Warszawa - żel idealny, gdzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 21:25   #1
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103

Warszawa - żel idealny, gdzie?


Cześć,

potrzebuję znaleźć salon, gdzie wykonywany żel jest idealny. Nie zależy mi na wtapianych kwiatkach, fajerwerkach, stu odcieniach czerwieni w lakierach - chcę żel z pomalowanym (nie wmalowanym!) frenczem. Idealny. Paznokcie krótkie, wyglądające na naturalne. Mają wyglądać doskonale tuż po zrobieniu, wytrzymać 3 tygodnie do podpiłowania, potem kolejne 2 tygodnie do uzupełnienia. Frencz ma być precyzyjny, równy, taki sam na wszystkich paznokciach.

Bardzo proszę o wskazówki, do kogo się udać. Interesuje mnie Targówek, Zacisze, ewentualnie Centrum. Cena nie gra roli, zależy mi na jakości.

Wbrew pozorom - to, czego szukam, jest osiągalne. Niestety, osoba, która to umie, za jakiś czas będzie na urlopie, dłuższym, stąd moje poszukiwania.

Dziękuję.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 08:34   #2
mercyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Warszawa - żel idealny, gdzie?

Hej.
Polecam salon na Nowogrodzkiej w Centrum nazywa się Lejdis-art.
To Akademia paznokci , są doskonali w tym co robią.
Ja tez jestem strasznie wymagająca , a od nich zawsze wychodzę zadowolona, tyle , że nie jest bardzo tanio.
I pracują na IBD , co tez chyba jest ważne .
mercyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 08:55   #3
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Warszawa - żel idealny, gdzie?

Dzięki, weszłam na ich stronę. Faktycznie, wygląda to nieźle. Spróbuję.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:09   #4
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Warszawa - żel idealny, gdzie?

Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
cześć,

potrzebuję znaleźć salon, gdzie wykonywany żel jest idealny. Nie zależy mi na wtapianych kwiatkach, fajerwerkach, stu odcieniach czerwieni w lakierach - chcę żel z pomalowanym (nie wmalowanym!) frenczem. Idealny. Paznokcie krótkie, wyglądające na naturalne. Mają wyglądać doskonale tuż po zrobieniu, wytrzymać 3 tygodnie do podpiłowania, potem kolejne 2 tygodnie do uzupełnienia. Frencz ma być precyzyjny, równy, taki sam na wszystkich paznokciach.

Bardzo proszę o wskazówki, do kogo się udać. Interesuje mnie targówek, zacisze, ewentualnie centrum. Cena nie gra roli, zależy mi na jakości.

wbrew pozorom - to, czego szukam, jest osiągalne. Niestety, osoba, która to umie, za jakiś czas będzie na urlopie, dłuższym, stąd moje poszukiwania.

Dziękuję.

napraaaaawde????????????? ??
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:22   #5
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Warszawa - żel idealny, gdzie?

Ciągle polecacie ten salon?
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 19:42   #6
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Warszawa - żel idealny, gdzie?

Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
Cześć,

potrzebuję znaleźć salon, gdzie wykonywany żel jest idealny. Nie zależy mi na wtapianych kwiatkach, fajerwerkach, stu odcieniach czerwieni w lakierach - chcę żel z pomalowanym (nie wmalowanym!) frenczem. Idealny. Paznokcie krótkie, wyglądające na naturalne. Mają wyglądać doskonale tuż po zrobieniu, wytrzymać 3 tygodnie do podpiłowania, potem kolejne 2 tygodnie do uzupełnienia. Frencz ma być precyzyjny, równy, taki sam na wszystkich paznokciach.

Bardzo proszę o wskazówki, do kogo się udać. Interesuje mnie Targówek, Zacisze, ewentualnie Centrum. Cena nie gra roli, zależy mi na jakości.

Wbrew pozorom - to, czego szukam, jest osiągalne. Niestety, osoba, która to umie, za jakiś czas będzie na urlopie, dłuższym, stąd moje poszukiwania.

Dziękuję.
hej,i jak byłaś w tym poleconym salonie??
ja tez chętnie dowiem się gdzie robią ładnie żele,ale z frenchem wmalowanym(czy jak to się zwie).
możesz przesłać mi namiary na osobę do której Ty zazwyczaj chodzisz?i jakie tam sa ceny?
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.