Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 13:19   #2881
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Doczekalam sie rozy Cinique

http://us.strawberrynet.com/makeup.a...andid=280#6139
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 13:24   #2882
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Asiu ja trochę nie na temat, ale mam nadzieje że wszyscy mi wybaczą. Od kogo kupowałaś pędzle na allegro, bo mi link sie nie otwiera ten kóry podałas na forum o pędzelkach i czy jestes zadowolona?????
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 13:31   #2883
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
jak wchodze na tru przez google to jest to samo jakbym wchodziła przez ulubione, tylko jak wchodze przez link dzidzy to mam inna truskawke-dziwne to jest bardzo
Ja już wszystko wiem jak wchodzimy na tru przez strone wyboru państwa http://www.strawberrynet.com/country.aspx i wybierzemy USA to dostajemy pełną wersje kosmetyków np.na smashboxie jest ful nowych rzeczy, na clinique róże itd. Jeżeli natomiast wybierzemy inny kraj (próbowałam z Polska i kilkoma innymi) dostajemy wersje ubogie, bez tych cudów na smashboxie itd. Nie wiem dlaczego tak jest, może nie chcą tak daleko wysyłaćAle od dziś wchodzę przez amerykańska wersje strony http://us.strawberrynet.com/main.aspx
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 13:44   #2884
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Asiu ja trochę nie na temat, ale mam nadzieje że wszyscy mi wybaczą. Od kogo kupowałaś pędzle na allegro, bo mi link sie nie otwiera ten kóry podałas na forum o pędzelkach i czy jestes zadowolona?????
W tej chwili nie pamiętam Basieńko. Zaraz poszukam.

Napiszę na PW
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 13:48   #2885
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

właśnie przed chwilą ujrzałam na mym koncie zwrot cła od Tru taki mały prezent na urodzinki akurat wystarczyłoby na jedną skamielinkę JT, ale obie już mam (w tym jedna wciąż w drodze..)
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 13:48   #2886
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
W tej chwili nie pamiętam Basieńko, wiem że pisałam o tym w odpowiednim wątku o pędzlach. Zaraz poszukam.
Własnie ten watek caly przejrzałam i wiem że ta osoba na allegro zmienila nazwe....i dlatego pytam, bo twoj się nie otwiera, czy to jest ta ososba:
http://www.allegro.pl/item372526841_...do_podkla.html
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 14:43   #2887
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Asiu ja trochę nie na temat, ale mam nadzieje że wszyscy mi wybaczą. Od kogo kupowałaś pędzle na allegro, bo mi link sie nie otwiera ten kóry podałas na forum o pędzelkach i czy jestes zadowolona?????
Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Własnie ten watek caly przejrzałam i wiem że ta osoba na allegro zmienila nazwe....i dlatego pytam, bo twoj się nie otwiera, czy to jest ta ososba:
http://www.allegro.pl/item372526841_...do_podkla.html
Dynia nie kupuj u niej ja kupiłam ten zestaw i bardzo załuje połowa włosia na mojej buzie zostaje !!!!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 14:56   #2888
um2510
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Hej

Napisałam najprościej do nich jak się dało, a więc np.:


Hello,
I`d like to cancel my order nr: ........... (tu wpisałam pełną nazwę kosmetyku). Please, give my money back on my bank account. Thank you in advance.

Yours Sincerely,
.............
dzięki. zaraz im napisze. czytam Was już prawie 3 tygodnie i to forum jest tak naładowane pozytywną energią, że miałabym ochote spotkać się ze wszystkimi-lubię jednak kontakty bezpośrednie. Ciebie Asiu podziwiam w dwójnasób- oczywiście za wyczyny kolarskie. Byłam -jako widz - na zawodach crossowych w Bielawie i wiem czym pachnie taki wysiłek. mam też baaardzo tłustą cerę oczywiście porowatą i wszystkie specyfiki które rozpatrywałaś na forum próbowałam -oczywiscie bez rezultatu. Nallepsze działanie przedstawiał podukt (a właściwie 2 :dzień i noc DR.Bandta), ale tez tylko przez klika godzin. powiem więcej - dawno temu-chyba przed 4 laty makijaz robił mi Sergiusz Osmański- wówczas naczelny wizażysta Diora i .on również miał cere z tymi problemami .Pogadalismy trochę.Stwierdził , że tylko pilingi(głebokie) i kwasy owocowe ratuja go trochę. A kto jak kto ale Osmański miał dostęp do wszystkiego co najlepsze na rynku - z lekarzami włącznie. Wszystkie te specyfiki , które rozpatrywałaś,były juz na rynku. wtedy się poddałam i przestałam szukać

Aha nie znam Shiseido. Payot był całkiem niezły. Podobno ,ale nie widziałam efektów,La Prairie jest najlepszy.

Czy ktoś zna te produkty?
http://oth.strawberrynet.com/makeup....neId=6621#6621
http://oth.strawberrynet.com/product...58638&goChar=S
http://oth.strawberrynet.com/product...52507&goChar=S
um2510 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 14:59   #2889
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
No wyobrazam sobie jaki blask daje wersja dla suchych cer, nie potrzeba juz rozświetlacza
Ja tez pewnie bardzo lubiłabym ten kremik gdybym miałą inną cere. Podobaja mi sie w nim składniki i filtr (fakt, ze niski, ale zawsze jest). Jak mi nie pojdzie to pewnie będę używac go zimą albo wsmaruje w twarz mojego mężczyznyna ktorym testuje wszystkie kosmetyki.

Mam nadzieję, ze listonosze szybko wywalczą te podwyzki bo sie juz doczekac nie moge mojego błyszczyka i cienia( i perfum )
a.. i bardzo słusznie, że tak testujesz, do czegoś to oni nadać się muszą
a co tam sobie fajnego zamówiłaś? jaki cień i jakie perfumki? Soft, a czemu Tobie się nie podoba magnetism tak btw, bo mi się skończył ten od Marioli, teraz będę miała od Ciebie, sama - sknera sobie nie kupiłam ja uwielbiam magnetism i wszyscy wokół testatorzy też
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 14:59   #2890
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Mam do Was pytanie. Niesty oclili mi paczkę. Czekalam na nia 7 tygodni, ale w końcu jest. Napisalam maila do Truskawki o zwrot cla. W jakim czasie się powinni się odezwać? BO czekam już 4 dzien i nie wiem , czy może nie dotarl? Czy powinnam być bardziej cierpliwa czekajac na odpowiedź od nich.
byasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 15:02   #2891
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez byasia Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Niesty oclili mi paczkę. Czekalam na nia 7 tygodni, ale w końcu jest. Napisalam maila do Truskawki o zwrot cla. W jakim czasie się powinni się odezwać? BO czekam już 4 dzien i nie wiem , czy może nie dotarl? Czy powinnam być bardziej cierpliwa czekajac na odpowiedź od nich.

ja ostatnio dostałam odp. po około tygodniu, jak nie więcej
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 15:08   #2892
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez byasia Pokaż wiadomość
Napisalam maila do Truskawki o zwrot cla. W jakim czasie się powinni się odezwać? BO czekam już 4 dzien i nie wiem , czy może nie dotarl? Czy powinnam być bardziej cierpliwa czekajac na odpowiedź od nich.
Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
ja ostatnio dostałam odp. po około tygodniu, jak nie więcej
Chyba przez te Dni Ojca (albo coś innego) mają tam zamieszanie, bo też czekam na odpowiedź. Jak nie dojdzie do wieczora, wysyłam im jeszcze raz maila...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 15:12   #2893
um2510
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Hej

Napisałam najprościej do nich jak się dało, a więc np.:


Hello,
I`d like to cancel my order nr: ........... (tu wpisałam pełną nazwę kosmetyku). Please, give my money back on my bank account. Thank you in advance.

Yours Sincerely,
.............

Jeszcze raz. Zadnej wiadomości nie dostałam, ale po sprawdzeniu nr"orderu" wyswietliło mi się to:
860110672 - Skin Care2008/06/032008/06/03(1)Shipped on 2008/06/03
(2)Arrival at your Local Customs within 1-2 working days
Tracking Ref. No. :RA837099963HKImportant Notice:
Fragrance has to be shipped and handled separately according to International Postal Regulations and therefore it will be delivered 2-4 working days after skincare, make up and body lines.



Czy ktos wie????
um2510 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 15:12   #2894
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez byasia Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Niesty oclili mi paczkę. Czekalam na nia 7 tygodni, ale w końcu jest. Napisalam maila do Truskawki o zwrot cla. W jakim czasie się powinni się odezwać? BO czekam już 4 dzien i nie wiem , czy może nie dotarl? Czy powinnam być bardziej cierpliwa czekajac na odpowiedź od nich.
7 tygodni?? jak to możliwe? pewnie perfumy, prawda?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 15:30   #2895
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez um2510 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz. Zadnej wiadomości nie dostałam, ale po sprawdzeniu nr"orderu" wyswietliło mi się to:
860110672 - Skin Care2008/06/032008/06/03(1)Shipped on 2008/06/03
(2)Arrival at your Local Customs within 1-2 working days
Tracking Ref. No. :RA837099963HKImportant Notice:
Fragrance has to be shipped and handled separately according to International Postal Regulations and therefore it will be delivered 2-4 working days after skincare, make up and body lines.



Czy ktos wie????

ale o co dokładnie jest pytanie? o to że perfumy idą w oddzielnej paczce i dochodzą później? tak, idą w oddzielnej paczce i dochodzą ale nie 2-4 dni później a 2-4 tygodnie. na podstawie własnych doświadczeń mogę powiedzieć że miesiąc oczekiwania na perfumy to norma, a jeśli dojdzie do tego jeszcze UC to dodatkowe 2 tygodnie.
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 15:35   #2896
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez um2510 Pokaż wiadomość
dzięki. zaraz im napisze. czytam Was już prawie 3 tygodnie i to forum jest tak naładowane pozytywną energią, że miałabym ochote spotkać się ze wszystkimi-lubię jednak kontakty bezpośrednie. Ciebie Asiu podziwiam w dwójnasób- oczywiście za wyczyny kolarskie. Byłam -jako widz - na zawodach crossowych w Bielawie i wiem czym pachnie taki wysiłek. mam też baaardzo tłustą cerę oczywiście porowatą i wszystkie specyfiki które rozpatrywałaś na forum próbowałam -oczywiscie bez rezultatu. Nallepsze działanie przedstawiał podukt (a właściwie 2 :dzień i noc DR.Bandta), ale tez tylko przez klika godzin. powiem więcej - dawno temu-chyba przed 4 laty makijaz robił mi Sergiusz Osmański- wówczas naczelny wizażysta Diora i .on również miał cere z tymi problemami .Pogadalismy trochę.Stwierdził , że tylko pilingi(głebokie) i kwasy owocowe ratuja go trochę. A kto jak kto ale Osmański miał dostęp do wszystkiego co najlepsze na rynku - z lekarzami włącznie. Wszystkie te specyfiki , które rozpatrywałaś,były juz na rynku. wtedy się poddałam i przestałam szukać

Aha nie znam Shiseido. Payot był całkiem niezły. Podobno ,ale nie widziałam efektów,La Prairie jest najlepszy.

Czy ktoś zna te produkty?
http://oth.strawberrynet.com/makeup....neId=6621#6621
http://oth.strawberrynet.com/product...58638&goChar=S
http://oth.strawberrynet.com/product...52507&goChar=S
Witaj Um na forum.
Dziękuję, bardzo mi miło co piszesz. Każda dziedzina sportu wymaga wielkiego wysiłku. Zresztą, jak mówi stare powiedzenie: "bez pracy nie ma kołaczy" i to się tyczy wielu dziedzin życia.
Ja nie uprawiam wyczynowo sportu. Właściwie nigdy nie byłam w tym dobra i nie lubiłam WF-u w szkole. Pasją rowerową zaraziłam się od Brata który często wyciągał mnie na wycieczki i jakieś eskapady. Potem kolega namówił na zawody. Zaczęłam trenować bardziej intensywnie i choć brałam tylko udział dla samego udziału, to "łyknęłam żyłkę".
Teraz startuję już coraz rzadziej, głównie z braku czasu. Ale jak są zawody tu gdzieś w pobliżu mojego miejsca zamieszkania, to staram się brać w nich udział.

W tę sobotę natomiast zmieniam dyscyplinę i daję koncert fortepianowy - stąd moja mniejsza aktywność popołudniami i wieczorami na wizażu.

Co do preparatów zmniejszających pory, to już to podkreślałam parę razy w tym wątku - wielbię kwasy bo uporały się z moją cerą, jej niedoskonałościami. Jednak w lecie kiedy przestaję je używać bądź używam rzadziej, pory znowu się poszerzają.
I tak sobie marzę o takim produkcie którym sobie posmaruję policzki i przez cały dzień będą śliczne, z malutkimi porami niewidocznymi gołym okiem. Ideałów nie ma?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Cię.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 15:36   #2897
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
a.. i bardzo słusznie, że tak testujesz, do czegoś to oni nadać się muszą
a co tam sobie fajnego zamówiłaś? jaki cień i jakie perfumki? Soft, a czemu Tobie się nie podoba magnetism tak btw, bo mi się skończył ten od Marioli, teraz będę miała od Ciebie, sama - sknera sobie nie kupiłam ja uwielbiam magnetism i wszyscy wokół testatorzy też
Zamówiłam (tzn. klikneła mi życzliwa wizażanka ) błyszczyk Scintillantes 108...nie mogłam się powtrzymaći pojedynczy cień Clinique (shimmer nr 207). Jaka tam sknera Lepiej sie wymienić niz kupowac i trzymać w domu coś co nam nam w danym czasie nie służy
Ja bardzo lubię Magnetism ale w lato takie bardzo słodkie zapachy powodują u mnie ból głowy...chciałam wymienić na jakiś świezy zapaszek, ale ze uwielbiam Mademoiselle to nie mogłam odmówić aktualnie mam już same delikatne i świeże zapaszki więc taki elegantyszy na wieczór sie przyda
Perfum nie zamawiłam..miałam na mysli paczke od Ciebie z Mademoiselle
Nie zmienia to jednak faktu, ze z chęcią zamówilabym sobie Into The Blue (moja ukochaną lodowa rozkosz na upalne dni) ale jego trwałość mnie zniechęca

dopisek: przydałaby mi się jakas dobra maseczka dla tłuściocha, ale nie mocno ściagająca i matująca bo stosuje maści,ktore wystarczająco ja wysuszają. Raczej coś oczyszcającego ale łagodnego. Może cos takiego znacie ?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-06-05 o 15:45 Powód: dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 15:40   #2898
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Zna moze ktos date waznosci tego cuda? Alla about eyes - korektor
http://us.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=47932

Jesli godzinke temu zamowilam roz a teraz dorzuce koretor to wysla w jednej paczce?
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 15:47   #2899
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Zna moze ktos date waznosci tego cuda? Alla about eyes - korektor
http://us.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=47932

Jesli godzinke temu zamowilam roz a teraz dorzuce koretor to wysla w jednej paczce?

te korektory dość szybko schodzą więc będzie świeży. wyślą w osobnej paczce.
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 15:49   #2900
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
te korektory dość szybko schodzą więc będzie świeży. wyślą w osobnej paczce.
Dziekuje bardzo
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 15:51   #2901
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Dynia nie kupuj u niej ja kupiłam ten zestaw i bardzo załuje połowa włosia na mojej buzie zostaje !!!!

A tak ładnie wyglądają na zdjęciach

Byłam dziś na poczcie odebrac awizo z 02.06 - świeciło pustkami. Babka z okienka powiedziała, że nic do nich z rozdzielni nie dociera Czekam na trzy paczuszki z Truskawy- w tym jedna wysłana 30 maja i wygląda na to , że trzeba czekac do końca strajku. Nie zamawiam nic nowego dopóki nie dostanę tamtych
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 15:55   #2902
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Dynia nie kupuj u niej ja kupiłam ten zestaw i bardzo załuje połowa włosia na mojej buzie zostaje !!!!

Kupowałam od tej osoby i jestem bardzo zadowolona. Jeszcze żaden włosek nie wyleciał.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 16:11   #2903
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
7 tygodni?? jak to możliwe? pewnie perfumy, prawda?
Ja czekam od początku maja.... I to nie perfumy, tylko Bytom położył łapę i tyle.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 16:36   #2904
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

ja też ciągle czekam na 2 paczki: jedną perfumową, drugą "zwykłą", z pudrem.
Wysłane 14 i 15 maja, na tą nieperfumową dostałam laurkę z datą 20 maja.
Oczywiście od razu przesłałam do bytomia co trzeba. A tu nic i nic. Zadzwoniłam więc i miła Pani celniczka powiedziała że "już" drukuje mojego maila i dalej to juz niby od poczty zalezy (ale to tez juz ponad tydzień temu)

A perfum ani widu ani słychu....niedługo będzie miesiąc.....
teraz ten strajk, to nawet nie wiadomo gdzie utknęły.
A no własnie, czy korzystał ktos z tego nr warszawskiego , który jest na pierwszej stronie wątku?
  • Cytat:
  • ogólny numer celno pocztowy alarmowo- reklamacyjny w Wawie (gdy paczka ginie bez wiesci w Polsce) tel. 022 5481199 i 98
ja niedawno próbowałam, ale mówiło że linia uszkodzona.....
zaczynam wątpić czy w ogóle do mnie dojdą......

czy miałyści kiedyś taką sytuację że w ogóle przesyłka nie doszła?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 16:44   #2905
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Co ten Bytom się tak uparł na trzymanie paczek tak długi okres czasu?:rolleyes : Mają taki nawał przesyłek, że sie nie wyrabiają, mało ludzi do pracy czy robia to celowo, żeby zniechęcić do zakupów ?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-06-05 o 16:44 Powód: .
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 17:05   #2906
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ja też ciągle czekam na 2 paczki: jedną perfumową, drugą "zwykłą", z pudrem.
Wysłane 14 i 15 maja, na tą nieperfumową dostałam laurkę z datą 20 maja.
Oczywiście od razu przesłałam do bytomia co trzeba. A tu nic i nic. Zadzwoniłam więc i miła Pani celniczka powiedziała że "już" drukuje mojego maila i dalej to juz niby od poczty zalezy (ale to tez juz ponad tydzień temu)

A perfum ani widu ani słychu....niedługo będzie miesiąc.....
teraz ten strajk, to nawet nie wiadomo gdzie utknęły.
A no własnie, czy korzystał ktos z tego nr warszawskiego , który jest na pierwszej stronie wątku? ja niedawno próbowałam, ale mówiło że linia uszkodzona.....
zaczynam wątpić czy w ogóle do mnie dojdą......

czy miałyści kiedyś taką sytuację że w ogóle przesyłka nie doszła?
Numer ten powinien dzialac. Dzownilam tam niedawno temu z zapytaniem o przesyłke.

U mnie tez dziwnie sie dzieje, bo złapali mi titgi, przed JT. Kiedy JT powinien szybciej do mnie dotrzec od tigi, poniewaz wczesniej był zamawiany.
Nie ma ani tigi, ani JT...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 17:17   #2907
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
dopisek: przydałaby mi się jakas dobra maseczka dla tłuściocha, ale nie mocno ściagająca i matująca bo stosuje maści,ktore wystarczająco ja wysuszają. Raczej coś oczyszcającego ale łagodnego. Może cos takiego znacie ?
są dwie maseczki Thalgo rewelacyjne, nie znajdziesz takich w żadnej marce selektywnej. Jedna to maska dotleniająca, żelowa, bankietowa, rozświetlająca i ściągająca pory - Masque d'Oxygene (100 zł), a druga maska absorbująca sebum - tej nie próbowałam, ale kosmetyczka mi bardzo polecała, a ona poleca mi same dobre rzeczy.
btw, mam nadzieję, że sprawdziłaś gdzieś na stronie, że 108 jest łososiowy, żeby nie przyszła śliwka! ;-)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja czekam od początku maja.... I to nie perfumy, tylko Bytom położył łapę i tyle.
to paskudnie dobrze, że w W-wie jednak to lżej idzie. Do tej pory czekałam ok. 4-5 dni na przesyłkę. Przez miesiąc to bym się chyba zapłakała nad paczką
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 17:31   #2908
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

MAŁA ŻABKO - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 17:44   #2909
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
MAŁA ŻABKO - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Przyłączam się do życzeń Wszystkiego naj naj naj Mała Żabko

Zamówiłam róż Iced lotus, mam nadzieję, że dotrze mimo tych strajków
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 17:49   #2910
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Witaj Um na forum.
Dziękuję, bardzo mi miło co piszesz. Każda dziedzina sportu wymaga wielkiego wysiłku. Zresztą, jak mówi stare powiedzenie: "bez pracy nie ma kołaczy" i to się tyczy wielu dziedzin życia.
Ja nie uprawiam wyczynowo sportu. Właściwie nigdy nie byłam w tym dobra i nie lubiłam WF-u w szkole. Pasją rowerową zaraziłam się od Brata który często wyciągał mnie na wycieczki i jakieś eskapady. Potem kolega namówił na zawody. Zaczęłam trenować bardziej intensywnie i choć brałam tylko udział dla samego udziału, to "łyknęłam żyłkę".
Teraz startuję już coraz rzadziej, głównie z braku czasu. Ale jak są zawody tu gdzieś w pobliżu mojego miejsca zamieszkania, to staram się brać w nich udział.

W tę sobotę natomiast zmieniam dyscyplinę i daję koncert fortepianowy - stąd moja mniejsza aktywność popołudniami i wieczorami na wizażu.

Co do preparatów zmniejszających pory, to już to podkreślałam parę razy w tym wątku - wielbię kwasy bo uporały się z moją cerą, jej niedoskonałościami. Jednak w lecie kiedy przestaję je używać bądź używam rzadziej, pory znowu się poszerzają.
I tak sobie marzę o takim produkcie którym sobie posmaruję policzki i przez cały dzień będą śliczne, z malutkimi porami niewidocznymi gołym okiem. Ideałów nie ma?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Cię.
Asiu, Ty jesteś niesamowita!! Czy jest cos czego nie potrafisz??

Gotujesz i pieczesz pyszności, bierzesz udział w zawodach rowerowych, a do tego wszystkiego grasz na fortepianie(jest to moje niespełnione marzenie). Jestem pod absolutnym wrażeniem i oświadczam że przy Tobie czuję sie jak leń i truteń

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Zna moze ktos date waznosci tego cuda? Alla about eyes - korektor
http://us.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=47932

Jesli godzinke temu zamowilam roz a teraz dorzuce koretor to wysla w jednej paczce?
Psycho, pewnie już kliknełaś, ale ja nie polecam tego korektora, zwłaszcza na lato
Mam go i nie używam, jest ciężki i widoczny
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.