Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-23, 13:15   #1501
andesigne
Raczkowanie
 
Avatar andesigne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 95
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Beatka424 Pokaż wiadomość
Cieszę sie że, znalazłam biochemię urody, ale zupełnie sie gubię w tych nazwach, chciałabym sobie coś zamówić, skomponować ale nie wiem jak.... może mi pomożecie drogie dziewczęta .....proszę
Od czego mogę zacząć? Mam 38 lat cerę mieszaną, ale wysuszoną skłonną do zapychania, zaczęły pojawiać sie zmarszczki zwłaszcza pod oczami, ogólnie brak mojej skórze jędrności i jest jakaś szara.
Dotychczas używałam kosmetyków Awon, ale mam już dość, szukam czegoś naturalnego.
Najchętniej robiłabym sobie kremy, maseczki z jakichś kwiatków, owoców, ziela ale nie wiem co i jak. Boję sie troche że nie znając dobrze właściwości mogę sobie zrobić krzywdę.
Bedę wam wdzięczna za rady, wiem że powinnam poczytać bo dużo jest w tym wątku, ale mam małego rocznego brzdąca, który nie pozwala mi siedzieć przed komputerem.
Dziękuję z góry i pozdrawiam.
Ja zaczęłam swoja przygodę z kosmetyka naturalną zupełnie niedawno bo jakieś 2,5-3 tyg. temu i to właśnie dzięki forum wizaż i wiesz co już pierwsze zakupy mnie uzależnily, kończy mi się hydrolat i chodzę poddenerwowana zaraz będę zamawiać

Ja zaczęłam od poniższych specyfików i naprawdę sama a co ważniejsze inni zauważyli już różnice po tak krotkiej kuracji a więc :

1. olejek do mycia pomarańczowy
2. hydrolat oczarowy
3. serum falvo c
4. serum regulujące LEMON
5. krem z kwasem liponowym
6. Żel hialuronowy 1%
7. Peeling z bromelainą
8. Peeling do ciała korzenny

Z wszystkich tych specyfików jestem bardzo zadowolona i z pełną świadomością oświadczam że na tym się nie skończy !!!!! właściwie to nie jestem pewna czy to pełna świadomość

pozdrawiam i życzę Ci takich samych zachwytów jakie ja mam po aplikowaniu sobie tych cudów.
andesigne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 17:14   #1502
Beatka424
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziękuję Wam Shazney i Andesigne dziś złozyłam zamówienie i też czekam z niecierpliwością
Beatka424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 08:44   #1503
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dla tłustej tradzikowej cery z przebarwieniami lepiej kupic tonik z kwasem BHA 2% czy tonik migdałowy 5% - jaka jest roznica w dzialaniu?
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 09:58   #1504
lawenda
Raczkowanie
 
Avatar lawenda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez andesigne Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam swoja przygodę z kosmetyka naturalną zupełnie niedawno bo jakieś 2,5-3 tyg. temu i to właśnie dzięki forum wizaż i wiesz co już pierwsze zakupy mnie uzależnily, kończy mi się hydrolat i chodzę poddenerwowana zaraz będę zamawiać

Ja zaczęłam od poniższych specyfików i naprawdę sama a co ważniejsze inni zauważyli już różnice po tak krotkiej kuracji a więc :

1. olejek do mycia pomarańczowy
2. hydrolat oczarowy
3. serum falvo c
4. serum regulujące LEMON
5. krem z kwasem liponowym
6. Żel hialuronowy 1%
7. Peeling z bromelainą
8. Peeling do ciała korzenny

Z wszystkich tych specyfików jestem bardzo zadowolona i z pełną świadomością oświadczam że na tym się nie skończy !!!!! właściwie to nie jestem pewna czy to pełna świadomość

pozdrawiam i życzę Ci takich samych zachwytów jakie ja mam po aplikowaniu sobie tych cudów.
tez jestem bardzo zadowolona i zlozylam zamowienie po raz drugi matko co sie porobilo, zaczynam sie uzależniac od BU
lawenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:16   #1505
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lawenda Pokaż wiadomość
tez jestem bardzo zadowolona i zlozylam zamowienie po raz drugi matko co sie porobilo, zaczynam sie uzależniac od BU

ja też się szykuję z drugim swoim zamówieniem na BU,
czekam tylko aż pensja wpłynie na konto
już przebieram nóżkami!
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 12:08   #1506
lawenda
Raczkowanie
 
Avatar lawenda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
ja też się szykuję z drugim swoim zamówieniem na BU,
czekam tylko aż pensja wpłynie na konto
już przebieram nóżkami!

rozumiem cie doskonale
lawenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 12:41   #1507
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Z BU zaprzyjaźniłam się dzięki wizażowi
Właśnie czekam na kolejną paczuszkę, tym razem zamówiłam hydrolaty: cytrynowy, neroli i rumiankowy, serum LEMON, peeling enzymatyczny i olejek kokosowy. Wprost nie mogę się doczekać.
Mam już żel hialuronowy, olejek myjący, maseczkę wulkaniczną, serum z wit. C oraz hydrolat różany.
Planuję także kurację kwasami, ale to dopiero na jasień.
Kosmetyki są naprawdę świetnie, ładnie pachną i nie podrażniają mojej buzi.
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 10:01   #1508
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moje Drogie, pojawiły się nowe sera na BU

http://biochemiaurody.com/sklep/serumamlaCE.html
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 10:12   #1509
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kochane, pomozcie z tym tonikiem, prosze (post 1513)
Jaka bedzie roznica w dzialaniu miedzy starym serum flavoC a tym nowym Amla?
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 10:19   #1510
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Kochane, pomozcie z tym tonikiem, prosze (post 1513)
magratka tonik migdałowy jest delikatniejszy w działaniu, kw. salicylowy jest właśnie polecany dla cery z niespodziankami, oprócz tego ,że złuszcza martwy naskórek to także odblokowuje pory, pomaga ja oczyścić je z zaskórników. Miałam obydwa i ten z kw. salicylowym jest dla mnie skuteczniejszy.
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 12:36   #1511
meg8701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziewczyny stosujące tonik BHA 2% i serum LEMON- po jakim czasie zauważyłyście poprawę cery?
ja używam ich dopiero półtora tygodnia, narazie nie zauważyłam zbytniej poprawy i chciałabym wiedzieć kiedy mniej wiecęj mogę jej oczekiwać
przez pierwszy tydzień wyglądało to u mnie tak:
1 noc- tonik BHA 2%
2 i 3 noc- serum LEMON
i tak na przemian. postanowiłam silniej udrzyć i teraz robię tak:
wieczorem- tonik BHA
rano- serum LEMON, na to filtr.
cery nie mam wysuszonej, serum LEMON fajnie mi nawilża buźkę, filtr chyba trochę też.
zaskórniki, wypryski, czarne punkciki na nosie nadal są.
zastanawiam się też czy nie wrócić znowu do maseczki aspirynowej 2x w tygodniu czy będzie to już za dużo. jak ją stosowałam to zauważyłam że znacznie ograniczyła ilość tych czarnych kropeczek na nosie więc jestem ciekawa czemu tonik BHA i serum LEMON tego nie robią? przecież to też kwas salicylowy.
meg8701 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 16:34   #1512
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lawenda Pokaż wiadomość
tez jestem bardzo zadowolona i zlozylam zamowienie po raz drugi matko co sie porobilo, zaczynam sie uzależniac od BU
Potwierdzam! BU uzależnia, ale to bardzo pozytywne uzależnienie Moja przygodę z BU zaczęłam nie dawno i juz nie wyobrażam sobie mycia buzi czymś innym niż olejek myjący, polubiłam też serum lemon koniecznie z żelem, rano twarz jest gładziutka i rozjaśniona. Stosuje również serum flavo, tu na efekty trzeba poczekać dłużej. No i peeling z bromelainą, po którym jestem gładka jak pupcia niemowlaka
Emola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 17:41   #1513
andesigne
Raczkowanie
 
Avatar andesigne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 95
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja przez to że pierwsze zamówienie zrobilam na testowanie i dzielę się z mamą, to złożyłam już drugie spore dzisiaj i właśnie na liście min. jest nowe serum z amlą krem sojowy i znowu zamówiłam krem z kw. liponowym bo jest dla mnie rewelacją !
andesigne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 21:31   #1514
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Im więcej czytam o BU tym mam ochotę zamówić sobie więcej produktów Czaję się na serum antyoksydacyjne flavo i zastanawiam się czy wybrać wersję z silikonem czy bez? Proszę o radę

Kusi mnie też pomarańczowy olejek myjący do twarzy, szkoda tylko że kilka dni temu kupiłam sobie nowy żel. Myślicie że przy zamówieniu serum mogę poprosić o próbkę tego olejku?

Na ile starcza te serum?

AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 22:01   #1515
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Kusi mnie też pomarańczowy olejek myjący do twarzy, szkoda tylko że kilka dni temu kupiłam sobie nowy żel. Myślicie że przy zamówieniu serum mogę poprosić o próbkę tego olejku?

Raczej nie prześlą Ci próbki olejku, bo produkt ten składa się z zestawu do wykonania gotowego kosmetyku. Ja osobiście uwielbiam wersję pomarańczową, ślicznie pachnie, a poza tym ma takie same właściwości jak reszta...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 11:58   #1516
marrriolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 218
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Co sądzicie o nowości na BU - Serum antyoksydacyjne Amla-C15EF? Dodatek alkoholu jest tutaj opcjonalny i można dokupić też kompleks silikonowy. Przymierzam się właśnie do moich pierwszych zakupów na BU i nie wiem którą wersję serum z wit.C kupić- starą czy tą nową?

A odnośnie próbek, na stronie BU jest informacja, że nie przesyłają próbek
marrriolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 12:34   #1517
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marrriolcia Pokaż wiadomość
Co sądzicie o nowości na BU - Serum antyoksydacyjne Amla-C15EF? Dodatek alkoholu jest tutaj opcjonalny i można dokupić też kompleks silikonowy. Przymierzam się właśnie do moich pierwszych zakupów na BU i nie wiem którą wersję serum z wit.C kupić- starą czy tą nową?

A odnośnie próbek, na stronie BU jest informacja, że nie przesyłają próbek
Ewentualnie hydrolaty - ale chyba tylko wtedy, jeśli się poprosi.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 13:42   #1518
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Ewentualnie hydrolaty - ale chyba tylko wtedy, jeśli się poprosi.
ja dostałam próbkę hydrolatu chociaż o niego nie prosiłam, może próbki dołączane są dopiero przy którymś z kolei zamówieniu?..ja dostałam przy trzecim zam.
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 14:01   #1519
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
ja dostałam próbkę hydrolatu chociaż o niego nie prosiłam, może próbki dołączane są dopiero przy którymś z kolei zamówieniu?..ja dostałam przy trzecim zam.
ja zrobilam juz chyba z 5 zamowien (srednio co 1-2 miesiace), kazde z nich dosc spore... ale probki zadnej
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 14:09   #1520
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez meg8701 Pokaż wiadomość
zastanawiam się też czy nie wrócić znowu do maseczki aspirynowej 2x w tygodniu czy będzie to już za dużo. jak ją stosowałam to zauważyłam że znacznie ograniczyła ilość tych czarnych kropeczek na nosie więc jestem ciekawa czemu tonik BHA i serum LEMON tego nie robią? przecież to też kwas salicylowy.

ta maseczka aspirynowa faktycznie działa? bo ja używam od ponad 2 miesięcy toniku z BU tyle,że AHA/BHA 10% i jak na razie zaskórniki na nosie jak były, tak są nadal, resztę twarzy fakt oczyścił, ale tam miałam tylko pojedyncze niespodzianki, a na nosie nie zauważyłam żadnej poprawy, zastanawiam się czy to nie gliceryna obecna w składzie w tych tonikach mnie zapycha...a możliwe ,że poprawa jest widoczna dopiero przy dłuższym stosowaniu...


mirra77. w takim razie ja nie wiem od czego to zależy...
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 15:03   #1521
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość


mirra77. w takim razie ja nie wiem od czego to zależy...

Najprościej - od kaprysu
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 15:44   #1522
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Najprościej - od kaprysu
możliwe
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 16:06   #1523
meg8701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
ta maseczka aspirynowa faktycznie działa? bo ja używam od ponad 2 miesięcy toniku z BU tyle,że AHA/BHA 10% i jak na razie zaskórniki na nosie jak były, tak są nadal, resztę twarzy fakt oczyścił, ale tam miałam tylko pojedyncze niespodzianki, a na nosie nie zauważyłam żadnej poprawy, zastanawiam się czy to nie gliceryna obecna w składzie w tych tonikach mnie zapycha...a możliwe ,że poprawa jest widoczna dopiero przy dłuższym stosowaniu...

jak ja używałam maseczki aspirynowej to na wypryski itd. mi raczej nie pomogła ale przy regularnym używaniu 2 x w tyg. (trzymałam ją na twarzy 20 min.) poznikały mi te czarne punkciki (nigdy nie wiem jak to nazwać, czy to są zaskórniki czy nie ), dobre i to. ale póki co przestałam ją stosować gdyż nie wychodzi to najtaniej no i liczyłam na podobne albo i lepsze efekty przy toniku BHA i serum LEMON ale narazie ich nie zauważam.
meg8701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 16:23   #1524
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez meg8701 Pokaż wiadomość
jak ja używałam maseczki aspirynowej to na wypryski itd. mi raczej nie pomogła ale przy regularnym używaniu 2 x w tyg. (trzymałam ją na twarzy 20 min.) poznikały mi te czarne punkciki (nigdy nie wiem jak to nazwać, czy to są zaskórniki czy nie ), dobre i to. ale póki co przestałam ją stosować gdyż nie wychodzi to najtaniej no i liczyłam na podobne albo i lepsze efekty przy toniku BHA i serum LEMON ale narazie ich nie zauważam.

właśnie mi o zlikwidowanie tych czarnych kropeczek najbardziej zależy(chyba to są zaskórniki też nie jestem do końca pewna) , tej maseczki jeszcze nie używałam, ale jak mi ten tonik nie pomoże to spróbuje bo nic mi innego nie przychodzi do głowy; co do niespodzianek, to akurat na to mi tonik pomógł i szybko sobie poradził z przebarwieniami po nich - ale ja używałam toniku codziennie, mimo ,iż to nie jest zalecane;
może za krótko używasz tych produktów? na efekty chyba trzeba poczekać parę tyg., to sprawa bardzo indywidualna; mi się bardzo poprawiła cera jak przestałam używać podkładu, teraz stosuje tylko sypki puder..tylko te zaskórniki na nosie
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 17:29   #1525
meg8701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

to uzbroję się w cierpliwość (co dla mnie nie jest łatwe ) i dalej będę używała tego zestawu czyli tonik BHA i LEMON.
podkładu też prawie nie używam, jak mi się zdarzy to baardzo sporadycznie. ale bez pudru nie mogę się obyć tylko że ten z kolei mało kryje a krycie by mi się teraz niestety przydało :/ ale przymierzam się do zakupu kompaktu, może będzie lepszy.
ja działanie maseczki aspirynowej mogłam zauważyć po kilku razach, no i aby podtrzymać efekty trzeba jej używać regularnie.
meg8701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 21:40   #1526
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez meg8701 Pokaż wiadomość
to uzbroję się w cierpliwość (co dla mnie nie jest łatwe ) i dalej będę używała tego zestawu czyli tonik BHA i LEMON.
podkładu też prawie nie używam, jak mi się zdarzy to baardzo sporadycznie. ale bez pudru nie mogę się obyć tylko że ten z kolei mało kryje a krycie by mi się teraz niestety przydało :/ ale przymierzam się do zakupu kompaktu, może będzie lepszy.
ja działanie maseczki aspirynowej mogłam zauważyć po kilku razach, no i aby podtrzymać efekty trzeba jej używać regularnie.

ja do cierpliwych tez nie należę, ale dalej będę stosować ten tonik kwasowy, może się w końcu doczekam , a może codziennie używaj wieczorem toniku, a następnie tego olejku? taki tonik zwiększa skuteczność używanych po nim preparatów, ale nie wiem jak Twoja cera znosi takie częste złuszczanie, jak ja nawilżam codziennie skórę, to nie mam problemu z wysuszeniem; przeczekaj chociaż parę tygodni powinny się pojawić jakieś pozytywne zmiany; do tego 1-2 razy w tyg. jakaś maseczka z glinki lub alg albo peeling z bromelainą.??.trudno mi cokolwiek doradzać, bo jeszcze mogą Ci te rady zaszkodzić...
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 22:04   #1527
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy któraś z was miała już olejek tamanu? Napiszcie coś...
Emola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:53   #1528
meg8701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
ja do cierpliwych tez nie należę, ale dalej będę stosować ten tonik kwasowy, może się w końcu doczekam , a może codziennie używaj wieczorem toniku, a następnie tego olejku? taki tonik zwiększa skuteczność używanych po nim preparatów, ale nie wiem jak Twoja cera znosi takie częste złuszczanie, jak ja nawilżam codziennie skórę, to nie mam problemu z wysuszeniem; przeczekaj chociaż parę tygodni powinny się pojawić jakieś pozytywne zmiany; do tego 1-2 razy w tyg. jakaś maseczka z glinki lub alg albo peeling z bromelainą.??.trudno mi cokolwiek doradzać, bo jeszcze mogą Ci te rady zaszkodzić...
nio używam codziennie, moze efekty będą szybciej tylko później już nic na to nie nakładam (a może właśnie powinnam, sama nie wiem, narazie zostawię tak jak jest), a rano używam Lemona.
maseczka z glinki jakoś nie przypadła mi do gustu, a na ten peeling z bromelainą mam chęć ale to dopiero przy następnym zamówieniu
o ile będzie następne zamówienie ale mam nadzieję ze kosmetyki z BU które aktualnie mam mi pomogą i skłonią do kolejnych zakupów
a do tego czasu chyba znowu wrócę do maseczki aspirynowej.
meg8701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:57   #1529
meg8701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a jakby mi coś zaszkodziło to i tak bym nikogo nie obwiniała, najwyżej siebie bo w końcu każada z nas używa chyba tych wszytkich specyfików na własną odpowiedzialność z nadzieją że będzie lepiej. oby było
meg8701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:59   #1530
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Emola Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała już olejek tamanu? Napiszcie coś...
Ja mam ten olejek. zapach kojarzy mi się z maggi/bulionem w płynie. Dosyć cięzka konsystencja, ale rano buźka jak marzenie. Stosuję sam lub mieszam z kwasem hialuronowym
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.