam. To muszę obadać.
U mnie niezmiennie Laura Mercier w tubce do zadań specjalnych.

A co do różdżki MACowej, to też fajna, ale jak mam mocno odwodnioną skórę, to niestety to podkreśla. O dziwo zdecydowanie wolę różowy korektor od tego żółtego, lepszy jest.

Ale kosmidła. Ale już widzę, jak to Corii oswoi. Choć siebie też sobie w tym wyobraziłam -
Kazda inspiracja jest dobra
Myślę, że sporo z nas tutaj ma problem z regularnym używaniem wszystkiego, wiec nie jesteś osamotniona

Tak, Na Vibe Tribe popłynę trochę, ten cudak najbardziej mnie rajcuje w tej chwili i od początku zresztą

Tak, Matchmasterowy korektor jest naprawdę super. Czasami daję jego tylko, MSFN i sru
Ja mam kolor 1,5.

Ja bez róźdźki jak bez ręki Nakładałam na goła skórę Fast Response- w sumie to wklepuję, na to róźdżkę - najczesciej rózowy potem podkład i na podkład pod oczy któryś z pozostałych wymienionych wyzej przeze mnie podocznych I nigdy mi nie przesuszyła różdżka w ten sposób

Ja myślę, że Ty mnie przeceniasz, bo niebieskiej nie zamierzam tykac, tak samo żóltej

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Data w wypadku niektórych kosmetyków, to wiadomo, podana, bo podana. Wszystko co piękne zasługuje na dobry domek, nawet jeśli się to po prostu kolekcjonuje

Corii oswoi niebieski kolor - to bym chciała zobaczyć
No ja siebie w tym widzę, chociaż to nic fajnego
Ja nie trzymam się daty jesli chodzi o pudry, roze, bronzery, cienie. Za to szminek, podkładów, tego co płynne/kremowe - juz tak

Oszalałyście z tym niebieskiem - nei zamierzam jej tykac

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
O, może sobie kupię Golden Rinse. Choć po kiego grzyba mi on, tego nie wiem. Muszę wreszcie zrobić wyprzedaż, żeby zwolnić trochę miejsca w mej kosmetycznej szufladzie.
Ten wielokolorowy puder i jasnoróżowa pomadka też do mnie wołają.
Przyznać muszę, ze nie pamiętam, kiedys ostatnio miałam Golden Rinse na ryjku jakos nie namierzam go w szufladzie łapami - albo na samym dole szuflady gdzies sie poniewiera, albo wcieło mi

Ten puder to chyba bedzie hitem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 16:38   #3409
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Własnie dostałam maila z GK maca, ze od jutro od 18 tzw. „Previous NIght" - przedsprzedaż kolekcji LE.
Ciekawe, co sie stało, ze wprowadzili nagle coś takiego i tez mi przedsprzedaż - jeden dzien wcześniej

Wyczytałam gdzies w otchłani netu, ze LE Star Trek będzie na jakimś konwencie presalowana - 1 lipca chyba. Oczywiscie w usa. No ale jak pokupuja co niektórzy, to będzie wiecej swatchy i bedzie wiadomo w co celować
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-03-30 o 16:40
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 16:55   #3410
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie dostałam maila z GK maca, ze od jutro od 18 tzw. „Previous NIght" - przedsprzedaż kolekcji LE.
Ciekawe, co sie stało, ze wprowadzili nagle coś takiego i tez mi przedsprzedaż - jeden dzien wcześniej

Wyczytałam gdzies w otchłani netu, ze LE Star Trek będzie na jakimś konwencie presalowana - 1 lipca chyba. Oczywiscie w usa. No ale jak pokupuja co niektórzy, to będzie wiecej swatchy i bedzie wiadomo w co celować
Szaleństwo, będziesz mogła kupić Charlotte w przedsprzedaży, ale pewnie znając życie nie będzie testerów
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 16:58   #3411
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Szaleństwo, będziesz mogła kupić Charlotte w przedsprzedaży, ale pewnie znając życie nie będzie testerów
Ja Charlotte? A dyc mi sie z niej nic od poczatku nie podobało No i najwazniejsze - nie wybieram sie tam jutro nawet

Za to kliknełam online coś, co mnie kusiło, powiem co jak przyjdzie i poużywam i jak będzie warto
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:14   #3412
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja Charlotte? A dyc mi sie z niej nic od poczatku nie podobało No i najwazniejsze - nie wybieram sie tam jutro nawet





Za to kliknełam online coś, co mnie kusiło, powiem co jak przyjdzie i poużywam i jak będzie warto
A ja właśnie wracam z Maca Uzupełniłam wreszcie 4-kę.

Słyszałam o tej przedsprzedaży, ale sama nie wiem czy pójdę (jesli to będzie o 18 to na pewno nie ). Kusi mnie tylko CCB Sepia.

Co kliknęłaś?

<na szaro> Byłam w S. potestować korektory z MUFE i... Ultra HD nie zakrył mi cieni nawet w połowie, za to Full Cover jest całkiem do rzeczy
__________________
WYMIANKA

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-03-30 o 17:16
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:24   #3413
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A ja właśnie wracam z Maca Uzupełniłam wreszcie 4-kę.

Słyszałam o tej przedsprzedaży, ale sama nie wiem czy pójdę (jesli to będzie o 18 to na pewno nie ). Kusi mnie tylko CCB Sepia.

Co kliknęłaś?
Co tam powsadzałas do paletki?

A pytałas czy maja testery Olimpii juz, to bys wiedziała, ze bedzie co pomacać z tego, co chcesz

Powiem, jak pisałam wyzej - jak dojdzie i stwierdze ze warto
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:37   #3414
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co tam powsadzałas do paletki?





A pytałas czy maja testery Olimpii juz, to bys wiedziała, ze bedzie co pomacać z tego, co chcesz





Powiem, jak pisałam wyzej - jak dojdzie i stwierdze ze warto

Blanc Type, Quarry i Shadowy Lady.

Mają testery, ale nie chciały mi dziś pokazać - nie podkręciło to specjalnie mojej ciekawości

Trzymam żeby było warto.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 17:45   #3415
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Blanc Type, Quarry i Shadowy Lady.

Mają testery, ale nie chciały mi dziś pokazać - nie podkręciło to specjalnie mojej ciekawości

Trzymam żeby było warto.
Shadowy nie jest popularnym cieniem, bo ciezko go rozcierac momentami, ale jak sie dobierze fajne cienie do niego to mozna uzyskac mega efekt
Quarry uwielbiam Blanc Type to tez taki must have jakby i przyjemny cien

Zazwyczaj chetnie pokazują testery wczesniej, widac dostały jakies wytyczne na jutro i koniec Dobrze, ze nic mnie z tego nie kusi, bo bym juz dawno polecaiała Ale jak bedzie Vibe Tribe - o! To bedzie nerwowo

Dziękuje Jak będzie warto to pozachwalam tutaj
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 20:31   #3416
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Zdecydowałam się jednak na zakup Pain pota, tylko nie wiem, który kolor wybrać, Bare study czy Painterly Wydają się być w sumie podobne (za bazę ma to robić), ale chyba ten drugi (?).


A przy okazji, to w wątek wymiankowy kilka pomadek wrzuciłam MAC na wymianę (na inne pomadki najlepiej). PO REKLAMIE
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 20:35   #3417
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
A przy okazji, to w wątek wymiankowy kilka pomadek wrzuciłam MAC na wymianę (na inne pomadki najlepiej). PO REKLAMIE
Widziałam i odezwała sie we mnie szminkoholiczka i zachciało mi sie Twojej Silly, ale nawet nie pytam, czy coś znajdziesz w zamian
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 20:43   #3418
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Corii, umre z ciekawosci zanim powiesz co kupilas
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 20:48   #3419
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Corii, umre z ciekawosci zanim powiesz co kupilas
No wiesz Ty co, tak mnie brać pod włos, jak możesz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 21:23   #3420
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się jednak na zakup Pain pota, tylko nie wiem, który kolor wybrać, Bare study czy Painterly Wydają się być w sumie podobne (za bazę ma to robić), ale chyba ten drugi (?).


A przy okazji, to w wątek wymiankowy kilka pomadek wrzuciłam MAC na wymianę (na inne pomadki najlepiej). PO REKLAMIE
Mam n0wke Painterly, chcesz za silly?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.