Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-04-15, 18:36   #2311
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 1 042
Dot.: Stosowanie BALSAMU br±zuj±cego do twarzy?

Cytat:
Napisane przez Izaluka Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem zdania, ¿e jak co¶ jest do cia³a to do cia³a. Odwrotnie z buzi± - to co na twarz mo¿na nak³adaæ na cia³o

Balsam do cia³a ma przewa¿nie ciê¿sz± konsystencjê, mimo tego, ¿e wydaje siê byæ lekki. Co to za balsam? Oprócz sk³adu przyda³aby siê nazwa, bo pewnie dawno jest zanalizowany i tam trzeba te¿ szukaæ odpowiedzi.

Na³o¿ysz raz, drugi - mo¿e nic siê nie stanie. Za trzecim mo¿e Ciê wysypaæ. To jest loteria Jednemu nie zaszkodzi, drugiemu tak.

Zaopatrz siê w krem opalaj±cy przeznaczony do buzi i z g³owy
chodzi o Dove Summer glow do jasnej karnacji, nie mogê znale¼æ analizy
radioheadka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-15, 19:53   #2312
aiso87
Rozeznanie
 
Avatar aiso87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny! Chyba znalaz³am mój samoopalacz!!!
Firmy FlosLek, Golden Sun. Jest w lekkim ¿elu,co jest duzo lepszym rozwiazaniem dla mojej mieszanej cery ni¿ ciê¿ki krem.
Ma jab³kowy zapach,a nie taki typowo samoopalaczowy.
Jest baaaardzo wydajny!!Trzeba uwa¿aæ przy pierwszym u¿yciu,zeby nie wycisn±æ za du¿o
I efetk: naprawdê zadowala!Raz nak³ada³am go co noc przez trzy czy cztery noce i juz by³o za du¿o, zrobi³am siê troszkê pomarañczowa.Ale stosowanie np co drug± noc daje przyjemny dla oka,naturalny efekt,choæ kombinujê jak zrobiæ,zeby by³ mocniejszy,ale nie pomarañczowy
I cena! zap³aci³am 13,6

To takie relacje z poszukiwañ TEGO samoopalacza
__________________


Kasia/Katarzyna poprostu
aiso87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-16, 10:48   #2313
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja stosowa³am samoopalacz Lieraca - bardzo przyjemnie go wsominam, delikatny efekt, bardzo ³adny zapach i ³adnie schodzi³ moge spokojnie go poleciæ
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-16, 11:39   #2314
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Powtarzam pytanie..
Czy kto¶ mia³ podobnie jak ja, ¿e po nak³adaniu samoopalacza zauwa¿a czêstsze pojawianie siê nowych piegów na skórze???!!
Ja zauwa¿y³am to od niedawna. Zaczê³y wychodziæ trochê na buzi, rêkach, dekolcie i plecach.. Dlaczego tak siê dzieje? Kto¶ wie?
Na solarium nie mogê, na s³oñcu te¿ nie, przykra sprawa by by³a gdybym musia³a i samoopalacz odstawiæ. (
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-16, 14:22   #2315
3krateczki
Raczkowanie
 
Avatar 3krateczki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z ksiê¿yca :)
Wiadomo¶ci: 116
Dot.: Stosowanie BALSAMU br±zuj±cego do twarzy?

Cytat:
Napisane przez radioheadka Poka¿ wiadomo¶æ
chodzi o Dove Summer glow do jasnej karnacji, nie mogê znale¼æ analizy
nie wiem jak± analizê kosmetyku masz na my¶li?

ja uzywam dove summer glow te¿ do jasnej karnacji,
my¶lê ¿e stosowanie balsamu do cia³a na twarz nie powinno mieæ jaki¶ negatywnych nastêpstw, ale skoro robi± oddzielnie krem do twarzy to chyba lepiej u¿ywaæ do twarzy kremu, ja sobie kupi³am tanio promocyjny zestaw balsam + krem do twarzy dove i mam nadziejê ¿e zu¿yj± mi sie mniej wiêcej równo, ale na razie nie mam siê czym martwiæ, bo jest bardzo wydajny i chuda jestem wiêc du¿o nie zu¿ywam
3krateczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-18, 12:37   #2316
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 294
Krem br±zuj±cy NUTRI BRONZE

hej dziewczyny mam problem z pêkaj±cymi naczynkami dlatego boje siê opalaæ bo mog± popêkaæ mi kolejne,dlatego zdecydowa³am siê na kupno kremu br±zuj±cego NUTRI BRONZE Z LOREALA Z FILTREM PRZECIWS³ONECZNYM SPF15.Tylko nie wiem czy maj±c go na³o¿onego na twarzy bêdê mog³a wychodziæ na s³oñce w lato lub lekko siê opaliæ i nie pojawi± mi siê plamy na twarzy.
kotek24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-18, 12:53   #2317
Izaluka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomo¶ci: 4 469
Dot.: Krem br±zuj±cy NUTRI BRONZE



Przecie¿ to tylko krem br±zuj±cy. Nie wypali ci twarzy.

Czy naprawdê trzeba by³o o tym w±tek zak³adaæ?

Nie bardzo Ciê rozumiem - pêkaj± Ci naczynka i boisz siê opalaæ. To po co pod koniec pytasz czy jednak mo¿esz siê opalaæ?

Ten krem nie ma fotostabilnego filtra i przed s³oñcem Ciê nie ochroni. Plam te¿ nie bêdzie, bo to zwyk³y br±zuj±cy krem.
Izaluka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 12:58   #2318
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 294
Dot.: Krem br±zuj±cy NUTRI BRONZE

czasem opalenie siê jest nieuniknione np.siedz±c sobie czy chodz±c te¿ siê opalasz.Wiem, ¿e nie wypali mi twarzy!¼le mnie zrozumia³a¶,chodzi³o mi tylko o to czy nie bêdzie plam.ale dziêki za odpowied¼
kotek24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-18, 14:58   #2319
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 238
Dot.: Krem br±zuj±cy NUTRI BRONZE

Krem br±zuj±cy dzia³a na naskórek zatem nie ma nic wspólnego z opalaniem. Nie musisz siê obawiaæ, ¿e zostan± plamy
higienistka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-18, 16:08   #2320
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 294
Dot.: Krem br±zuj±cy NUTRI BRONZE

dziêki to teraz moge go spokojnie u¿ywaæ bez obaw
kotek24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-18, 22:24   #2321
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 11 972
GG do Hexxana Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Hexxana
Dot.: Krem br±zuj±cy NUTRI BRONZE

Cytat:
Napisane przez kotek24 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny mam problem z pêkaj±cymi naczynkami dlatego boje siê opalaæ bo mog± popêkaæ mi kolejne,dlatego zdecydowa³am siê na kupno kremu br±zuj±cego NUTRI BRONZE Z LOREALA Z FILTREM PRZECIWS³ONECZNYM SPF15.Tylko nie wiem czy maj±c go na³o¿onego na twarzy bêdê mog³a wychodziæ na s³oñce w lato lub lekko siê opaliæ i nie pojawi± mi siê plamy na twarzy.

Odpowiednia pielegnacja cery naczynkowej to jedno a opalanie to drugie,jezeli siegniesz po fotostabilne filtry zapewnisz sobie odpowiednia ochrone a samoopalacz zapewni ladny koloryt cery.
Filtr zawarty w kremie brazujacym jest zbyt slaby.

Watek lacze z juz istniejacym
__________________
Hexxana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 12:02   #2322
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Krem br±zuj±cy NUTRI BRONZE

Cytat:
Napisane przez Izaluka Poka¿ wiadomo¶æ


Przecie¿ to tylko krem br±zuj±cy. Nie wypali ci twarzy.

Czy naprawdê trzeba by³o o tym w±tek zak³adaæ?

Nie bardzo Ciê rozumiem - pêkaj± Ci naczynka i boisz siê opalaæ. To po co pod koniec pytasz czy jednak mo¿esz siê opalaæ?

Ten krem nie ma fotostabilnego filtra i przed s³oñcem Ciê nie ochroni. Plam te¿ nie bêdzie, bo to zwyk³y br±zuj±cy krem.
MI£A ATMOSFERA....
Kole¿anka pyta³a siê czyw po³±czeniu z kremem br±zuj±cym je¶li wyjdzie na s³oñce to nie bêdzie negatywnych skutków. Jesli kto¶ czego¶ nie wie to pyta a kto pyta nie b³±dzi. Ka¿demu wolno zadawaæ pytania - po to jest ten temat!
Nie masz ochoty odpowiadaæ nie dopowiadaj. Nie musisz zaraz negowaæ.
Czêsto pojawiaj± siê ptania typu za ile mogê kupiæ co¶ tam albo gdzie i wówczas nic siê nie dzieje, ale je¶li ktos czego¶ nie wie w sprawach u¿ywania to zaraz wielkie BUM!!
Czasem na jedno krótkie pytanie odpowiadacie - "wyszukiwarka nie gryzie" proszê nie za¶miecaæ itd. i t± w³asnie odpowiedzi± juz same za¶miecacie, bo mo¿na by³o odpowiedzieæ tak u¿ywaj lub nie nie u¿ywaj i kropka.
A czsami w tej wyszukiwarce nic siê nie znajdzie bo ¿eby znale¼æ odpowied¼ na jedno pytanie muszê prewertowaæ 159 stron o tym jak to "hej dzisiaj posz³am do sklepu i kupi³am wreszcie " " ja dzi¶ u¿y³am po raz pierwszy, ale jeszcze nic nie wiem"... to jest dopiero odlot..
Wiêc zamiast wielkich negañ odpowiedzieæ i ju¿ je¶li siê wie i mo¿na krótko doradziæ bez zbêdnych aluzji typu JA WIEM a ty se znajd¼..
I tetgo w³asnie na tym forum nie lubie.
Hexxana odpowiedzia³a i nic nie ujê³o jej godno¶ci, pomog³a i to jest z³ota cecha ludzi.

Dzieki czesc
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-19, 18:53   #2323
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 294
Dot.: Krem br±zuj±cy NUTRI BRONZE

zgadzam siê z tob± w 100%.czêsto wrzucam temat w wyszukiwarkê ale albo znajdzie podobne tematy ale oczywi¶cie nie to o co mi chodzi albo tak jak mówisz trzeba przejrzeæ milion stron.
kotek24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-21, 09:29   #2324
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Krem br±zuj±cy NUTRI BRONZE

KENZO dziêki za odpowiedz - bebczka z apteki poleci³a mi w³asnie lieraca i tak sie w³asnie zastanawiam bo musze odstawic na jakis czas solarium itp a wszelkie balsamy brazuj±ce poprostu mnie odrzucaja (wrrrr zapach i do tego ta warstwa na skorze )
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoj± kl±tw± i przekleñstwem
niedokoñczon± przyjemno¶ci±
przegryziona warg± do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-21, 09:44   #2325
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Krem br±zuj±cy NUTRI BRONZE

Cytat:
Napisane przez kotek24 Poka¿ wiadomo¶æ
zgadzam siê z tob± w 100%.czêsto wrzucam temat w wyszukiwarkê ale albo znajdzie podobne tematy ale oczywi¶cie nie to o co mi chodzi albo tak jak mówisz trzeba przejrzeæ milion stron.
Otó¿ to
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-22, 13:24   #2326
ashaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Krem br±zuj±cy NUTRI BRONZE

Ja polecam decydowane dove summer glow jak chcesz mieæ ³adny naturalny kolorek.
http://pl.youtube.com/watch?v=Erfcd-M1tko
ashaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-22, 13:33   #2327
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 294
Dot.: Krem br±zuj±cy NUTRI BRONZE

Wypróbowa³a¶ go,jest dobry?ja mam z loreala i muszê przyznaæ ze po pierwszym na³o¿eniu s± efekty ale wystarczy ,¿e przemyje twarz tonikiem a znowu jestem blada
kotek24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-22, 17:33   #2328
mad¿ula
Przyczajenie
 
Avatar mad¿ula
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja mam inne pytanie , mo¿e siê u¶miejecie ¿e taka g³upiutka, ale zaczynam sie smarowaæ ostatnio balsamami br±zuj±cymi, ale smaruje tylko nogi, a pytanie to czy i jak rozprowadzacie balsam na ca³ym ciele ¿eby nie by³o ¿adnych bia³ych ³at , bo martwi mnie ze np posmarowany balsamem dekold i twarz bêdzie wygl±da³a dziwnie jak juz ko³o uszu bedzie bia³oporadzcie cos kobitki
mad¿ula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 08:57   #2329
Pysia pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Opalamy siê!!!!

Trzeba niestety ca³o¶æ smarowaæ je¶li ju¿ smarujemy dekolt. A ¿eby nie wygl±da³o nienaturalnie i nie by³o plam polecam wymieszaæ ze zwyk³ym balsemem nawil¿aj±cym. Mo¿na posmarowac siê najpierw balsamem nawil¿aj±cym dopiero potem br±zuj±cym, nie bêdzie wtedy nierówno¶ci i plam.
Skóra na któr± nak³adamy balsam br±zuj±cy potrzebuje równie¿ nawil¿aj±cego wiêc najlepiej zamiennie go stosowaæ wówczas kolor bêdzie ³adny i nie bêdzie schodzi³ miejscowo.
Noi oczywi¶cie podstawa to peeling przed smarowaniem.

Pozdrawiam
Pysia pl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 10:36   #2330
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 3 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

dziewczyny bo to jest tak: zrobiê peeling i potem ci±gle tylko sie smaruje balsamem.? ju¿ peelingu w trakcie "opalania" zrobiæ nie mogê.? bo to zejdzie.? bo ja bym chcia³a mieæ i opalon± i g³adka skore ;/ ech..
__________________
je¶li spodziewasz siê zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Ciê zadowoliæ,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko mo¿e Ciê uszczê¶liwiæ.
laza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 10:59   #2331
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Opalamy siê!!!!

kurcze dove summer glow mnie zapycha.. a dawal ladny delikatny efekt, i potrafilam sie z tym kremem obchodzic :/
jaki inny krem brazujacy daje delikatny (niemocny efekt) ale nie zapycha ?
__________________
nadia07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 11:25   #2332
mad¿ula
Przyczajenie
 
Avatar mad¿ula
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Opalamy siê!!!!

LAZA: no w³asnie mnie tez to ciekawi bo przeciez jak zrobimy pilling kiedy juz mamy opalenizne to napewno beda jakies smugi czy nierownosc, no ciekawe co nam kole¿anki odpisza... a ja dziekuje za otrzymane porady
mad¿ula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 11:50   #2333
Niuniaczek
BAN sta³y
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomo¶ci: 1 468
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez mad¿ula Poka¿ wiadomo¶æ
LAZA: no w³asnie mnie tez to ciekawi bo przeciez jak zrobimy pilling kiedy juz mamy opalenizne to napewno beda jakies smugi czy nierownosc, no ciekawe co nam kole¿anki odpisza... a ja dziekuje za otrzymane porady
Ja tak w³a¶nie mam , opalenizna siê ¶ciera w niektórych miejscach, dlatedo czekam a¿ trochê zblednie i dopiero siê peelinguje i k³adê nastepn± warstwê samoopalacza
Niuniaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 12:26   #2334
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 3 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tak w³a¶nie mam , opalenizna siê ¶ciera w niektórych miejscach, dlatedo czekam a¿ trochê zblednie i dopiero siê peelinguje i k³adê nastepn± warstwê samoopalacza
a co ile robisz ten peeling .? a mogê u¿ywaæ delikatnego peelingu z p³ynem pod prysznic czy to te¿ zaszkodzi opaleniznie .?
__________________
je¶li spodziewasz siê zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Ciê zadowoliæ,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko mo¿e Ciê uszczê¶liwiæ.
laza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 13:15   #2335
Niuniaczek
BAN sta³y
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomo¶ci: 1 468
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ciê¿ko powiedzieæ, przed 1-szym na³o¿eniem robiê peeling a potem stosowa³am codziennie Dove summer glow do twarzy , - tak ze 4 dni potem czeka³am ze 2-3 az zejdzie i znowu peeling.

Tak naprawde to bywa róznie w zale¿no¶ci jak szybko sxhodzi opalenizna


Mam pyt z innej beczki bo zawsze mnie to intrygowa³o. Mamy dwa rodzaje samoopalaczy do ciemnej karnacji i do jasnej czyli co?
Jak mam jasn± karnacje to powinnam uzywac do jasnej- który jest delikatny i delikatnie mnie opali czy wrêcz odwrotnie, jest do jasnej karnacji i bêdzie dzia³a³ silniej by daæ cie,mniejsz± opaleniznê ????

Zawsze mam ten sam problem i nigdy nie wiem któy mam wybraæchcaæ uzyskaæ zdecydowany efekt???

Dodam ze kupi³a Dove summer glow do ciemnej karnacji i na heban to siê nie strzaska³am a ledwo co widaæ by³o ró¿nicê (po kilkakrotnym zastosowaniu)

Teraz mam polecany wcze¶niej Loreal do cia³a i jest ok
Niuniaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 16:00   #2336
ashaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja równie¿ stosuje Dove Summer Glow ³adnie pachnie, nawil¿a skórê i nie pozostawia ¶ladów na ubraniach co dla mnie jest najwa¿niejsze
ashaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-24, 12:49   #2337
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 388
Dot.: Opalamy siê!!!!

ej a ja mam pytanie bo tutaj pisze ¿e ma filtry ale nie pisze jakie mo¿e kto¶ wie ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-opalania.html
miss90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-24, 12:50   #2338
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja przerabia³am ju¿ mnostwo balsamów i jak do tej pory wracam zawsze do Dove Summer Glow . Jest co prawda ma³o wydajny, ale daje ³adn±, naturaln± opalenizne. Rozczarowa³am siê natomiast Garnier Skóra Mu¶niêta S³oñcem, jaki¶ taki pomarañczowo-¿ó³ty efekt:/. Teraz zakupi³am balsam Joanny o zapachu kokosa, gdy¿ jest w ma³ej porêcznej buteleczce a ja wyje¿d¿am do Francji i ma³e opakowania to podstawa. U¿ywa³am ktoras??
Carmel Choco jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-24, 14:35   #2339
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 964
GG do neitka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Przepraszam - z gry uprzedzam, ¿e post zawiera pytanie z serii bardzo durnych

Otó¿ jestem filtromaniaczk± w dodatku blad± jak ¶ciana z natury. Ostatnio smarujê siê namolnie garnierem dla ciemnej karnacji i wychodzi mi piêkny kolor bez paskudnego zapaszku. Mam jednak k³opot z wypracowaniem pewnego rytmu, ¿eby trzymac kolor ca³y czas, bo moja skóra potrzebuje w miêdzyczasie nawil¿aczy, do tego dochodz± peelingi nóg przed depilacj±, itp... wiêc niestety wygl±da to tak, ¿e jeden tydzieñ ³a¿ê br±zowa, a drugi bia³a. A z buzi± jeszcze gorzej - odnosze wra¿enie, ¿e kolor ³apiê strasznie wolno, w dodatku wydaje mi siê, ¿e tonikiem go od razu ¶cieram i ¿e zaprzepaszczam wyniki mordowania siê z kwasami tyle czasu. Jak to pogodziæ? ¿eby raz na jaki¶ czas smarowaæ siê kwasem, czy maseczkê robiæ, przez resztê tygodnia chodziæ br±zow±, a nie spieraæ siê do bia³o¶ci ?

Mo¿e na buzie jaki¶ ³agodny samoopalacz? tylko bojê siê, ¿e siê plam nabawiê... :/
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-24, 15:42   #2340
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja na buziê odkry³am super specyfik Lavera. Owszem, ma troszkê t³ustaw± konsystencjê ale jakie kosmetyki opalaj±ce ich nie maj±. Te¿ szybko schodzi mi z buzi, przynajmniej tak mi siê wydaje Teraz robie tak, ¿e nak³adam go 3 razy w tygodniu na noc, pó¿niej w ci±gu dnia normalnie robiê make-up, myjê buziê dotychczasowymi kosmetykami, przez 4 noce nie nak³adam samoopalacza. I tak mam buziê delikatnie opalon±.
Podobnie robiê z cia³em, 2 razy w tygodnu nak³adam kremy br±zuj±ce, w ci±gu nastêpnych dni robiê peelingi, smarujê innymi kremami itp...

Ale chyba zrezygnujê ca³kowicie z kremów br±zuj±cych, moja kole¿anka pocz±tkowo ich nie u¿ywa³a i tym samym bardzo szybko opala³a siê na s³oneczku, pó¼niej zaczê³a siê smarowaæ i w minione wakacje, le¿a³a, le¿a³a i prawie nic j± nie bra³o!
Nie chcê, ¿eby mnie spotka³o to samo
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.