czy tak powinny wygladac zelowe tipsy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-12, 20:59   #31
81ola
Raczkowanie
 
Avatar 81ola
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pozek
Wiadomości: 39
GG do 81ola
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Jest ciag dalszy sytuacji: na gadu-gadu odp.mi Pani Paulina ze:"nie odbieram tel.gdyz salon w sobote jest to 14 i dziwne bym odbierala tel 24 na dobe.Pieniedzy nie oddam gdyz usluga jest wykonana prawidlowo , prosze isc do Avangardy jest to super miejsce i napewno zrobia tam super paznokcie.jesli chce Pani rozmawiac z wlascicielem salonu prosze przyjsc w poniedzialek od 16 bedzie wlasciciwlka.Pozdrawiam" na poniedzialek jestem umowiona do iskierki i mysle CruelOrchid nie bede zalowala chociaz tej wizyty...A tej sprawy napewno nie zostawie i pojde na spotkanie z wlascicielka mimo iz o 16 bede miala juz nowe tipsy na raczkach ale fotki napewno porobie i zobaczymy czy wlascicielka podziela to samo zdanie...Nie wiem juz sama czy sobie to wszystko wymyslilam bo przeciez usluga jest wykonana nalezycie...
__________________
Uwielbiam dzieci. Zwłaszcza płci męskiej, między 18 a 40 rokiem życia
81ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 21:16   #32
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

wrzuć potem fotki nowych paznokietków
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 21:20   #33
81ola
Raczkowanie
 
Avatar 81ola
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pozek
Wiadomości: 39
GG do 81ola
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

nie ma sprawy przyznam ze jestem zaskoczona i zniesmaczona mocno ze ktos o takiej dobrej opinii tu tak postepuje...sama nie wiem dziewczyny czy ja to sobie wymyslilam EEK!
__________________
Uwielbiam dzieci. Zwłaszcza płci męskiej, między 18 a 40 rokiem życia
81ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 21:36   #34
pieknapani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 2
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

/edytowane/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-01-12 o 22:10
pieknapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 23:28   #35
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Niczego sobie nie wymyśliłaś pazurki są ewidentnie nieprawidłowwe i nawet jeśli nie odzyskasz pieniążków to przynajmniej swoją zdecydowaną postawą uchronisz inne dziewczyny przed tak nieprofesjonalną usługą, życzę Ci żeby nigdy więcej nie spotkała Cię podobna sytuacja, bo potem w świat idzie opinia typu " tipsy niszczą pzanokcie " itd. Klientka ma prawo do niezadowolenia, a profesjonalista zrobi wszystko, by te opinię zmienić, każdy z nas popełnia błędy, ale tylko od nas, wyłącznie od nas zależy jak ten błąd naprawimy. Liczy się wrażenie ostateczne, badania statystyczne dowiodły, że 1 niezadowolona klientka to 11 następnych z negatywną opinią( poczta pantoflowa). W czasach, kiedy walczymy o każdą klientkę taka sytuacja świadczy o niedojrzałości biznesowej danej stylistki. Powodzenia Olu
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 08:06   #36
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

witam.gdyby ktoś zrobil mi takie paznokcie to chyba bym sie zaplakała!!okropne!!moje pierwsze samodzielnie zrobione tipsy nie wyglądały tak żle.byłam na stronce czarnej i aż się wierzyc nie chce że tobie taką kaszanę odwalila!!
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 08:58   #37
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

dziewczyny mam wrażenie, że to nie TA Czarna robiła naszej Oli pazurki!!!!
znalazłam blog Czarnej, którą ja znam z rózowego forum i uważam, ze to dwie różne osoby.
http://czarna-nail.blog.onet.pl/
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 09:07   #38
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam wrażenie, że to nie TA Czarna robiła naszej Oli pazurki!!!!
znalazłam blog Czarnej, którą ja znam z rózowego forum i uważam, ze to dwie różne osoby.
http://czarna-nail.blog.onet.pl/
awa2001 ola podala link do stronki czarnej ale to jeszcze inna dziewczyna niz ta!!chyba jest wiecej niz jedna czarna!!
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 09:51   #39
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

ta czarna http://czarna-nail.blog.onet.pl/ jest z okolic śląska... a ta Oli czarna jest z poznania.. jak sie zorientowałam ...
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 10:00   #40
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez 81ola Pokaż wiadomość
CruelOrchid kochana daj znac do kogo poszlas bo ja pewnie bede musiala poprawiac te pazurki ;/ a u niej boje sie bo moze cos jeszcze wyjdzie na boga nie mam juz zaufania do tej dziewczyny ;/ dziewczyny dostalam naprwde super pomoc od jednej z wizazanek naprawde odzyskalam dzieki niej wiare w ludzi ta osoba wie ze to o nia chodzi napisze jak sie rozwiklala sytuacja bo do pon.mysle cos sie wyjasni a jak nie to niestety bede ostrzegala przed czarna wszystkie dziewczyny bo to jest naprawde straszne myslalam ze polecane osoby nie robia fuszerki a okazalo sie przeciwnie dziekuje kochane za wsparcie ijak tylko cos sie wyjasni dam znac na razie papatki
popieram powiedz jej, że już wkleiłaś zdjęcia na forum i dziewczyny ją strasznie krytykują. a jak nie to postrasz tym, że wszystkich dookoła będziesz zniechęcać.
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 10:15   #41
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

http://czarna-pazurki.bloog.pl/

to jest blog tej poznańskiej jak dla mnie bardzo mało przejrzysty
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 10:24   #42
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Może nie jest przejrzysty, ale zobaczcie te paznokcie na fotkach? Tam wyglądają fajnie....To dlaczego te tak wyszły?? Może miała zły dzień ale powinna zrobić poprawkę, albo w ogóle od nowa i to za darmo! Bo to w końcu jej wina. Ręce opadają jak się widzi takich ludzi
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 10:35   #43
kasia0987
Raczkowanie
 
Avatar kasia0987
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 210
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

ogólnie to straznie!!!!!!!!!!!! ,ta prawa dłoń to jeszcze by uszła ale lewa masakra!!!!!!!!!!!!! te straszne skórki powinna je usunąć! no i te przebarwienia !nie podoba mi sie ta praca!!!!


a czy ty chciałaś takie króciutkie?????????????
kasia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 10:43   #44
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Tak jak pisałam wcześniej jestem informatykiem i stwierdziłam że jak ktoś nie umię zrobić czegoś nawet najprościej ale klarownie( nawalone kolorków, kalendarzy ... moim zdaniem mało estetycznie) to jakoś tak strach oddać swoje pazurki...a co do fotek to ( nie negując że wszystkie zrobiła owa Czarna) ale powklejać coś znalezionego w necie może każdy ( wiec w takie "potwierdzenie" profesionalności to tak z przymrużeniem oka)
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 11:18   #45
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wcześniej jestem informatykiem i stwierdziłam że jak ktoś nie umię zrobić czegoś nawet najprościej ale klarownie( nawalone kolorków, kalendarzy ... moim zdaniem mało estetycznie) to jakoś tak strach oddać swoje pazurki...a co do fotek to ( nie negując że wszystkie zrobiła owa Czarna) ale powklejać coś znalezionego w necie może każdy ( wiec w takie "potwierdzenie" profesionalności to tak z przymrużeniem oka)
Może masz rację że mogła powklejać fotki znalezione w necie... szkoda, o słyszałam że była chwalona przez inne dziewczyny...teraz już chyba straci trochę klientek
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 12:34   #46
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

jeśli mam być szczera to na blogu poznańskiej czarnej również rewelacyjnych frenchy nie ma, przyjrzyjcie się dokładnie od strony technicznej. niektóre są efektowne wizualnie ale nie są wg mnie profesjonalne, ( mówię o frenchach)
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 12:39   #47
ilonka70
Zadomowienie
 
Avatar ilonka70
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Budapeszt
Wiadomości: 1 966
GG do ilonka70 Wyślij wiadomość przez MSN do ilonka70 Send a message via Skype™ to ilonka70
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Tez tam zajzalam i odnioslam podobne wrazenie jak Awa. Cos z tymi pazurkami jest nie tak. Nie ze wszystkimi oczywiscie, ale duzo jest takich ktore nie sa idealne
__________________
Moj pazurkowy watek:
Zapraszam






ilonka70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 15:09   #48
anetta28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

witam
jestem stałą klientka Czarnej i jestem bardzo zadowolona hmm na tyle klientek co ona ma jedna nie zadowolona.
Cóz tak bywa.
Ja i tak z niej nie zrezygnuje - chodze tam od roku.
anetta28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 15:27   #49
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Paznokietki są ewidentnie niedopracowane.
Zgadzam się- na tak którtkich cięzko jest zrobic cos ładnego, ale doswiadczona stylistka wie, że sa sposoby, nie? dziewczyny-profesjonalistki?
Osobiście odradzam frencha na tak krótkich paznokcich, choc umiem pracować kamuflażami. Mi, jak plastykowi, to sie po prostu nie widzi- krótka, szeroka płtka, a na końcu pasek białego Klientkom odradzam frencha, ale mam inne fajne propozycje a la french, które pozwalaja mi na wyszczuplenie optyczne płytki paznokcia, bez uzycia kolorków i zdobień- sa panie, którym na to nie pozwala praca; albo przedłuzam całość żelem/akrylem kamuflującym i albo to maluję lakierem, albo nie (kamuflaże SPN maja na tyle fajne kolorki, że klientki rezygnują z wcześniej wybranych lakierów )
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 15:35   #50
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez anetta28 Pokaż wiadomość
witam
jestem stałą klientka Czarnej i jestem bardzo zadowolona hmm na tyle klientek co ona ma jedna nie zadowolona.
Cóz tak bywa.
Ja i tak z niej nie zrezygnuje - chodze tam od roku.
są różne wymagania i są rózne pazurki, te zostały spaprane, być może Tobie takie odpowiadają, a być może takich nie miałaś jeszcze? Czy obiektywnie patrząc na nie jestes w stanie stwierdzić, ze Ci się podobają? Jeśli tak, to wybacz jednopostowe nieobiektywne klientki nie są dla nas wyrocznią, wolimy jednak posłuchać tych, które sie na tym znają.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 15:40   #51
anetta28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

przegladam forum i jakos nie widze Twoich prac.
Ja jestem szcześciara gdyz mam dluga plytke nie obgryzalam paznokci i moje tipsy sa super.
paznokcie nie sa ładne ale jak z obgryzionych i krotkich paznokci mozna cos zrobic .
zreszta juz sie nie wypowiadam widze ze klan negatywnie nastawionych sie powieksza,
pozdrawiam i zycze powodzenia
anetta28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 15:47   #52
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez anetta28 Pokaż wiadomość
jestem stałą klientka Czarnej i jestem bardzo zadowolona hmm na tyle klientek co ona ma jedna nie zadowolona.
Nie chodzi o to ze klientka była niezadowolona bo miała jakieś swoje "widzimisie" tylko o jakość usługi...
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 15:52   #53
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

??????????? a kto mówi o moich pracach? mówiłam, żebys spojrzała na te zrobione przez Czarną, oczywiście, że jestesmy negatywnie nastawione do tej konkretniej pracy. I nie mów mi, ze nie mozna było nic zrobić, wystarczyło zastosować żel kamuflaż.
Nie muszę umieć śpiewać, żeby słyszeć fałsz.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 17:14   #54
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

jak dla mnie blog nie za bardzo przejzysty a frenche tak jak pisala awa tez wsumie nie sa idealne...i nie zgodze sie ze stwierdzeniem ze na tak krotkiej płytce nie da sie zrobic nic lepszego!
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 20:50   #55
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez anetta28 Pokaż wiadomość
przegladam forum i jakos nie widze Twoich prac.
Ja jestem szcześciara gdyz mam dluga plytke nie obgryzalam paznokci i moje tipsy sa super.
paznokcie nie sa ładne ale jak z obgryzionych i krotkich paznokci mozna cos zrobic .
zreszta juz sie nie wypowiadam widze ze klan negatywnie nastawionych sie powieksza,
pozdrawiam i zycze powodzenia

Uwierz mi mozna cos zrobic z obgryzionych i krotkich paznokci.....
Bylam kiedys wlascicielka takich, teraz chodze na tipsy i jestem bardzo zadowolona z efektu......
Sa estetycznie wykonane i wygladaja bardzo naturalnie a to najwazniejsze.
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 20:59   #56
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Powiem Tak: Ta Czarna ze śląska (wodzisław ) nazywa się Kasia więc na pewno to nie ta osoba - to inna czarna , znam jej dane i to zupełnie inna osóbka .

a weszłam z ciekawości na obydwa blogi i obydwa mi się podobają, mnie tam nie interesuje szata graficzna czy układ (przejrzysty czy też nie), mnie interesują paznokcie i paznokcie tej Pani czarnej z Poznania bardzo mi się podobają i szczerze mówiąc każdy plastyk (artysta), malarz, rysownik, projektant i stylista ma swój niepowtarzalny styl i jak na moje oko - te paznokcie ze stronki tej Pani czarnej z Poznania są bardzo ładnie wykonane, ja tam nie widzę żadnej fuszerki,


więc dlaczego ktoś kto robi mnóstwo stylizacji nagle odbębnia fuszerę??????? dlaczego ktoś kto umie robić ładne paznokcie - nagle wypuszcza Klienta z takim czymś?


poza tym każda z nas pracuje w określony sposób: np. jedna osoba wycina skórki, inna nigdy, jedna je tylko odsuwa, druga frezuje itd....
i na każdym zdjęciu tej Pani czarnej z Poznania są skórki ładnie usuniete, niepokaleczone , zaoliwkowane itd....

to dlaczego właśnie w tym wypadku olała te skórki i ich nie zrobiła????

dlaczego akurat wtedy nie zbudowała krzywych i naprawdę te paznokcie są zrobione paskudnie????

nie zastanowiło Was to????
Bo mnie się niestety od razu nasunęła pewna myśl..... chyba wiecie o co mi chodzi????

łatwo komuś zepsuć opinię przez internet - bardzo łatwo - a zbudować sobie dobrą opinię bardzo ciężko.

a nie ma łatwiejszego sposobu na zdobycie rynku jak poddawanie w wątpliwość działań (domniemanych) konkurencji
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 21:26   #57
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez anetta28 Pokaż wiadomość
przegladam forum i jakos nie widze Twoich prac.
Ja jestem szcześciara gdyz mam dluga plytke nie obgryzalam paznokci i moje tipsy sa super.
paznokcie nie sa ładne ale jak z obgryzionych i krotkich paznokci mozna cos zrobic .
zreszta juz sie nie wypowiadam widze ze klan negatywnie nastawionych sie powieksza,
pozdrawiam i zycze powodzenia

a mogłabys wrzucic jakies fotki swoich pazurków??
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 22:06   #58
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Hallo hallo czy ktoś się tu nie zapędził. Jestem tą cZaRnĄ ze strony www.czarna-nail.blog.onet.pl .
Oświadczam wszem i wobec, że to NIE JA robiłam paznokcie z pierwszego postu. Nie chcę tym samym, aby ktokolwiek chociaż trochę tu o mnie wspominał w odniesieniu do tych paznokci.
Nie wiem jak długo te paznokcie się trzymały, jak były zrobione, ale to nie moja praca.
Poza tym same pisałyście, lub tez pisała to ta osoba, która robiła paznokcie u owej pani - że stylistka ta jest z POZNANIA, nazywa się PAULINA, wynika, że ma SALON.
Ja jestem ze ŚLĄSKA, dokładnie WODZISŁAW ŚLĄSKI, nazywam się KASIA i NIE MAM SALONU!!!

Nie wiedziałam, że to takie trudne odróżnić Poznań od śląska - chyba, że od dzisiaj to miasto przydzielono do tego województwa a ja jeszcze o tym nie wiem.

Druga sprawa, żeby mnie odróżnić. Nauczcie się na pamięć, że ja ZAWSZE piszę swój nick używając małych i dużych liter zawsze w takiej a nie innej kolejności - cZaRnA - i NIGDY inaczej!!

Nie wiem o kim tu mówicie w tym momencie - ale na razie jeszcze ładnie mówię proszę się ode mnie odsunąć!

I teraz moje osobiste zdanie co do paznokci.

Czarna z Poznania, której adres blooga podałyście nie robi wcale złych i brzydkich paznokci a tak tu piszecie, jakby co najmniej była pseudostylistką. French z pierwszej fotki faktycznie do najładniejszych nie należy (nie wiem czy to robila owa pani, bo nie chce mi sie wierzyc), ale widziałam już naprawdę gorsze -wystarczy sobie zerknąć na aukcje allegro, gdzie zrobicie paznokcie żelowe już za bagatela 30-40zł - to są dopiero kmioty - bo inaczej tego nazwać nie można. Paznokcie z pierwszego postu nie są wcale łopatowate, linia uśmiechu zrobiona jest równo - tylko brakuje kamuflażu a z jego braku mógłby być jakiś pyłek zakrywający naturalny paznokieć no i boczki są za bardzo spiłowane.
Paznokcie nie są ideałem, ale do najgorszych nie należą.

Druga sprawa. Dlaczego nikt z Was nie weźmie pod uwagę tego, jakie naprawdę były naturalne paznokcie - widać, że meeega malutkie, ogryzione, wąskie - myślicie, że takie paznokcie wyjdą tak idealnie jak kopia frencha wykonanego przez Toma Holcomba? Nie nie moje drogie, po takich paznokciach nie oczekujcie mega cudów, że efekt będzie wyglądał jak z plakatu gdzie tam modelki mają piękne, długie płytki i na takich płytkach zawsze paznokcie wyjdą ładnie.
Takie malutkie i co gorsza ogryzione paznokcie naprawdę trudno się robi. Na takich pazurkach małych i ogryzionych najlepiej zrobić całkiem inny wzór, zakrywając naturalka, żeby wyprowadzić ładnie paznokieć a później jak urośnie zrobić frencha. A Wy jesteście ideałem stylistek i na pewno potraficie takie malutkie i wąziutkie ogryzki zrobić na BŁYSK.


Poniżej moje prace, frenche wykonane przeze mnie. Chyba łatwo można porównać.
Ostatnia fotka z fioletowym paseczkiem na smile to właśnie ogryzki jakie robiłam.
Płytka klientki jest bardzo wąska, malutka i naturalne paznokcie sięgają do 2/3 obecnej wydłużonej przeze mnie płytki.

No tyle z mojej strony. Pamiętajcie, że to iż widzicie pseudo czarna, nie musi oznaczać tylko mnie - to, ze któraś z Was nazywa się no nie wiem Alina (imię przypadkowe) to nie oznacza, że jak jakaś forumka zrobi paznokci u Aliny to będzie to tylko i wyłącznie ta osoba.
Tyle.
Nie dziwcie się, że zabrzmiało ostro ale ja się też muszę bronić!!! Zresztą potrafię być jeszcze gorsza, kto mnie zna to wie doskonale.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg frenchkamuflaz.JPG (50,3 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje szpice.JPG (59,2 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mojeczerwono-srebrne.JPG (57,9 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pani Godula - panterka.JPG (82,9 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dfbdbn.JPG (47,8 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg weronika-moszczenica.JPG (66,1 KB, 265 załadowań)

Edytowane przez DJ_cZaRnA
Czas edycji: 2008-01-13 o 23:07
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 06:49   #59
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

cZaRnA robisz piękne paznokcie.
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 08:16   #60
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

uratowałyście mi życie. na środę byłam umówiona do czarnej...
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.